Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.10.2009., 15:13   #1
McT.
Premium
Moj komp
 
McT.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: tam negde :)
Postovi: 290
FIA WRC 2010

Iako nisam neki zagriženi fanatik WRC-a, vijest koju sam maloprije pročitao me itekako razveselila i vratila u one dane kad sam vrtio Colina 2, pa sam odlučio napisati jednu malu najavu


Dakle, o čemu je riječ? Pošto u novom Colinu (DIRT 2) gotovo da i nema klasičnog rally natjecanja, WRC 2010 bi, ja se toplo nadam, mogao vratiti dobri stari rally štimung n PC, naime, Black Bean Games je najavio kako će iduće godine plasirati igru pod nazivom FIA WRC 2010 čiju licencu su uspjeli dobiti od strane FIA-e (što je malo začuđujuće, pošto je već prije Sony kupio WRC licencu za Gran Turismo 5 ,no, danas je sve moguće). Uz to, nagađa se da će igra imati implementiran iOpener sustav, sustav koji omogućuje igru 1on1 sa profi vozačima u realnom vremenu (prateći sezonu WRC-a), a virtualnom pobjedniku će biti uručen ofišl trofej WRC-a, bla bla



Virgilio Bixio, Black Bean Games President:

“We are particularly proud to bring the WRC franchise back into the videogames arena after so many years of absence. Milestone has been working hard on this title and our expectations are really high. We will be able to provide the utmost competitive title that will provide extremely positive results. Furthermore, Milestone’s work is enriched by the overwhelming support we have received from the WRC community.”


Što se suradnje Black Bean Games-a i Milestone-a tiče, poznati su po naslovima kao što su: Evolution GT i Serialu SBK (Superbike World Championship), dok se Milestone može pohvaliti još i starijim stvarima kao što su MotoGP 08 i SCAR - Squadra Corse Alfa Romeo.

Osobno se veselim ovome, nadam se da će biti klasičan rally, da više vuče na simulaciju i da bude grafički na razini (trebalo bi pošto im zadnji SBK 09 i Superstars V8 Racing izgledaju dobro), ali opet netreba očekivati nešto ekstra, pošto su sve dosadašnje Black Bean Games-ove igre bile tek prosječne. Igra je najavljena za PS3, Xbox i naravno, PC. Pa, čekamo i nadamo se.

izvor: moddingaway.com
__________________


Zadnje izmijenjeno od: McT.. 06.10.2009. u 15:27.
McT. je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 16:32   #2
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Pari zanimljivo, nadam se samo da ce stvarno ozivit starog Colina....
Jos se sjecam kako sa bia zaljepljen uz Colina na PS1...
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.10.2009., 18:02   #3
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ja se nadam da će biti barem ko Richard Burns Rally, jer za mene ništa drugo ne postoji.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2009., 18:58   #4
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Njima ce trebati jako puno da naprave pravu stvar - gledao sam rally u Monte Carlu, niti jedna igra nije uspjela ni mrvu tog osjecaja docarati...

U svim tim igrama nedostaje adrenalina :-(
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2009., 23:25   #5
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
jesi igrao RBR sa volanom i podešenim autom? ako nisi, probaj. pa onda piši tako.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2009., 20:08   #6
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ja se nadam da će biti barem ko Richard Burns Rally, jer za mene ništa drugo ne postoji.

Potpis.


+ HDR mod i par novih skinova za aut,o igra je odmah vizualno 3 godine mlađa.
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2009., 23:16   #7
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
pa RBRu treba samo audio-vizualno pomlađivanje, ništa drugo.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 15:26   #8
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
joj jedva čekam ovaj WRC 2010, hehe, obožavam takve igre.... odigrao sam sve moguće rallyije na kompu do sada....
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 16:22   #9
Ementaler
Premium
Moj komp
 
Ementaler's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 133
Rally rula . Sjećam se još Colina 2, imam još uvijek negdje original, a igrao sam i bolesno nerealni i arkadni v-rally 2 u to vrijeme... to su bile igre . Doduše niti jedna nije kao gotovo savršeni Richard Burns Rally. Predobra igra.
__________________
Manuel Calavera: I just locked an open door... strange, yet symbolically compelling.
Ementaler je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 16:25   #10
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
a nitko od vas nije spomenuo rally 2000!?!? koji je bio ultra realan do richarda burnsa i super sistem oštečenja... pojeo je colina dok kažeš keks.

a u ono vrijeme sam imao i Nvidijine VR naočale koje sam spajao mislim u TNT2 ultra jer sam ih dobio sa ASUSOM i igra je izgledala NENADJEBIVO!! sva ta drveča, kamenja, znakovi, ograde, auti.. sve je iskakalo iz pozadine..

to su naočale koje sada nvidia opet želi isfurat na velika vrata... makar rade na istom principu i bile su 3 puta teže i veče
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2009., 16:57   #11
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Meni je rally 2000 ostao najdraži rally jer sam na njemu proveo sate i sate te naravno izgubio gro živaca vozeći staze po noći bez svjetla jer sam naravno iste uspio razbiti..hebi ga drvo se nije htjelo maknuti
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 17:16   #12
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Pos