Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2016., 12:38   #781
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Kopljara cemo trpjet jos 10ak godina. A nakon Kopljara naci ce se jos neki ciji cemo odlazak jedva docekati. I tako u krug
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 16:36   #782
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Čestitke dečkima... da je netko prije prvenstva rekao da ćemo bit 3., rekao bi da je lud
Nema se kaj prigovorit. Svaka čast. Babić krenuo i već bronca. Sad se vidi koliko je Goluždravi bio loš.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 16:39   #783
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Goluzdravi je forsirao Alilovica, nije htio ni pogledati Ivica. Takodjer je forsirao Voria do te mjere da u Katar nije poveo ni jednu zamjenu za igraca koji je debelo preko 30 godina, i koji igra i obranu i napad. Opet o Voriu pricam. A to znaci da se odrekao i Marica koji je evo ovdje briljirao.

Jednako tako je los bio sa Zagrebom u LP, bunio se da ima preslabu ekipu i da se sa njima jednostavno ne moze vise napraviti. Veselin ga na debelo demantirao.

Bio je odlican igrac, no ocito nije za rukometnog trenera.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 16:46   #784
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Al dobro, Goluždravi je ispunio svoj cilj - prodao je neke igrače iz Zagreba i to je to.
Ne ponovio nam se opet takav "ekspert" na klopi. Ovaj Babić nije nešto prenormalan psihički, ali moraš malo bit lud za ovakav posao Lud, a ne glup. Lud, a ne nesposoban. Lud, a ne Slavko.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 17:03   #785
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Koje proljeve prosipa Babić nakon tekmi, čudo jedno... Međugorje, proročanstva...

Svaka čast dečkima, bit će to još bolje kad se malo bolje uigraju.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 17:23   #786
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Koje proljeve prosipa Babić nakon tekmi, čudo jedno... Međugorje, proročanstva...
Da je zahvalio horoskopu nitko ne bi imao problema s tim.

Nisam taj tip vjernika, ali neću ni osuđivati.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 17:32   #787
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ima ludjacku facu, izjave je bolje ne komentirati. No njegovo pravo, i ne vidim zasto ekipa dize buku oko toga. Niti pljuje po nekome, niti te izjave nekom skode. Osobno sam crkao od smijeha nakon izjava poslije hrv-polj utakmice, a smatram se kakvim-takvim vjernikom
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 18:08   #788
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
"Novinari" su više-manje govna, generalno gledajući u HR. Tako da, ako ih je trollao i sprdao, onda samo neka.
Ako zbilja misli sve kaj je rekao, onda je lud na pozitivan način. Kao što rekoh, bolje lud nego Slavko.

Nema kakvog-takvog vjernika, ili jesi ili nisi
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 18:12   #789
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Rukomet: EP

Dajte ljudi ne kenjajte, na tebe mislim borny. Imamo broncu, u vrhu smo rukometa zadnjih skoro 20 godina, i zato mi je drago.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 18:36   #790
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
bolje da se zahvalio za pobjedu pravom zlatku, pa makar i samo njemu, nego svom zlatku. široko polje svima sa svjetonazorima da se razumijemo, ali nakon ovakve maestralne pobjede koja je pojela živaca i živaca mnogim pratiteljima prvenstva spomenut "...da, igračima isto hvala koji su imali potporu..." ma daj ono što je previše je previše.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 18:48   #791
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Njemačka igra tako brutalnu obranu
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 19:23   #792
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Švabe su ostali najodmorniji na kraju... odigrali su protiv "izvanrednog tereta" Španjolske onako kako smo mi trebali odigrati, ali ajde... nema veze.
Ugl, drago mi je za švabe.

Opet ćemo mi i oni digirirat rukometom jer imamo najmlađe reprezentacije. Danci, Španci i Francuzi su ostarili i usporili. Mi smo ubrzali malo, a Norvešna i Njemačka su još brži. Bit će zanimljivo idućih 3-5 godina.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 19:26   #793
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nek bude upola kao 2003-2007 i ja sretan... Meni je ovo "losa" tekma odigrana na snagu svaba i umor spanjolaca. A sad za odmor ode odgledati hr:njemacka 2004 u ateni da pogledam pravi rukomet
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 20:48   #794
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nek bude upola kao 2003-2007 i ja sretan... Meni je ovo "losa" tekma odigrana na snagu svaba i umor spanjolaca. A sad za odmor ode odgledati hr:njemacka 2004 u ateni da pogledam pravi rukomet
Jedino što ova teza ne drži vodu.
Em' što su Švabi igrali isti dan kao i Španjolci, a još su igrali i 10 minuta duže nego španjolci. Ako je itko bio umoran, onda su to valjda oni

Da ne govorimo da im je van pogona bilo 5-6 startera (Gensheimer, need I say more?) ...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 21:00   #795
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Zbog Alilovića, tj. Babića nismo prvaci Europe. Ali i ovako se može složiti zlatna ekipa za svjetsko ili olimpijske.
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 21:32   #796
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Covjek je tek preuzeo kormilo, polako... Izjave su mu glupost, iako mi se ponekad cini da vise trola.

Jednu stvar mora opako promijeniti. utakmicu mora pocinjati s golmanom, a da to nije Mirko. Iskreno zao mi ga je, pogotovo danas kad sam ga vidio na dodjeli. Mislim da je plakao. Covjek zeli, ali mu jednostavno ne ide...

Zlajo Horvat mora uvijek biti ispred Cupica. Kopljara povremeno koristiti.

Maric je danas kiksao s tri promasena zicera u par minuta i odmah ga je povukao vani. Tako se to radi.

Protiv Spanjolaca su nas vise kostale tehnicke pizdarije nego Aginagalde. No sto je tu je.

Idemo prvo srediti plasman u Rio. Ne znam po kojem kriteriju se odlucuju skupine, ali ona di je Poljska je komedija...

Iduce SP je kod nasih frendova Francuza. Kako bi volio kad bi im se osvetili za finale 2009.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na