Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.08.2015., 07:46   #1
Baker
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Power saving mode na monitoru

Imam LG monitor i jučer se sam od sebe prebacio u power saving mode, ko za dobar dan. Probao sam na komp spojit drugi monitor i ista stvar se dogodila, odmah sam posumnjao u maticnu plocu s obzirom da se komp upali normala.
Ali kada sam stavio novu ploču, također se ne prikazuje ništa na monitoru već stoji "Power saving". Probao sam i sa DVI i VGA kabelom spajat.
Baker je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2015., 02:07   #2
test00
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Vukovar
Postovi: 35
Znači ispitao si na drugom monitoru i s drugim kablovima (dvi, vga) svoje računalo, kao i drugo računalo na tvom monitoru, to i je prva stvar koju možeš napraviti ako sumnjaš da je uzrok problema hardware, tvoj monitor kao i vga i dvi kabel koji koristiš rade na drugom računalu ? ali tvoje računalo i dalje na drugom monitoru radi istu grešku, ne znam zašto si prvo posumnjao na matičnu ploču osim ako ne koristiš neku integriranu grafičku, ako ne onda prvo ispitaj ispravnost grafičke kartice koju imaš u računalu.
Kad kažeš "komp se upali normala" da li to znači da prođe post i uđe u OS i tek onda se monitor prebaci u power saving ili je odmah tako čim upališ računalo ?
test00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na