Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2009., 18:22   #361
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
safe mode??? si to probo mozda
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 18:32   #362
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
safe mode??? si to probo mozda

U safe modu ista stvar,my documents mi budu preko cijelog ekrana...sve je otislo u ..rac,kad spustim dokumente dole sa minimize-om nestane sve i ostane samo crni ekran jer nema niti taskbara niti iceg i moram restartat komp...

Nije pomoglo niti startup recovery niti system restore,dubre jednostavno ko da je krepalo,ako itko zna cime bi jos mogao pokusati neka mi javi dok jos i na operu mogu doc....

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 13.11.2009. u 19:07.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2009., 20:25   #363
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
uf stvarno nebih znao, ocito da treba sve nanovo i puknit acronis gore i backup napraviti, vise nigdje bez backupa
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 21:02   #364
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Evo me ponovo,sa svjezim win7

Imao sam ja backup win7 sa acronisa ali kad sam vratio image(to mi je bila zadnja sansa da spasim sve) sve je poludilo,interent nije vise uopce radio,slika se doduse vratila ali mi je pisalo da su windowsi modificirani od strane nepoznatog izvora i da ih treba ponovo aktivirat,a jedina opcija je bila reinstall....

popiz... sam,jer mi je i image windowsa sam od sebe nestao sa kompa nakon sto sam ga koristio...uglavnom,teska jebada,i ozbiljno razmisljam da kod iduceg problema kazem cao win-u7 dok ne dode sp1...

u 12 dana koliko ga koristim morao sam ga rusit 4 puta zbog razno-raznih problema a recimo xp nisam morao reinstaliravat dvije godine,i image je uvijek pomogaoo kad je trebalo...

da ne kazem da otkad sam presao na win7 nisam uspio sa niti jednim programom sprzit dvd(@ mod - odnosi se na filmice i slike sa fotica) a uredno su mi obe przilice radile na xp-u...

moje preporuka drugima je da ako su zadovoljni sa xp-om ili vistom koje su si sredili da rade kako treba,da se kane windowsa7...omjer dobivenog uzitka i novonastalih problema je neisplativ za ljude slabijih zivaca,ja medu njima
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 23:10   #365
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
windows 7 - micanje plavog okvira oko ikona?

Htio bih da su mi ikone označene windows xp stilom (kao na slici), dakle bez plavog pravokutnika koji okružuje, ali uz upaljen aero. Pretražio sam sve i svašta, ali bez uspjeha. Any ideas?

Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 13:02   #366
akagirl
Banned
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: blizu Karlovca
Postovi: 107
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Evo me ponovo,sa svjezim win7

Imao sam ja backup win7 sa acronisa ali kad sam vratio image(to mi je bila zadnja sansa da spasim sve) sve je poludilo,interent nije vise uopce radio,slika se doduse vratila ali mi je pisalo da su windowsi modificirani od strane nepoznatog izvora i da ih treba ponovo aktivirat,a jedina opcija je bila reinstall....

popiz... sam,jer mi je i image windowsa sam od sebe nestao sa kompa nakon sto sam ga koristio...uglavnom,teska jebada,i ozbiljno razmisljam da kod iduceg problema kazem cao win-u7 dok ne dode sp1...

u 12 dana koliko ga koristim morao sam ga rusit 4 puta zbog razno-raznih problema a recimo xp nisam morao reinstaliravat dvije godine,i image je uvijek pomogaoo kad je trebalo...

da ne kazem da otkad sam presao na win7 nisam uspio sa niti jednim programom sprzit dvd(@ mod - odnosi se na filmice i slike sa fotica) a uredno su mi obe przilice radile na xp-u...

moje preporuka drugima je da ako su zadovoljni sa xp-om ili vistom koje su si sredili da rade kako treba,da se kane windowsa7...omjer dobivenog uzitka i novonastalih problema je neisplativ za ljude slabijih zivaca,ja medu njima
znači isplatilo bi se pričekati dok ne izađe SP1, nadam se da bude uskoro
akagirl je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 13:53   #367
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Citiraj:
Autor akagirl Pregled postova
znači isplatilo bi se pričekati dok ne izađe SP1, nadam se da bude uskoro
Ja sam podijelio svoja iskustva,ne mor znacit da svi imaju problema sa novim windowsima,da ne ispadne da trujem ljude protiv win-7
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 15:37   #368
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
e ovako...imam jedan problem...jedan update mi se neće instalirat i gotovo...kao instalira se i rsta i onda me opet traži da ga instaliram...i nekad veli da je sve uspješno prošlo ali kad ga ugasim i upalim opet isto



KB974431 i veli da je error c004f050....probao sam riješit ali ništa
SetH je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 00:11   #369
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor SetH Pregled postova
e ovako...imam jedan problem...jedan update mi se neće instalirat i gotovo...kao instalira se i rsta i onda me opet traži da ga instaliram...i nekad veli da je sve uspješno prošlo ali kad ga ugasim i upalim opet isto



KB974431 i veli da je error c004f050....probao sam riješit ali ništa
win32 je imao isti problem, pokusao sam mu pomoci ali nije javio da li mu je na kraju pomoglo ili nije, pa mozes probat
eo ukratko, pokusaj ovo (btw ide sfc /scannow)
a onda odma poslije toga instaliraj windows updater program
evo link za x86 ili ako imas x64
poslije restarta ces morat opet aktivirat windoze

javi jel pomoglo, da se ubuduce zna jel valja rjesenje
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 02:05   #370
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ne mogu vjerovat...

paz ovo.. prije par godina sam imao Vistu instaliranu, i kod nje mi se javio bio neki bug da mi u windows picture vieweru (ilikako se već zove) slika požuti unutar tog prozora, dobije nekakav "sepia" efekt... obrisao vistu i vise se nisam na nju vracao pa ni taj problem nisam rjesavao..

i evo ja neki dan stavio w7 professional64bit, i par dana radi ok, i pazi sad, OPET mi se picture viewer shebe, samo ovaj put je roze boje... kad otvorim slike s nekim drugim programom, pa čak i sa onim windows picture and fax viewer, sve je normalno, no onaj obični je roz... slika je lagano roza, i područje oko slike je rozo unutar okvira prozora...
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.11.2009., 11:00   #371
MyJoy
Premium
Moj komp
 
MyJoy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 62
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ne mogu vjerovat...

paz ovo.. prije par godina sam imao Vistu instaliranu, i kod nje mi se javio bio neki bug da mi u windows picture vieweru (ilikako se već zove) slika požuti unutar tog prozora, dobije nekakav "sepia" efekt... obrisao vistu i vise se nisam na nju vracao pa ni taj problem nisam rjesavao..

i evo ja neki dan stavio w7 professional64bit, i par dana radi ok, i pazi sad, OPET mi se picture viewer shebe, samo ovaj put je roze boje... kad otvorim slike s nekim drugim programom, pa čak i sa onim windows picture and fax viewer, sve je normalno, no onaj obični je roz... slika je lagano roza, i područje oko slike je rozo unutar okvira prozora...
Probaj ovo:

Odi u Color Manegement, odaberi svoj display device, čekiraj "Use my setting for this device", odi na Add i odaberi sRGB-IEC61966-2.1, stavi ga kao deafault.
MyJoy je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 11:21   #372
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
Citiraj:
Autor The Comedian Pregled postova
win32 je imao isti problem, pokusao sam mu pomoci ali nije javio da li mu je na kraju pomoglo ili nije, pa mozes probat
eo ukratko, pokusaj ovo (btw ide sfc /scannow)
a onda odma poslije toga instaliraj windows updater program
evo link za x86 ili ako imas x64
poslije restarta ces morat opet aktivirat windoze

javi jel pomoglo, da se ubuduce zna jel valja rjesenje
nakon što je cmd obavio svoj posao veli da ima jedan corupted file i nakon restarta nisam morao ponovo aktivirat win....tak da očito neradi :/
SetH je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 12:20   #373
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor MyJoy Pregled postova
Probaj ovo:

Odi u Color Manegement, odaberi svoj display device, čekiraj "Use my setting for this device", odi na Add i odaberi sRGB-IEC61966-2.1, stavi ga kao deafault.
probat cu, no meni je rozi ekran samo u tom prozoru od preglednika slika.

drugdje sve normalno, apsolutno svugdje, samo u pregledniku slika.

mene fascinira činjenica da je to bug star nekolike godine, i nije riješen... ima i druge ekipe po netu sa istim problemima, barem je bilo prije... i u većini je samo reinsall rješavao stvar, a to nema šanse da radim...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 12:55   #374
MyJoy
Premium
Moj komp
 
MyJoy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 62
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
probat cu, no meni je rozi ekran samo u tom prozoru od preglednika slika.

drugdje sve normalno, apsolutno svugdje, samo u pregledniku slika.

mene fascinira činjenica da je to bug star nekolike godine, i nije riješen... ima i druge ekipe po netu sa istim problemima, barem je bilo prije... i u većini je samo reinsall rješavao stvar, a to nema šanse da radim...
Probaj, trebalo bi funkcionirat. A to što se bug sa Viste preselio i na Seven, znači da je evoluirao u feature .
Ja se isto tako grozim reinstalla, sve mi super radi, osim što se win7 ne žele ugasiti na shut down, samo se resetiraju, bez ikakve prijave greške. Eh da, u potpunosti se slažem s onim što je VulcanRaven iznio malo ranije u ovom threadu, Vista Ultimate x64 mi je preko godinu dana na istoj konfi radila savršeno. Seven baš i ne.
MyJoy je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 14:11   #375
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor SetH Pregled postova
nakon što je cmd obavio svoj posao veli da ima jedan corupted file i nakon restarta nisam morao ponovo aktivirat win....tak da očito neradi :/
e a jesi instalaliro onaj windows updater program (za x86 ili za x64) ?

edit: sto se tice aktivacije, to nekad trazi a nekad se ne mora ponovno aktivirati, tako da to nema veze
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 18:00   #376
klosar1984
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: tuzla¸
Postovi: 1
SVI ODVOJITE 2 MINUTE I PROČITAJTE:

OSNOVNA PRAVILA
klosar1984 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 18:22   #377
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
Citiraj:
Autor The Comedian Pregled postova
e a jesi instalaliro onaj windows updater program (za x86 ili za x64) ?

edit: sto se tice aktivacije, to nekad trazi a nekad se ne mora ponovno aktivirati, tako da to nema veze

ma jesam..neće
SetH je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 18:56   #378
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Citiraj:
Citiraj:
Autor D.O.M.I.
evo ovako , pitam ponovo jer mi prije nitko nije odgovorio - ima li tko kakvo riješenje za ovaj problem u win7 kod sleep moda, naime kada stavim komp u sleep te kada ga budim, digne se do desktopa i radi svega nekoliko sekundi a onda se slika potpuno zamrzne, ne reagira ni na miš ni tipkovnicu i jedino rješenje je nasilni reset na kućištu :S Već 3-4 mjeseca trpim ovo i stalno gasim na turn off al više nemam živaca jer mi je sleep/stand by neophodna fukcnija,na XP je super radio sleep/stand by mode, sve mi se ugasilo u kućištu što mi potpuno odgovara a htio bih koristit i ovdje jer nije mi praktično stalno potpuno gasit kompjutor pa ga ponovno palit . Hvala unaprijed
Aj fala Bogu da nisam jedini...
Uuuuužasno iritantan problem, a neam xp-a da ga vratim natrag...
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova
Ne znam kojim bi te sve komplimentima nagradio!!!
sudeći po tvom postu, izgleda da si riješio problem sa sleep modom, međutim ja još uvijek nisam, možeš li molim te reć koji problem si imao i kako si ga riješio jer ja zbilja postajem očajan :S ?
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 02:05   #379
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Imam win7x64 i evo ljudi vise nemrem izdrzat da ne prijavim problem, googlao sam forum i nisam vidio da se vec spominjalo. Dakle radi se o bsodu koji se javlja u 90% slucajeva kod IZLAZENJA iz igre, stisnem "quit game" i dogodi se bsod... Problem nastaje u dxgmms1.sys-u, googlao sam i ljudi imaju slicne probleme no nitko ne nalazi rjesenje, svi kazu da updateam drivere. Svi driveri su latest. File se nalazi u C:\Windows\System32\drivers no postoje jos neki u winsx folder npr. C:\Windows\winsxs\amd64_microsoft-windows-lddmcore_31bf3856ad364e35_6.1.7600.16385_none_07bd8a45fd3dcc23...

Moze li mi netko poslati svoj file ako se razlikuje od mog... (info: slika u privitku)...

Citiraj:
Autor akagirl Pregled postova
znači isplatilo bi se pričekati dok ne izađe SP1, nadam se da bude uskoro
Navodno krajem 2010/pocetak 2011 :/...

EDIT: Ako netko ima problema sa konstantnim kickanjem sa msn-a i ostalih IM programa, sa tunnglea i slicnih, ili jednostavno puca veza na internet onda vam je ovo solucija: Control Panel\Network and Internet\Network Connections tamo desni klik na mreznu koja sluzi kao izlaz za net (tj ona koja ide do routera bilo zica bilo bez zice) Properties, Configure, Power Management, maknuti kvacicu/e... Frendu rijesen problem, radili smo ispitivanje i problem je uklonjen, dosta ljudi je to smetalo. Ja nisam imao takvih problema ali sam svejedno maknuo kvacicu, nikad neznas ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Untitled.png‎
Views:	336
Size:	31.7 kB
ID:	10107  

Zadnje izmijenjeno od: marko_1. 16.11.2009. u 02:13. Razlog: dodatak quotea i jos nekaj...
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 08:36   #380
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,693
Citiraj:
Autor tintin Pregled postova
..i ja imam jedan mali problem: povremeno mi se slika na ekranu za zacrni na 2 - 3 sekunde, na istoj mašini imam i winxp pro sp3 i tamo nema takvih problema (instalirani su zadnji drajveri od nvidie)
...zar samo ja imam taj problem ?
tintin je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 08:42   #381
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Meni se monitor jedino zacrnio kada sam instalirao drivere i to na 2-3sec
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 09:33   #382
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
evo da i ja napisem dojmove,nisam prije pisao namjerno jer sam zelio cekati jedno vrijeme, proslo je mj dana na stolnom i malo vise na laptopu.
za sad,da pokucam,nikakvih problema nisam imao niti na jedno kompu i jako sam zadovoljan sa svime,radi se od 32 bitnoj. buraz se jedino zalio da mu se monitor zacrni svako toliko.radi se o acer laptopu i jos nismo nasli u cemu je problem,a rijesi ga tako da ga zatvori i ponovno otvori. jel ima netko iskustva sa tim?
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 17:27   #383
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Citiraj:
Autor D.O.M.I. Pregled postova
sudeći po tvom postu, izgleda da si riješio problem sa sleep modom, međutim ja još uvijek nisam, možeš li molim te reć koji problem si imao i kako si ga riješio jer ja zbilja postajem očajan :S ?
Jesam, sad mi jedino ostaje problem OGROMNOG kursora!

Si probao ovo napravit:

Open control panel and goto

Power Options > change Plan settings > Advanced Power Settings

+Sleep
Allow hybrid Sleep > disabled
Allow wake timers > disable/enable try both settings

+USB
USB selective suspend > ENABLE

+When Shareing media [ This is the critical one ]

Set to allow the computer to sleep
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 18:09   #384
babac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 65
Citiraj:
Autor The Comedian Pregled postova
aj odi u registry pa na
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\DisabledSessions
ne desnoj strani od DisabledSessions da li imas osim (Default) jos koji string

nemam ništa osim defaulta.

već mi stvarno ovo ide na živce...

help ljudi. pomagajteeee

btw radi se o win explorer bugu
babac je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 18:22   #385
DirectHit
Premium
Moj komp
 
DirectHit's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 231
Inače daj mi kažite ako možete dali je tko imao problema sa Sleep funkcijom u Windowsima 7? Meni se često dogodi da ostavim računalo u "Sleep" modu npr. 2 sata, dođem i pokušam ga upaliti onda se "pali-gasi" odnosno malo se upali i odmah za 3-4 sekunde ugasi i ponovo tako...
DirectHit je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 21:38   #386
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor babac Pregled postova
nemam ništa osim defaulta.

već mi stvarno ovo ide na živce...

help ljudi. pomagajteeee

btw radi se o win explorer bugu
ak nema nist osim defaulta, to je onda ok, znaci nije tu problem

ajd onda ovak probaj, ovdje imas 2 rjesenja, prvo ocito nije, pa probaj drugo rjesenje

ak to ne rjesi problem onda pogledaj mal sto si sve instaliro na racunalo od programa, da li imas kakav software sto ti steti, tipa neki software za defragmentaciju ili nekva slicna alatka, ili mozda par anti-vir-spyware programa sto se medjusobno kolju ili nest slicno
znaci ako nadjes nest tako, obrisi ih, ostavi osnovno pa vidi da li se problem javit opet

ako ni to ne pomogne, probaj u Internet options - tab Advanced - Reset... - i resetiraj

ako ni to nije rjesenje, e onda ne znam jebiga
mozda reinstalacija windoza pomogne, stavi najnoviju verziju win7 (finalnu) ak slucajno nemas
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 10:05   #387
Tri upitnika
Premium
 
Tri upitnika's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: blizu wc-a
Postovi: 99
jedno mozda njubsko pitanje...

znaci moja zelja je instalirati sedmicu, ali zadržati sve, apsolutno sve sta imam sada trenutacno na xp-u, da sve ostane identicno samo sa drugačijim OS-om.... da li je to ikako moguce ?
jos nesto.. imam jedan hdd od 500 gb (C, i uskoro si planiram dodat jos jedan od 500 gb (D jer mi je ovaj pun.... e sad, ja znaci ovaj C: disk ostavim na miru, uopce ga ne diram, ne formatiram, zadržim sve na njemu... i jednostavno instaliram sedmicu na taj novi hdd (D , dal cu tako ostvarit taj cilj ?

hvala....
Tri upitnika je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 10:50   #388
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Tri upitnika Pregled postova
jedno mozda njubsko pitanje...

znaci moja zelja je instalirati sedmicu, ali zadržati sve, apsolutno sve sta imam sada trenutacno na xp-u, da sve ostane identicno samo sa drugačijim OS-om.... da li je to ikako moguce ?
jos nesto.. imam jedan hdd od 500 gb (C, i uskoro si planiram dodat jos jedan od 500 gb (D jer mi je ovaj pun.... e sad, ja znaci ovaj C: disk ostavim na miru, uopce ga ne diram, ne formatiram, zadržim sve na njemu... i jednostavno instaliram sedmicu na taj novi hdd (D , dal cu tako ostvarit taj cilj ?

hvala....
Možeš napraviti i sada upgrade XPa na 7icu, i ostane ti sve

Što se tiče novog HDDa, opet možeš napravit čistu instalaciju, i onda sa C-a izbrisat XP .
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 10:51   #389
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Da, morat ces samo my documents promjenit lokaciju, vecina programa nece raditi vec ces morati ponovo instalirati. Igre vecinom rade.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 13:05   #390
Tri upitnika
Premium
 
Tri upitnika's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: blizu wc-a
Postovi: 99
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Možeš napraviti i sada upgrade XPa na 7icu, i ostane ti sve
znaci ostale bi mi npr sve igre instalirane, saved games, eset smart security antivirus, itd itd ? i dal bi moro drivere instalirat ponovno ?


Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Što se tiče novog HDDa, opet možeš napravit čistu instalaciju, i onda sa C-a izbrisat XP .
kad bi to napravio, i izbrisao xp sa C-a, dal bi tako onda zbrisao i sve fajlove i programe sta imam na C-u ?
Tri upitnika je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na