Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.12.2017., 19:38   #31
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Vjerojatno nula bodova. LAN 1 i 2 za net, 3 i 4 za TV/voip
Jedino da sam portove otvara ak se može na tom routeru.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 09:38   #32
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Posto sam ukinula sve ugovore, sad sam fre , e sad meni na onoj provjeri javi da imam mogucnost optike, pa bi s bneta mozda lakse presla na vip, ko predlaze?
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.12.2017., 09:54   #33
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,032
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Posto sam ukinula sve ugovore, sad sam fre , e sad meni na onoj provjeri javi da imam mogucnost optike, pa bi s bneta mozda lakse presla na vip, ko predlaze?
bnet je vip, tako da ja predlažem najvjerojatnije bezbolni prelazak.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 19:42   #34
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
idi na optiku.Cak i da si na ugovor mozes bez penala prelazit s bneta na vip i obrnuto
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 22:44   #35
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samo ako je prelazak sa jednog na drugi malo skuplji tako su barem meni rekli

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 22:54   #36
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,154
U Splitu znam da za prelazak sa Vip-a na B-net nedaju dok ne istekne ugovor bez obzira što su ista firma ... a seobom na novu lokaciju bi imao trostruko veću brzinu na B-netu.
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 19:02   #37
Petar Matkovic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sesvete
Postovi: 3
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
spojili burazu optiku 500/120 i stvarno je tolika brzina i to uvijek ali problem je kaj ima neki huawei ruter i dok spoji lan 3 i 4 portove nema uopce interneta dok na 1 i 2 ima normalno 500/120
To szka treba aktivirat te portove ili 0 bodova na tom ruteru da sva cetiri lana rade odjednom na ful brzini?
Žale se susjedi da im internet stalno puca, al oni imaju manji paket 70/10, valjda je to hibridna verzija, optika do stupa koaksijalac do kuće kako su agenti spominjali.
Da li je kod buraza stabilan internet?
Inače za 100njak kn može kupit 1Gbitni switch pa s njim žično spajat ostale uređaje pa su onda 2 porta s routera dovoljna.
Hvala.
Petar Matkovic je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 12:26   #38
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Rock stable net.Neki dan skidao diablo 3 i brzina bila 64 megabajta u sekundi.Skidao na ssd jer hdd nebi mogao to zvakat.Radi se o pravoj optici.Sa stupa iz kutije ide crni kabel u kucu u mali bijeli "modem" i od tam tanki zuti opticki kabel u huawei ruter.
__________________






Zadnje izmijenjeno od: warlock25. 16.12.2017. u 12:58.
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 03:28   #39
Petar Matkovic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sesvete
Postovi: 3
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Rock stable net.Neki dan skidao diablo 3 i brzina bila 64 megabajta u sekundi.Skidao na ssd jer hdd nebi mogao to zvakat.Radi se o pravoj optici.Sa stupa iz kutije ide crni kabel u kucu u mali bijeli "modem" i od tam tanki zuti opticki kabel u huawei ruter.
Evo susjedi vec drugi vikend nemaju ni telefon ni internet. Druga dva susjeda se isto tako zale da im veza stalno puca.
E sad nadam se da je to zbog "hibridnog" prikljucka umjesto prave optike do routera.
Petar Matkovic je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 04:04   #40
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
pa nemre se usporedivat to dvoje.Pa najveci ping na optici kaj sam vidio je bio 2 a uglavnom je 1.Speedtest zakuca u desno odmah i drzi cijelo vrijeme tak.Torrenti ak imaju seed idu 60 MB/s.Sa telefonom nikakvih problema.youtube po defsultu roka 4k ako ima video te kvalitete
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2017., 13:42   #41
ruicosta
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Totalno rasulo vlada u toj firmi...korisnik sam Amis optike (100/100 net + tel) i 2 mjeseca se natezem s njima pokusavajuci uzeti VIP sve (optika+net+tel).

Dobivam svaka dva dana novu informaciju, moze - ne moze - moze...na kraju ne moze.

Vele da mi nije dostupna opticka infrastruktura, odnosno da mi ne mogu pruziti podrsku putem optike. Iako ju vec imam u kuci, koristim njihove usluge i plaćam Vipu.

Tko je tu lud?
ruicosta je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 20:55   #42
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor ruicosta Pregled postova
Totalno rasulo vlada u toj firmi...korisnik sam Amis optike (100/100 net + tel) i 2 mjeseca se natezem s njima pokusavajuci uzeti VIP sve (optika+net+tel).

Dobivam svaka dva dana novu informaciju, moze - ne moze - moze...na kraju ne moze.

Vele da mi nije dostupna opticka infrastruktura, odnosno da mi ne mogu pruziti podrsku putem optike. Iako ju vec imam u kuci, koristim njihove usluge i plaćam Vipu.

Tko je tu lud?
Ovo sto si napisao mi se uopce ne svidja, imam isto Amis optiku 2u1 i razmisljao sam o prelasku na VIP.
Ako se nemoze prijeci na VIP uz pomoc Amisove postojece opticke niti, sta onda oni predlazu kao rjesenje.
Sta ces ti napraviti.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 22:21   #43
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
Jeste zvali 0800 13 18?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 23:21   #44
ruicosta
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ovo sto si napisao mi se uopce ne svidja, imam isto Amis optiku 2u1 i razmisljao sam o prelasku na VIP.
Ako se nemoze prijeci na VIP uz pomoc Amisove postojece opticke niti, sta onda oni predlazu kao rjesenje.
Sta ces ti napraviti.
Stvarno vise ne znam sto napraviti, velim ti...dva mjeseca sam se cuo i dopisivao s njima. Jedan agent kaze da moze, zove drugi sutra pa ne moze...treci se cudi kako ne moze ako imam vec Amis...i tako u krug.

Dva puta sam dogurao do potpisa ugovora, jednom su me dan nakon nazvali i rekli da ipak ne moze optika nego samo coax pa sam odustao. Onda su me za 2 tjedna nazvali iz Amisa (iako je sve to Vip, oni su jos uvijek bili podijeljeni u firmi) i rekli da se moze ali da moram preko njihovog odjela, a ne preko Vipa kao prije.

Sve dogovorimo, stigne ugovor i taj dan me zove taj decko iz Amisa i veli da njemu vise nista nije jasno i da je ugovor isao na coax, a ne optiku i ako mi se ne sviđa da ga odmah raskinem. Slao mail, raskinuo ugovor i napisao prituzbu.

Javila se nova zenska koja je 10-ak dana provjeravala, klasicno moze - ne moze i na kraju ne moze.

I vise ne znam kaj napraviti...hocu tv a glupo mi je pustiti optiku i vratiti se na bakar ili coax.
ruicosta je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 05:14   #45
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,535
napiši pritužbu vipovoj službi za pritužbe ,ako ništa drugo dobit ćeš odgovor od odgovorne osobe koji nešto i znaći,telefonski je kod njih i nesamo njih blagi k...,ako nešto nije po standardu.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 14:36   #46
ruicosta
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Poštovani,

danas smo zaprimili Potvrdu o sklopljenom ugovoru na ime XY za usluge VIP trio paket na telefonskom broj XY. Ujedno smo zaprimili i izjavu o raskidu ugovora sa postojećim operatorom (Amis telekom d.o.o.).

Kako smo jučer telefonski obaviješteni da iz nekog nama nedokučivog razloga na navedenoj adresi nije dostupna Vaša usluga putem optičkog kabla, već samo coaxialnog, ovim putem jednostrano raskidamo gore navedeni ugovor. Ujedno Vas obavještavamo da odustajemo od raskida ugovora sa postojećim operatorom.

Naime, naručena usluga je bila isključivo tražena putem optičkog kabla sa brzinom interneta od 500 Mbit-a, a koju Vi očito niste u stanju isporučiti.

Ovim putem Vas još molim da ovaj slučaj eskalirate na višu razinu i ponovno izvršite provjeru dostupnosti jer nam je nejasno i životno nelogično da usluge putem optičke infrastrukture nisu dostupne na navedenoj adresi, a mi smo trenutno korisnici optičkog interneta od strane Amis telekoma d.o.o. i instalacija postoji u kući. Koliko nam je poznato, Vipnet d.o.o. je kupio Amis telekom d.o.o., te osnovnoškolskim logičkim zaključivanjem ispada da Vipnet d.o.o. ima svoju vlastitu optičku infrastrukturu provedenu na toj lokaciji.


---poslano 07.11.2017.

Odgovor:

Poštovani,

Vaš prigovor je zaprimljen te će biti obrađen u najkraćem mogućem roku, a najkasnije u roku od 15 dana. Molimo Vas za strpljenje i razumijevanje do povratnog kontakta.

S poštovanjem


I dalje ništa, zvali me telefonski a nikada se nisu pisano očitovali
ruicosta je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 16:40   #47
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Sljedeći korak ti je poslat na drugostupanjsku komisiju i na Hakom. Zakonsko vrijeme za odgovor na prigovor je prošlo.

Na svaki pismeni prigovor mora se pismeno odgovorit.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 16:52   #48
Dundimonio
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 66
Pa baš zato što nije dobio odgovor s pravnim lijekom niti može na 2. stupanj ili hakom.

Pravni lijek ide na temelju reklamacijskog postupka koji je definiran Općim uvjetima poslovanja koje čovjek prihvaća sklapanjem ugovora. Ovdje se može u drugom prigovoru pozvati na povredu odredbi ugovora jer nije u definiranom roku dobio odgovor, ali ovo nije skroz jasna situacija gdje bi trebao dobiti takav odgovor jer se ugovor ne smatra sklopljenim, barem koliko sam ja shvatio.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Dundimonio je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 16:58   #49
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Aha, sorry, sad sam skužio da je on tražio raskid samo. Zazujao sam.

Na drugostupanjsku se šalje na istu mail adresu gdje i prvi prigovor tako da kad ne odgovore u roku nastane panika ak ih podsjetiš
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2017., 17:01   #50
Dundimonio
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 66
Tako je, upravo panika jer to nije mala stvar za kiksati, ali samo ako ima osnove za daljnji postupak žalbe prema ZEK-u, odnosno Općim uvjetima.

Kako god da bilo, treba im ne samo 1 mail poslati već zatrpati ih s mailovima.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Dundimonio je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 20:34   #51
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Problem u VIP-u je što ljudi koji rade na prvim linijama nemaju pojma o ničemu. Danaas sam se raspitivao za ove brzine 500/120 i dali to može na optici od Amisa odnosno sada VIP-a. Gospođa koja radi u prodaji za postojeće korisnike kaže meni koji sam na optici od Amisa (VIP-a) već 4 godine, da ne može jer da sam ja na kablu. Ja joj rekoh da sam na optici a ne kablu i da je to gradio Amis svojim sredstvima, a ona meni na to da je to VIP optika jer da je tvrka u vlasništvu VIP-a već 7 godina. Na to ju ja upitam koliko dugo radi u VIP-u? Ona meni odgovori da skoro 2 godine, na što joj ja odgvorim da je Amis u vlasništvu VIP-a tek malo više od 2 godine, a da usluge na kablu nudi B-net koji je prije bio DCM i da je on u vlasništvu VIP-a više od 7 godina. Također sam sada skužio zašto sam dobio kod promjene modema modem za kabel a ne optiku. Gospođa tvrdi da u bazi piše da sam na kablu i da neka nazovem tehničku službu da to promjene.

Naravno tehnička služba mi kaže da piše kabel crtica OPTIKA. To samo pokazuje da ljudi koji rade na prvoj crti nemaju puno pojma o poslu koji rade, a isto tako je i sa tehničkom podrškom, tek tzv. viša instanca je u stanju dati neki suvisli i smisleni odgovor.

Nego može li netko reći tko ima VIP optiku 500/120 koliko košta paket i što je sve u njega uključeno, od TV do besplatnih minuta u telefoniji i prema kome sve.

Ono što mi nije jasno da na optici koja se nudi 500/120 piše da to nije fiks i da može biti i manje odnosno 350/75 otprilike. Pa nije to telefonska bakrena parica pa da brzina ovisi o udaljenosti od centrale? Jer na optici od Amisa je brzina stabilna i ne varira.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 23:12   #52
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,861
@ruicosta kad si poslao prigovor?

@Juice ne šalje se na drugostupanjsku na isti mail, nego na poseban mail.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 20:56   #53
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Vip krece agresivno u 2018
Citiraj:
11.1.2018 - Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području grada Zagreba-Čulinec
11.1.2018 - Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području grada Zagreba-Gajevo
11.1.2018 - Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području grada Zagreba-Hrašće
11.1.2018 - Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području grada Labina
11.1.2018 - Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području grada Vinkovaca-Hansa Dietricha Genschera
11.1.2018 - Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području grada Vinkovaca-Duga ulica
11.1.2018 - Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području grada Vukovara
11.1.2018 - Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području grada Makarske
11.1.2018 - Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području grada Ploča
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1423&godina=2018
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 01:41   #54
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Jep.Svugdje furaju optiku po banderama

Evo sluzbene hakomove objave

https://youtu.be/oxCxdNIx08E

detaljno po gradovima
https://nop.hakom.hr/projekti/9
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 11:51   #55
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Problem u VIP-u je što ljudi koji rade na prvim linijama nemaju pojma o ničemu. Danaas sam se raspitivao za ove brzine 500/120 i dali to može na optici od Amisa odnosno sada VIP-a. Gospođa koja radi u prodaji za postojeće korisnike kaže meni koji sam na optici od Amisa (VIP-a) već 4 godine, da ne može jer da sam ja na kablu. Ja joj rekoh da sam na optici a ne kablu i da je to gradio Amis svojim sredstvima, a ona meni na to da je to VIP optika jer da je tvrka u vlasništvu VIP-a već 7 godina. Na to ju ja upitam koliko dugo radi u VIP-u? Ona meni odgovori da skoro 2 godine, na što joj ja odgvorim da je Amis u vlasništvu VIP-a tek malo više od 2 godine, a da usluge na kablu nudi B-net koji je prije bio DCM i da je on u vlasništvu VIP-a više od 7 godina. Također sam sada skužio zašto sam dobio kod promjene modema modem za kabel a ne optiku. Gospođa tvrdi da u bazi piše da sam na kablu i da neka nazovem tehničku službu da to promjene.

Naravno tehnička služba mi kaže da piše kabel crtica OPTIKA. To samo pokazuje da ljudi koji rade na prvoj crti nemaju puno pojma o poslu koji rade, a isto tako je i sa tehničkom podrškom, tek tzv. viša instanca je u stanju dati neki suvisli i smisleni odgovor.

Nego može li netko reći tko ima VIP optiku 500/120 koliko košta paket i što je sve u njega uključeno, od TV do besplatnih minuta u telefoniji i prema kome sve.

Ono što mi nije jasno da na optici koja se nudi 500/120 piše da to nije fiks i da može biti i manje odnosno 350/75 otprilike. Pa nije to telefonska bakrena parica pa da brzina ovisi o udaljenosti od centrale? Jer na optici od Amisa je brzina stabilna i ne varira.
Postovani jel se sta promjenilo u ovih cca mjesec dana, jel imas kakvih novih saznanja, meni za mjesec dana istjece 24 mjesecni ugovor sa Amisom 2U1 (internet+telefon) pa da znam sta dalje poduzimati, jel se konacno moze na toj Amisovoj optici preci na VIP i uzeti tih 500/120 Mbps, kad je gazda te optike sad ionako VIP koji nema pojma da smo mi prikljuceni na bivsu Amis optiku a sad njegovu VIP optiku.
Kad odem na VIP stranice i kliknem na "provjeri dostupnost", on mi izbaci da mi je dostupan "Homebox Duo i Satelitska TV", neznam ko tu koga a u zgradi provedena Amis optika i B.net kabelska.
Dali je netko uspio sa Amis optike preci na VIP optiku a da nije imao problema.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 16:39   #56
Petar Matkovic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sesvete
Postovi: 3
Pozitivno za razvitak gospodarstva, moš si mislit
U Vipu ne možeš potpisati ugovor na pravnu osobu pod istim uvjetima kao fizička osoba, ukratko nemaš izbora nego potpisati ugovor samo kao fizička osoba bez obzira što je usluga na istoj lokaciji.
Telekomi izvuku pare od Hakoma kao za razvoj gospodarstva a sebe zaštite jer te kao fizičku osobu mogu lakše "obraditi" u slučaju spora.
Također se pretpostavlja da fizičkoj osobi veza nije bitna za poslovanje pa ne odgovaraju previše ako ne ispunjavaju uvjete.
Nije baš fer odnos prema malim poduzetnicima

Zadnje izmijenjeno od: Petar Matkovic. 19.01.2018. u 02:43.
Petar Matkovic je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2018., 21:32   #57
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Vip u napadu
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1423
Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području Zagreb – Blato, 10.5.2018.
Objave namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području Zagreb – Dubrava, 10.5.2018.
Objava namjere postavljanja (gradnje) svjetlovodne distribucijske mreže (SDM) na području Zagreb – Granešina, 10.5.2018.

Sad su u G.Dubravi obuhvatili sve kuce od tramvaja do nove bolnice.
Granešina isto fini komad obuhvacen a i blato ..bit ce ljudi sretni
Al jos uvijek to moze bolje.
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 12:00   #58
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 810
Na hakomu je objavljena najava gradnje optičke infrastrukture od strane Vip-a na lokacijama: Dugo selo, centar Đakova, Našice, Novska Radnička ulica, Ogulin, Vrbovec, Zadar i Varaždin ul. Josipa kozarca.
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 13:05   #59
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,154
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1423


i pod brojem 69 su završili prošle godine postavljanje optike kroz zemlju i kanalice (prazne) do stanova u zgradi a kad danas tražiš dostupnost nude samo Homebox
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 17:59   #60
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 810
Bit će kad tad. Do 2020 bude sigurno.
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na