Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2008., 14:07   #271
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
zaleđa...npr.

imam lopti na kojih 40ak metara i vodim je prema golu..uklizava mi protivnčki igrač te izbija loptu prema mom igraču..ne točno prema njemu ali ono približno prema njemu..on je u zaleđu i sudac svira zaleđe..to ne da nije bilo zaleđe nego nije ni blizu zaleđa jer ja nisam dodao loptu.

ili recimo odvalim loptu sa cca 25-30metara..gomaln brani i meni je igrać ostao u zaleđu kod korner zastavice i sudac svira..mislim debilana
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 14:17   #272
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
jbg, nisam ziher za ta pravila o zaledju, ali zar nije tak da igrach nesmije uopce sudjelovati u toj akciji ako se nalazi iza zadnjeg igracha obrane?
tj. da ne smije niti prismrditi lopti ako je iza zadnjeg igracha, ako mu se nakon shuta ili neuspjelog dodavanja lopta odbije...?
velim, ne znam to pravilo u detalje, pa necu tvrditi bez veze....samo moje misheljenje....cemo pitat Beusana?
manki je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 14:22   #273
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
znam da pes nije savršen i brzo se otkriju brojni bugovi u gameplay-u ali ne kužim zašto onda ne izdaju hebeni patch?
pesu 8 nemogu oprostiti ogroman lag i tom što bi u master ligi primao u prosjeku gol po tekmi a golove sam primao tako glupe i debilne da sam htio baciti original dvd u smeče. radide bih da mi tip predriblja 5 igrača nego da mi pukne nekud iskosa , onda glupi golman odbije točno u napadača a branič mi se baš taj put posklizne. i samo takve golove primam u master ligi. nadam se da će pes 2009 unijeti neke promjene
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 14:24   #274
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
zaleđa...npr.

imam lopti na kojih 40ak metara i vodim je prema golu..uklizava mi protivnčki igrač te izbija loptu prema mom igraču..ne točno prema njemu ali ono približno prema njemu..on je u zaleđu i sudac svira zaleđe..to ne da nije bilo zaleđe nego nije ni blizu zaleđa jer ja nisam dodao loptu.

ili recimo odvalim loptu sa cca 25-30metara..gomaln brani i meni je igrać ostao u zaleđu kod korner zastavice i sudac svira..mislim debilana
Slažem se, definitivno...
Ta zaleđa su sfušana, kad bi barem 2009ka bila bolja po tom pitanju, ja sretan...jer mi se dosta tih "nezaleđa" dešava
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 14:26   #275
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
evo nije loš učinak za prvu službenu tekmu u become a legend
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 14:31   #276
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
u demu su ostavili tu debilanu koja mi ubija gameplay.

Isto tako samovoljno ponašanje igrača. Izgubim koptu na 20metara i ogrambeni SLOMI s leđa napadača koji mi je uzeo loptu. Penal i crveni naravno

Radije da nije samo da mu je smetao a ja sam već počeo s gomalnom istrčavati...fakat ima ono..bajnih situacija.

I još jedna stvar lik mi je ušao u 16terac i trčao sam usporedno s njim izašli smo van i lik se rasuoo ko pi**** po travi..ali van terena..sudac doletava i daje mu žuti..mislim kaj..simulacija van terena?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 14:35   #277
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
znam da pes nije savršen i brzo se otkriju brojni bugovi u gameplay-u ali ne kužim zašto onda ne izdaju hebeni patch?
pesu 8 nemogu oprostiti ogroman lag i tom što bi u master ligi primao u prosjeku gol po tekmi a golove sam primao tako glupe i debilne da sam htio baciti original dvd u smeče. radide bih da mi tip predriblja 5 igrača nego da mi pukne nekud iskosa , onda glupi golman odbije točno u napadača a branič mi se baš taj put posklizne. i samo takve golove primam u master ligi. nadam se da će pes 2009 unijeti neke promjene
i frendu kad igramo u dvoje,ili sudac svira neke čudne penale,malo ga gurcneš on svira,naravno sve o sucu ovisi,ja sam davo oko 6 golova po utakmici uvjek na istu foru bez neke bajne igre, igro s milanom,znači dodavanje kaki na bok,trk kake po boku bez da te itko može izgurati,osim ferdinanda možda,ulazak u šesnaesterac dodavanje nekom i gol,ili motanje po rubu lijevo desno dok se prostor ne otvori utrčavanje unutra i gol.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 14:35   #278
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
u demu su ostavili tu debilanu koja mi ubija gameplay.

Isto tako samovoljno ponašanje igrača. Izgubim koptu na 20metara i ogrambeni SLOMI s leđa napadača koji mi je uzeo loptu. Penal i crveni naravno

Radije da nije samo da mu je smetao a ja sam već počeo s gomalnom istrčavati...fakat ima ono..bajnih situacija.

I još jedna stvar lik mi je ušao u 16terac i trčao sam usporedno s njim izašli smo van i lik se rasuoo ko pi**** po travi..ali van terena..sudac doletava i daje mu žuti..mislim kaj..simulacija van terena?
E, neznam...dao Bog da barem neke stvari poprave do izlaska, inace cu ocelavit

Najvise me smeta to zaleđe, ja negubim lopte na 20 metara...tako da
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 15:51   #279
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
ja sam davo oko 6 golova po utakmici uvjek na istu foru bez neke bajne igre, igro s milanom,znači dodavanje kaki na bok,trk kake po boku bez da te itko može izgurati,osim ferdinanda možda,ulazak u šesnaesterac dodavanje nekom i gol,ili motanje po rubu lijevo desno dok se prostor ne otvori utrčavanje unutra i gol.
e takve sam najviše mrzio za vrijeme igranja online
to je toliko jadno da ne može biti jadnije, mislim ja
tebe ne kužim pa kakav ti je gušt uopće igrati kad
zabijaš sve golove na istu foru, a igre i atrakcije uopće nema!?!?!?!??!?!
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 16:04   #280
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
to im je prolazilo na 2008 i na online sa laggom....
nije ni meni jasno, ali jbg, neki igraju samo na pobjedu....ima nas svakakvih...
svi volimo pobjedjivati, ali neki igraju samo da bi igrali, kaj ne?
to vishe ne ide samo tako, sada se i za to treba dobrano potruditi
manki je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 17:08   #281
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
evo nakon dobre probne tekme potpisao sam ugovor sa svojih 17 godina
i naravno klupa, tj nije klupa na terenu nego ona na tribini.....treba se dokazivat na treningu da bi uopće upao u
kombinaciju za prvi sastav
već vidim da će za ovaj BL trebati puno strpljenja i živaca;D
ali malo po malo i bodovi se skupljaju tako da će moj igrač tj. ja jel se zove thedman
uskoro i puknuti koju jaku loptiu a da ne govorim o nekom pretrčavanju ili lakše driblingu

uskoro nadam se
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 17:50   #282
Boogie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo-Mostar-Bugojno
Postovi: 227
Ljudi izisla je Full verzija danas za PC hopala ima da se shuta nocas.
Boogie je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 17:56   #283
Scitec
Proud Acer 5920g owner
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
meni je već na 22% preko TL-a
__________________
Bez reklama u sigu.


’’Opet onaj reper! Stereotipno sere on!’’
Steram ti ga kroz tvoj stereo u sterilni mozak s teretom!
Scitec je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 18:08   #284
Scitec
Proud Acer 5920g owner
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
evo i krek se pojavio
RELOADED rulezz
__________________
Bez reklama u sigu.


’’Opet onaj reper! Stereotipno sere on!’’
Steram ti ga kroz tvoj stereo u sterilni mozak s teretom!
Scitec je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 18:46   #285
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor thedman Pregled postova
e takve sam najviše mrzio za vrijeme igranja online
to je toliko jadno da ne može biti jadnije, mislim ja
tebe ne kužim pa kakav ti je gušt uopće igrati kad
zabijaš sve golove na istu foru, a igre i atrakcije uopće nema!?!?!?!??!?!
da igraš na turniru za 50000$ bilo bi ti svejedno kako si pobjedio makar protivnik zabijao autogolove.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 18:51   #286
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
da igraš na turniru za 50000$ bilo bi ti svejedno kako si pobjedio makar protivnik zabijao autogolove.
vjerovatno da bi ali naravno samo na takvom turniru
ali mi ne pričamo o turniru nego o igranju protiv frendova
i online a i tamo su gotovo svi frendovi, pa je onda gušt da
ga nadmudriš a ne da mu zaboijaš golove na istu foru
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 19:01   #287
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
da igraš na turniru za 50000$ bilo bi ti svejedno kako si pobjedio makar protivnik zabijao autogolove.
a di to? kaj si bil? kaj mogu ja? wowwwwwwww....
ti stalno igrash na takvim turnirima za lovu? za tako veliku lovu?
kaj i kad igrash sa frendovima isto igrate u lovu? a prek neta? jel i onda imate kakve oklade?
samo ti igraj kak igrash
manki je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 00:48   #288
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
stavio ja isto kao i u demo 1680x1050 rez....ali igra mi ne pušta full screen, kaže da ta rezolucija može samo u windowed....a igrao sam sa tom rezolucijom stalno demo...i prijašnji 2008....e konami moj...
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 01:39   #289
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
stavio ja isto kao i u demo 1680x1050 rez....ali igra mi ne pušta full screen, kaže da ta rezolucija može samo u windowed....a igrao sam sa tom rezolucijom stalno demo...i prijašnji 2008....e konami moj...
Normalno da si mogel kad si si stavil sigurno onaj TWEAK za rezoluciju, jer u demu nema sve reze...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 02:03   #290
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Normalno da si mogel kad si si stavil sigurno onaj TWEAK za rezoluciju, jer u demu nema sve reze...
hmm...skinuo sam sa neta settings.exe u kojem je već bilo rezolucija koju god želiš...ma izbacit će ubrzo settings.exe za cijelu erziju pa će bit ok....
nego fascinira me slijedeće....obrisao sam igru i instalirao na novo, kad stavim bilo koju rezoluciju u full screen, sve radi ok, bez nekih trzanja ili bilošto, ali kad recimo tekma završi i igra rade "save" prje nego uđe u meni, e na tom savingu stoji nekih 20 sekundi (???) a kad stavim na istoj rezoluciji (bilo koja rezolucija i sve postavke isto) samo što stavim u windowed mode onda na tom "save" stoji možda sekundu ili 2 sekunde (kao i uvijek, normalno ne).....kako samo uspije tom konamiu napravit takve gluposti?
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 04:44   #291
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Nisam citao dan temu..svasta se nadrobilo.. Inace svega ima napisao osvrnuo bi se na Thedmana, stvarno imas super pogled na taj Pes, dosadno ti je zabijat golove na jedan te isti nacin i sl..Iako mislim da tako svi i igraci Pes-a teze tome da igra bude normalnija i realnija..

Ovi sto tu zagovaraju Fifu, mislim, ono, nabavite si naocale ili mozak..Netko je lijepo napisao zasto igraci Fife ne vole Pes, zato sto protiv kompa popiju previse golova jer u Pesu nema 6 finti na jednom buttonu, i opcenito moras vise razmisljati kad igras, dok je na Fifi to sve šablona.. I naravno da je to nama glupo, mislim glupo je svakom normalnom igracu nogometa. A mi igraci Pes-a ne volimo Fifu jer je retardirana, nerealna, nazanimljiva, opcenito losija simulacija nogometa od Pes-a. Mozda je to bolja arkada nogometa od Pes-a..
I posto je ovo tema O Pesu 2009, a ne o fifi, bilo bi ok da sankcioniramo takve upade od igraca koji igraju fifu i sretni su kad pobjede komp sa 4 ista gola..
Ima tema FIFA pa nek tamo iznos svoje stavove o Pesu..
Ali dosta o Fifi , ajdmo malo o Pes-u.

Odigrao sam dosta tekmi, malo iritira kad igraci rade ono sto ne zelim da rade..Kao sto je Đu napiso, prekrsaji s ledja u šesnaestercu, naravno penal i crveni karton.I tako 2 puta..Poludio sam. Nadam se da u fullu toga nece biti jer to nema smisla.Ali inace je sve stvarno na visini. Nisam nikad bio toliko zadovoljan sa novim nastavko, a tako ni moje drustvo s kojim igram.hm, na 15 % je.ako bude sve ok, prekosutra ce se zaigrat.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 05:22   #292
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
8 Mbit ruulz. Skinuto
murina je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 08:12   #293
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Odigrao sam dosta tekmi, malo iritira kad igraci rade ono sto ne zelim da rade..Kao sto je Đu napiso, prekrsaji s ledja u šesnaestercu, naravno penal i crveni karton.I tako 2 puta..Poludio sam. Nadam se da u fullu toga nece biti jer to nema smisla.Ali inace je sve stvarno na visini. Nisam nikad bio toliko zadovoljan sa novim nastavko, a tako ni moje drustvo s kojim igram.hm, na 15 % je.ako bude sve ok, prekosutra ce se zaigrat.
a to mozhesh rijeshiti sa dvije stvari...

prvo:
ne pritiskati kvadratic toliko jako (o intenzitetu ti isto ovisi jel ce ga trgati ili kaj), vec probaj tapkati po njemu, tek toliko da je tu blizu protivnika i da ga gnjavi...

drugo:
kod odabira gamepadova kada odabiresh tko je player1 ili player2, na svom gamepadu namjesti da je prebacivanje 'semi-assisted', time cesh drastichno smanjiti da ti ko manijak trga protivnika ---provjereno---
manki je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 08:28   #294
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Hm, zanimljivo..

1. Ja u fazi obrane uopce ne stiscem kvadratic, nego pratim igraca i povremeno tu i tamo krug, odnosno uklizivanje..

2. igram na semi-auto..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 09:03   #295
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
krug..hihi sretno u 2k9 barem u demo aplikaciji dobiješ žuti za svaki qurac, a crveni sam dobio više puta nego u 2k8 kroz godinu dana
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 09:10   #296
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Hm, zanimljivo..

1. Ja u fazi obrane uopce ne stiscem kvadratic, nego pratim igraca i povremeno tu i tamo krug, odnosno uklizivanje..

2. igram na semi-auto..

fak...onda ne znam....a iksic? jel se njime koristish u obrani ili koristish kretanja igracha da uzmesh loptu? zato jer i iksic se ponasha isto kao i kvadratic ako su ti suigrachi blizu (tj. zhele blokirati shut - fintu)

dobro velish...zanimljivo...

a ovo kaj velish za zhute/crvene mi je chak i OK...nekada mi ne sudi nishta recimo kada sa Gutijem slomim igracha, ali nakon par takvih kao da djubre pamti i onda mi da zhuti kada se i ne chini kao da je faul...
a jucher Brown dobio crveni nakon shto mi je slomio Robinha nakon kaj sam mu prodao flip-flap
ko na telki, iz chistog bijesa
manki je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 09:10   #297
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ne znam kako vi to igrate, ti Đu pogotovo, ali krug radi super..Naravno ne s leđa, ali kad ides licem u lice, to je start na loptu, obicno nije ni faul, naravno osim ako ne fula loptu i potrga mu nogu.


Citiraj:
fak...onda ne znam....a iksic? jel se njime koristish u obrani ili koristish kretanja igracha da uzmesh loptu? zato jer i iksic se ponasha isto kao i kvadratic ako su ti suigrachi blizu (tj. zhele blokirati shut - fintu)

dobro velish...zanimljivo...
Iskic malo koristim, znate onu foru za R1+X i onda vam obrambeni brzo trci i prati protivnickog igraca..Ali samo trci za njim, nemoze mu oduzet loptu..znaci u obrani X i [] ista stvar?
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 09:19   #298
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ne znam kako vi to igrate, ti Đu pogotovo, ali krug radi super..Naravno ne s leđa, ali kad ides licem u lice, to je start na loptu, obicno nije ni faul, naravno osim ako ne fula loptu i potrga mu nogu.
ili ako se on kao i obicno ne izmakne dok ti već kliziš prema njemu
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 09:22   #299
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
ili ako se on kao i obicno ne izmakne dok ti već kliziš prema njemu
Da, to je jedan od mogucih scenarija, onda mu dodjes s leđa i onda te ne vidi i nemoze se izmaknut
Ali onda se sucu zna izmaknut crveni karton
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2008., 09:29   #300
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Iskic malo koristim, znate onu foru za R1+X i onda vam obrambeni brzo trci i prati protivnickog igraca..Ali samo trci za njim, nemoze mu oduzet loptu..znaci u obrani X i [] ista stvar?
da, ako malo bolje gledash, onda sa tom kombinacijom R1+X ga vuche za dres, na osmici se znalo desiti i da mu podere lagano dres!!! zna super zgledat

ako su tvoji suigrachi u blizini i drzhish iks, to ti je i njima naredba da blokiraju shut, ali objasni ti telcu da nemre sa ledja mu uzet loptu nego ga polomi
al shta cesh
manki je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na