Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2008., 20:33   #151
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Goldy Pregled postova
jesam naravski jos prvi dan, ali nis, no tko ce ga znati ovo trzuckanje ne primjecuju svi u mojoj okolici(premda neki da) tako da je to mozda i nesto subjektivno, mozda sam preosjetljiv....
btw sjecam se da mi je sestica maltene isto tako trzuckala na 9600 sto je preporucena grafa , ali tad sam mislio da je je grafa propala buduci da je bila prilicno stara , a ovo su samo par mjeseci do godinu stare grafe i sve drugo na njima radi odlicno...jos cudnije je da u vertical wide nema ovog trzuckanja prilikom pasova ?? ma nadam se da toga nece biti u cijeloj igri ....
ako meni ne trza na mojoj konfiguraciji onda niti na tvojoj nebi smjelo trzat....nikako....nešto drugo je u pitanju...a šta, to zna samo konami
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 21:42   #152
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Gle, PES je uvijek čudan kaj se tiče konfe, i to svaki koji inst PES mora si sam podesit... frend mi ima 9600 256MB ATI AGP-i vjerovali ili ne PES2008 mu se vrti ko od šale, a drugom pak šteka sa 1950pro PCE, imate u settings one tri kvačice(pa skužite najbolju konbinaciju), malo poštelate postavke same kartice i mora radit....
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 00:42   #153
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
ja sam zadovoljan s prvim dojmovima, iako sam istalirao ovu verziju za pc
a ja sam uvijek igrao pes na playstationu, jedva čekam da vidim taj hajduk na pes-u
jel već vidim velike dvoboje na vidiku
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 00:45   #154
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Igrao danas malo, mogu reci da mi se svidja, 08 mi nije bas legao, naj mi je bio 06, no ovaj mi se cini heben
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 00:52   #155
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,342
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Gle, PES je uvijek čudan kaj se tiče konfe, i to svaki koji inst PES mora si sam podesit... frend mi ima 9600 256MB ATI AGP-i vjerovali ili ne PES2008 mu se vrti ko od šale, a drugom pak šteka sa 1950pro PCE, imate u settings one tri kvačice(pa skužite najbolju konbinaciju), malo poštelate postavke same kartice i mora radit....
i meni je štekao (PES2008) dok nisam pogodio najbolju kombinaciju drivera i patcheve...

PES 2009 radi savršeno...
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 01:49   #156
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor thedman Pregled postova
ja sam zadovoljan s prvim dojmovima, iako sam istalirao ovu verziju za pc
a ja sam uvijek igrao pes na playstationu, jedva čekam da vidim taj hajduk na pes-u
jel već vidim velike dvoboje na vidiku
Nisam igral na PS-u...al sam čul neka šuškanja oko Hajduka! Kaj ga bude u 09-tki???????????????? Mislim, kaj ga ima na PS2/3
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
i meni je štekao (PES2008) dok nisam pogodio najbolju kombinaciju drivera i patcheve...

PES 2009 radi savršeno...
Pa velim da je malo sheban po tom pitanju....
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 03:38   #157
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Nisam igral na PS-u...al sam čul neka šuškanja oko Hajduka! Kaj ga bude u 09-tki???????????????? Mislim, kaj ga ima na PS2/3
ma meni pes nije pes ako se ne igra na playstationu 3 u ovom slučaju
da dolazi i hajduk konačno, saznao iz povjerljivih izvora
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 03:50   #158
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor thedman Pregled postova
ma meni pes nije pes ako se ne igra na playstationu 3 u ovom slučaju
da dolazi i hajduk konačno, saznao iz povjerljivih izvora
Da, i svi mi koji igramo PES na necem drugom, a nije Playstation, smo u banani, jer ne dozivljavamo taj pravi PES dozivljaj.. Opet lupas bez veze..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 06:03   #159
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
pes 2008 za komp i pes 2008 za ps2 nemaju ama baš nikakave veze jedno s drugim....igrao sam jedno i drugo....pes 2008 za ps2 je ustvari pes 6 sa novim igračima....dok pes 2008 za komp je zna se bio totalno drukčiji....ono šta možemo zaključit da pes za xbox360, pc i ps3 imaju budućnost...pes za ps2 će još malo, možda još slijedeću godinu ili dvije, ali onda je što se tiče pes-a za ps2 gotovo....ili pak dok konami ne procjeni sam....ali samim time što već sada koristi samo pes 6 kao podlogu i mijenja samo igrače i pokoju glupu sitnicu da se naslutit da i konami sam pokušava kupce divergirat sa ps2 na novije konzole i kompjuter...što je i normalno...jer ps2 je zastario....
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 13:04   #160
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor thedman Pregled postova
ma meni pes nije pes ako se ne igra na playstationu 3 u ovom slučaju
da dolazi i hajduk konačno, saznao iz povjerljivih izvora
A čuj, stavi si gamepad od PS-a na komp i igral buš bolji PES neg na PS3-ojki ! Nego, ljepo da se ima 2 HRV kluba, al dinamo je slab na PES-u a kakav će tek Hajduk biti....al zato postoji master liga
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 13:16   #161
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor thedman Pregled postova
ma meni pes nije pes ako se ne igra na playstationu 3 u ovom slučaju
da dolazi i hajduk konačno, saznao iz povjerljivih izvora
Ne znam jesi li probao PES08 i na kompu i na PS3. Iz osobnog iskustva ti mogu reć da je igra za PS3 takvo smeće da je to strašno ( naravno u usporedbi s PC verzijom ). Frend je kupio PS3 samo zbog PES-a i kad je nakon mjesec dana došao do mene da vidi PC verziju, ostao je u laganom šoku. Kasnije ja do njega da vidim kak to zgleda na PS3, i opet šok. Učitavanje traje danima i svako malo nešto treba loadati iako je igra na disku, grafika užasna, sporo reagira na kontrole.........itd. itd. Ako će takav bit i ovaj 09, šteta bacanja para na PS3.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote