Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.04.2017., 17:14   #301
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Namjetio sam pod power opcije da plan bude "balanced" i da samo monitor gasi nakon 15min, međutim ne gasi ga.
Mišljenja?
Win10 pro x64.
Monitor je spojen displayportom.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2017., 11:25   #302
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja se izludio sa W10.
Prvo W7 na Ryzenu me nesto tlacilo sa instalacijom .neta, pa rekoh da probam W10.

Kako ljudi rade sa ovim, ja neznam.
W10 je na drugom compu, ja mu pristupam preko sadasnjem sa TeamViewerom i polako podesavam stvari i prebacujem podatke (cak sam uspio osposobit stari WinMail , i jedna stvar me izludjuje.
TV radi u 90% prozora, ako otvorim neki sistemski prozor il task manager, remote mis radi sve osim LMBa. Naravno, LMB mi treba, nazad na drugi mis i sve tako. Frustrirajuce doboga.

Ideje?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2017., 19:36   #303
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Imam pitanje, nabavio sam laptop s preinstaliranim orginal win 10 i to verzijom Windows 10 home single language
e sad ... instalirana je srpska verzija win + cirilica, cirilicu sam uspio maknuti i stavio latinicu, na keyboard layout stavio hr ali jezik u win je srpski ... jel tko zna kako maknuti srpski i staviti hrvatski ili cu morati rusiti win ?
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 20:33   #304
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Pitanje u vezi "microsoft software protection platform service".

Naime, dotični mi servis se okači o jednu jezgru i šarafi ju 100% i to po nekoliko minuta. To se događa nakon što sam uspio pobrati nekakav virus. AVG je zarazu brzo riješio, no od onda mi se čini kao da mi reinstalacija ne gine.

Ima li tko kakav konkretan savjet?
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 20:44   #305
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
Pitanje u vezi "microsoft software protection platform service".

Naime, dotični mi servis se okači o jednu jezgru i šarafi ju 100% i to po nekoliko minuta. To se događa nakon što sam uspio pobrati nekakav virus. AVG je zarazu brzo riješio, no od onda mi se čini kao da mi reinstalacija ne gine.

Ima li tko kakav konkretan savjet?


Ne znam jesi probao ovo (posebno metoda 3 je na vise mjesta spomenuta kao najbolja):

Method 1. Upgrade the system to the latest build

Sppsvc.exe may start sucking up system’s resources due to the missing Windows updates. Outdated system drivers and software often result is multitude of errors, so try to install all available Windows 10 updates.

Click Win key + I and select Updates & Security.
Open Windows Updates.
Click Check for Updates and wait for a while.
The system will automatically detect which updates are missing and provide a list of available ones.
Click Run the Updates.
Finally, restart the system and check if this helped to fix Sppsvc.exe high CPU usage.
Method 2. Try a clean boot

To start with, boot your system into Safe Mode and check if the Sppsvc.exe still consumes system’s resources unreasonably. If the problem disappears while in Safe Mode, we would recommend trying a clean boot. It might be that Sppsvc.exe error emerges due to the software clash with the Microsoft Software Protection Platform Service.

Click Win key and type msconfig.
Click System Configuration and open Services tab.
Mark Hide all Microsoft services box and select Disable all.
Open Startup tab and click Open Task Manager.
Click on each startup item and select Disable.
Close Task Manager and click OK on the System Configuration window.
Reboot the system.
If the CPU usage by Sppsvc.exe went back to normal, try to enable Windows services one by one to find out which program is causing the problem. If you manage to identify the exact application, we would recommend reinstalling.

Method 3. Restart Sppsvc.exe process

NOTE: disable Sppsvc.exe process temporarily to check if after that it’s gone from the Task Manager. If you still find it running and consuming system’s resources, then your system must be infected with a virus. Once checked, enable the process to prevent Windows activation errors.

Click Win key + R, type regedit, and press Enter.
Navigate to the HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sppsvc using the left pane.
Modify the Start value from any number to 4.
Once done, reboot the system and check if disabling Sppsvc.exe helped to fix high CPU usage.
If you found the process on Task Manager anyway, scan the system with anti-malware one more time. If the process is no longer active, enable it and check if it is still using too much CPU.
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 20:47   #306
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Windows 10 - problemi, troubleshooting

Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Imam pitanje, nabavio sam laptop s preinstaliranim orginal win 10 i to verzijom Windows 10 home single language
e sad ... instalirana je srpska verzija win + cirilica, cirilicu sam uspio maknuti i stavio latinicu, na keyboard layout stavio hr ali jezik u win je srpski ... jel tko zna kako maknuti srpski i staviti hrvatski ili cu morati rusiti win ?


Jesi probao ovo:
Click on the “Start” button and select “Control Panel.” Click on “Clock, Language, and Region,” then click on “Region and Language.” Click on the tab labeled “Keyboards and Languages.” Navigate to the section labeled “Display language,” then click on the language you want displayed in Windows.

Odnosno mislim da je za win 10 ovo:

Go to Control Panel.
Go to Windows Update and download "XYZ" language pack in Optional windows update.
After successful download go to Control Panel.
Go to Regional and Languages Settings.
Go to Keyboard and Languages tab.
Then choose your display language.
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 20:57   #307
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
imam i ja jedan problem
i to nebi vjerovali na orginal win 10 pro

prije mi se totalno isto javljalo na prijašnjem kompu..
a sad i na novom.. na potpuno novoj instalaciji

dakle.. komp instal.. sve programi
i to radi 3-4-5-6 dana .. nema intervala nekog
ugasim ga.. upalim.. tokom dana x puta

i najednom prestane radit notepad ++
veli mi verification failed scilexer.dll
reinstall ne pomaže

isto tako u isto vrijeme krepa teamviver .. isto verification nešto faild
reinstall ne pomaže
pobrisao sve iz windowsa.. instalacija nova 0 bodova

pa sam mislio.. stari komp. brika mu se.. radio sam dnevni back up.. i kad sam to doživio.. roll back.. i opet sam bio miran 3-4 ili više dana
a da pritom se normalno koristilo.. ništa dodatno install pa da dobijem taj efekt.

win10 pro
office 2016 .. ali kms aktivacija (sumljam da je on kriv.. jer svugdje im tako uradim i dan danas ti kompovi rade.. i imaju TMV gore.. )
kllite codec pack zadnji
vlc
winamp
winrar
canon printer driveri
ati grafa driveri
chrome, firefox
flash, java

i to je to.. jednostavnije da nemože biti


edit dopuna

zaboravio napisat.. potpuni isti setup kompa imam na laptopu.. i tamo sve tip top radi.. tako da se pitam WTF

Zadnje izmijenjeno od: dadoremix. 27.05.2017. u 21:05.
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 20:59   #308
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Namjetio sam pod power opcije da plan bude "balanced" i da samo monitor gasi nakon 15min, međutim ne gasi ga.
Mišljenja?
Win10 pro x64.
Monitor je spojen displayportom.


Jesi stavio zadnje drivere od chipseta, gpu i dal mozda imaju driveri od monitora za win 10?

Drugo sta mi pada na pamet je imas li neki gamepad ili slicno spojeno na taj komp? Ako imas probaj ga odspojiti i vidi oce li se onda monitor iskljuciti, istu stvar mozes probat tako da pogledas u device manager dal imas ovaj driver: HID-compliant game controller, ako da probaj ga staviti na disable pa da vidis hoce li se onda monitor ugasiti...
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 21:11   #309
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
imam i ja jedan problem
i to nebi vjerovali na orginal win 10 pro

prije mi se totalno isto javljalo na prijašnjem kompu..
a sad i na novom.. na potpuno novoj instalaciji

dakle.. komp instal.. sve programi
i to radi 3-4-5-6 dana .. nema intervala nekog
ugasim ga.. upalim.. tokom dana x puta

i najednom prestane radit notepad ++
veli mi verification failed scilexer.dll
reinstall ne pomaže

isto tako u isto vrijeme krepa teamviver .. isto verification nešto faild
reinstall ne pomaže
pobrisao sve iz windowsa.. instalacija nova 0 bodova

pa sam mislio.. stari komp. brika mu se.. radio sam dnevni back up.. i kad sam to doživio.. roll back.. i opet sam bio miran 3-4 ili više dana
a da pritom se normalno koristilo.. ništa dodatno install pa da dobijem taj efekt.

win10 pro
office 2016 .. ali kms aktivacija (sumljam da je on kriv.. jer svugdje im tako uradim i dan danas ti kompovi rade.. i imaju TMV gore.. )
kllite codec pack zadnji
vlc
winamp
winrar
canon printer driveri
ati grafa driveri
chrome, firefox
flash, java

i to je to.. jednostavnije da nemože biti


edit dopuna

zaboravio napisat.. potpuni isti setup kompa imam na laptopu.. i tamo sve tip top radi.. tako da se pitam WTF


Koja verzija notepad ++? Pitam radi ovoga:


Notepad++ v 7.3.3 - Fix CIA Hacking Notepad++ Issue URGENT!!!

"Vault 7: CIA Hacking Tools Revealed" has been published by
Wikileaks recentely, and Notepad++ is on the list.

Whats New
• The issue of a hijacked DLL concerns scilexer.dll (needed by Notepad++) on a compromised PC, which is replaced by a modified scilexer.dll built by the CIA. When Notepad++ is launched, the modified scilexer.dll is loaded instead of the original one.
It doesn't mean that CIA is interested in your coding skill or in your sex message content, but rather it prevents raising any red flags while the DLL does data collection in the background.
For remedying this issue, from this release (v7.3.3) forward, notepad++.exe checks the certificate validation in scilexer.dll before loading it. If the certificate is missing or invalid, then it just won't be loaded, and Notepad++ will fail to launch.

• Checking the certificate of a DLL makes it harder to hack. Note that once users’ PCs are compromised, the hackers can do anything on the PCs. This solution only prevents from Notepad++ loading a CIA homemade DLL. It doesn't prevent your original notepad++.exe from being replaced by modified notepad++.exe while the CIA is controlling your PC.
Just like knowing the lock is useless for people who are willing to go into my house, I still shut the door and lock it every morning when I leave home. We are in a f**king corrupted world, unfortunately.
Otherwise there are a lot of enhancements and bug-fixes which improve your Notepad++ experience. For all the detail change log, please check in the Download page.

To je sa jednog drugog foruma...
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 21:15   #310
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
zadnja verzija
sve direkt skinuto. 7.4.1
čitao sam i ja to.. al meni u isto vrijeme prdne i teamviver
https://community.teamviewer.com/t5/...quot/td-p/7043
dadoremix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2017., 21:16   #311
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor nathan Pregled postova
Jesi stavio zadnje drivere od chipseta, gpu i dal mozda imaju driveri od monitora za win 10?

Drugo sta mi pada na pamet je imas li neki gamepad ili slicno spojeno na taj komp? Ako imas probaj ga odspojiti i vidi oce li se onda monitor iskljuciti, istu stvar mozes probat tako da pogledas u device manager dal imas ovaj driver: HID-compliant game controller, ako da probaj ga staviti na disable pa da vidis hoce li se onda monitor ugasiti...
Da, izgleda da je bilo nešto sa USB sleep policy i spojenim devicesima. Sada radi.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 21:31   #312
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Citiraj:
Autor nathan Pregled postova
Ne znam jesi probao ovo (posebno metoda 3 je na vise mjesta spomenuta kao najbolja):

Click Win key + R, type regedit, and press Enter.
Navigate to the HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sppsvc using the left pane.
Modify the Start value from any number to 4.
Once done, reboot the system and check if disabling Sppsvc.exe helped to fix high CPU usage.
If you found the process on Task Manager anyway, scan the system with anti-malware one more time. If the process is no longer active, enable it and check if it is still using too much CPU.
Ovu nit sa HKML regedit kod mene ne pronalazi. Vidio sam već to rješenje, ali ne znam ga primjeniti...
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2017., 16:20   #313
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor nathan Pregled postova
Jesi probao ovo:
Click on the “Start” button and select “Control Panel.” Click on “Clock, Language, and Region,” then click on “Region and Language.” Click on the tab labeled “Keyboards and Languages.” Navigate to the section labeled “Display language,” then click on the language you want displayed in Windows.

Odnosno mislim da je za win 10 ovo:

Go to Control Panel.
Go to Windows Update and download "XYZ" language pack in Optional windows update.
After successful download go to Control Panel.
Go to Regional and Languages Settings.
Go to Keyboard and Languages tab.
Then choose your display language.
Pa poanta je u tome sto ova verzija Win 10 Home Single language ne dozvoljava promjenu jezika, dolazi s predinstaliranim srpskim i to je to ... imam na drugom PCu Win 10 Pro i to tamo prolazi ali na laptopu nece ...
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2017., 16:47   #314
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Pa poanta je u tome sto ova verzija Win 10 Home Single language ne dozvoljava promjenu jezika, dolazi s predinstaliranim srpskim i to je to ... imam na drugom PCu Win 10 Pro i to tamo prolazi ali na laptopu nece ...


Ok, nisam skuzio problematiku... evo ima tu dosta lijepo opisano sta napraviti:
https://stackoverflow.com/questions/...nguage-version
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2017., 16:52   #315
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor nathan Pregled postova
Ok, nisam skuzio problematiku... evo ima tu dosta lijepo opisano sta napraviti:
https://stackoverflow.com/questions/...nguage-version


Edit: jedino se ces se morat malo pozabaciti da vidis koja ti je tocna verzija os-a (build number) i potraziti na netu gdje ima za verziju koju ti koristis *.cab file, al mislim da to mozes izguglati za 2min...
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2017., 16:55   #316
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Nema ti druge nego napraviti novu instalaciju verzije sa HR jezikom.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2017., 17:37   #317
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
imam i ja jedan problem
i to nebi vjerovali na orginal win 10 pro

prije mi se totalno isto javljalo na prijašnjem kompu..
a sad i na novom.. na potpuno novoj instalaciji

dakle.. komp instal.. sve programi
i to radi 3-4-5-6 dana .. nema intervala nekog
ugasim ga.. upalim.. tokom dana x puta

i najednom prestane radit notepad ++
veli mi verification failed scilexer.dll
reinstall ne pomaže

isto tako u isto vrijeme krepa teamviver .. isto verification nešto faild
reinstall ne pomaže
pobrisao sve iz windowsa.. instalacija nova 0 bodova

pa sam mislio.. stari komp. brika mu se.. radio sam dnevni back up.. i kad sam to doživio.. roll back.. i opet sam bio miran 3-4 ili više dana
a da pritom se normalno koristilo.. ništa dodatno install pa da dobijem taj efekt.

win10 pro
office 2016 .. ali kms aktivacija (sumljam da je on kriv.. jer svugdje im tako uradim i dan danas ti kompovi rade.. i imaju TMV gore.. )
kllite codec pack zadnji
vlc
winamp
winrar
canon printer driveri
ati grafa driveri
chrome, firefox
flash, java

i to je to.. jednostavnije da nemože biti


edit dopuna

zaboravio napisat.. potpuni isti setup kompa imam na laptopu.. i tamo sve tip top radi.. tako da se pitam WTF

da malo updejtam svoj problem..

viber ili canon driveri mi to rade

sad malo side by side gledao lap i pc.. i pc2
i vidim da canon drivere i viber app nemam na laptopu
i on radi non stop dobro.. a ovi 2 polude kroz jedno vrijeme
za sad sam drivere canon stavio.. pa da vidim dal bude poludio teamviver i notepad++

ako ne poludi.. onda je viber uzročnik .. a možda i kakav hack kroz njega dođe
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2017., 08:30   #318
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Pozz

Imam jedan problem sa općenito komp.ili sa win 10 ili sa nekim virusom ili malwarom ili necim neznam s ćim

Sveukupno gledano komp.mi radi ok ali ipak neradi. Neznam s ćim da pregledam dali se radi o virusu ili mi se nešto raštimalo na samom win.a nebi ponovo dizo sistem pa sve ispoćetka instaliro.

U zadnje vrijeme mi sve ćudno radi, npr.ukljućim youtube on vrti po 2 min video dok ga neprikaze, pa mi jedan pun radi zvuk na zvucnicima drugi put neradi, pa ga restartiraj pa radi. origin mi se jednom upali drugi put ne, jednom pokrene batterfield drugi put pokrene i zamrzne ga pa opet restart. Uglavnom što god treba radit kad zablokira mora se restartirat i onda opet radi normalno.

Stavio sam bitdefender 2017 nista me nenalazi, snimio super anti spayware oćistio našao nekih malwara ali izbrisani. Neznam sta da probam i s cim to provjeriti u cem je problem???

Ako neko ima ideju da pomogne. Hvala
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2017., 09:01   #319
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Daj si za pocetak potestiraj memoriju i disk s nekim alatom.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 20:44   #320
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Postoji li mogućnost da mi Creative update stvara problem pri (ne)čitanju SD kartice na tabletu?


Gdje bi mogao naći USB hub 3.0 i USB starije drivere od Microsofta od ovih?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2017., 14:21   #321
Deamon101
Premium
Moj komp
 
Deamon101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Ako netko može pomoći, problem je sa windows taskbarom i činjenicom da ne nestaje u full screen igrici. Vidjeh i da dost ljudi ima sličan problem.
https://answers.microsoft.com/en-us/...c-5e91d297f465

Upravo sam stavio windows10, i sad updejtam, ali ako ne riješim problem vraćam se na sedmicu.verzija je pro 1607.

edit uspio kombinacijom f11 tipke, i alt tab-a.

Zadnje izmijenjeno od: Deamon101. 01.07.2017. u 15:04.
Deamon101 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 16:20   #322
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
imam problem otkako sam prešao na Win 10. Naime u notepadu/wordpadu mi ne prikazuje pravilno č,ć,đ. Na Windows 8 nisam imao takvih problema. Problem je ako su datoteke skinute sa interneta, odna budu priakzani ti znakovu umjesto slova sa kvačicama i crticama. Ako sam pišem u notepad onda ih prikazuje.

https://ibb.co/c1YkH5
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 16:42   #323
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Jesi siguran da ti izvornik nije takav? Probaj si u notepadu promjenit kodnu stranicu u utf8 i onda sejvat.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2017., 19:08   #324
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Nije izvorno. Evo konkretbo pricamo sad o titlovim, koji god skinem nemam te znakove. Kao sto sam rekao nije bilo problema na win 8. Znaci cim ih skinem sa neta budu ti znakovi
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 00:45   #325
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Koristi li netko IrfanView na W10?

Ne radi mi directory index, tj. ne mogu iz otvorene slike browsati po folderu, pise mi "0/0"...

Znao sam da ce me ovaj prisilni prelazak na W10 kostati zivaca.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 06:31   #326
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
kod mene sve radi, irfanview 4,42 + pluginovi sa složbene stranice.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 12:13   #327
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
kod mene sve radi, irfanview 4,42 + pluginovi sa složbene stranice.
Vidi kako to kod mene izgleda... (0/0)

http://imgur.com/a/tR1w0
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2017., 12:18   #328
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hard

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2017., 09:02   #329
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Problem s tipkovnicom: http://imgur.com/iKIiJHT

Kako je ovo moguce? I jos bitnije, kako da maknem taj US?

Moja sreca je nevjerojatna, ali taj W10 do sada nosi samo probleme u produkciji. Od toga da se bez moga pitanja restartao i pobio mi n virtualki koje sam morao krpati poslje (a stavljeno je u opcijama da se to ne dogadja), do toga da imam bizarna rusenja Explorera (gdje me debugiranje dovelo do windows.storage.dll o cemu nema nista pametno na Internetima), do toga da taskbari nestaju nasumicno prilikom pritiskanja "Show desktop" dugmeta, cinjenice da IrfanView i dalje ne radi sa JPEG-ovima (dok BMP-ove, RAW-ove i ostalo uredno prepoznaje i "ide" po njima u folderu). Za popizdit...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2017., 11:00   #330
SinfulSaint
Premium
Moj komp
 
SinfulSaint's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 315
bUBA, imo sam takav problem. Maknuo sam US iz control panela baš, ne iz settingsa. Pod "Change input methods" dijelom.
SinfulSaint je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na