Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2006., 13:23   #61
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,968
ja neznam jel ja nekaj krivo citam ili kaj. ali ti mozes uzet i bez ugovora na 2 god kod optime ali odna placas onih 500 kn ili koliko vec prikljucak.i jos 200 kn ako treabs modem. znaci ili sa ugovorom prikljucak za 1 kn. ili bez ugovora prikljucak za 500 kn ili koliko vec.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2006., 14:04   #62
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
Meni za nekih mjesec dana ističe ugovor sa Iskonom, do tada se fakat nadam nekoj ponudi za koju se ne moram obvezat na više od godinu dana, jer mi je jedino kaj mi se ne sviđa sa OptiMimom ta obveza od 2 godine....
Iskon ti trenutno testira ADSL2+ na 3 centrale u Zg i navodno bi ga trebali pustiti u komercijalu do 01.01.07. Ako ostaneš na njihovom ADSL-u vjerojatno će ti ponuditi i prelazak na ADSL2+ uz neku sitnu nadoplatu (ili gratis). Raspitaj se malo u njihovoj SZK.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.10.2006., 14:13   #63
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
mislim da je 550kn tel prikljucak + 550 adsl priljucak i mozda + 2xx kn za modem. Nije bas mala cifra, kada bi to platio trebali bi ti preko godine dana da budes na optimi da ti se isplati. A mislim stvarno su gamad isto ko tekom. trebaju samo dvije zicice prespojiti u centrali i to naplacuju 1100kn. mislim stvarno...
I josh ako se nevaram i tekom naplacuje priklucak oko 500kn ak se ide bez ugovora. Hmm da stvarno su konkurencija. a tekom trazi ugovar na 1 godinu za te novce.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2006., 16:55   #64
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
a tcom ima vise korisnika Oprima si zeli osigurati korisnike s tim ugovorom na 2 godine,,,,,, drugi da dodu i daju Optiku prije vodatela NEMA SANSE pa koliko se samo vodatel vec dugo bori s tcomom i jos nista (da da tcom je jedini razlog zasto vodatel jos nije svoju optiku pustio u promet) onda sada i da dode netko drugi trebalo bi im jos toliko vremena koliko je vodatel vec potrosio da se probiju pored pink devila,,,,,,

ja definitivno idem na optimu ako budu stabilni i sve,,,,,, jer na tcomu nece bas tako lako flat za 108kn
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2006., 21:09   #65
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
IMO to nije pravi flat iako je samo 9h dnevno...
sve sto si napisao stoji, ali ako tekom da vodatelu onda kada dode netko drugi tekom nemoze odbiti, tj ici ispocetka sve ko i vodatel. Jer ako (jednom) dozvoli tekom da mu netko drugi ude u DTK nema razloga da odbije treceg (osim ako nije neki pakt), pa prema tome nema razloga da se provodi cijela procedura sto je imao vodatel.
A to da si zeli osigurati korisnike stoji, ali opet radi se o tome da je to ipak malo predugo i moze se dosta stvari dogoditi u meduvremenu. i jos k tome pogledaj moju zadnju recenicu u prethodnom postu.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2006., 21:21   #66
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
Meni za nekih mjesec dana ističe ugovor sa Iskonom, do tada se fakat nadam nekoj ponudi za koju se ne moram obvezat na više od godinu dana, jer mi je jedino kaj mi se ne sviđa sa OptiMimom ta obveza od 2 godine....
zasto? pa to je super biti bez ugovora(meni istekao prosli mjesec), mozes prstati koristiti njihovu uslugu i prbaciti se na drugoga samo takoIMHO, znaci, smao enmoj produziti ugovor i cekas bolju ponudu.
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2006., 21:26   #67
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Ja s t-comom nemam apsolutno nikakvih problema, da bih htjeo da je jeftinije, naravno, tko nebi. Trenutno mi nitko nenudi ništa što mi se bolje isplati, tj. da odem na optimu moram sve promjeniti + plaćati ugradnju...ugovor 24 mj.... Meni je bitno da mi je veza i stabilna, neda mi se biti prvi koji će s njima prolaziti sve porođajne muke.... osim toga i t-com će reagirati na njihove cjene pa ih spustiit, a onda me boli jel t-com il optima bitno da je jeftino.
__________________
Jak ko rakija!

Zadnje izmijenjeno od: Darth Vader. 12.10.2006. u 09:40.
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2006., 21:38   #68
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Pa svaka pametna konkurencija će sad stavit ugovore na par godina jer nije jeftino postavit skupu opremu i iznajmljivat centrale i parice. Treba to isplatit a ako daju za 5 kn sve bez ugovora uzelo bi više ljudi to je istina al njima treba nešto na što se mogu oslonit sljedeće 2 godine...
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2006., 22:44   #69
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
Citiraj:
Autor walbandon Pregled postova
zasto? pa to je super biti bez ugovora(meni istekao prosli mjesec), mozes prstati koristiti njihovu uslugu i prbaciti se na drugoga samo takoIMHO, znaci, smao enmoj produziti ugovor i cekas bolju ponudu.
Da, to mi je tek kasnije došlo iz guzice u glavu. Nekako sam uvijek mislila da nakon kaj mi istekne ugovor, da nemrem više koristiti njihov adsl lol. Anyway, bit će ziher za blagdane finih adsl akcijica da si Leidibag omasti brk. A za i ADSL2+ ću se raspitati.

@Raf - thx
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 03:43   #70
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor raf Pregled postova
IMO to nije pravi flat iako je samo 9h dnevno...
sve sto si napisao stoji, ali ako tekom da vodatelu onda kada dode netko drugi tekom nemoze odbiti, tj ici ispocetka sve ko i vodatel. Jer ako (jednom) dozvoli tekom da mu netko drugi ude u DTK nema razloga da odbije treceg (osim ako nije neki pakt), pa prema tome nema razloga da se provodi cijela procedura sto je imao vodatel.
A to da si zeli osigurati korisnike stoji, ali opet radi se o tome da je to ipak malo predugo i moze se dosta stvari dogoditi u meduvremenu. i jos k tome pogledaj moju zadnju recenicu u prethodnom postu.
a fora je u tome sto T-com nepusta vodtel niti ce ih pustiti vidis da jos vode prave male ratove na ulicama

i to je sve jos nagadanje sto ce biti ako bude,,,, a Optima je SADA vec tu,,,,,, i ono dok se iz centra dovuku do mene svi pocetni bugovi ce biti rjeseni tako da mi nije bad preci na njih i potpisati na 24mj,,,,,, toliko sam na T-comu i placam im pa "DUPLO VISE" kad se uzme u obzir omjer ulozenog i dobivenog,,,,,,, taj mini flat na optimi je od 22h-07h,,,,, sto meni savrseno odgovara po danu ionako nisam bas previse aktivan na netu + imam paket od 5GB ne 1 sve to malo sporije od T-coma da bi stalo u 108kn mjesecno ali nije bad,,,,,, da treba prebaciti i fixnu liniju na Optimu ali ni to isto nije nikakav problem jos ce malcice biti jeftinije,,,,,

Optika kad se napokon probije i krene kako treba, bude ju uzela lokalna wi-fi udruga pa cu preko njih uzivati za totalnu sicu u flatu : goood : a do tada kako sada stvari stoje Optima mi je najbolja opcija,,,,
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2006., 11:07   #71
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
OK, evo sada jedan malo poduzi post, kako sam si ja sve to poslozio u glavi.
Dakle ja sam si racunao da platim 1100kn za instalaciju bez ugovora, razloge sam naveo u prethodnim postovima.

Ovako, ista brzina kao i kod tekoma kosta 73kn + FLAT od 150, dakle racunam isti FLAT koji ima i tekom ne ovaj 1/3 FLAT.
TO je dakle 223 kn, naspram tekomovih 278kn, znaci usteda 55kn, usteda se povecava kada imamo telefonsku pretplatu 61 naspram tekomovih 71kn.
Znaci konacna usteda nam je 65kn/mjesecno

Sada uzmemo da sam platio onih 1100kn neracunajuci modem. znaci da bi mi se vratilo ulozeno, njihovu uslugu moram koristiti 17. mjeseci. Nakon tog 17. mjeseca svaki mjesec ustedim 65kn, a u tih 17. mjeseci sam placao njima isto kao i tekomu.
_________________________________
Sta nije uracunato u gornju racunicu:
Tih 17 mjeseci je jako dug period i u tom periodu ce cijene padati, a skup s time smanjivati ce se i razlika, dakle usteda. Sto ce u konacnici dovesti da ce do povrata ulozenog doci i iza 17. mjeseca.

I sad dolazimo do sljedeceg zakljucka: onaj koji zeli riskirati neka radje potpise na 2 godine, nego da plati tih 1100kn.
One koji ne zele riskirati neka cekaju na tekomu bolju ponudu od nekog drugog ili neka optima stavi ugovor na neko normalno vremensko razdoblje od max. 1 godine.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 13:01   #72
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
a eto ja sam mislo na ugovor nije mi to nikakvo riskiranje jer cu definitivno dobiti vise za ulozeni novac,,,,,, ako u meduvremenu dode jos konkurencije s jos nizim cijenama pa budu snizenje i kod T-coma i Optime sigurno,,,,,, ali to sve vise nece biti vazno ako se Vodatel za te dvije godine napokon provuce na trziste onda se samo prebacujem na wi-fi i placam vecu brzinu i full time flat nekih 20-30kn mjesecno ,,,,,

a do tada kombinacija Optima+ugovor je za mene full oke
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 13:24   #73
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 14:36   #74
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor raf Pregled postova
OK, evo sada jedan malo poduzi post, kako sam si ja sve to poslozio u glavi.
Dakle ja sam si racunao da platim 1100kn za instalaciju bez ugovora, razloge sam naveo u prethodnim postovima.

Ovako, ista brzina kao i kod tekoma kosta 73kn + FLAT od 150, dakle racunam isti FLAT koji ima i tekom ne ovaj 1/3 FLAT.
TO je dakle 223 kn, naspram tekomovih 278kn, znaci usteda 55kn, usteda se povecava kada imamo telefonsku pretplatu 61 naspram tekomovih 71kn.
Znaci konacna usteda nam je 65kn/mjesecno

Sada uzmemo da sam platio onih 1100kn neracunajuci modem. znaci da bi mi se vratilo ulozeno, njihovu uslugu moram koristiti 17. mjeseci. Nakon tog 17. mjeseca svaki mjesec ustedim 65kn, a u tih 17. mjeseci sam placao njima isto kao i tekomu.
_________________________________
Sta nije uracunato u gornju racunicu:
Tih 17 mjeseci je jako dug period i u tom periodu ce cijene padati, a skup s time smanjivati ce se i razlika, dakle usteda. Sto ce u konacnici dovesti da ce do povrata ulozenog doci i iza 17. mjeseca.

I sad dolazimo do sljedeceg zakljucka: onaj koji zeli riskirati neka radje potpise na 2 godine, nego da plati tih 1100kn.
One koji ne zele riskirati neka cekaju na tekomu bolju ponudu od nekog drugog ili neka optima stavi ugovor na neko normalno vremensko razdoblje od max. 1 godine.
Normalno da se više isplati potpisati na 2 godine, ne znam ko je lud da plaća takve cijene instalacija samo zato da bude spreman prijeći na jeftiniju konkurenciju, tu se gubi smisao uštede jer si već iskeširao gomilu para bezveze.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 14:45   #75
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor Darth Vader Pregled postova

ako ja to dobro citam, vidim da taj modem podrazava i ADSL2+, sto znaci da optima ocito smatra ADSL samo prolaznim razdobljem i da ce u nekom bliskom vremenskom roku preci na ADSL2+.

sada neka me netko ispravi ili pojasni dali kasda i siemens modemi od T-coma isto podrzavaju ADSL2+ ili ce se morat mijenjat modem?
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 15:36   #76
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
To Optimino čudo podržava brzine do 26Mbs što je ADSL2+.
Kasda podržava IPTV (novije verzije), ali sumnjam da je i za ADSL2(+).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 18:27   #77
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
pitao sam ih za iptv ali još ništa pojma nemaju, nisu još ni s adsl-om startalki kako treba koliko sam ja skuzio, tek se polako ljudi javljaju. trenutno imaju samo taj mrežni modem u ponudi, nema combo niti wlan, neznaju ni hoćeli ili kada biti.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 19:13   #78
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Modem kao modem, ništa specijalno. Kasda je malo u prednosti jer ima 4 LAN porta pa ako ga podesiš u router mod, možeš si napraviti kućnu mrežu i s više kompova na net istovremeno.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 20:30   #79
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
iiiiiiiiiiiiiiiii je ima tko Optima DSL????????
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 21:08   #80
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 467
I eto nas danas, kraj je 2006. a konkurencija kaze otprilike ovako.OPTIMA (neki dan u Otvorenom) "Mi imamo nekih 50 - 60 korisnika spojenih), VODATEL (prije 3 tjedna kaze Dean Janacek) Evo sad smo spojili prvog korisnika TriplePlaya, AMIS (ovaj tjedan) "Zaprimamo zahtjeve, jos nismo nikoga spojili), H-1 (jos nismo poceli, budemo druge godine), Metronet (bas se nest mislimo odakle da uopce krenemo)… ISKON(mi nismo isto sto i HT, mnogo smo jaci)"

T-zombix : bonker2
__________________
he,he
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 23:08   #81
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Iskoristite posebnu ponudu:
ADSL pristup Internetu i telefonski priključak već od 99 Kn mjesečno!

Najpovoljniji ADSL na hrvatskom tržištu

Besplatno:

mail adresa
mailbox veličine 200 MB
30 MB prostora za smještaj web stranica
Paket telekomunikacijskih usluga (brzi Internet i govorna usluga) već od 99,00 Kn mjesečno uključuje:
mjesečnu naknadu za OptiDSL paket 512/192 Kbps - 38,00 Kn
mjesečnu naknadu za telefonski priključak - 61,00 Kn

Za Vaše minimalne troškove, maksimalnu uštedu, i bezbrižno surfanje odaberite Optima Telekom!


kae ovo ? nisam u toku
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2006., 22:27   #82
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
to je tkz. kita ili ti ga papirnati broadband. na papiru ga ima ali ga kod korisnika nema.
no, možda živiš u onoj jednoj zgradi gdje je dostupno, pa nazovi optmin mukte broj 0800-0088 i pitaj. pretpostavljam da će ti na pitnje kada će to meni biti dostupno odgovoriti sa "uskoro, vrlo uskoro, samo što nije, za malo" i slično, no telefon je besplatan a u szk su raspoloženi za priču pa pitaj...

inače, ako nekoga zanima ja sam danas obavio propitivanje dostupnosti broadband "operatera" u RIJECI. odgovori su bili:

Amis- nema, možda u prva 3 mjeseca 2007 nešto bude
Optima- " uskoro" - s obzirom da su to govorili od 1.1. 2006 ne sluti na dobro
H1 (bolje rečeno hahaha 1) - niš
vodatel: - "planiramo" ,
iskon duo- možda u prva 3 mjeseca 2007

usput ako netko želi provjeriti nedostupnost usluga brojevi telefona su slijedeći:
-optima: 0800 0088
-h1: 0800 0505
iskon: 0800 1000
vodatel - web obrazac : http://www.vodatel.hr/index.cgi?menu_id=160

pa, ako je nekome nešto dostupno, i dčepa se toga nek javi...
malba je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 16:17   #83
The Dragon
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: mount everest
Postovi: 6

Zadnje izmijenjeno od: The Dragon. 28.05.2007. u 20:58.
The Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2007., 09:13   #84
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Ekipa jel netko od vas ima ili barem zna nekoga tko ima adsl na Optimi. trebam si uvesti adsl na jednoj lokaciji i izgleda da oni jedini mogu i hoće to odraditi. Zanima me samo imali problema s uslugom.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2007., 14:34   #85
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor Darth Vader Pregled postova
Ekipa jel netko od vas ima ili barem zna nekoga tko ima adsl na Optimi. trebam si uvesti adsl na jednoj lokaciji i izgleda da oni jedini mogu i hoće to odraditi. Zanima me samo imali problema s uslugom.
Evo čuo sam od frenda da optima radi bez beda. Detalje ne znam, ali sve radi kak spada.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2007., 20:10   #86
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,119
Optinet - nove cijene od sljedećeg pon.

512K se ukida i svi se prebacuju na 1Mbps, a drugi ce moci birati prelazak ili ostanak na istoj brzini. Nove cijene su…

1 Mbps - 38 kn
2 Mbps - 68 kn
3 Mbps - 98 kn

Start paket će pasti s 20 kn na 15 kn i ostati 2GB + FairUsage
FlatMIN nema smisla kao ni 15GB paket pa se ukidaju, a nemaju smisla zato sto ce FlatRate biti 50 kn.

Telefon ostaje 61kn.

Cijene će biti na web-u u ponedjeljak.
Ide još jedna akcija prije toga (ne smijem pričati)
Sprema se i FlatTelefonija (ne smijem pričati o cijeni)

Informacije od t-zombixa, a kaj je najoblje, optima mi je odnedavno dostupna!
Zbogom t-com!
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2007., 20:34   #87
Nakitu
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Valjda ce ovaj put izdrzati navalu korisnika. ^^
__________________
Srki's L33TSig
Nakitu je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2007., 21:35   #88
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Valjda ce ovaj put izdrzati navalu korisnika. ^^
Ovo je samo preko njihove infrastrukture, flat preko t-coma ostaje 150kn.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2007., 21:46   #89
Nakitu
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
A kakva je situacija sad s tim preko T-coma? Jer radi bolje ili jos uvijek ima problema?
__________________
Srki's L33TSig
Nakitu je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2007., 22:33   #90
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
A kakva je situacija sad s tim preko T-coma? Jer radi bolje ili jos uvijek ima problema?
Od sljedećeg mjeseca više nema flatmina tak da bi sad flatmax i paket od 15gb-a trebali raditi bez problema od 22-7.
ojpi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na