Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.05.2007., 01:55   #61
Vey
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 89
kratko ,nisam mogao odoliti,iako svi imamo razlicite ukuse i to netreba biti predmet rasprave: Usporedivati Starcraft MP sa C&C-om je smjesno...al ono urnebesno....otprilike kao usporedivati prikaz nogometne vjestine u ligi prvaka i HNL.
Relic radi super strategije koje imaju ocajnu online podrsku (jedina igra koju igram orginalni Coh i stvarno je jad jada cijeli sistem igranja na internetu ),al svi smo znali da su to tek zalogajcici za ubit vrijeme dok ne izade sc2
Vey je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 03:16   #62
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 06:31   #63
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
issss..pa jedva čekam...nadam se da imam godišnjeg
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 10:52   #64
stripy
a-wAnnaBe
Moj komp
 
stripy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 418
nemogu vjerovat da se ovdje josh uvijek zna usporedjivat sc/wc s drugim "strategijama".
stripy je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 13:23   #65
Sinkopa
Premium
 
Sinkopa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Split
Postovi: 155
starcraft je bog svih strategija, sve strategije su potekle iz njega i time nikako ne mogu bit bolje
ma kakvi cc3, uozbiljite se, ko ce se sicat cc3 za godinu dana, star se pegla ima vec 10 godina i peglat ce se jos
bog je samo jedan
Sinkopa je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 13:39   #66
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Kakve sam sreće doći će taman kad imam ispite i roknul bum godinu radi njega.inače grafika mi se čini prešareno(kolko vidim w3 engine),i maknuli su dark templare,nisam ni o carrierima ništa vidio ni goliathima,firebatovima ,sve favoriti...
Ali ak bu dobro nitko sretniji od nas,inače nebi se složio da ga C&C može zamijenit iz jednostavnog razloga "tank rusha" ( jako malo stvari se može nosit s npr 25 mammotha u novom cnc)
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 16:57   #67
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
Kakve sam sreće doći će taman kad imam ispite i roknul bum godinu radi njega.inače grafika mi se čini prešareno(kolko vidim w3 engine),i maknuli su dark templare,nisam ni o carrierima ništa vidio ni goliathima,firebatovima ,sve favoriti...
Ali ak bu dobro nitko sretniji od nas,inače nebi se složio da ga C&C može zamijenit iz jednostavnog razloga "tank rusha" ( jako malo stvari se može nosit s npr 25 mammotha u novom cnc)

Nemoj se brinuti, gotovo sve jedinice ostaju, samo će se drugačije zvati. Bit će tu i carriera i dark templara i psi storm magija itd.

Moram priznati da se meni ne sviđa to šarenilo/blještavilo i to što gotovo iz svake jedinice pršte laseri. Nadam se da će se ti nepotrebni efekti moći ugasiti za multiplayer. E da i onaj protoss mother ship je totalna glupost. Iskreno se nadam da će to biti hero jedinica i kao takva nedostupna u multiplayeru. Iako je čovjek koji je objašnjavio prezentaciju rekao da će biti dostupna ali jako skupa. Vjerojatno će biti mother ship beskoristan u multiplayeru ako se bore igrači istog levela.

Za sada se ne zna ništa detaljnije o terranima i zergovima, osmi da i za njih dolaze nove jedinice. Evo da se može ja bi odmah naručio igru danas
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 17:56   #68
stripy
a-wAnnaBe
Moj komp
 
stripy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 418
ma jep, prolly je mothership prepreskup i prolly ce se 99% matcheva zavrshit daleko prije nego shto on dodje na red. meni samo drago da su zabice josh unutra^^
takodjer sam poprilicno siguran da kupujem ovu igru. moram priznat da mi fakat nije zao dati blizzardu lovu za igru, shto je da je, isplati se na toliko sati igranja.
__________________

MBO: DFI LAN PARTY UT nF4 Ultra-D
MBO DFI Lan Party DK P35-T2RS S.775
Kingmax DDR2-800 KLDE88F 2 GB
Gigabyte VGA nVidia 8800GT 512MB
Antec super-midi kućište P182B crno
Arctic Cooling VGA cooler Accelero S1
Arctic Cooling turbo modul
Pioneer DVD ± RW DL DVR-215BK SATA
Cooler Master Hyper TX2 CPU hladnjak
Corsair 520HXEU ATX 2.2 modularno
CPU INTEL Core2Duo 8400
stripy je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 18:28   #69
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Zasto ljudi ovdje **ru po C&C-u, a nikad ga u zivotu nisu igrali online?
Ja sam igra SC i C&C (RA2, TS i TW) online i imam na čemu temeljiti moje viđenje ovih igara.

Svi govore kako je SC super izbalansiran, ali nije problem "izbalansirati" igru tako da to ne sliči na ništa, da jedinice imaju domet od 5 metara i da se jedinice moraju međusobno pogodit 20ak puta da se pobiju, što umanjuje bilo kakav element iznenađenja/gerilsku taktiku/bilo kakvu taktiku osim debilnog rock/paper/scissors koncepta.

Zašto pobogu Dragoon koji radi razara građevine, tenkove i avione jedva ubija marince ili firebatove?
Ah, da to vam je balans...

Zašto je ekstra-skupi "jaki" battlecruiser tako jadan protiv marinaca, scouta i sl...
Ponovno balans...

Zašto postoji 3 stepenice vrste istraživanja snage oružja/oklopa kad to ima svaka rasa i ivenšuli svi istražu do 3. levela? Da se zakomplicira? Da imamo što raditi da nam ne bude dosadno? Da potrošimo resurse? Balans?

Zašto je sučelje u SC2-u opet isto kao i u SC1, da bude opet komplicirano graditi jedinice, da se opet mora klikati na građevine iz koje hoćemo graditi jedinicu? Balans?

Također neka mi veliki magovi SC-a kažu kako se obraniti od napada 15-ak guardiana + 15-20 devouera potpomognutih s nekoliko overlordova na bazu, ako baš nisi specijalizirano napravio obranu protiv toga u pogledu masovnog zraka (wraithova, scouta ili sl).

U SC-u zrak > zemlju jer su jedinice ogromne, mape relativno malene i zračne jedinice su puno efikasnije od zemljanih jer imaju neograničeno goriva/municije, i jedino im AA kule predstavljaju prepreku, ali opet tu guardiani ulaze u igru.

Istina da C&C3 trenutno ima problema s basecrawlingom i tank rushom (ispravit će se u novom patchu koji dolazi uskoro), ali je igra vrlo zabavna i izgleda dobro (što se ne bi moglo reći za SC 1 ili 2, pod to ne mislim na grafiku nego na gameplay u kojem nosač aviona ili battlecruiser mora doći na 10 metara od mete da napadne).

Što se tiče balansa, da li zna itko koji je omjer prvih 100 igrača SC-a po rasama? Ako je tako dobro izbalansirana igra onda očekujem da je među najboljih 100 igrača svaka rasa zastupljena 33.33%.

Ako želite savršeno izbalansiranu igru igrajte šah
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 19:24   #70
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
bit će da starim i igre me ne zanimaju ko prije osim ako nije vrhunska ala deus ex 2(najavili 3),gledam slike starcrafta2 i imam osjećaj da će ga zasrati ko i tiberium wars koji mi je dosadan.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 20:08   #71
Vey
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 89
C&C nema "trenutno" problema s balansom i tank rushom vec to ima zadnjih 15 godina koliko serijal postoji od C&C 1. Gle mozda je i super zabavna igra u sp (neznam samo sam probao mp na netu) ,al stvarno je smjesno srati po balansu starcrafta i usporedivati ga sa c&c om . Jedina igra koja je masovno popularna 10 godina nakon njenoga izlaska ,jedina! Novi C&C ce svi zaboraviti za pola godina(kao i svaki nastavak do sada) ,a novi sc ako bude isao stopama staroga ce biti aktualan i iducih 10g .... Znaci velike su sanse da i 2017 najpopularniji mrezni rts bude sc2 . I zato su svi toliko veseli i uzbudeni.
Vey je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 20:14   #72
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
ma ne ne serem ja po balansu,nego ne znam supreme comander kod frenda vidio doma ga uopće nisam instaliro nije me baš oduševio,govorim da će sve biti isto ko u starcraftu 1,samo u 3d,igrali ja i frend C&c generalse,warcraft3,act of war i warhamera over hamaći.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2007., 20:21   #73