Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2010., 14:44   #151
laytime
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Pozdrav,
zna li netko postoji li opcija nekog tajnog menija na E52 u kojem bi se vidjelo koliko je razgovarano na mobitel sveukupno od dana proizvodnje. Nešto poput tajnog menija na SE ili servisnog izbornika (što god to bilo) > * < < * < * (desno * lijevo lijevo * lijevo * )
laytime je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 14:49   #152
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Citiraj:
Autor laytime Pregled postova
Pozdrav,
zna li netko postoji li opcija nekog tajnog menija na E52 u kojem bi se vidjelo koliko je razgovarano na mobitel sveukupno od dana proizvodnje.
*#92702689#
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: Router. 29.05.2010. u 15:09.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 15:28   #153
hrv4mar
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Here
Postovi: 10
Skinuo sam VOIP Settings i podesio sve.
U Ctrl. Panel - Settings - Connections - SIP Settings
piše 12voip Registered.
Problem je što se u imeniku ne pojavljuje opcija poziva preko 12voip.
Kako to da aktiviram?

Riješio sam.
Iznad SIP podešavanja ima VOIP podešavanja i tu treba ići new i iz ponuđenog ime_voip-a odabrati taj jedan.
hrv4mar je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 18:41   #154
karika
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 67
Nokia E52, reklamacija, mobis

Pozdrav.

Htio bih podjelit svoja iskustva s mobisom i a ako me netko može savjetovat sto da radim, jednostavno sam poludio s njima i nokiom E52.

Kupim u 2. mj u T-mobilu nokiu E52. Sve fino šljaka, nikakve zamjerke.
Nakon ~mj dana pocinje gnjavaža. Odjednom puknio display, nit je padao mobitel, nit je udaran...nista, jednostavno ga izvadio iz đepa i puknit displej. Ja u mobis u os, ne priznaju garanciju, ajd reko dobro ima nekog smilsa, mogao je past, mogao sam sjest na njega...i 320 kn zamjena displeja i odmah reklamiram obrub koji je bio odvojen od maske i tihu slusalicu.

Nakon 10 dana dođe mobitel, stavljen screen protektor (izgreban kao da je bio na frontu), i dalje tiha slusalica.. nisam nesto ni cacko previse po njemu, kad nakon 2 dana kamera il se upali il se ne upali... ako se i upali treba 2 minute.
Ja zamračio. Ajd opet na reklamaciju. Zovu nakon tjedan dana da treba nadoplatit nekih 11-12 kn za opravak. Ja naravno nisam htio platit posto je njihova greška, a i da nije njihova greška pod garancijom je. Cak sam se malo i izderao serviseru koji mi je javio da moram platit tih 12kn.

Nakon 2 dana stiže novi uređaj. Upalim, tiha slusalica kao i inace, maska odvojena i na svakoj slici jedna plava crta, po cijeloj dužini, mislim da ima 2 piksela širine. Ja opet vratim uređaj. 31.5. sam ostavio uređaj u tmobile , danas je 14.6. i nitko nista.

Da li imam pravo tražit ponovno novi uređaj (15 dana je rok popravka), imam li pravo tražit povrat novca ?? Ako mogu dobit lovu nazad kako ce mi racunt koliko trebam dobit kada sam E52 uzeo u mrak tarifi ??

Hvala unaprijed
karika je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 19:13   #155
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
odi tamo i trazi novi uredjaj. nov kao zapakiran nikad upaljen sa svim folijama na sebi.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 19:41   #156
karika
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 67
Mogao bih otic jedino u os, ali tamo im nije servis. A najvjerovatnije da ce me od....
karika je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2010., 17:27   #157
DM7
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Imena pozivatelja

Pozdrav,

ovako,imam jedno pitanje za sve vas.
kad god me netko iz imenika zove ne pokazuje mi ime pozivatelja nego
samo broj?! da li se netko susreo sa tim ili ima neko rješenje.

hvala
DM7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2010., 17:32   #158
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor DM7 Pregled postova
Pozdrav,

ovako,imam jedno pitanje za sve vas.
kad god me netko iz imenika zove ne pokazuje mi ime pozivatelja nego
samo broj?! da li se netko susreo sa tim ili ima neko rješenje.

hvala
Gdje su brojevi spremljeni i u kojem su formatu(da li je +385 ispred svakog) ?
Router je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2010., 17:34   #159
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Pogledaj da nisi možda dva puta spremio isti broj, ali pod različitim imenom...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2010., 22:14   #160
DM7
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Brojevi su spremljeni na memoriju moba i na sim karticu, a +385 nije ispred svakog broja, ali ispred nekih je napisano +385 ali opet mi ne pokazuje ime pozivatelja nego sam broj?!
DM7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2010., 19:52   #161
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ljudi diima neka folija futrola za ovaj parat kod nas ? Navlaka ili nekaj ne torbica?
  Reply With Quote
Staro 22.07.2010., 00:17   #162
boko
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: mo
Postovi: 1
dupli broj

Citiraj:
Autor DM7 Pregled postova
Brojevi su spremljeni na memoriju moba i na sim karticu, a +385 nije ispred svakog broja, ali ispred nekih je napisano +385 ali opet mi ne pokazuje ime pozivatelja nego sam broj?!
Imas dupli broj pod istim ili razlicitim imenom bez obzira dali je ispred +385 ili ne (npr: PERO 098 123 456 i drugi put Perica +385 98 123 456). Nije bitno sto su brojevi istovremeno na kartici i na mobu. I mene je mucio taj problem i rjesio brisuci dupli broj.
boko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2010., 20:34   #163
Prologic
Registered User
 
Prologic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Gradiska
Postovi: 7
ali taj *#92702689# nije ni preterano mjerodavan jer se to moze ponistavati i pisati sta se hoce...
Prologic je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2010., 08:56   #164
bojler
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: osijek
Postovi: 191
@ ivan77

torbica
bojler je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 08:31   #165
denso
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: delnice
Postovi: 2
Pozdrav.Molim vas pomoć.Prije 2 mjeseca sam kupio E52,instalirao PC suite i sve je radilo.Tad mi je pala u more i naravno ništa od nje.Kupujem opet novu,spajam je na komp,i PC suite ne radi jer kaže nema drivera.Opet sve ponovo instaliram i ništa.Može mi netko poslat drivere...
denso je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 09:48   #166
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ej ljudi , dva pitanja: koji je dobar program za remote desktop za ovaj phone?
Isto tako kako knofigururati bluetooth remote control da radi remote preko WIFI ?
Ima ta opcija ali nikao da prošljaka , upišem IP i kad mu kažem spoji se izbacuje grešku , dok spajanje preko bluetootha radi brespijekorno ? Inače imam BNET modem spojen na DLINK WIFI router
  Reply With Quote
Staro 25.08.2010., 14:54   #167
karika
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 67
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ljudi diima neka folija futrola za ovaj parat kod nas ? Navlaka ili nekaj ne torbica?
Ja sam sebi uzeo ovo http://cgi.ebay.com/Rubberized-Hard-...DA_Accessories , samo sto je malo zeznito kad je na suncu, slabo se vidi... ali stvarno cuva mob..ako si u slavoniji negdje mogu ti ja uzet (naravno bez provizije )
karika je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 00:48   #168
dredger
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 31
Nokia E52 ne prepoznaje ime pozivatelja?
Nova Nokija E52 (T-mobile) prilikom pozivanja ne prepoznaje gotovo niti jedan broj iz adresara (kod primljene poruke da, sve pošiljatelje). Brojevi su prebačeni u novi telefon preko SIM kartice i backup/restoreom sa Nokie E66 i upisani su u punom obliku +385...
Firmware telefona je up to date.

Imate ideju kako to riješiti?

Citiraj:
Autor dredger Pregled postova
Nokia E52 ne prepoznaje ime pozivatelja?
...
Imate ideju kako to riješiti?
Riješio, problem je u duplim brojevima u imeniku!

Zadnje izmijenjeno od: Router. 26.08.2010. u 01:33.
dredger je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 23:00   #169
sinka3
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Krapina
Postovi: 15
pozz....kupio sam jučer E52 i imam neki problem...naime problem je u tome da se nemogu spojiti preko wlan mreže...mreža je nađena, odaberem mrežu i pokretanje web preglednika i tu nastaje problem...naime preglednik se otvori i odmah se zatvori...na drugom mjestu "intranet" isto nađe mrežu, odaberem spajanje i piše da se nije moguće spojiti...mreža nije zaštićena, signal je 100% i stvarno neznam u čemu je problem...zvao sam t-mobile , oni isto neznaju...molio bih ako tko zna odgovor...hvala unaprijed...
sinka3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 04:44   #170
Lfbo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Rijeka,Croatia
Postovi: 133
Imam jedno pitanje.. kod azuriranja softwarea mi je ponuđeno par updateova i među njima python.. googlao sam malo i govore o nekom drugom jeziku i primjeri su samo za programiranje na pythonu na kompu(ako se dobro sijecam).. Pa je pitanje sto ja dobivam sa instalacijom pythona na svoju nokiu e52?? Jel itko zna? Hvala
Lfbo je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 01:18   #171
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Jednostavno: dobivaš podršku za aplikacije pisane u Pythonu. Nema ih puno, ali zanimljive su, progooglaj...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 08:59   #172
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor sinka3 Pregled postova
pozz....kupio sam jučer E52 i imam neki problem...naime problem je u tome da se nemogu spojiti preko wlan mreže...mreža je nađena, odaberem mrežu i pokretanje web preglednika i tu nastaje problem...naime preglednik se otvori i odmah se zatvori...na drugom mjestu "intranet" isto nađe mrežu, odaberem spajanje i piše da se nije moguće spojiti...mreža nije zaštićena, signal je 100% i stvarno neznam u čemu je problem...zvao sam t-mobile , oni isto neznaju...molio bih ako tko zna odgovor...hvala unaprijed...

Backupiraj podatke na mem. karticu i napravi hard reset *#7370#

Mislim da ce ti to pomoci.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 14:21   #173
Zagi_d
Premium
Moj komp
 
Zagi_d's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 46
Dali se isplati bolje kupiti E52 ili X6?
Molio bih preporuku?
Zagi_d je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 17:46   #174
Lfbo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Rijeka,Croatia
Postovi: 133
Jel postoji za ovaj mob neki flash player ili nes slicno za gledanje filmova na stranicama poput net.hr i dr. Hvala.
Lfbo je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 20:40   #175
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Flash radi, ali samo preko nativnog browsera.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 04:48   #176
Lfbo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Rijeka,Croatia
Postovi: 133
A, nisam znao.. ja operu koristio, tamo ne radi.. daj mi samo reci, vidim da se kuzis.. Kad mi ucitava neku stranicu koja ima malo vise mb, samo mi najedamput napise "memorija puna" i izađe mi iz browsera.. zasto to? Sta se to ramovi napune pa zablokira ili? Kako rijesiti to? Hvala
Lfbo je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 15:46   #177
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Koliko imaš slobodnog prostora na C-u jer po defaultu tu sprema cache? Ako imaš još neke aplikacije u pozadini, probaj to isključiti...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 22:20   #178
Lfbo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Rijeka,Croatia
Postovi: 133
Da skuzio sam da radi na c jer kad izbrisem prirucnu memoriju mi se oslobodi nekih 3mb na c.. Imam mjesta 40 mb na c jer sve na karticu instaliram,a i nikad mi nije upaljeno vise od jedne aplikacije tako da neznam sto bi moglo bit.. nema veze.. hvala,pozz

Imam jos pitanja instalirao sam python preko azuriranja i skinuo neke app za python.. kad sam ih htio instalirati, pise da mi nedostaje komponenta python na mobu.. a u uporavljanju programa na mobu mi pise da je instaliran python 2.0.. jel znas o tome sto? thx

Zadnje izmijenjeno od: Router. 09.10.2010. u 12:44.
Lfbo je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 22:20   #179
danvari
Premium
Moj komp
 
danvari's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Pregrada, Hr. Zagorje
Postovi: 54
Evo samo da podijelim i svoje dojmove s Mobisom. Naime prije 2 tjedna mi je počela krčati slušalica (standardan problem na e52) nakon 150 sati razgovora. Odnio u utorak popodne u mobis, jučer ujutro u 9h je mobitel već bio gotov. Iako sam imao neka loša iskustva s n80 u mobisu, ovaj put je sve bilo maksimalno korektno
__________________

HP Pavilion dv6-6057ef; dv2

danvari je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 08:34   #180
denso
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: delnice
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Backupiraj podatke na mem. karticu i napravi hard reset *#7370#

Mislim da ce ti to pomoci.
Koji je kod za zaključavanje po defoultu?
denso je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na