Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.01.2010., 18:06   #121
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Najjače odbrojavanje ikad! 5,6,4
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:08   #122
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Kaj se sad brusite? Ja to ne pričam priče, pogledaj njegove statistike i sve ti bu jasno EOD ! No na kraju nije bitno jer smo dobili.

Kak bi Zagorci rekli: SREBRO JE V ŽEPU

E ste čuli ovo odbrojavanje komentatora? 8,7,5,6,4 hahaha

FRANCUSKA, dolazimo!
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2010., 18:10   #123
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
eto opet smo u finalu!! nadam se da cemo ovaj put i osvojiti!!
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:13   #124
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Evo vam Štrleka, poslje bute vidli kakvu ljepu statistiku ima, sam na golmana za +3 a kaj on radi, evo i sad opet on prekršaj u napadu znači dva napada dva kiksa...

Da sam bar ja modernator

EDIT:
danc00 - ohladi malo i ne budi nervozan
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Don. 30.01.2010. u 18:43.
Don je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:17   #125
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Don Pregled postova

Da sam bar ja modernator
A znaš zakaj nisi modernator?


Samo da se dobro odmore, jer sutra je rat, obožavam gledati Francuze, normalno poslje HRV.

Kaj je s Lacom, kaj nemre igrat ili ga ne stavlja u igru? Nekužim.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:24   #126
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 823
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Evo vam Štrleka, poslje bute vidli kakvu ljepu statistiku ima, sam na golmana za +3 a kaj on radi, evo i sad opet on prekršaj u napadu znači dva napada dva kiksa...
De dosta je više i tebe i Štrleka, di si se baš njega uhvatio...
Po kvaliteti je prvo lijevo krilo reprezentacije ali igra zadnje dvije utakmice ko da ne kažem šta.
Skužili smo(neki) šta si htio reći, vozi dalje.

A Lac očito svaki puta kada padne na pod pokida šav-dva i svaki puta ajd Jovo nanovo čekaj da zaraste.
A maza baš i ne pomaže zacjeljivanju i dezinfekciji rane.
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:24   #127
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
A sad..francuski krumpir..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:25   #128
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
e moj danc00 ja neznam koliko tebe godina krasi ali imas stvarno smjesan nacin razmisljanja

Mali štrlek ima 21 godinu,i ovo mu je prvo veliko natjecanje, bez ikakvih velikih utakmica ( niti klupskih ) je gurnut u vatru protiv najboljih ekipa europe. Da bi zatim odigrao na nacin na koji igra. Svako grijesi,u rukometu ne postoji igrac koji ce svaku tekmu sve zabiti ( ako poznajes jednog takvog svaka ti cast ), pa tako i mali, ali kolicina njegovih gresaka u gorenavedenim okolnostima je prakticki fenomen.

Stoga molim te ne pricaj gluposti jer si totalni rukometni laik, podsjecas me na staru babu koja kad vidi da neko nes fula JOJ VADI GA VAN sta on igra.

Pricas gluposti i nije ni cudo da onih par koji prate sport van ovakvih velikih dogadanja pljuje po tebi jer se pravis pametan pljujuci daleko najvecu nadu hrvatskog rukometa u ovom trenutku na osnovu par promasaja.


Poklopi se radije usima i nastavi gledat prvenstvo u tonu kojem gledas...
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:26   #129
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Svaka čast dečkima i Cervaru. Finale je tu. A vjerujem da ćemo konačno pobijediti Francuze. Vjerujem da je došlo naše zlato. Isto tako moram priznat da me je Vori koji je uvijek vukao repku, zabijao golova i golova, cijelo ovo prvenstvo zakazao pa i danas. Morat će pokazat nešto sutra, sutra nam treba 6,7 njegovih golova!!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:27   #130
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ne trebate se prepucavati..uživajmo,do sutra. Sutra nam stolari trebaju..i dečki iz pilane,jer igramo protiv ormara..
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2010., 18:28   #131
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Svaka čast dečkima i Cervaru. Finale je tu. A vjerujem da ćemo konačno pobijediti Francuze. Vjerujem da je došlo naše zlato. Isto tako moram priznat da me je Vori koji je uvijek vukao repku, zabijao golova i golova, cijelo ovo prvenstvo zakazao pa i danas. Morat će pokazat nešto sutra, sutra nam treba 6,7 njegovih golova!!

Slazemo se da voriju nejde bas u napadu najsretnije, ali u obrani igra maestralno pa je nezahvalno rec da je zakazao

Rukomet se ne dobija zabijanjem golova
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:36   #132
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Francuze uopće ne volim, em imaju dobrog golmana, dobru obranu i dobar napad.
Neka im bar 1 od tih stvari sutra ne radi kak treba (glas za Omeyera )

A naši od drugog poluvremena igrali kako treba.

Danco stvarno je vrijeme da pustiš Štrleka na miru, premlad je da bi mu sve ulazilo, a i već sad odlično igra za svoje godine i iskustvo, kasnije može bit samo bolji.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 18:57   #133
Bleki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 497
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Svaka čast dečkima i Cervaru. Finale je tu. A vjerujem da ćemo konačno pobijediti Francuze. Vjerujem da je došlo naše zlato. Isto tako moram priznat da me je Vori koji je uvijek vukao repku, zabijao golova i golova, cijelo ovo prvenstvo zakazao pa i danas. Morat će pokazat nešto sutra, sutra nam treba 6,7 njegovih golova!!

Probaj samo stat pored poljske obrane i odmah će ti sve biti jasno. Voriju se jedino može prigovorit za poluvisoko pucanje, ali on to radi od kadetskih dana i nikako da to ispravi.

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova

A naši od drugog poluvremena igrali kako treba.
Igrali su bolje jer poljaci više nisu stigli radit brze izmjene na lijevoj strani u drugom poluvremenu. U prvom im je klupa bila blizu i onda su puno opasniji.
Bleki je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 19:05   #134
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Francuze uopće ne volim, em imaju dobrog golmana, dobru obranu i dobar napad.
Neka im bar 1 od tih stvari sutra ne radi kak treba (glas za Omeyera )

A naši od drugog poluvremena igrali kako treba.

Danco stvarno je vrijeme da pustiš Štrleka na miru, premlad je da bi mu sve ulazilo, a i već sad odlično igra za svoje godine i iskustvo, kasnije može bit samo bolji.
Ajd da sutra dobijemo da skinemo ovom govnarskom Karabatiću taj glupi osmjeh s face.

http://www.youtube.com/watch?v=Y0384_uBhbo
Da ga je bar...
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 19:07   #135
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ovaj put bi Vori mogao ispustiti loptu prema sucu,čini mi se..neće to proći sutra bez krvi..to je final fight..

http://www.youtube.com/watch?v=JLGqu...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=L24Aa-hOpkw

Insert coin..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 19:27   #136
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
e moj danc00 ja neznam koliko tebe godina krasi ali imas stvarno smjesan nacin razmisljanja

Mali štrlek ima 21 godinu,i ovo mu je prvo veliko natjecanje, bez ikakvih velikih utakmica ( niti klupskih ) je gurnut u vatru protiv najboljih ekipa europe. Da bi zatim odigrao na nacin na koji igra. Svako grijesi,u rukometu ne postoji igrac koji ce svaku tekmu sve zabiti ( ako poznajes jednog takvog svaka ti cast ), pa tako i mali, ali kolicina njegovih gresaka u gorenavedenim okolnostima je prakticki fenomen.

Stoga molim te ne pricaj gluposti jer si totalni rukometni laik, podsjecas me na staru babu koja kad vidi da neko nes fula JOJ VADI GA VAN sta on igra.

Pricas gluposti i nije ni cudo da onih par koji prate sport van ovakvih velikih dogadanja pljuje po tebi jer se pravis pametan pljujuci daleko najvecu nadu hrvatskog rukometa u ovom trenutku na osnovu par promasaja.


Poklopi se radije usima i nastavi gledat prvenstvo u tonu kojem gledas...


Ti očito ne kužiš al OK, nisi ti kriv. Nisam rukometni profesionalac, al sam ga igral i pratim ga više nek kaj ti misliš. Nem više nič pisal o njemu jer ionak ne kužiš kaj ti govorim, ili ne čitaš ili ne znaš čitati.
Ja znam ko je Štrlek i kaj za njega govore, al velim da SAD ne igra dobro, a ti rukometni znalče ak to ne vidiš onda ne da se poklopi po ušima nek si stavi vrečicu na glavu.
Ne preispitujem ja sad jel on treba igrati ili ne treba jel bu postal najbolje krilo ili ne, ja velim da igra loše i da puno zicera fula, trenutno na tom prvenstvu, sad jel to neiskustvo, teret koji nosi ili nekaj treće nisam mu mama pa da znam.
Kak se samo nađeš i opet pokreneš sve ispočetka...a ljepo sam rekel EOD, i kolega ispod je napisal kaj sam htel reći i koja je bila poanta, al ti očito ne čitaš.(hoćete da si stavim njegovu sliku na avatar pa da vidite da mi je dečko drag )
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 19:40   #137
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 30.01.2010. u 20:08.
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 19:42   #138
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
svaka cast na drugom poluvremenu. sutra ce nadam se biti dobra tekma, najvise ovisi kako cemo uci u prvih 15 minuta. iako kad gledam napad, sve to nekako izgleda jadno i sporo...... ali rezultati govore za sebe, sve pobjede + jedan X nije bezveze. uglavnom, netko mora biti prvi, ja se nadam da cemo biti mi. ako francuzi pobjede, jebiga, i za drugo mjesto treba znanja i volje. u svakom slucaju su zasluzili sve pohvale, biti toliko dugo u prvima u svijetu nikako nije malo i lose .

btw, moram primjetiti kako je nekako cudno gledati da suci ne sude protiv nas. mislim da je ovo prvo prvenstveno gdje sude ok, cak ponekad ima filing cak na nasu stranu. uglavnom, nismo pokradeni .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!


Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 30.01.2010. u 20:08.
Burko je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 19:46   #139
Hrjax
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 305
@danc00: u kojem to segmentu igre strlek ne igra dobro na prvenstvu? fulo je par kontri,ali niti jedna od njih nas nije nesto kostala
Hrjax je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 19:48   #140
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova



svaka cast na drugom poluvremenu. sutra ce nadam se biti dobra tekma, najvise ovisi kako cemo uci u prvih 15 minuta. iako kad gledam napad, sve to nekako izgleda jadno i sporo...... ali rezultati govore za sebe, sve pobjede + jedan X nije bezveze. uglavnom, netko mora biti prvi, ja se nadam da cemo biti mi. ako francuzi pobjede, jebiga, i za drugo mjesto treba znanja i volje. u svakom slucaju su zasluzili sve pohvale, biti toliko dugo u prvima u svijetu nikako nije malo i lose .

btw, moram primjetiti kako je nekako cudno gledati da suci ne sude protiv nas. mislim da je ovo prvo prvenstveno gdje sude ok, cak ponekad ima filing cak na nasu stranu. uglavnom, nismo pokradeni .
Da, to je i meni bilo čudno, suci su sad čak za nas sudili u par navrata.

A jel se sječaš kaj je bilo na prošlom(ili predprošlom) natjecanju, imali smo sve pobjede, i onda jedan MALI poraz i ispali...tak da i porazaz u određenom dijelu natjecanja niš ne znači, kao i sve pobjede.

Nekak imam osječaj da bude sutra X .

@Hrjax-nemoj još i ti, nem više niš odgovaral u vezi Štrleka. Do sutra.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 19:57   #141
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova


Ti očito ne kužiš al OK, nisi ti kriv. Nisam rukometni profesionalac, al sam ga igral i pratim ga više nek kaj ti misliš. Nem više nič pisal o njemu jer ionak ne kužiš kaj ti govorim, ili ne čitaš ili ne znaš čitati.
Ja znam ko je Štrlek i kaj za njega govore, al velim da SAD ne igra dobro, a ti rukometni znalče ak to ne vidiš onda ne da se poklopi po ušima nek si stavi vrečicu na glavu.
Ne preispitujem ja sad jel on treba igrati ili ne treba jel bu postal najbolje krilo ili ne, ja velim da igra loše i da puno zicera fula, trenutno na tom prvenstvu, sad jel to neiskustvo, teret koji nosi ili nekaj treće nisam mu mama pa da znam.
Kak se samo nađeš i opet pokreneš sve ispočetka...a ljepo sam rekel EOD, i kolega ispod je napisal kaj sam htel reći i koja je bila poanta, al ti očito ne čitaš.(hoćete da si stavim njegovu sliku na avatar pa da vidite da mi je dečko drag )

Eto svojim komentarima samo potvrdujes svoje ogromnom rukometno znanje. Dakle mlad momak, kojem ako sad nes dat sansu, kad ces mu pobogu dat?

Doslo smo na ovo prvenstvo u pomladenom sastavu,s momcima kojima breme igranja protiv velikih ekipa u jakim utakmicama moze puno znacit,a oni to ne pokazuju. Ti pljujes ne samo malog, da je bilo kome rijec zato jer fula par lopti/kontri/ulazaka s krila/bilocega.

Kazem ti jos jednom,navedi mi bilokojeg igraca koji ne promasuje.

Malo je reci da imas jako plitko razmisljanje, i da tvrdoglavo tjeras vodu na svoj mlin ( sto me i necudi )

Glavni argument ti je "STATISTIKA". Ok onda popljuj vorija koji STATISTIČKI ima najlosiju statistiku danas protiv poljaka,i to iz samih zicera. E naravno da nemozes jer je u obrani napravio nesto sto se statisticki nemoze pokazati, ista stvar sa strlekom. Uletio je kad nam fali kvalitetno lijevo krilo, i uletio na kakav nacin, da je u skupinama doslovce zabijao sve zivo i mrtvo iz svakojakih kuteva....


Ovo je rukomet,grijesi svako, a jedan momak od 21godinu sa koji je doslovce bacen u vatru grijesi manje nego neki veteran od 30kusur godina.

Sjetite se sta je sve jedan Mirza Dzomba promasivao u kljucnim trenucima utakmice, i onda se sjetite sta je sve ostalo u toj istoj utakmici napravio.


Pricas gluposti bez pokrica, primi se radije krampa nego sporta
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 19:57   #142
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ma slažem se ja da Vori igra obranu prestrasno. Ali ipak je zakazao. Sve je dobro kad se dobro završi. A ako se sutra ne završi kako treba, onda će mu se to prigovoriti. Ipak je malo dao!! Odnosno, morao je vise napraviti!!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 20:30   #143
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Eto svojim komentarima samo potvrdujes svoje ogromnom rukometno znanje. Dakle mlad momak, kojem ako sad nes dat sansu, kad ces mu pobogu dat?

Doslo smo na ovo prvenstvo u pomladenom sastavu,s momcima kojima breme igranja protiv velikih ekipa u jakim utakmicama moze puno znacit,a oni to ne pokazuju. Ti pljujes ne samo malog, da je bilo kome rijec zato jer fula par lopti/kontri/ulazaka s krila/bilocega.

Kazem ti jos jednom,navedi mi bilokojeg igraca koji ne promasuje.

Malo je reci da imas jako plitko razmisljanje, i da tvrdoglavo tjeras vodu na svoj mlin ( sto me i necudi )

Glavni argument ti je "STATISTIKA". Ok onda popljuj vorija koji STATISTIČKI ima najlosiju statistiku danas protiv poljaka,i to iz samih zicera. E naravno da nemozes jer je u obrani napravio nesto sto se statisticki nemoze pokazati, ista stvar sa strlekom. Uletio je kad nam fali kvalitetno lijevo krilo, i uletio na kakav nacin, da je u skupinama doslovce zabijao sve zivo i mrtvo iz svakojakih kuteva....


Ovo je rukomet,grijesi svako, a jedan momak od 21godinu sa koji je doslovce bacen u vatru grijesi manje nego neki veteran od 30kusur godina.

Sjetite se sta je sve jedan Mirza Dzomba promasivao u kljucnim trenucima utakmice, i onda se sjetite sta je sve ostalo u toj istoj utakmici napravio.


Pricas gluposti bez pokrica, primi se radije krampa nego sporta
Kaj da ti velim, ostavi se krampa i primi se sporta...jer ne kužiš neke stvari, a nit mi se neda s tobom više prepucavati. Ja neznam kaj ti ne kužiš u tome da je Štrlek loše odigral...ispod očekivanja i onog kaj on zna i može.
Daj Bog da sutra zabi sve kaj do sad nije i da Francuze porazimo ko zadnje čkapi.

Di si se sad ti našel prozivati Voria? Jezik si pregrizni.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 20:37   #144
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Mislim da bu neki na hlađenje ak se nastavi ovakva spamara.
Nemojte me PM-at da zakaj...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 20:43   #145
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
svatko ima pravo na svoje misljenje!! Kazem opet, sve je dobro dok se pobjedjuje!! Sutra nema fulanja konti (Strlek), nema fulanja zicera (Vori), nema forsiranja (Balic) i mi pobjedjujemo!!!!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 21:25   #146
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 22:04   #147
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bit će mi žao ako osvojimo srebro, bit će mi jako žao. ali opet znat ću da se nije moglo više.

jedino što će me razjebati u tom slučaju će biti kad naši kreteni novinari krenu "osvojeno je srebro ZLATNOG sjaja". ko kreteni sa RTL-a lani.

Ponavljam, u slučaju poraza, zabavite se i brojite koliko će puta biti spomenuto "nismo izgubili zlato, osvojili smo srebro ZLATNOG sjaja". i onda u uglu ekrana, SREBRO ZLATNOG SJAJA JE NAŠE.

Lani sam nabrojao jedno 77 puta u sat vremena

Naprijed Hrvatska.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 22:42   #148
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
btw, moram primjetiti kako je nekako cudno gledati da suci ne sude protiv nas. mislim da je ovo prvo prvenstveno gdje sude ok, cak ponekad ima filing cak na nasu stranu. uglavnom, nismo pokradeni .
Da, lijepo je za promjenu, iako su u početku dosta Vorriju sudili faule u napadu

Evo baš čitam kako sad Poljaci plaču da su ih suci pokrali
generic je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 22:54   #149
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bit će mi žao ako osvojimo srebro, bit će mi jako žao.
A gle-na SP smo se kvalificirali, srebro ili zlato imamo...kad pogledaš kak su velike i jake repke prošle na ovom prvenstvu-nije ni loše
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 22:59   #150
dravskimost
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: OS/ST
Postovi: 0
dravskimost je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na