Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2017., 19:53   #5881
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Izgleda kao premodulrani ton pa ga reže ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2017., 20:10   #5882
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor Ari Pregled postova
Ja sam ga nazvao probni, jer bih taj paket platio za samo jedan mjesec. Da, paziti ću i tražiti isključenje pred kraj.
Onda jednostavno uzimaš Sportski HD paket bez ugovora, bit će ti 20kn skuplje nego sa ugovorom, ali naravno možeš ga isključit kad god želiš. Štos da ako ništa ne kažeš da se onda automatski sklapa ugovor ne postoji. Dakle, ili uzimaš na ugovor i onda imaš 14 dana zakonski da odustaneš od toga ili uzimaš bez ugovora i isključuješ kad god želiš bez ikakvih štosefa.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2017., 20:41   #5883
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Slažem se s Mirkom. Mislim da je tako.Ili bez ugovor 55 kn ili na ugovor 12 mj. 45 kn ili na 24 mj. 35 kn. Samo ovaj prvi možeš otkazati kad hočeš. Ostale u roku 14 da nakon potpisivanja ugovora. Nakon toga ništa, tj. može , ali plačaš cijenu cijelog ugovora.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2017., 20:44   #5884
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Izgleda kao premodulrani ton pa ga reže ...
To se dešava samo kad zastane slika na trenutak. Slika se vrati, ali ton ostane ovakav, oko minutu. Ne uvijek. To se dešava na Kaonu. Na Albisu nema tih problema sa zvukom, ali ima sa istim povremenim zastajkivanjem slike. Sve se dešava samo na Sport Klub HD kanalima.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2017., 06:58   #5885
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Imam Albis 8100, i njime sam zadovoljan, nula smetnji, e sad ono što radi ja ne bih mijenjao, vidjet ću da li će me siliti da trebam uzeti kaona za produženje i njime riskirati neke probleme kao te sa sportklub HD kanalima.

btw. Ne znam da li tko zna riješenje za ovo. Znači gledam Bnet programe preko jednog HDMI-a koji spaja TV sa Albisom, dok mi drugi HDMI spaja TV sa laptopom da mogu i preko Kodi-a gledati (nemam smart TV).
I sad, kad gledam Bnet sve je ok, ali kad želim puštati kodi sa laptopa na TV, te istovremeno na laptopu gledam recimo youtube, onda se čuje samo ovaj zvuk na TV-u s kodia ? Mogu ja preko control panela staviti da je default zvučnik ovaj na laptopu, ali onda je ovaj na TV-u neiskorišten. Htio bih da se youtube čuje na laptopu, a kodi istovremeno na TV zvučnicima.

Nailazim preporuke za neki program CheVolume, ali nije mi toliko kritično da eksperimentiram sa specijaliziranim programima, možda postoji jednostavnije riješenje ?

EDIT: Riješeno, samo u kodiju audio output namjestiti da ide preko televizije

Zadnje izmijenjeno od: Ari. 17.04.2017. u 07:47.
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2017., 18:13   #5886
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ne nađem, koliki je sada limit na 70mbps paketu?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2017., 06:14   #5887
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Otkad sam spojio novi TV i pripadajuće HDMI kablove sa laptopom i albisom, mi se ponekad dogodi da ne mogu sa daljinskim niti sa prednjim svijetlećim dugmetom na albisu 8100 upaliti taj bnet prijemnik. Inače ga ''gasim'' na način da ga stavim u standby, da lampica na njemu pocrveni, ali upaliti ga mogu samo vađenjem iz struje i ponovnim ukopčavanjem (i vjerovatno prekidačem pozadi njega, što nisam probao).

Razmišljam da ga puštam non-stop upaljenog, da mu svijetli plava lampica sprijeda uz ime kanala na displayu ? Hoće li ga to pretjerano opterećivati hmmm....


Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ne nađem, koliki je sada limit na 70mbps paketu?
Ni ja nisam vidio točno tu granicu, vidim da je na paketu brzine 35-50 Mbps limit 1600 GB pa valjda može biti samo više od toga. I brzina 42-60 Gbps ima limit 1920 GB
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 08:41   #5888
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
U jednom kvartu mog grada su prodajni predstavnici ljepili reklame po ulazima zgrada, i dopisivali kemijskom svoj broj telefona, pa sam ih neke kontaktirao.

Jedna mi je pokupila podatke koji su je zanimali i rekla da ce sutra nazvati, ali nije zvala. Drugi me upucivao na sluzbu za korisnike i njihove cijene, govoreci da ne rade sa postojecim korisnicima. Na moj spomen akcija 50% kaze da je to sve gotovo, kao bilo je nekih 134 kn za 3D, ali samo za neke dijelove zagreba i rijeke, ali vise nema sada je kao 189kn...haha koji retardirani razlozi, to samo mentalno limitirana osoba moze popiti. Lažove prokleti ! Treći predstavnik pak djeluje normalno, bar je otvoren za razgovor, iako je rekao da uglavnom rade sa novim korisnicima moze i sa postojecim. Nismo jos presli na konkretne cifre ali slijede nam dogovori narednih dana. Rekao je da bi trebalo pričekati kraj ugovora i da se nakon toga moze nesto rijesiti. Ne znam baš da li ce mi se dati vracati opremu, biti bez usluge desetak dana, da bih postao kao novi korisnik, ili prijavljivati na drugu osobu, ako na tu proceduru on računa.

Ako im se neda raditi mogu samo reci da ne rade sa postojecim, i bok, kraj priče, cemu izmisljanje i kenjanje, ili ako pregovaraju o cijeni sa novim korisnikom stave svoju ponudu i bok, hoćeš ili nećeš, sta imaš lagati, muljati, izmisljati nepotrebne stvari...

Zadnje izmijenjeno od: Ari. 19.04.2017. u 08:52. Razlog: dodatak
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:32   #5889
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Prešao sam sa starog 2D paketa (12 Mbps + televizija) na novi 2D + 120 Mbps internet.

Do sad sam imao stari TTC871 STB i koristio karticu s CI modulom u televizoru, a sad sam zbog 10 puta bržeg interneta prihvatio život sa STB-om

Tražio sam da mi obavezno daju Kaona, a ne Albisa 9300, jer sam negdje pročitao da Kaon podržava HDMI-CEC odnosno omogućava mi da daljinskim od televizora upravljam STB-om.

Sad vidim da spominjete neke probleme s Kaonom i SK HD programima. Iako njih konkretno nemam u paketu (uzeo sam samo osnovni), jesam napravio dobar odabir ili bi bilo bolje da sam uzeo Albisa? Albisa sam inače imao kratko vrijeme prije 2.5 godine i bio sam prilično nezadovoljan kako radi - sučelje je bilo prilično neresponzivno i sporo, daljinski nije hvatao s par metara udaljenosti itd. Prelazak na CAM je bila renesansa. Nadam se da se situacija s prijamnicima i sučeljem bar malo promijenila na bolje u ove 2.5 godine.

Također, pitanje u vezi internet routera. Vidim da ovdje u temi svi spominjete Technicolor TC7200. Ja imam Cisco EPC2425. U SZK su mi rekli da on podržava "te veće brzine" pa ga neće mijenjati (valjda misle na DOCSIS 3.0). Po specsima na internetu vidim da niti ne podržava DOCSIS 3.0, niti ima Gb ethernet (kako mi misle isporučit 120 Mbps brzinu?), niti mu Wi-Fi nije 802.11n nego 11g (znači ni bežično ne mogu dobiti 120 Mbps). Jel ja nešto krivo gledam ili su oni zazujali?

PS. Imao sam priliku igrati se s OptiTV IPTV uređajem (Optima Telekom, jel) i u odnosu na ono kako je meni radio Albis to Optimino čudo je svemirski brod. Ima 5 sa 5 centimetara, ali radi fantastično.
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 17:39   #5890
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Ako nemaš SK HD paket, onda sigurno nisi falio sa Kaonom. Istina, podržava HDMI-CEC,a Albis ne i puno je brži od njega. Daljinski čak i preosjetljiv. Trebat će ti neko vrijeme da se navikneš kad prebacuješ programe da ti ne pobjegnu dva umjesto jednog. Sučelje je isto ( to nema veze sa STB-om). Iako ništa ne može zamjeniti CAM.
Mislim da ćeš dobiti Technicolor TC7200.
Stipest je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2017., 18:20   #5891
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
U vezi STB - ova, svaki ima svoje prednosti i mane,
stariji Albis je iz današnje perspektive ugrubo kuku - lele,
Albisa 9300 je malo spor na komande daljinca, nisam siguro da ima HDMI-CEC, ali zato rijetko trza (npr. SK HD),
Kaon ima HDMI-CEC, ali zato voli štucati na SK HD i/ili kada ideš reproducirati neku prethodnu emisiju (za ovo zadnje nije jasno jeli više kriv Kaon ili veza prema Internetu).

Za Router / Internet su te djeca zavaljala, ne znaju šta govore.
Cisco EPC2425 je EuroDOCIS 2.0, 100 Mb mreža i 802.11g wifi,
prema tome na njemu ti ne mogu isporučiti 120 Mbps brzinu, sad im je "akcija" 70 Mbps brzina. Ne zaboravi da je žica (Lan) mjerodavan.
Znači, taj Cisco bi trebao moči dati 70/15 na Lan - u.
S druge strane ima jednu vanjsku promjenjivu antenu (možeš staviti veću) pa imaš bolju pokrivenost nego na novom TC7200.

Za kraj evo nešto friško iz bakine kuhinje:
Pacijent1 = TC7200
Pacijent2 = TL-WA830 Range Extender

Pacijent2 nije u stanju spojit se bežično (dakle Range Extender funkcija) na TC7200 da se posadiš na trepavice,
bilo da je konfig odrađen wizzard - om bilo pješke, svi parametri ispravno uneseni.

Konkretan primjerak je bio V2 sa fw iz 2012. godine.
Napravio mu fw update na verziju (zadnju) iz 2014. godine.
Nakon toga se pacijent iz prve spojio na TC7200, konfig odrađen pješke.

Pametnom dosta
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 20:56   #5892
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 476
Pozdrav! Imam Bnetov Kaon VM1200. Da li je moguće snimanje programa na usb?
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 15:40   #5893
trebampomoc
OP
Moj komp
 
trebampomoc's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb / Novska
Postovi: 356
Imam jedno offtopic pitanje
Renoviramo stan, i htio bih da se odmah provuku kablovi za net na pravo mjesto, tj. tamo gdje planiram imati router
E sad, ispred ulaznih vrata je Bnet kanalica, je li mi najbolje da od tog mjesta provučemo koaksijalni kabel sve do mjesta gdje će biti router, ili sam nešto fulao?

Zadnje izmijenjeno od: trebampomoc. 22.04.2017. u 15:50.
trebampomoc je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 15:51   #5894
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Nisi ništa falio. Od mjesta gdje ulazi B-netov kabel ( najčešče je poviše ulaznih vrata u kutiji od osigurača) do mjesta gdje ti treba biti router postavi koaksijalac.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 16:44   #5895
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor trebampomoc Pregled postova
Imam jedno offtopic pitanje
Renoviramo stan, i htio bih da se odmah provuku kablovi za net na pravo mjesto, tj. tamo gdje planiram imati router
E sad, ispred ulaznih vrata je Bnet kanalica, je li mi najbolje da od tog mjesta provučemo koaksijalni kabel sve do mjesta gdje će biti router, ili sam nešto fulao?
Ako već renoviraš stan onda je najbolje po cijelom stanu razvući bužire (i razvodne kutije) i to u sve sobe i na mjesta gdje ćeš možda imati neki uređaj kojeg misliš spojiti. Kasnije (ili odmah) kroz bužire provučeš koaksijalac i to je to.
Ako samo razvučeš koaksijalac (bez bužira), vremenom će i on ostarjeti pa ćeš ga kad tad morati zamijeniti. Osim toga kroz iste bužire možeš uz koaksilalac provući mrežni kabel, kabel za telefon ili što već i nemaš kasnije nikakvih problema, a iskustvo mi govori da neku kasniju potrebu u planiranju uvijek previdiš.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 17:11   #5896
trebampomoc
OP
Moj komp
 
trebampomoc's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb / Novska
Postovi: 356
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Nisi ništa falio. Od mjesta gdje ulazi B-netov kabel ( najčešče je poviše ulaznih vrata u kutiji od osigurača) do mjesta gdje ti treba biti router postavi koaksijalac.
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Ako već renoviraš stan onda je najbolje po cijelom stanu razvući bužire (i razvodne kutije) i to u sve sobe i na mjesta gdje ćeš možda imati neki uređaj kojeg misliš spojiti. Kasnije (ili odmah) kroz bužire provučeš koaksijalac i to je to.
Ako samo razvučeš koaksijalac (bez bužira), vremenom će i on ostarjeti pa ćeš ga kad tad morati zamijeniti. Osim toga kroz iste bužire možeš uz koaksilalac provući mrežni kabel, kabel za telefon ili što već i nemaš kasnije nikakvih problema, a iskustvo mi govori da neku kasniju potrebu u planiranju uvijek previdiš.
Thanks na savjetu, budem onda tako napravio.
trebampomoc je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 11:34   #5897
eseper
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: St
Postovi: 21
Meni su bili postaviti novu opremu nakon što sam produžio 3D, umjesto routera Thomson stavili su Technicolor 7200, a umjesto STB-a Albis 8100, Kaon VM1200. Suprotno očekivanju, s novim routerom dobijem istu ili čak neznatno bolju pokrivenost Wi-Fi-om. Brzina je 68 Mbits u downloadu, u uploadu također kao deklarirana (preko žice, preko Wi-Fi je manje). Kaon je osjetno brži od Albisa i ne trebaju dva daljinska, ostalo je isto...
eseper je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 12:01   #5898
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
To je sad normalni sljed sa opremom kod novih i starih korisnika koji produzuju ugovor u nekom novom 3D paketu a nemaju sad routera "Technicolor 7200", i prijemnik "Kaon VM1200".
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 12:51   #5899
mas999
Premium
Moj komp
 
mas999's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 141
Na koji način ste dobili 134kn kroz 2g, meni sada predstavnik kazao da to ne postoji?
mas999 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 13:31   #5900
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor mas999 Pregled postova
Na koji način ste dobili 134kn kroz 2g, meni sada predstavnik kazao da to ne postoji?
Baci oko na zadnjih 10-20 stranica, opisano je sve kako i sto.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 14:07   #5901
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor mas999 Pregled postova
Na koji način ste dobili 134kn kroz 2g, meni sada predstavnik kazao da to ne postoji?
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 14:44   #5902
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Hm, viš viš, nisam čitao retroaktivno forum pa nisam znao za tu promociju.

Ja sam ih prošli tjedan telefonski kontaktirao i zatražio produljenje ugovora. Jedino što sam uspio užicat je da mi sa starog 2D (12 Mbps) daju novi 2D (50 Mbps) za 189 kn/mj i gratis boost na 120 Mbps. I to sam dobio na konto toga što mi nisu dali prebacit se sa starog 2D na novi 3D jer navodno za mene kao postojećeg korisnika ne vrijedi "Prijateljska promocija" nego "Briljantna promocija" i tamo to nije moguće. Onda kad su shvatili da je jedini razlog zašto bih išao na 3D 20 Mbps brži internet (ne i telefon, on mi ne treba), ponudili su dati opciju "Turbobrzi 120" besplatno.

Znači 120 Mbps + TV => 189 kn/mj

Sad ne znam dal je prekasno ić neke kerefeke izvodit da probam dobit 2D (50 Mbps) za 119,50 kn/mj...

Nije da mi tih 120 Mbps toliko treba, radije bi plaćao 70 kn manje.
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 14:51   #5903
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ako konkretno mislis na ovu ponudu sto sam stavio sliku iznad, to je samo za nove korisnike, ne za postojece.

Ti si obavio ovo:
Promocija za produljenje ugovora
Promotivno razdoblje: 08.02.2016. – 30.04.2017.
Promotivne pogodnosti za postojeće korisnike koji produljuju ugovor uz promjenu paketa na jedan od Turbo paketa:

"• SUPERBRZI 2D (TV + internet) koji produljuje ugovor i mijenja paket na Turbo 2D (TV + internet) tijekom 24 mjeseca plaća mjesečnu naknadu u iznosu
169,91 kn"
A 120 Mbps - ocito nesto i placas

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 24.04.2017. u 15:02.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 14:59   #5904
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ako konkretno mislis na ovu ponudu sto sam stavio sliku iznad, to je samo za nove korisnike, ne za postojece.
Pisali su ljudi na prethodnim stranicama da su uspjeli dobit tu ponudu i na produljenje ugovora. Samo se treba radit grbav i reć da ćeš im vratit opremu i sklopit novi ugovor pa ćeš postat novi pretplatnik (može i na ženino ime, ako ih to muči). Onda će shvatit da to nema smisla i "napravit iznimku"
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 15:05   #5905
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ah ugovor si vec produzio, a neznam probaj iskemijati ako ti se da zafrkavati.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 15:07   #5906
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ah ugovor si vec produzio, a neznam probaj iskemijati.
Pa nisam niš potpisao. Nije valjda da im je dovoljno to što sam preko telefona pristao na novi paket? Mogao je susjed nazvat i predstavit se ko ja...

Inače, nema mi apsolutno nikakvog smisla da postojeći i novi korisnici nisu jednako tretirani. Šta, to mi je hvala što sam zadnjih X godina kod njih? Ja im svake 2 godine šaljem mail i žalim se na to i onda me nazovu i ponude nešto bolje.

Ali nisam imao predodžbu koliko prostora za cjenkanje imaju...
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 15:14   #5907
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ako si preko telefona rekao da pristaješ na produljenje, onda ti je to isto kao i potpis.
Imaš 14 radnih dana da to opozoveš. Ako nije prošlo, zovi i reci da nećeš.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 15:24   #5908
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Mislim da sad nece ici na sistem telefonski poziv, odustajanje bi moralo biti pismeno uz potpis, treba procitati uvjete iz ugovora.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 15:24   #5909
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tako je, da. Ali svejedno im treba usmeno javiti.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 15:47   #5910
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Tako je, da. Ali svejedno im treba usmeno javiti.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ne treba, apsolutno ništa neće značit ako on nazove i kaže da će ipak odustat.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na