Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.09.2022., 21:30   #1
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
AptX Bluetooth buds?

Koje preporučujete? Dakle da zvuk nije sranje i da nema delaya kad se gledaju podcasti na mobu ili filmovi na TVu (i mob i telka podržavaju AptX). Ako ima do 500kn...
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 23:25   #2
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Koje preporučujete? Dakle da zvuk nije sranje i da nema delaya kad se gledaju podcasti na mobu ili filmovi na TVu (i mob i telka podržavaju AptX). Ako ima do 500kn...

https://www.rtings.com/headphones/re...truly-wireless


Koliko vidim, trenutno su na akciji kod nas, 429kn.
Exy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.09.2022., 10:48   #3
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Nema previse izbora aptx sluski. Sve je skoro isto,vise manje qualcomm kinezi. Ovaj anker je ok, nije los ni soundpeats. Dobre su mi za filmove i gaming mode low latency
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 11:20   #4
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Zadnje sto sam pratio kad sam sebi trazio low latency sluske je bila ova tablica - i nisam pogrijesio:
https://www.rtings.com/headphones/te...vity/bluetooth

Gledao sam cim manji latency na aptx codecu (kad ih spajam na android tv) i sbc-u (kada igram igre na pc-u), multidevice podrska, normalan zvuk i over ear model - zavrsio sam na PXC-550-II. Ispada da od nama dostupnih modela imaju jedne od najnizih latencija.

Dvije godine kasnije i jos su mi vrh, sluze mi za puuuno vise toga (teams, putovanja/avion). Delay je toliko nizak da ga brzo prestanem primjecivati.

Problem je sljedeci - neki appovi na mobu/tvu uredno hendlaju a/v sync i mozes uzivati u yt, netflixu itd. bez ikakvog delaya. Onda upalis npr vlc player i skuzis delay. Spojis ih na pc, delay. Na te stvari ne mozes utjecati. Mozes samo probati traziti sluske s cim manjim delayem.

Ono sto sam prije tih par godina skuzio, sve, ali valjda sve true wireless sluske imaju veci latency po defaultu. Doma imam i Galaxy Buds i Buds plus. Ako gledam yt, nema nikakav delay (app to hendla). Kada gledam bilo sto drugo, na mobu ili kompu, pocnes primjecivati ogroman delay.

Jbga, nemam neki savjet za sluske, samo sheram iskustva s latencijama.


Edit:
Bas gledam te Liberty Air 2, mislim da ih tada nije ni bilo u ponudi. Izgledaju obecavajuce!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 17.09.2022. u 11:32.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 12:04   #5
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
AptX Bluetooth buds?

Problem je u buds/pods in-ear sluskama. Ja sam dugo trazio pa ili nema aptx,ili nema dobar zvuk,ili smeta u ušima ili ovo ili ono. Meni bi bile idealne airpods 2 s originalnim zvukom ali sa aptx i 6sati battery lifeom ali nazalost nema
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 13:16   #6
Matebaron
Premium
Moj komp
 
Matebaron's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Supetar
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Problem je u buds/pods in-ear sluskama. Ja sam dugo trazio pa ili nema aptx,ili nema dobar zvuk,ili smeta u ušima ili ovo ili ono. Meni bi bile idealne airpods 2 s originalnim zvukom ali sa aptx i 6sati battery lifeom ali nazalost nema
Imam Edifier TWS200 godinu i nešto i zadovoljan sam latencijom i zvukom za te pare, baterija isto ok. One kontrole tapkanjem na slušalici štekaju ili sam ja smotan za to. Možda sad ima i boljih modela.
Ženi sam kupio Anker Airpods 1 iz Kine i krepale su za oko pola godine.
__________________
I have spoken.
Matebaron je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na