Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.06.2023., 13:51   #991
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
imam enc koji je od bine istre i čim sam ga kupio odmah sam ga dao kodirati za hac-ovu rijeka-zagreb

sutra moram za split, prolazim na rampi bez problema, ili moram opet negdje stajati i kodirati za tu dionicu ceste?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 14:08   #992
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
Bio u NY 2 tjedna, ne znam čemu pisanje o opasnom gradu, a i cijene nisu nešto daleko od europskih - a ako si raspoložen za jest po Chinatownu recimo ispadne i džabe
Kolega prije 10 dana dobio nokaut u glavu od crnca u sred bijela dana dok je cekao zeleno da predje pjesacki.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
njOob je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 15:04   #993
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
Bio u NY 2 tjedna, ne znam čemu pisanje o opasnom gradu, a i cijene nisu nešto daleko od europskih - a ako si raspoložen za jest po Chinatownu recimo ispadne i džabe
Frend mi živi tamo 5 godina, svaki dan vidi nešto.

Cijene, statistički jedne od najviših u svijetu.
NYC uz Singapur, broj jedan.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 18:59   #994
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
imam enc koji je od bine istre i čim sam ga kupio odmah sam ga dao kodirati za hac-ovu rijeka-zagreb

sutra moram za split, prolazim na rampi bez problema, ili moram opet negdje stajati i kodirati za tu dionicu ceste?
Ne moraš, prolazi ti bez problema

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 19:17   #995
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor njOob Pregled postova
Kolega prije 10 dana dobio nokaut u glavu od crnca u sred bijela dana dok je cekao zeleno da predje pjesacki.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Neki dan u Velikoj Gorici pijani klinac nokautirao Nepalca koji dostavlja hranu na biciklu. Omjer veličine ...broj ljudi u VG manji nego dvije ulice u NY a slična sranja.

Nego pls još iskustava ako netko ima za NY. Planiram za par mj tamo na 8 dana
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 21:53   #996
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Reci što te zanima. Ili pingaj s pitanjima u PM.

Ja bio dva puta u zadnjih 9 mjeseci.

Prvi puta privatno 9 dana, drugi puta poslovno 4 dana.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2023., 06:39   #997
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Sorry, nisam bio kod kompa od petka.

Meni je to top kao preporuka, taj UFO, pogotovo ako je dobro vrijeme.

Ostale atrakcije sam googlao, dvorce, crkve, znamenitosti, to što ti se sviđa, sviđa.

I naravno, domaća hrana, takve restače pucaj.
Na UFO na kraju nisam išao.

Bratislava dvorac, Bojnice dvorac, plava crkva i Slavin.

Birtije: Bukowski navečer cuga i to, ost block za kavu i Viecha modranských vinárov vina Imaju čak i fina vina.

Restorani: slovak pub, flagship, Alej Restaurant Bojnice (savršena hrana) i to je to mislim.

Od njihove hrane za probati

Domaca kupustnica so motanu udenym maskom a kobasom. Na žlicu fino zelje, kobasa, vrhnje i malo svinjskog mesa. Nešto ala sekeli gulaš.

CEsnakova polievka v bochniku - čenjakova juha u kruhu kojeg zovu bošnjak. Ok fora lai nećete moći kurh pojesti jer ga ima previše. Ima opcija i samo juha bez tog kruha tako da to bi vam bila bolja opcija ili ako vas je dvoje podijelite kruh, a jedan/jedna neka uzme samo juhu.

Slovenska misa pre 2 osoby - plata za dvije osobe koja sadrži tri tradioconalna jela. Kozji sur, špek, knedle, zelje itd... tri odvojena jela i super starter za uvod u njihovu kuhnju.

Zemiakove gulky plene podavana na sladkeay dusnej kapuste. Knedle punjenje mesom i zelje.

Cijene su generalno ok i čini mi se jeftinije od RH osim goriva.

Hotel s doručkom, pristojbe, parking, ulaznice za dvorce i izložbe, hrana, alkohol i gorivo oko 1000 eura za recimo četiri dana za dvije osobe. Čisto ok.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2023., 23:17   #998
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Bio sada za produženi vikend u Ljubljani sa djecom...
Svi smo se oduševili sa gradom..

Uzeo apartman u Bežigradu, 20min lagane šetnje do centra, sve je u zelenilu, nema gužve, čisto.

Za djecu je odlićno, parkovi kakvih nema kod nas u Zagrebu. Zip line, trampolini, mreže za penjanje, brod koji se njiše....

Bili smo u ZOO, ogroman zoološki, imaju životinje kojih nema u Zagrebu (Žirafa) dječji park koji ima hrpu različitih elemenata (trampolini, lopte neke po kojim se skaće) + ima 2 dijela sa malim životinjama sa kojima se djeca mogu igrati.
Nažalost nismo ih stigli konzumirat jer je počelo nevrijeme pa smo morali ići u auto

Išli na stari grad, bilo im je zanimljivo se vozit u uspinjači, pogled, hodanje okolo po tvrđavi.

Bili i u Arboretumu Volčji Potok i to je bio pun pogodak.
Ogromno dječje igralište, sa Zip lineom (jedno 10 komada), bilo je jedno 6 trampolina. Tobogani koji su napravljeni okolo debla i pod krošnjom drveta su. Visine nekih 3m.
Labirint, cijela livada puna Dinosaura i kitova.
U tom parku smo bili jedno 5h. od čega smo u dječjem dijelu bili nekih 2h i 30min smo se vozili vlakićem koji vozi kroz cijeli park.
Imaju jedan dio gdje imaju staklenik pun leptira, djeca isto bila oduševljena sa time.

Bili isto tako u Tivoliju u parku koji je isto fenomenalan. Imaju 2 zip linea od jedno 50m, neka dva velka tornja koja su spojena mrežom kao mostom po kojoj djeca hodaju. Visina nekih 5m.

Šetnica uz rijeku Ljubljanicu odlična, taman OK gužva nam bila.
Bili u muzeju vlakova. Nisam imao dojam da su parnjače tolko velke (valjda duplo veće od one na glavnom kolodvoru)

Ono kaj me je iznenadilo je to da nisam vidio baš previše taksista, čak štoviše ne sjećam se da sam ih opće vidio.

Nisam nit vidio tolko boltovaca, nit tolko debelih Slovenaca.

Imam dojam da su svi na biciklima i u formi.
Danas ujutro je grad bio prazan, valjda svi ošli negdje na izlet.

Tam kod glavnog kolodvora ima neka novogradnja i cijena m2 je 3000e, ne znam kak su cijene u drugim kvartovima.
Centar je dosta ušminkan i zgleda puno bolje nego centar Zagreba.

Kvartovi sa novogradnjom isto super zgledaju, arhitekruta je odlična, okolo zgrada ima dosta zelenila.

Čini mi se kao super grad za život.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2023., 00:21   #999
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
jel se neko danas gužvao na autoputu na povratku u zg?, izgubio sat vremena na stajanje na autoputu na kraju nisam ni vidio koji je bio razlog, nigdje nikog samo se odjednom rasčistilo


Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Škotska unutar minute
STAVI NA youtube shorts pošto je u minuti

Citiraj:
Autor njOob Pregled postova
Kolega prije 10 dana dobio nokaut u glavu od crnca u sred bijela dana dok je cekao zeleno da predje pjesacki.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
kak se sjećao da je crni ak ga je nokautirao
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2023., 07:22   #1000
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Razlog gužvi je povećani broj automobila na prometnici koji se tamo našao usred spajalice praznika i vikenda.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2023., 09:30   #1001
pero_dinamit
Registered User
 
pero_dinamit's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Bio sada za produženi vikend u Ljubljani sa djecom...
...
Daš mi link gdje ste spavali? Ja isto planiram sa svojima tamo.

Hvala na opisu!
pero_dinamit je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2023., 10:36   #1002
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
kak se sjećao da je crni ak ga je nokautirao
jer mu je reka "di si crnčugo"
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2023., 10:56   #1003
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
jel se neko danas gužvao na autoputu na povratku u zg?, izgubio sat vremena na stajanje na autoputu na kraju nisam ni vidio koji je bio razlog, nigdje nikog samo se odjednom rasčistilo
Idem jednom tjedno tom relacijom u uvijek je tako, nema razloga.
Stoji stoji i onda samo krene.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2023., 11:13   #1004
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
"Traffic jams happen when the density of traffic overcomes one single driver's comfort in travelling at that speed in that close a proximity to other vehicles."

https://youtu.be/MtwY9xKfaYo

I onda svaki tvoj pokusaj da odrzis razmak na AC zavrsi sa kretenom koji te pretekne da bi se uguzio u tvoj razmak. I onda se pitamo zasto niotkuda nastanu zastoji. Zbog kretena, otprilike
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2023., 14:10   #1005
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Putovanja

Bila je jedna odlična epizoda Mythbustersa na tu temu. Dovoljno je da jedan u koloni malo prikoči tek toliko da uspori i cijela kolona stane. Zatim kreće efekt federa.

Bilo je i na Fifth Gear kada su vozili sat i kusur na brzoj cesti. Prvi puta su vozili dionicu cijelo vrijeme u jednoj traci kao i svi, a drugi puta su se ubacivali i pretjecali. Htjeli su vidjeti koliko će brže doći agresivnim stilom vožnje. Razlika je bila nekoliko minuta na više od sat vremena s tim da je agresivna vožnja bila vrlo stresna za ekipu.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2023., 17:59   #1006
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Bio sada za produženi vikend u Ljubljani sa djecom...
Citiraj:
Autor pero_dinamit Pregled postova
Daš mi link gdje ste spavali? Ja isto planiram sa svojima tamo.

Pridružujem se zamolbi! I meni je Ljubljana uskoro na redu.
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2023., 17:16   #1007
hrwii
Registered User
 
hrwii's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Citiraj:
Autor the.elles.d Pregled postova
Pridružujem se zamolbi! I meni je Ljubljana uskoro na redu.

Idem barem dva puta godišnje i uvijek ovdje rezerviram…sobe su čiste i uredne, doručak švedski, teretana 24h otvorena, i na bazenu nikada nije gužva…od centra grada cca 5min vožnje ali se može i bajsom koji iznajmljuju na recepciji…moja preporuka:

https://g.co/kgs/yLbA5q


Sent from my iPhone using Tapatalk
hrwii je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 10:25   #1008
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Kratko pitanje; molba.

Idem ponovo za USA, i sad ide i kolega s posla samnom.

Morali smo zatražiti Visu, jer preko ESTA-e ne možemo tamo raditi, ukratko, morali smo.

Svima je sve prošlo, kolega dobio odbijenicu po zakonu 214(b) of Immigration Law.

Obrazloženje:

Citiraj:
Hello,




Thank you for your email. At your interview, the consular officer found you ineligible under section 214(b) of the Immigration and Nationality Act (INA), which requires that each visa applicant establish to the satisfaction of the consular officer, that he or she is entitled to nonimmigrant status and can demonstrate strong ties to his/her country of residence. This section of the law places the burden of proof on the applicant themselves, rather than a friend or family member, even if that person is paying for the applicant’s trip. Among other things, consular officers examine an applicant’s family, business, and social ties, as well as the applicant’s economic situation in the country where they are applying. If applicants cannot or do not demonstrate strong ties to their country of residence during the visa interview, the consular officer is compelled by law to refuse the visa application.



Refusals under 214(b) cannot be appealed and there is no waiver available. However, the refusal is not permanent. Applicants may reapply at any time, and resources permitting, they will be interviewed by a different consular officer. Still, we recommend that applicants wait until they are able to present evidence of significant changes in their circumstances since their last application.
E sad?

Što dalje?

Nemam pojma koga zvati, koga pitati, moji iz firme nemaju pojma.

Googlali smo, uglavnom, njega kao USA ne može povezati nekom snažnom konekcijom s RH.

Zanimljivo, kolega ima dobra primanja, kuću u Međimurju kojoj je on vlasnik, prijavljen u RH i radi u RH za dobru plaću već godinu i pol dana.

Na računu ima lijep iznos novaca i nije sklon mjenjati posao često (kod mene radi nekih godinu i pola, prije toga radio jedan jedini posao, ali vani).

Jel problem što je on vani radio?

Mi smo priložili sve, potvrdu o smještaju, avionske karte sve, officer u ambasadi u ZG-u doslovno ga nije u oči pogledao, uručili mu odbijenicu, ne želi uopće razgovarati, jer ona ima pravo ne objasniti ti zašto, ima pravo na žalbu i može ponovo se prijaviti, ali ona sugerira da promijeni nešto prije nego se aplaja ponovo, jer će ponovo dobiti odbijenicu.

Sve jasno?

Gdje je caka?

Ima netko nekoga tko se bavi time da ga nazovem i pitam za kratak savjet?

Naravno, pisali smo žalbu, pisali smo mail, čeka se 4-5 tjedana (radnih dana), znači 2 mjeseca nemamo što, do onda već moramo platiti hotele i sve.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 10:34   #1009
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Kratko pitanje; molba.

Idem ponovo za USA, i sad ide i kolega s posla samnom.

Morali smo zatražiti Visu, jer preko ESTA-e ne možemo tamo raditi, ukratko, morali smo.

Svima je sve prošlo, kolega dobio odbijenicu po zakonu 214(b) of Immigration Law.

Obrazloženje:



E sad?

Što dalje?

Nemam pojma koga zvati, koga pitati, moji iz firme nemaju pojma.

Googlali smo, uglavnom, njega kao USA ne može povezati nekom snažnom konekcijom s RH.

Zanimljivo, kolega ima dobra primanja, kuću u Međimurju kojoj je on vlasnik, prijavljen u RH i radi u RH za dobru plaću već godinu i pol dana.

Na računu ima lijep iznos novaca i nije sklon mjenjati posao često (kod mene radi nekih godinu i pola, prije toga radio jedan jedini posao, ali vani).

Jel problem što je on vani radio?

Mi smo priložili sve, potvrdu o smještaju, avionske karte sve, officer u ambasadi u ZG-u doslovno ga nije u oči pogledao, uručili mu odbijenicu, ne želi uopće razgovarati, jer ona ima pravo ne objasniti ti zašto, ima pravo na žalbu i može ponovo se prijaviti, ali ona sugerira da promijeni nešto prije nego se aplaja ponovo, jer će ponovo dobiti odbijenicu.

Sve jasno?

Gdje je caka?

Ima netko nekoga tko se bavi time da ga nazovem i pitam za kratak savjet?

Naravno, pisali smo žalbu, pisali smo mail, čeka se 4-5 tjedana (radnih dana), znači 2 mjeseca nemamo što, do onda već moramo platiti hotele i sve.

Odeš u meksiko i pređeš granicu bez problema, koliko čujem dobivaju đeparce, mobitele i stanove.
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 10:50   #1010
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Rekao si da ima kuću

Ako nije to priložio u visa aplicationu onda bi se mogao ponovo aplicirati i staviti vlasnički list nutra.

Ja kad sam bio na razgovoru kolegica je bila prijeme mene kod toga lika i ja sam rekao da putujemo zajedno i više me ništa nije pitao. samo je rekao da mi je visa odobrena.

Priložio sam sve kaj sam imao na sebi
Stan, auto, potvrde o plaći, ne znam kaj još...
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 11:01   #1011
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Rekao si da ima kuću

Ako nije to priložio u visa aplicationu onda bi se mogao ponovo aplicirati i staviti vlasnički list nutra.

Ja kad sam bio na razgovoru kolegica je bila prijeme mene kod toga lika i ja sam rekao da putujemo zajedno i više me ništa nije pitao. samo je rekao da mi je visa odobrena.

Priložio sam sve kaj sam imao na sebi
Stan, auto, potvrde o plaći, ne znam kaj još...
I on je, od plaće, svega, ali jednostavno odbijeno.

I sad tražimo sve moguće pomoći prije nego ponovo apliciramo, jer ono, vrijeme curi.

Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
Odeš u meksiko i pređeš granicu bez problema, koliko čujem dobivaju đeparce, mobitele i stanove.
Od koga čuješ? Od svog dilera?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 11:02   #1012
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
Radi posla vani.
Ako je vani radio više od 2 godine, onda nije eligible, osim ako nema ženu ili nekoga tko mu ostaje u HR.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 11:04   #1013
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Radi posla vani.
Ako je vani radio više od 2 godine, onda nije eligible, osim ako nema ženu ili nekoga tko mu ostaje u HR.
On je radio vani više od 2 godine, puno više, dobivao plaću iz vana. Zadnjih godinu i pola dobiva plaću iz RH.

Žena mu je u RH cijeli život, ali mu je žena tek par mjeseci.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 11:12   #1014
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
to je X ko kuća.
neće on nidi, tek nakon 3 godine (ili 5, više sam zaboravija)

radio u Ministarstvu vanjskih poslova neko vrijeme, pa znam o čemu pričam, nažalost.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 14:49   #1015
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ni ova fora “putujemo zajedno” nije nikakva garancija. Dok su još bili samo intervjui u ambasadi, ispred mene je bio Jole sa ženom. On na jednom šalteru, žena na drugom. Ona dobila vizu, on ne.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 15:42   #1016
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
označili ga kao rasista zbog toga što mu se nosi bijela boja. koef 1,01 da neće nikad preko bare
adaksinjo je online   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 15:47   #1017
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ni ova fora “putujemo zajedno” nije nikakva garancija. Dok su još bili samo intervjui u ambasadi, ispred mene je bio Jole sa ženom. On na jednom šalteru, žena na drugom. Ona dobila vizu, on ne.
Vrh

Koja je to logika, ona nezaposlena kućanica, on svaki tjedan uredno 10-15 000 zaradi.

Srećom nisam morao poslom preko bare, ali mi je iznimno išao na živce taj vizni režim dolazak u ambasadu, jednom ili dva puta dok su ameri uredno u EU ulazili kako su htjeli.


Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 17:23   #1018
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Znaju da Ameri sigurno neće ostati na crno raditi u dijelovima svijeta za koje su tek čuli, a mi smo im zemlja trećeg svijeta iz koje ekipa dolazi otimati im american dream.

Gledam Ameriku opet malo i jedino kamo bih otišao su Havaji (ali ovaj put ne O’ahu nego ostali otoci), New Orleans i Seattle. Teško je iskombinirati to sve a da je moguće sve vidjeti u manje od mjesec dana, a za to koliko košta, radije odem duboko u Aziju nekoliko puta
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2023., 07:29   #1019
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Idemo danas do Beca i sutra nazad doma, koncert jel..zanima me ako imate neku preporuku za stat za rucak na nekih pol puta od Beca prema Rijeci preko Slovenije. Djir je Bec, Graz, Maribor, Ljubljana, Kozina, Rijeka.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2023., 08:15   #1020
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426


Mi smo uvijek stajali tu

https://www.google.com/maps/place/Ol...7cgz?entry=ttu

Bečki i pomfrit. Mjesto je klasika žderanje na autoputu ali nama je to bila tradicija.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 02.07.2023. u 08:24.
Hamm je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na