Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2020., 21:58   #1
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
S4G / Elektro Performance (informacije i iskustva)

Da i o njima imamo temu. Kupio sam napajanje prije godinu dana od njih, čisto slučajno naišao na njih tako da sam na njuškalu tražio rabljeno napajanje, no našao sam novo sa jamstvom iz njihovog dućana.
Uspoređivao sam ga na nabavi po najnižim cijenama i bili su za nekih 300njak kn najjeftiniji šta mi je naravno odgovaralo. Poslao im mail sa upitom i da mi ponudu pošalju. Odma ujutro dan nakon slanja maila su mi odgovorili i poslali ponudu, ja uplatio, čovjek došao na vrata dostaviti napajanje, doduše nije isti dan jer su imali mislim gužvu no rečeno mi je tako u mailu pa mi je rekao doći u srijedu ako se ne varam da je bila tad kad je dostavio. Sve uredno novo zapakirano, račun poslali mailom.

Sad sam ih kontaktirao prije par dana za procesor i isto mi se sutra dan čovjek javio da će mi preksutra poslati ponudu, no od tad ništa, poslao još par mejlova, ali 0 bodova, sad ne kužim zašto mi ne odgovaraju, a imaju isto oglas na njuškalu. Sajt im je katastrofalan ko da ga je netko u notepadu radio i cijene su im krive pa ne kužim i prije im je tako bilo no prva kupnja je prošla u redu pa sam mislio i ova će, no eto čekam još uvijek i ništa.


Ima li tko još iskustva kakvih s njima ?

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 02.02.2020. u 12:06.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na