Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2022., 20:13   #31
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
svaka čast, ali ja sam pogledao par strimova i to jednostavno nije za mene, satima ubijat istog bossa i nadat se da ću nakon 50 pokušaja imat više sreće, meh, previše sam casual za to, ali igra je vrh tko voli
Drito to. Pogledao gameplay trailere i nemam ja živaca ni vremena za to. Vjerojatno zato ni nisam odigrao ni jedan Dark Souls i slično.

Svaka čast igri, vjerujem da će biti vrhunska, ali jebote, krenuo sam igrati God of War prije desetak dana, stavio drugu najlakšu težinu. Prekjučer smanjio na "Give me a story", fakat sam kratak sa živcima i nema šanse da tučem jednog te istog frajera satima.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 21:37   #32
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Također, nemam živaca za souls igre, nije to za mene. Razbio bi gamepad o zid
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2022., 21:43   #33
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327











-->











sti je online   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 21:58   #34
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Evo baš se preloada, taman da legne za vikend
nub je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 22:00   #35
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Vi kojima je igra teska imate modove koji vam olaksanu igru poprilično


https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/755

Evo npr za ds3
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 22:25   #36
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,087
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
svaka čast, ali ja sam pogledao par strimova i to jednostavno nije za mene, satima ubijat istog bossa i nadat se da ću nakon 50 pokušaja imat više sreće, meh, previše sam casual za to, ali igra je vrh tko voli
Dok me pusti wow znam kaj cu igrat :-)

Dok se sjetim 400+ pullova na zadnjem bosu prošle ekspanzije, hjao...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 22:50   #37
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Vi kojima je igra teska imate modove koji vam olaksanu igru poprilično


https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/755

Evo npr za ds3
hvala

budem isprobao
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 07:04   #38
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ja mislim momci da vam ER neće biti tak težak, sekiro su popljuvali revieweri neki u početku baš zbog težine. Čini mi se da će ER biti puno lakši, a ak su ga IGN-ovci uspjeli proći i dati 10ku bome možete i vi.

Ja zaigram, prođem sve i svašta ali se uvijek na kraju vratim na souls igre.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 07:43   #39
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
svaka čast, ali ja sam pogledao par strimova i to jednostavno nije za mene, satima ubijat istog bossa i nadat se da ću nakon 50 pokušaja imat više sreće, meh, previše sam casual za to, ali igra je vrh tko voli
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Nikad odigrao Dark Souls, neću ni ovo 😄 Ali svaka čast From Softwareu. Pogodio je nišu sam tak
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Ja sam probao neki dio ds-a i odustao nakon par sati. To je mazohizam, nema sanse da opet zaigram.
Stil borbe je dobar, izgleda super, i settingsi i atmosfera je uvijek dobri, ali nemogu gubiti živce na igru. Prestar sam za to.

Ali izgleda izvrsno.

Jedino ako stave noob tezinu

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
Drito to. Pogledao gameplay trailere i nemam ja živaca ni vremena za to. Vjerojatno zato ni nisam odigrao ni jedan Dark Souls i slično.

Svaka čast igri, vjerujem da će biti vrhunska, ali jebote, krenuo sam igrati God of War prije desetak dana, stavio drugu najlakšu težinu. Prekjučer smanjio na "Give me a story", fakat sam kratak sa živcima i nema šanse da tučem jednog te istog frajera satima.
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Također, nemam živaca za souls igre, nije to za mene. Razbio bi gamepad o zid
Ja sam isto već lagano stari prdonja u gaming smislu i živci su sve tanji ali nekako sam naučio zavoljet From igre. Bloodborne sam mrzio i još uvijek ga mrzim haha, prelazio sam ga 3 godine sa pauzama u od skoro godinu dana. Nakon toga dugi niz godina nisam htio primirisati njihove igre opet. Prva njihova igra je uvijek najgora, uvjerljivo.

Dok npr 2021 mi je izgledala ovako(još na PC Ghostrunner bar 50h);



Kliknulo mi je sa Sekirom, koji mnogi kažu da je najteži, ali meni osobno najbolji i ne mogu reći da je teži od Bloodborne od kojeg dan danas imam traume. Klik je bio; ovo su taktičke igre.
- Lagano, polako, gledaj svaki ćošak, iza svakog ugla netko će te zaskočiti.
- Kad sakupiš broj soulsa da te trta da ćeš ih izgubiti, trk nazad u bazu i potroši ih na upgrade(ja sam znao kad naučim neki layout levela roknut ga po 10 puta i farmat soulse da se upgradeam za dalje).
- Do bossa trči i zaobilazi sve na putu, nema potrebe svaki put čistiti respawnajuće mobove(iako ovdje kažu da će run do bossa biti neznatan)
- svaki neprijatelj ima neki svoj weak point toliki da trivijalizira borbu, tipa ako je dlakavo čudovište zapali ga i rokaj. To je taj famozni easy mode. Samo ga treba naći. U velikoj večini slučajeva teži je put do bossa nego sam boss.
- i najbitnije...co-op, summonaj ili budi summonan, easy mode broj 2 i stvarno prefora način multija, imaš feeling da si stvarno dio tog svijeta

I dalje su sve to teške igre ali fakat nije onako kako mnogi misle, samo ih treba malo prokužiti i igrati na drukčiji način od drugih. Ali u tome stvarno i je čar.

Eto malo ohrabrenja jer žao mi je da se nekome sviđa igra a ne želi ju probati jer je preteška. Fakat nije. Ja sam 10 godina bio From Software Hater, u godinu dana postao sam fan.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 10:07   #40
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Meni osobno je prvo igranje dark soulsa 3 bilo traumatično jer sam sa tim krenuo. Kada sam stekao potreban skill i skužio kako igra funkcionira i kako bi se trebala igrati ostalo je bilo piece of cake. Prolazio sam bez problema, zadnje odigrano je demon souls na PS5 i ne sjećam se dal sam na ijednom bossu poginuo. Sekiro također, težak je, ali me tjeralo naprijed i tjeralo me da se podesim igri i naučim ju igrati.
Veće probleme sam npr. imao kada sam igrao Nioh, on je više gear based, i to me odbijalo od igre. Dark souls možeš preći sa bilo čime ako znaš igrati, dok takve grind based i gear based igre me odbijaju. Nioh 2 nisam ni kupio ni pokušao igrati radi toga.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2022., 10:33   #41
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Nioh me vukao fenomenalan combat, na sto načina možeš igrati igru i stvarno je zabavno. Ima svoju čar. Osobno sam odustao negdje pred krajem jel me počela glava boliti od tog svog gear i brojeva. Inventory izgleda ko excel tablica. Ja sam tukao bez nekog builda i bilo je muka isusova, ali jednostavno nisam mogao dublje ući u mehanike igre kojih je more. Puno i nepotrebno kompliciranije od Soulsborne. Sad kad pogledam 42h u igri a nisam ju ni prešao. :-D
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 11:01   #42
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Smiješno da ljudi izbjegavaju Soulsborne igre jer je combat pretežak, a u stvari je riječ o prepoznavanju uzoraka napada koje ima svaki neprijatelj /boss i ne mora biti 50 puta po bossu, samo treba shvatiti da ovo nije Assassins Creed ili God of War, igre sa blesavim combatom u kojem neprijatelj napravi dva, tri poteza za koje je programiran i onda stane i bleji u tebe, a razlika u difficultly-u je samo u tome da nanosi više štete.
sti je online   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 11:07   #43
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
sve to stoji, ali kad gledam nekog strimera kojem je ''poso'' igrat igre, i razumije kombat i zna svaki potez, al ga svaki put neki novi kurac nesretni zadesi

i tu trebaš sad bit frajer i to radit 3 sata da ti se posreći, jer se ne radi o skillu, nego sreći vrlo često, barem kolko sam ja u par sati gledanja uspio vidit
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 11:11   #44
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Smiješno da ljudi izbjegavaju Soulsborne igre jer je combat pretežak, a u stvari je riječ o prepoznavanju uzoraka napada koje ima svaki neprijatelj /boss i ne mora biti 50 puta po bossu, samo treba shvatiti da ovo nije Assassins Creed ili God of War, igre sa blesavim combatom u kojem neprijatelj napravi dva, tri poteza za koje je programiran i onda stane i bleji u tebe, a razlika u difficultly-u je samo u tome da nanosi više štete.
Točno to me odbilo u GoWu mslio sam da si umišljam, ali se fakat
često dogodilo da pljusnem nekog i stane me gledati kako ga lupam.
GoW mi je overall bio dosta mediocore i nekako mi nije opravdao hype
koji ga je pratio. barem ovaj iz 2018te.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 11:16   #45
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
sve to stoji, ali kad gledam nekog strimera kojem je ''poso'' igrat igre, i razumije kombat i zna svaki potez, al ga svaki put neki novi kurac nesretni zadesi

i tu trebaš sad bit frajer i to radit 3 sata da ti se posreći, jer se ne radi o skillu, nego sreći vrlo često, barem kolko sam ja u par sati gledanja uspio vidit
E, pa upravo to i mene odbija. Može borba biti koliko god skill-based, sve to stoji. Ali kad ti najčešće imaš po 20ak minuta ili pola sata za uopće odigrat igru, onda to ne dolazi u obzir. Druga stvar da mogu sjest za komp i igrat 2 sata u komadu, onda bi mi se to dalo, ovako ne dolazi u obzir.

Bez obzira na to, vuče me da nabavim ovaj Elden Ring jer mi setting i sve ostalo izgleda jebeno. Vidjet ćemo.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 11:18   #46
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
U GOW baš stanu i bleje, umjetna inteligencija na razini originala sa Play Stationa 2. Sve ostalo vrhunski producirano, ali mi se povraćalo svaki put kad krene combat.

@mamutarka - takav je learning curve, u početku dosta umireš dok ne skuziš patterne, poslije toga ti se mozak prešalta na takav tip borbe. Za koji mjesec će krenuti streamovi prolaska igre bez primljenog udarca.

Kužim da nema svatko vremena, ali Soulsborne je valjda uz Zeldu i Maria najbolje ocijenjeni serijal igara ikad napravljen, šteta ga je kompletno zaobići jer je težak za naučiti.
sti je online   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 12:38   #47
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Kliknulo mi je sa Sekirom, koji mnogi kažu da je najteži, ali meni osobno najbolji i ne mogu reći da je teži od Bloodborne od kojeg dan danas imam traume. Klik je bio; ovo su taktičke igre.
Točno tako. Nije da te igre zahtjevaju nadljudsko vrijeme reakcije i ne znam kakav skill. Zahtjevaju prije svega da se razmišlja o tome što se radi. Naravno da i combat sam po sebi zahtjeva neko učenje i stjecanje skilla, ali više se radi o učenju protivnikovih poteza i slabosti, učenju na vlastitim pokušajima i pogreškama, učenju same mehanike igre. Igra te tjera da se uključiš i sam dokučiš gdje ići i kako čemu pristupiti, nema hintova niti vođenja za ruku, ali onda kad na kraju uspješ u svom naumu, sa nekim svojim pristupom, i prođeš neki teži dio ili bossa, dobiješ i veći osjećaj postignuća. Kolko u igru daš tolko dobiješ natrag

Samo je potrebno malo više mozgat, a ne da se jurnja na neprijatelja ko muha bez glave i buttonmasha pa šta bude. Puno je igara koje ne zahtjevaju neku involviranost od igrača i fala bogu da postoje i ovakve igre za one koji to od njih traže

btw i meni je prvi DS teško sjeo na početku. Nakon 2 sata je bilo uninstall i ćao, no nešto u meni je počelo tinjat i nije mi dalo mira, nisam mogao dopustit da igra tak lako porazi. Kasnije sam DS dao još jednu priliku i od tad sam totalno navučen na sve što From štampa
nub je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 12:51   #48
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
sve to stoji, ali kad gledam nekog strimera kojem je ''poso'' igrat igre, i razumije kombat i zna svaki potez, al ga svaki put neki novi kurac nesretni zadesi

i tu trebaš sad bit frajer i to radit 3 sata da ti se posreći, jer se ne radi o skillu, nego sreći vrlo često, barem kolko sam ja u par sati gledanja uspio vidit
Zato imaš trainere za starce kao ja koji se ne žele zivcirat sa bossovima i sličnim nego eventualno dobit neku lijepu i zanimljivu priču kojoj neću zaboravit početak jer sam kilao nekog bossa 3 mjeseca. Svaka teža igra uključujući nekakav zanimljiv FPS kao metro i slično direkt na trainer i piči, ako te naravno zanima priča. Uključim godmode kad na nečemu izgubim previše vremena i idem dalje.Zato ne radim nikakve side questove u nijednoj igri, život je sve kraći brate ne pada mi na pamet gubit vrijeme. Zato sam prestao i RDR2 igrat i sve slične igre u kojima jašeš do besvijesti. Za nas starce koji još volimo igrat je trainer no brainer. Osim na PS platformi , na plejki igram igre tipa uncharted jer su lake i linearne.
Elder Ring preskačem, ne vuče me, ali nikad se ne zna, počinje mi menopauza pa mozda se predomislim.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 12:56   #49
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
zake ne stave neki ''story mode'' odabir težine

vjerojatno si ne žele narušit ugled ipak renomiranih teških igara koje imaju publiku
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 14:18   #50
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma nije tako strašno momci, vjerujemo mi u vas.

Ima netko da je preordero disk verziju ?
vidim da su je neki čak i kod nas počeli dobivati zbog preloada
pa me zapravo zanima da li to znaći da ja već danas
mogu skoknuti po nju.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 17:08   #51
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
[Digital Foundry] Elden Ring performance: what to expect on PS5, Series X/S and PC

Citiraj:
However, even running on the launch day patch 1.02, the frame-rate mode continues to run at a range of 45-60fps on PS5 and Series X, while the quality modes on each range between 30-60fps. Both machines run with entirely unlocked frame-rates, and much like the network test, there's still no 30fps cap to even out the wavering reading in quality mode. The result? A highly variable performance for the quality mode in particular, where 60fps is rarely - if ever - achieved on PS5 or Series X.
Citiraj:
The PC situation is also worth clarifying. As it currently stands the PC version using the latest 1.02 patch has a number of issues that will affect all hardware configurations on all graphical settings presets.
Citiraj:
First there are stutters of up to 250 milliseconds in length when new effects, enemies, and areas appear on screen. These types of stutter lessen as the play experience goes on and enemies, areas, and effects are revisited by the player. A second and more pervasive stutter appears to be tied to loading new game areas - when traversing the terrain, moving from one area to the next can cause minor one-off frame drops a few times a minute, or at worst, tumbling frame-time issues that drop the frame-rate from a steady 60 into the 40s.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 17:23   #52
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Ma nije tako strašno momci, vjerujemo mi u vas.

Ima netko da je preordero disk verziju ?
vidim da su je neki čak i kod nas počeli dobivati zbog preloada
pa me zapravo zanima da li to znaći da ja već danas
mogu skoknuti po nju.

Trebale bi biti spremne -
ja uzeo PC kutiju (s kodom), danas mi je stigla,
pa pretpostavljam da su i konzolaške na lageru.

(pasmater, nisam bio u stanu ..
ali kupim sutra i odmah krećem - hijaooo )



@ mamutarka

Ma gle, to o težini je mit koji šire neupućeni, jer tako na prvi pogled djeluje
(pa i ti spominješ sreću - no sreća je faktor koji se povremeno javlja i spasi ti guzicu (ili ne), jasno,
ali nikako nije presudan niti tvoj napredak kroz igru o njoj ovisi) -
ali da se sad ne upuštamo u semantičke rasprave o definiciji "težine",
Souls/BB/Sekiro od tebe traže nešto danas iznimno rijetko:
da im se prilagodiš i igraš po pravilima bez ustupaka koje ćeš doživjeti od većine ostalih naslova ..
u tom smislu je "teško" i nemilosrdno, i to mnoge u startu odbije -
neibježno je potrebno zapeti, prokužiti sistem i učiti na greškama,
ali ti mogu reći da jednom kad klikne (iz iskustva, a nisam jedini),
malo što drugo će ti pružiti osjećaj koji te preplavi kad napokon umlatiš naizgled nepremostivu prepreku.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 24.02.2022. u 17:35.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 17:50   #53
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
From Soft igre ili volis ili ne.Nema izmedu.Najbolje u njihovim igrama je kaj te ne vode za ruku di da ides sljedece.Nisu teske nego kaznjavaju ako nisi strpljiv.Bloodborne je iznimka di se agresivnost nagraduje jer vraca health koji si spusio u fajtu ak si dovoljno brz.
Sutra ujutro se otkljucava a jos sam na godisnjem pa bu bila rasturaljka.
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2022., 19:56   #54
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Nisu teske nego kaznjavaju ako nisi strpljiv.
E, vidiš, ako je ovo istina, onda nemam što tražiti u From Soft igrama. Ako svakom godinom imam nečeg sve manje i manje, onda je to strpljenja... malo pretjerujem, dat ću šansu ovoj igri, a ako nađem vremena i DS-ovima. Ali da sam kratak sa strpljenjem i živcima općenito, to jest.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 00:04   #55
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
prosla ponoc a nista

edit: krenilo

Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 25.02.2022. u 00:31.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 09:32   #56
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Prva negativna recenzija Očekivao sam nešto slično jer je WAB posrao i DS igre zbog lošeg porta.



Ali koliko god on nekad zna pretjerati ovdje je u pravu što se tiče ovih 10/10 ocjena. Kako to da nitko od tih recenzenata nije uzeo u obzir loš port, trzuckanje ili još gore ovo freezanje od par sekundi (nekad i preko 10s)!?



A i recenzije na Steamu se izgleda brišu zbog toga:

https://steamcommunity.com/app/12456...6320469341903/

https://www.reddit.com/r/pcgaming/co...am_with_mixed/

EDIT: piše da su neke recenzije izbrisane sa Steama zbog održavanja servera

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 25.02.2022. u 09:41.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 10:30   #57
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
E, vidiš, ako je ovo istina, onda nemam što tražiti u From Soft igrama. Ako svakom godinom imam nečeg sve manje i manje, onda je to strpljenja... malo pretjerujem, dat ću šansu ovoj igri, a ako nađem vremena i DS-ovima. Ali da sam kratak sa strpljenjem i živcima općenito, to jest.
Istina je kako čovjek kaže, moj prvi put sa soulsborne igrama je bio dosta težak. Isto sam išao sa idejom kako to ljudi samo pričaju kako ja mogu igru završiti nabrzinu. Gadno sam se razočarao, odustao sam već prije prvog bonefirea. Ohladio se nekoliko mjeseci, pogledao malo druge ljude kako igraju i dao šansu. Kako sam završio prvi puta, ostao sam navučen na te igre.
Kažem, nioh sam isto bio zagrizao, završio prvi dio i sve dlc-ove ali na gadne muke. Sve je to fora, ali nioh zahtjeva jako, jako puno grinda za gear. Dark souls završiš bez beda sa prvim armor setom i osnovnim oružjem koje nadogradiš ako naravno imaš skilla i znaš baratat protivnicima i bossevima.
Definitivino daj šansu igri, i ja imam često malo vremena za igranje pa svejedno su sve souls igre završene k tome još i igram na PC-u competitive shootere.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 13:16   #58
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 18:47   #59
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
koji hladni tuš je PC verzija ove igre, kao da su sklepali u 4 dana prije izlaska...
ne sjećam se da sam sijevnuo refund na steamu ovako brzo.
kužim da je optimizacija govno, al da mi pola kontrola ne radi ili da mi iako igram na MNK on pokazuje Y i ostale vradžbine s kontrolera...
i da, igra je lockana na 60 fps.a
__________________

Zadnje izmijenjeno od: sharyn. 25.02.2022. u 18:56.
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2022., 22:41   #60
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Jesam ja mutav ili ovi panjevi nisu uopće prilagodili igru za keyboard+mouse? jebote, ne mogu po izbornicima navigirat normalno, ovo još nisam doživio. Kakvi hvalospjevi, sve 10/10 ocjene...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na