Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.11.2009., 16:22   #31
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
@Bluefluid:
Od skillova su najkorisniji slash kao primarni napad i titan stomp kao aoe attack, pogotovo na većim težinama.
Slash već i s jednim jedinim skill pointom bez problema zamijeni običan attack (pogotovo za dual-wield buildove) jer napada s oba weapona u isto vrijeme ispred lika u radijusu 180° te se računaju bonusi i efekti od oba weapona (a ako jedan weapon scorea critical računa se za oba weapona budući da je jedan attack ).
Meni ustvari glavnina damagea dolazi od titan stompa koji radi kojih stotinjak damagea fiksno + 115% DPS-a od oružja, ima knockback (razbacuje enemyje daleko od mene, super za bijeg iz gužve) i preko 90% šanse za stun na 3 sekunde. Debelo underrated skill kojega koristi jako malo ljudi.
Devastate je efektivno slash attack koji koristi jako puno mane i ako nemaš puno mana potiona ili itema koji imaju mana steal per hit ga možeš zaboraviti. Ulupao sam po jedan point u thorns auru, frost shield i slash, više nema smisla mi, a zmaxao titan stomp, armor, martial weapons, dual wield i critical strike.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2009., 17:16   #32
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Lol, ovo je masakr.
Lvl 5 zraka + lvl5 elemental damage buff + onaj sentry crystal + onaj meteor ... sve umire unutar 1-2 sekunde
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2009., 22:45   #33
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
hehe,

evo, ja sam slucajno saznao od kolega za torchlight

stvarno je impresivno kako jedna igra od samo 500-tinjak megabajta moze biti tako zabavna i zarazna. Poceo sam je igrat danas posljepodne i fakat je zarazno. Sad sam cca lvl 16 i najrađe bih igrao dalje, ali sam dosao sa jedne feste i mislim da bi se nuspojave u razvitku lika vidjele xD.

Sve pohvale autorima igre, od muzike do dizajna lvl-a. Preporuke svima h'n's fanovima
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2009., 23:12   #34
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Igra stvarno zarazna na lvl 30 sam za barbarinom i zakon je, ja sam kod njega punio ono zaletavanje, criti,magic find,frost shield koji je jako koristan i sad sam krenuo dual-wield punit
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2009., 20:01   #35
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Ova igrica ima beskonaćno puno katova kad završite priču, prešo sam ovih 35 i još 17 u tom beskonaćnom, navodno je max lvl 100, ali kvaliteta equippmenta raste i dalje pa vaša snaga postaje zanemariva.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 09:56   #36
Sinkopa
Premium
 
Sinkopa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Split
Postovi: 155
Koliko je dug main quest, mislim koliko sati otprilike treba za zavrsit igru?

Ogromni sam fan obcinog Diabla (tesko da ce izac bolja rpg igra od D1 za mene), ne toliko dvojke, tako da me ovo sa jednim gradom i zalazenjem sve dublje i dublje u planinu totalno odusevljava.

Nisam toliki fan nabijanja levela i level upanja u nedogled, tako da se nadam da igra nema 450 levela i minimum od 45 sati igranja da se prodje
Sinkopa je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 17:09   #37
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Trine me je razveselio bio ove godine... Vidim da je ovo slično, nadam se da će me i to.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 01:08   #38
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor Sinkopa Pregled postova
Koliko je dug main quest, mislim koliko sati otprilike treba za zavrsit igru?
Treba nekih 15-20 sati na normal težini.

Savjet: krenut od very hard odmah s početka.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 01:45   #39
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Uh evo nastavio ja nakon nekog vremena sa svom Alchemistom, sad sam 30 lvl. Jel uspio tko složit kakav set, ja idem na Magnus set za alchy-a, zasad imam samo staff, ali vraski dobar, 720 dmg + razno razne picaboce
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 23:12   #40
sakal
Registered User
Moj komp
 
sakal's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Mostar
Postovi: 16
Evo nakon ove vase diskusije o Torchlight-u i ja cu je probati.Kazu da moze na moj kompjuter sto se tice grafike i ostalog.
Samo nikad nisam igra RPG igru pa ne kuzim sta vam je taj loot sto ga kao ima previse?Ali u svakom slucaju probam pa ako bude zanimljivo zasto ne?!
sakal je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 23:49   #41
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
loot ti je ono kaj izbace neprijatelji dok ih koknes - zdravo seljacki objašnjeno
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 02:05   #42
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Evo prešao sam main story line, odnosno roknio sam Ordraka i sad sam u gradu. Kud sad, ja bi dalje, di se ide u Endless Dungeon?

I kako funkcionira retire? Jel kad se retire-am moram napravit novog lika i onda on počinje s većim levelom?
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 02:18   #43
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
Evo prešao sam main story line, odnosno roknio sam Ordraka i sad sam u gradu. Kud sad, ja bi dalje, di se ide u Endless Dungeon?
ulaz ti je dolje u samom gradu, na jugoistoku
kod ulaza ti stoje dvoje npc-ja, koji ce ti davat kvestove za tu endless tamnicu
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 15:44   #44
sakal
Registered User
Moj komp
 
sakal's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Mostar
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
loot ti je ono kaj izbace neprijatelji dok ih koknes - zdravo seljacki objašnjeno
Skontao sam.Da kad ima puno neprijatelja sve vrvi od loot-a.Evo polako guram u igri.Prvi put igram RPG pa ucim pomalo.Otkrivam neke stvari a neke jos ne kuzim.Npr.upecao sam fish ali ne znam kad nahraniti psa sa njom i kako.Kad pocne borba kad je gusto nemam vremena za to.
sakal je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 17:10   #45
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor sakal Pregled postova
Skontao sam.Da kad ima puno neprijatelja sve vrvi od loot-a.Evo polako guram u igri.Prvi put igram RPG pa ucim pomalo.Otkrivam neke stvari a neke jos ne kuzim.Npr.upecao sam fish ali ne znam kad nahraniti psa sa njom i kako.Kad pocne borba kad je gusto nemam vremena za to.
nahranis ga prije borbe onda
u inventaru, tab - fish, samo kliknes desnom tipkom misa na ribu i nahranit ces ga
imas razlicitih riba, svaka riba transformira peta drugacije, s razlicitim sposobnostima i to traje određeno vrijeme samo
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 17:14   #46
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Zanima me, a ne mogu nigdje na netu naći, da li ima načina da se ubace emberi na određeni način u sockete pa da se dobiju posebni atributi?

Nešto tipa runeword-i u Diablu 2.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2010., 20:15   #47
sakal
Registered User
Moj komp
 
sakal's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Mostar
Postovi: 16
Na koji nacin poslati psa u grad?Kako pokupiti novo oruzje i staviti u obje ruke ?
sakal je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2010., 20:25   #48
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
1. Pokraj imena imaš ikonicu s većicom novaca, to je Sell tipka i prodaje sve što pet ima u inventoryju.
2. Mislim da samo item opremiš liku u drugu, slobodnu ruku (glavno da ti lik ima dosta velike statse za oružje i da nije 2-hander).
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 12:03   #49
sakal
Registered User
Moj komp
 
sakal's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Mostar
Postovi: 16
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
1. Pokraj imena imaš ikonicu s većicom novaca, to je Sell tipka i prodaje sve što pet ima u inventoryju.
2. Mislim da samo item opremiš liku u drugu, slobodnu ruku (glavno da ti lik ima dosta velike statse za oružje i da nije 2-hander).
Hval ti skontao i ovo.Igra mi je bas zarazna.Takvu sam i trazio!
Opet kad mi zapne budem pitao.
sakal je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 15:54   #50
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
eto samo jedna riječ :

uuf kak je dobra
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 11:16   #51
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Trine me je razveselio bio ove godine... Vidim da je ovo slično, nadam se da će me i to.
Trine mi je fenomenalan i baš sam nabrijan na te 2d igre, zanima me jel ima nešto novije na tu foru ?
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na