Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.03.2003., 09:35   #1
Corvin
Premium
 
Corvin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 144
Tv out u TV problem

TV out sa grafičke (9700) uredno daje sliku i ton kada je ukopčan na Samsunga (55 mono starog cca 5g) bilo da je ukopčan preko scarta ili preko činčeva na prednjem panelu.
Sex nastupa kada to spojim na novi Samsung (72 stereo 1g). Slika je izobličena, bježi po vertikali, tona nema. Prva pomisao je da nevalja ulaz na tv-u (scartovi i činč) ali da je to točno tada nebi bilo slike sa videa (spojio sam čak na isti scart ulaz) jer je to jedno te isto sranje, video ulaz radi ili ne radi bez obzira odkud dobiva signal. :confused: :confused:
Ako ima netko pametniji bio bih zahvalan.
Corvin je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2003., 11:27   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Re: Tv out u TV problem

Citiraj:
Originally posted by Corvin
TV out sa grafičke (9700) uredno daje sliku i ton kada je ukopčan na Samsunga (55 mono starog cca 5g) bilo da je ukopčan preko scarta ili preko činčeva na prednjem panelu.
Sex nastupa kada to spojim na novi Samsung (72 stereo 1g). Slika je izobličena, bježi po vertikali, tona nema. Prva pomisao je da nevalja ulaz na tv-u (scartovi i činč) ali da je to točno tada nebi bilo slike sa videa (spojio sam čak na isti scart ulaz) jer je to jedno te isto sranje, video ulaz radi ili ne radi bez obzira odkud dobiva signal. :confused: :confused:
Ako ima netko pametniji bio bih zahvalan.
Pa kaj to nisi stavio na ATI forum???
Ja sam svoju ATI-cu spojio na Samsung 72 sa s-vhs kabelom i šljaka fino.
Upiknuo sam u s-vhs ulaz iza na telki i kad prebacim na AV-to je to.
ATI ima malo drukčiji izlaz na samoj kartici-iz kartice mi ide orginal njen kabel koji sam spojio na s-vhs iz dućana.
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na