Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2017., 09:36   #1861
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
najjaci igrac je curry. triple double, a dva igraca bolja od njega na utakmici

Sent from my Mi Max using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 09:49   #1862
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
samo šteta da je otišao u GSW.
jedan drugi kralj je osvojio 3 prstena u Lakersima, htio je još pa je otišao u Miami s kojim je osvojio četvrti. s Phoenix avanturom se ne može reći da je htio još 1 jer nisu ni ušli u doigravanje, ali nakon toga, zadnje 2 godine pred penziju nije otišao u žnj ekipe za max pare, nego je odlučio za puno manju plaću igrati za ekipe koje su bile ono, ako ne pravi contenderi tih sezona, barem respektabilne ekipe, ali su oba puta ispale u polufinalu konferencije. to je izgledalo ovako:

1992–1996 Orlando Magic
1996–2004 Los Angeles Lakers
2004–2008 Miami Heat
2008–2009 Phoenix Suns
2009–2010 Cleveland Cavaliers
2010–2011 Boston Celtics

svi znamo o kome se radi i baš nijednom svih ovih godina nisam čuo da netko kaže da je Shaq čkapi jer je otišao u Miami da prvo s Wadeom ili par godina posle s Kraljicom proba uzeti još jednu kantu. ako u glavi imaš mentalitet pobjednika odnosno ništa osim osvajanja lige ti nije opcija, onda spakiraš kofere i odeš di misliš da će to biti najlakše. to dobro zna i Kraljica, a nadamo se uskoro i sam Durant

Durant treba biti MVP finala pa baš da Cleveland uzme iduće 4 tekme
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2017., 09:49   #1863
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Vorda, jesi za ples? LeBron je


Suđenje je takvo kakvo je, pušta se i gleda kroz prste mnogima, LeBronu također.

No ovo s prekršajima na trici, tu će liga morati nešto napraviti. Još je GSW mila majka (na Curryu većinu takvih prekršaja nisu svirali kroz sezonu) naspram Hardena, Lou Williamsa i Lillarda.

Pogledao prvo poluvrijeme pa otišao na hrkanac. I kad su blizu opet spuše žestoko. Jednostavno su prejaki. Treba vidjeti mogu li doma Cavsi naći više energije i bolje gađati, ali bojim se da bi ovo mogla biti metla.

Durant igra zaista impresivno. Za napad nije bilo sumnje da je dobar, ali obrana je druga razina u odnosu na OKC. Dobro da se maknuo od onog indijanca, samo šteta da je otišao u GSW. New King in town.
Šta ga je izvrtio vjerojatno mu se još vrti

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 09:55   #1864
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Pa i nije ga nešto izvrtio, više nego dobra obrana Jamesa.

Ono što je Gobertu napravio, to je bio vrtuljak za šaljivi kucni video.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 09:58   #1865
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Šta ga je izvrtio vjerojatno mu se još vrti

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
da, ali od bjesomucnog trcanja za ostala dva-tri igraca koja su nesposobna igrati na razini protiv ovakvog protivnika. lik nije mogao disat u trecoj cetvrtini...

Sent from my Mi Max using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 10:04   #1866
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Pričali ste da si je sam slagao momčad. Bome onda ju je složio zaklinac.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 10:05   #1867
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
najjaci igrac je curry. triple double, a dva igraca bolja od njega na utakmici
U svojem hejtu prema Curryu gori si od svih Lebron hejtera

Nadam se da si svjestan da su LBJovi statsi dobrim dijelom plod pick your poison pristupa Warirosa


Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
svi znamo o kome se radi i baš nijednom svih ovih godina nisam čuo da netko kaže da je Shaq čkapi jer je otišao u Miami da prvo s Wadeom ili par godina posle s Kraljicom proba uzeti još jednu kantu. ako u glavi imaš mentalitet pobjednika odnosno ništa osim osvajanja lige ti nije opcija, onda spakiraš kofere i odeš di misliš da će to biti najlakše. to dobro zna i Kraljica, a nadamo se uskoro i sam Durant
Razlika (velika) između Shaqa i LBJ je u tome što ovaj prvi nikad neće biti smatran za jednog od najboljih ikad. Njegovo lovljenje naslova više ima veze s Bryantom i potrebom da mu dokazuje da je bolji od njega.

A ovo za mentalitet pobjednika i pakiranje kofera, ne slažem se s tom paralelom. Za početak, puno je bilo takvih igrača koji nisu imali mogućnost pakiranja kofera, a bome i onih koji ih nisu htjeli pakirati.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 10:14   #1868
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pričali ste da si je sam slagao momčad. Bome onda ju je složio zaklinac.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Pa i nije tako loše složena. I oni su počistili istok uz samo jedan poraz i to s pola snage.

Problem je što Cavsi nemaju sustav igre, skrotz su ovisni o LeBronu, i u tome što je GSW još bolje složen
Dva MVP-a, oba sjajni šuteri, i dva TOP 10 obrambenih igrača lige od kojih je jedan također sjajan šuter, a bome ni drugome nije strano biti dobar u napadu.

Jednostavno, krcati su talentom na oba dijela terena, uz to imaju prilično dobar sustav igre.

GSW ima dvije mane - prva je pozicija centra a drugi je to što Cavsi uvijek pokušavaju exploatati visinom i fizikalijama slabijeg Currya i staviti ga u missmatch. Durant dobro pomaže oko rim protectiona, a Green sjajno čita igru i štiti Currya.

Green u njihovom sustavu u obrani igra nešto što bi se moglo nazvati liberom. Često ne prati striktno svog igrača nego patrolira po reketu i prati razvoj situacije, uskače gdje treba.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 10:29   #1869
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
U svojem hejtu prema Curryu gori si od svih Lebron hejtera

Nadam se da si svjestan da su LBJovi statsi dobrim dijelom plod pick your poison pristupa Warirosa




Razlika (velika) između Shaqa i LBJ je u tome što ovaj prvi nikad neće biti smatran za jednog od najboljih ikad. Njegovo lovljenje naslova više ima veze s Bryantom i potrebom da mu dokazuje da je bolji od njega.

A ovo za mentalitet pobjednika i pakiranje kofera, ne slažem se s tom paralelom. Za početak, puno je bilo takvih igrača koji nisu imali mogućnost pakiranja kofera, a bome i onih koji ih nisu htjeli pakirati.
lol, a proslo finale su na 1:3 to pokusali pa im nije proslo? jebote, nakon proslog finala je bila takva cmrljiona i posipavanje pepelom, a sad se odjednom sve zaboravilo...pa ako cemo tako gledati, jordan je kurac od igraca, nije mogao nista sa wizardsima postic...

Sent from my Mi Max using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 10:40   #1870
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
lol, a proslo finale su na 1:3 to pokusali pa im nije proslo? jebote, nakon proslog finala je bila takva cmrljiona i posipavanje pepelom, a sad se odjednom sve zaboravilo...pa ako cemo tako gledati, jordan je kurac od igraca, nije mogao nista sa wizardsima postic...

Sent from my Mi Max using Tapatalk

A di si sad 40-godišnjeg Jordana izvukao kao primjer

Zaboravio si da se uz dobru igru LeBrona Cavsima štošta prošle sezone poklopilo. Em su Wariorsi ganjali rekord i iscrpljivali se bez veze, em se Curry ozlijedio u playoffu i mučio, em su imali iscrpljujuću seriju s OKC-om prije finala, em je u finalu Green bio suspendiran 2 tekme zbog pizdarija, a na kraju su i bez Boguta ostali u ključnim tekmama.

A sad uzmi u obzir da ništa od toga nije slučaj ove godine, i još plus to su dodali top 3 igrača lige.

A nećemo zaboraviti ni to da je LeBronu Irving odigrao clutch Chalmersa/Allena u zadnjim minutama G7, a sad nešto i nije u formi
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2017., 10:46   #1871
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
A di si sad 40-godišnjeg Jordana izvukao kao primjer

Zaboravio si da se uz dobru igru LeBrona Cavsima štošta prošle sezone poklopilo. Em su Wariorsi ganjali rekord i iscrpljivali se bez veze, em se Curry ozlijedio u playoffu i mučio, em su imali iscrpljujuću seriju s OKC-om prije finala, em je u finalu Green bio suspendiran 2 tekme zbog pizdarija, a na kraju su i bez Boguta ostali u ključnim tekmama.

A sad uzmi u obzir da ništa od toga nije slučaj ove godine, i još plus to su dodali top 3 igrača lige.

A nećemo zaboraviti ni to da je LeBronu Irving odigrao clutch Chalmersa/Allena u zadnjim minutama G7, a sad nešto i nije u formi
da, kao jordanu steve kerr, john paxon, ili suci koji su previdjeli pushoff na byronu russelu

Sent from my Mi Max using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 10:58   #1872
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Nego, vorda, reci nam jel Kari i dalje indijanac?
U finalu za sad: 30 PPG, 10.5 APG, 8 RPG, 46-45-100 šut
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 11:35   #1873
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Za početak, puno je bilo takvih igrača koji nisu imali mogućnost pakiranja kofera, a bome i onih koji ih nisu htjeli pakirati.
samo zadnja 2 desetljeca imas mrcine od igraca koji su svojom zeljom ostali u istom ili otisli u drugi klub i tamo nisu postigli previse ili zbog toga sto su svojim max ugovorom onemogucili dovodenje drugog superstara ili sto su krivo procijenili postojeci roster. Melo, po mnogima igrac kojeg je u primeu bilo najteze za cuvati u cijeloj ligi je odlican primjer toga. CP7? Dwight Howard?

ok, oni su jos male bebe za jednog Stocktona, Wilkinsa, Nasha, Millera, Malonea, Ewinga ili Barkleya koji su iz raznih razloga svi redom ostali bez prstena.

nakon 20 godina nitko ne prica o DECISIONU i izdaji ekipe, nego o tome tko je kolko puta bio prvak, MVP finala itd.
zato Garnetta volim jednako ko i Duncana, bio je i ostao gospodin: 12 godina pokusavao sa Timberwolfsima, nije islo, otisao na izlet u Boston, tamo uzeo prsten, malo do Netsa na dvogodisnju kavicu i vratio se doma na zadnju sezonu.

jedan Ray Allen, 12 godina nista, nakon toga ode u Boston - uzme prsten, nakon toga ode u Miami - uzme drugi prsten. gdje si ikada i u bilo kojem kontekstu vidio da se njegovo ime spominje u negativnom kontekstu, a posebno izdaji, odlasku, itd.? nigdje i nikad upravo zato me ovo spominjanje Durantovog imena uzalud ljuti. imao je nekoliko opcija, odlucio se za GSW: uzet ce prsten u prvoj sezoni u novom klubu i biti MVP finala.

vorda, otkud mi je to poznato?

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
GSW ima dvije mane - prva je pozicija centra a drugi je to što Cavsi uvijek pokušavaju exploatati visinom i fizikalijama slabijeg Currya i staviti ga u missmatch. Durant dobro pomaže oko rim protectiona, a Green sjajno čita igru i štiti Currya.
zato i jesu 3 sezone zaredom u finalu? jer im fali centar? upravo u tome i je fora, nasanjkali su bas sve ekipe u ligi s necim sto do sad nije postojalo i cini mi se da nakon 2:0 u finali ne planiraju stati.

i ono najbitnije, u g1 Cleveland je imao vise skokova (50:59), a u g2 ih je GSW imao vise (53:41). koji ce im klinac centar, da malo uspori igru? po tebi bi im jedan Ante Tomic sjeo ko budali samar

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 05.06.2017. u 11:42.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 11:56   #1874
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
zato i jesu 3 sezone zaredom u finalu? jer im fali centar? upravo u tome i je fora, nasanjkali su bas sve ekipe u ligi s necim sto do sad nije postojalo i cini mi se da nakon 2:0 u finali ne planiraju stati.

i ono najbitnije, u g1 Cleveland je imao vise skokova (50:59), a u g2 ih je GSW imao vise (53:41). koji ce im klinac centar, da malo uspori igru? po tebi bi im jedan Ante Tomic sjeo ko budali samar
Ma sve je jasno, to je mana čisto zato jer 90% tekmikreću s centrom. A nemoj me jebat da su Zaza i Javalee ista klasa ko ostatak prve petorke

Dakle, od prvih pet na toj poziciji je najmanje talenta. Nema tu nikakvog spora, i to se može exploitati. Nije slučajno da im je James 90% koševa zabio metar od koša.

Problem je u tome što taj exploit nije ni izbliza dovoljan za pobjedu. I to sad isto postaje upitno, jer im Durant i tu daje dodatne mogućnosti, može komotno i centra igrati.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 05.06.2017. u 12:06.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 12:02   #1875
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
s druge strane imas exploit da Durant koji ima 206cm vodi valjda pola napada na cijelog tekmi, prakticki je play, a "centar" je Green s 201cm ti mi reci koji od ta 2 exploita vise pali, odnosno jel im veci doprinos od visokog playa+niskog centra u odnosu na drugu opciju - da dovedu pravog centra. u cijeloj ligi imas na prste jedne ruke nabrojati igrace koji su klasicni centri, a u GSW-u bi igrali poziciju centra bolje od Greena. dok uzmes u obzir salary cap, ne ostane ti nijedan
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 12:14   #1876
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Nego, vorda, reci nam jel Kari i dalje indijanac?
U finalu za sad: 30 PPG, 10.5 APG, 8 RPG, 46-45-100 šut
da, dok god nije glavni igrac...da bude frka tekma, nema ga...ovak durant vuce, a on se spresetava po terenu i pali trice...

Sent from my Mi Max using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 12:16   #1877
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
samo zadnja 2 desetljeca imas mrcine od igraca koji su svojom zeljom ostali u istom ili otisli u drugi klub i tamo nisu postigli previse ili zbog toga sto su svojim max ugovorom onemogucili dovodenje drugog superstara ili sto su krivo procijenili postojeci roster. Melo, po mnogima igrac kojeg je u primeu bilo najteze za cuvati u cijeloj ligi je odlican primjer toga. CP7? Dwight Howard?

ok, oni su jos male bebe za jednog Stocktona, Wilkinsa, Nasha, Millera, Malonea, Ewinga ili Barkleya koji su iz raznih razloga svi redom ostali bez prstena.

nakon 20 godina nitko ne prica o DECISIONU i izdaji ekipe, nego o tome tko je kolko puta bio prvak, MVP finala itd.
zato Garnetta volim jednako ko i Duncana, bio je i ostao gospodin: 12 godina pokusavao sa Timberwolfsima, nije islo, otisao na izlet u Boston, tamo uzeo prsten, malo do Netsa na dvogodisnju kavicu i vratio se doma na zadnju sezonu.

jedan Ray Allen, 12 godina nista, nakon toga ode u Boston - uzme prsten, nakon toga ode u Miami - uzme drugi prsten. gdje si ikada i u bilo kojem kontekstu vidio da se njegovo ime spominje u negativnom kontekstu, a posebno izdaji, odlasku, itd.? nigdje i nikad upravo zato me ovo spominjanje Durantovog imena uzalud ljuti. imao je nekoliko opcija, odlucio se za GSW: uzet ce prsten u prvoj sezoni u novom klubu i biti MVP finala.

vorda, otkud mi je to poznato?



zato i jesu 3 sezone zaredom u finalu? jer im fali centar? upravo u tome i je fora, nasanjkali su bas sve ekipe u ligi s necim sto do sad nije postojalo i cini mi se da nakon 2:0 u finali ne planiraju stati.

i ono najbitnije, u g1 Cleveland je imao vise skokova (50:59), a u g2 ih je GSW imao vise (53:41). koji ce im klinac centar, da malo uspori igru? po tebi bi im jedan Ante Tomic sjeo ko budali samar
dovoljno je samo pogledati ekipe kako su igrale nakon odlaska lebrona...borba za 8. mjesto playoffa...svojedobno kad je jordan otisao iz bullsa, ovi su dobili 2 utakmice manje

Sent from my Mi Max using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 12:19   #1878
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
s druge strane imas exploit da Durant koji ima 206cm vodi valjda pola napada na cijelog tekmi, prakticki je play, a "centar" je Green s 201cm ti mi reci koji od ta 2 exploita vise pali, odnosno jel im veci doprinos od visokog playa+niskog centra u odnosu na drugu opciju - da dovedu pravog centra. u cijeloj ligi imas na prste jedne ruke nabrojati igrace koji su klasicni centri, a u GSW-u bi igrali poziciju centra bolje od Greena. dok uzmes u obzir salary cap, ne ostane ti nijedan
Kako god okreneš, na terenu s Curryem, Thompsonom, Greenom i Durantom, koga god da Kerr stavi bit će (uvjetno rečeno) najslabija karika.

Tu je Tristan kiksao, obećavao je žestoki fajt, a za sad se nije pojavio u finalu.

Durant je iznimka, nema u ligi drugog igrača te visine koji ima takav ball handling, scoring i još uz to u ovoj eri smallballa može praktički igrati i braniti svih pet pozicija.

Ovakva postava Wariorsa bi fakat mogla usmjerit idućih par godina lige, jer će im se momčadi opet morati prilagođavati.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 12:26   #1879
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Šta ga je izvrtio vjerojatno mu se još vrti

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
I napravio duplu, no u NBA to prolazi.

https://twitter.com/damyon_/status/8...ble-dribble%2F

Zadnje izmijenjeno od: Lak. 05.06.2017. u 12:35.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 12:28   #1880
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
dovoljno je samo pogledati ekipe kako su igrale nakon odlaska lebrona...borba za 8. mjesto playoffa...svojedobno kad je jordan otisao iz bullsa, ovi su dobili 2 utakmice manje

Sent from my Mi Max using Tapatalk
Ovaj argument vrijedi samo djelomično. On radi veliku razliku, ali dobrim dijelom se to tiče sustava igre. Kojeg LeBronove momčadi nisu imale, to jest sva se igra svodila na LeBrona i šta će on napraviti. A poslije mene potop.

Bullsi su tada imali triangle, Spursi imaju svoj sistem s kojim su dvadesetak godina stalno u vrhu, GSW ima svoj sistem...

Heat nakon odlaska Jamesa je za jednu tekmu promašio playoff, a da nisu polasezone bili bez Bosh bolje bi izlgedali.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 12:31   #1881
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
u cijeloj ligi imas na prste jedne ruke nabrojati igrace koji su klasicni centri, a u GSW-u bi igrali poziciju centra bolje od Greena.
Ajmo zajebat salary, i poigrat se kako napraviti GSW još boljom momčadi.

Ne bi ja dovodio centra, Durant to može odraditi.
A za njegovu poziciju se može naći adekvatna zamjena:


I eto Jamesu još 7 prstenova
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 12:47   #1882
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
gasi ligu, gasi forum, nema dalje svaka čast
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 12:58   #1883
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Michael who?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 13:13   #1884
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Pa i nije ga nešto izvrtio, više nego dobra obrana Jamesa.

Ono što je Gobertu napravio, to je bio vrtuljak za šaljivi kucni video.
evo sad gledam usporenu snimku...duplo vodjenje ko kuca...jos jedan dokaz da je lik prevara...

https://www.youtube.com/watch?v=9GTPIoOql44

ali bitno da se hejtercici nalozili ko da su u vrticu
  Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 13:19   #1885
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539


Jednako tako je to što LeBronu ne sude korake 1-2x na svakoj tekmi dokaz da je on prevara od igrača
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 13:39   #1886
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ne znam koje si struke, al ako ce Cleveland ili Kraljica herself traziti glasnogovornika ili tako nesto, mozda da razmislis o prekvalifikaciji? evo sastavio sam ti i kratak CV dosadasnjeg iskustva na slicnim poslovima

ako je covjek covjeku vuk, lebron je vordi Jordan


Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
bit ce prije da vas fanove to jebe, jer je lik korisniji za ekipu nego sto je bio jordan. jordan je bio bolji scorer i to je to. a da lebronu treba pomoc se vidjelo prosle godine kada je vodio u svim statistikama u finalu. strava su mu pomogli. love i irving nisu vidjeli playoffa dok im nije lebron dosao
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
problem je kad lebron napravi uspjeh, onda krece--- ali jordan je imao 6:0 u finalima...lik je imao 1-9 u playoffu dok mu nije dosao pippen. metlu je popusio u prvom kolu...
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
meni je dostatna statistika kad je jordan otisao, bullsi su dobili dvije utakmice manje. kak su miami i cleveland igrali kad je lebron otisao?
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ja samo ne kuzim kak skvadri nije jasno da bi lebron prolazio i pored rodmana, malonea, masona ili oakleya na isti nacin. jedan artest koji je jordanu slomio rebro nakon bodyslama, jer ga je ovaj izazivao, izgleda ko malo dijete protiv lebrona...
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
u svakom slucaju, blize je james dosao jordanu nago sto ce bilo koji igrac doci lebronu...a zakljucke izvedite sami
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
gledam sad tek tekmu...cleveland ce ih satrat kad suci krenu zvat faulove...valjda u nba kontaju da golden stateu treba pomoc

a lebron je previse razmisljao o tome sto mu je neki isprdak ljudske rase napisao na kucu u LAu
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
lebron je prvu cetvrtinu zabio pun k koseva i pokupio lopti, dok su njegovi suigraci sutirali 1/14. ako u tom trenutku svaljujete krivicu na lebrona, potrebno je dobro preispitati neurone koji povezuju dio za logiku po mozgovima...
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
gledam ovaj E:60 o draymondu greenu...lik nije bas najpametniji, s obzirom da kuzi kosarku. reko koji mu je k, a onda njegova stara dodje i kaze par recenica...ahaaaaaa

zadnja recenica, donirao je 3.1 milju dolara za michigan state sportski program, ali je morao naglasiti da je to bilo vise od magic johnsona koji je donirao 3.0 milje dolara...kakav supak.

stvarno ne mozes navijati za golden state istinski..ono razumijem zasto ljudi navijaju kontra lebrona, ali nema sanse da netko kaze, e ovi su mi super...nema...
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
nece curry i durant otici, al da cleveland ovo dobije, mislim da bi ih dalje bolila ona stvar, na celu sa lebronom koji bi usutkao sve jordan(b)lowere
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
kazes, 1 na 1, stavio bi pare na currya protiv lebrona?
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 13:47   #1887
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ne znam koje si struke, al ako ce Cleveland ili Kraljica herself traziti glasnogovornika ili tako nesto, mozda da razmislis o prekvalifikaciji? evo sastavio sam ti i kratak CV dosadasnjeg iskustva na slicnim poslovima

ako je covjek covjeku vuk, lebron je vordi Jordan
ma naaaaravno sad kad ti je loziona propala, bezveze piskaras...mislim da bi bilo 3x gore da si stavio i originalne postove na koje sam odgovarao, ali dobro.

ja isto ne znam koje si ti struke, ali ozbiljno kosarku sigurno igrao nisi

Sent from my Mi Max using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 14:07   #1888
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ne znam na koju lozionu mislis jer tvoji gube 0:2, tesko da je ista propalo, a ako ode na 4:2 onda cemo Roberto i ja jedan drugoga uvjeriti da je kraljica najbolja i postati navijaci Clevelanda

sto se tice ozbiljne kosarke, moja igracka prica je zavrsila vrlo rano zbog jednog Pachulie kojem sam doskocio na nogu i rip karijera
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 14:23   #1889
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
znaci kad je gs poceo krajem 2 cetvrtine posustajati i promasivati/gubiti lopte, cleveland je trebao preci u vodstvo 5-10 razlike. posto su gsw front-runneri, onda bi se malo skratila ruka. ali cleveland nije imao s cim zaprijetiti...

korver najbolji tricas my ass. pa lika prate ko sjena, trebao bi otic na zicera svaki puta. jr, nemam pojma kaj jr radi...nekad je bio igracina, jefferson je star, a jadni tristan jednostavno nije efektivan, dok on digne loptu, popije 2 banane. trebaju ih nekako natrpati iznutra pa onda izvana, ali ti pasovi, te jedan-na-jedan rjesenja visokih su jednostavno prespori.

od svega najgore je to sto kad ovi bacaju kamena s ramena i 4/5 tih cigli im se odbije u ruke. naravno, to je zato sto su aktivniji od clevelanda i naravno da ce zabiti 1/3 trice

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ajmo zajebat salary, i poigrat se kako napraviti GSW još boljom momčadi.

Ne bi ja dovodio centra, Durant to može odraditi.
A za njegovu poziciju se može naći adekvatna zamjena:


I eto Jamesu još 7 prstenova
ovo je netocno. timovi bez lebrona su jedva dosli u blizinu 8. mjesta, dok je durant dosao u ekipu koja moze biti prva i bez njega.

Zadnje izmijenjeno od: vorda22. 05.06.2017. u 14:29.
  Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 14:30   #1890
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,072
Vorda,ti si hrvatski Shannon Sharpe iz Undisputeda.
Uporno vrijeđaš Currya radi čega?

Može Lebron biti najbolji na svijetu kada je ostatak ekipe u stilu daj Lebronu loptu pa će on to riješiti
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na