Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.03.2009., 14:18   #1
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Test Drive Unlimited 2

http://www.forzacentral.com/forum/sh...ad.php?t=31230

Citiraj:
keep in mind that all the media is at least one to two years old, in case of ingame material showing an very early build, and it is possible that in the end not everything will be in the final game."

"Races and tournaments on actual closed racing circuits are planned to play a bigger role this time. Also a full 24 hour night and day cycle is planned to finally find its way into the game. Will be of importance cause some missions and races will be only accessible at a certain time."

" Pink Whale's CAR WASH service is more then happy to serve their customers this time around"

"In case you wondered what happened to all the normal cars and bikes after you heard all that off-road stuff, don't worry, nearly all, if not all your favorite makes from TDU will be back including some new ones. But since this is something where licenses are involved, nothing can be confirmed nor denied at the moment until the deals are fix, and as you may know from the past, licensing issues like to appear at the very last moment.

In case of cars, you will have this time a bit more control, not just the windows or the radio, this time you will be able to turn on, turn off the windshield wipers, thanks to the rain, or in case you are driving an convertibel, open/close the roof, just to name a few.

The world is planned to be more richer in detail, to have more life, thanks to that that the people in the game will actually talk this time around, there will be a story, you will have to fight your way up to the top, not just switching from one task to another like in TDU."

"Yes, this time it won't be only sunshine, the weather will change dynamically to cloudy/foggy, rain up to heavy tropical thunder storms, all which will influence both your maneuverability as well as your visibility.
Konačno neke novosti vezane uz tu igru, prvi dio je bio odličan, nadam se da bu i ovaj
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 14:59   #2
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Kada bi trebala otprilike izaći? Ove godine?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.03.2009., 16:05   #3
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
2010, bi trebala
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 17:16   #4
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
ma kaj 2010, ko ce to docekat...

1. dio je bio brutala, izbor auta je bio odlican samo sto je falilo auta iz 80-ih i 90-ih kao i u svakoj igri...Staza je bila odlicna za naganjavanje jedino sto nisam volio AI ostalih auta u prometu..
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 17:29   #5
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
prvi dio je fantastičan,a i ima dosta modova koji donose nove aute
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 10:33   #6
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
dosta modova ?
ja znam samo za jedan

i sada se čeka dvojka
makar iz pročitanog se vidi da neće biti nešto novosti
samo glavno da ne budu tjerali simulaciju jako jer neću da mi se ošteti lijepi autić
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 11:25   #7
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Jedinica je super stvar. Za dvicu osim grafike i auta , bi još poželio damage kako bog zapovijeda , i jedno 20% realniji fiziku. Meni dosta
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 13:16   #8
Bokygs
Premium
Moj komp
 
Bokygs's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb/Gospic
Postovi: 105
Jedva čekam da izađe
Bokygs je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 15:50   #9
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Test Drive Unlimited 2

Citiraj:
Some games are so wonderful that you wish that the developers would soon release a sequel. Test Drive Unlimited is one of them. An unnamed source told a Polish website that gamers can expect Test Drive Unlimited 2 very soon.

Test Drive Unlimited 2 is under development for the PC as well as Xbox 360. It is expected to have off-road racing, dynamic weather and 2,400km of road. The game will include cars and off-road vehicles. Ferrari, Maserati, Bugatti, Pagani, Saleen, McLaren, Lamborghini LM005, Mercedes GL, Audi Q7, Hummer, Range Rover and VW Touare are some of the cars that will feature in the sequel.

Atari has neither confirmed nor denied that there will be a Test Drive Unlimited 2. Nevertheless, there is a speculation that the game will be launched in March 2008. Test Drive Unlimited was a huge hit on the Xbox 360 and it was also released for the PC, PS2 and the PSP.
Evo i par likanih slika i koncept artova



Nadam se da će što prije, i da će biti bolje optimizirana od TDU

E i Zonda F mora biti
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 16:50   #10
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Da, i ja se nadam da će bit bolje optimizirana, još se sjećam kad sam jedinicu vrtio na staroj konfi, bila je zanimljiva, dugo sam igrao najviše se vozikao i kupovao aute tj. motore. Jedino su me utrke ubijale
Reedy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.06.2009., 17:21   #11
Independent
Premium
Moj komp
 
Independent's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 202
Jedinica je dosta lose bila optimizirana, za dvojku su najavljivali da ce biti po noci, kisa, tankati cemo benz, 2400km cesta (u jedinici ima 1600km) Nadam se da ce cim prije izaci...

btw. Dali netko jos ima original TDU pa da nabacimo malo na netu, bas sam poceo opet prelaziti igru, nemam sta raditi ove tmurne dane
Independent je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 17:30   #12
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Independent Pregled postova
Jedinica je dosta lose bila optimizirana, za dvojku su najavljivali da ce biti po noci, kisa, tankati cemo benz, 2400km cesta (u jedinici ima 1600km) Nadam se da ce cim prije izaci...

btw. Dali netko jos ima original TDU pa da nabacimo malo na netu, bas sam poceo opet prelaziti igru, nemam sta raditi ove tmurne dane
Imam ja ali nisam instalirao, mogao bi baciti ovih dana ponovo

Inače meni je prvi dio bio vrhunski, ovdje ima u 2ici zanimljivih koncepta, vidit ćemo na kraju šta će biti od ideja
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 17:35   #13
Independent
Premium
Moj komp
 
Independent's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 202
Ma je da, prvi dio je bio stvarno odlican, samo kao sto rekoh dosta lose optimiziran i podosta bugova (frend ima SS kako je sa autom zavrsio na palmi visokoj par metra...)
Takoder koji put je znalo biti zeznuto dok se nademo na netu, recimo stojimo jedan pored drugoga s autima, ali se ne vidimo medusobno, trebalo bi proci par minuta, neznam ako je jos netko imao probleme takvog tipa...
Ako ti se da nabaciti instaliraj igru pa se cujemo preko xfire-a ako imas ili na msn.
Independent je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 17:43   #14
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Independent Pregled postova
Ma je da, prvi dio je bio stvarno odlican, samo kao sto rekoh dosta lose optimiziran i podosta bugova (frend ima SS kako je sa autom zavrsio na palmi visokoj par metra...)
Takoder koji put je znalo biti zeznuto dok se nademo na netu, recimo stojimo jedan pored drugoga s autima, ali se ne vidimo medusobno, trebalo bi proci par minuta, neznam ako je jos netko imao probleme takvog tipa...
Ako ti se da nabaciti instaliraj igru pa se cujemo preko xfire-a ako imas ili na msn.
Pa MSN mi je u profilu

Što se tiče Xfirea (baja001)

Ako nabacim igru, (fali mi) onda ćemo se obavezno nać
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 23:33   #15
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Fuj taj poljski web site s fantomskom vijesti, krajem 2007 su najavljivali da ce TDU2 izaci u prvoj polovini 2008. Proslo je vise od godinu i pol od te vijesti. F-A-K-E!

Iskreno, prevelika je to igra a da o njoj ne bi brujali gamespot, ign i jos hrpa drugih...
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 23:46   #16
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504