Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.06.2010., 21:26   #271
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ne smije to. Čisto iz razloga jer se bori u organizaciji koja borce kao što je rečeno tretira kao PSE. Ti kada potpišeš ugovor za UFC ne smiješ se fajtati nigdje drugdje, a Fedor ima "redovite" nastupe u turnirima svoje izvorne vještine zvane "Sambo".

Isto tako ti iz UFCa ne možeš otići kao prvak. Moraš izgubiti i onda se tek povući jer ne možeš "odnjeti" titulu sa sobom. Apsolutno mutavo.

Ok baja jako mi je drago kaj carwin ima score 12-0 ali ima on još puno borbi za odraditi da dosegne Fedora, tj. da bi mu mogao dofurati vodu na treningu, a pošto carwin ima 35.g mislim da ga neće stići. Ili bi se možda Fedor trebao boriti protiv lesnara koji ima skor 4-1 a usta su mu puna kako je najbolji i najjači.

Taj cijeli UFC je komedija i nikad neću prežaliti PRIDE gdje su se borci poštovali i publici nije bilo na kraj pametni fučkati usred borbe.

U UFCu postoji svega par boraca koji su dostojni zvati se borcima.
Znam Hamm. To je bila ironija. Znam da ne smije nigdje. Kao sto ni fedor ne moze tek tako u ufc. A i ako mozda smije, nece. Kao sto ne bi ni ja, iz princpipa.
Japan je stvarno bio legendaran. Postovali su borbu na podu, u stojci, pljeskali kad je trebalo, bili strpljivi kad je bilo dosadnjikavo.
Danas ako si u UFCu previsu u parteru seljacine pocnu zvizdat jer zele krv. Jer se osjecaju ko da igraju igrice pa bi stalno krizali medjusobno borce ko u kakvom kvizu i usporedjivali snagu udarca i jacinu brade. Pa im je zakon ako netko ostane bez vilice, pa vriste od srece.
Jest da su i Japanci voljeli krv ali brate mili, ovakav pritisak na borce jos nisam vidio. Pobijedis i odmah te novih 12 zele razbit. A ako ne pobijedis savrseno efektivno onda si pi***...
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 10:37   #272
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.07.2010., 10:39   #273
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Kad sam vidio koliko g-n-pa je podnio u prvoj rundi nisam naprosto mogao vjerovati. Nije mi uopce simpatican, ali bez obzira na malo borbi, jako veliki prvak. Takvu bolest prezivjeti i vratiti se na ovakav nacin, covjek daje novu dimenziju rijecima Durable i Resilient.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 10:54   #274
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Kad sam vidio koliko g-n-pa je podnio u prvoj rundi nisam naprosto mogao vjerovati. Nije mi uopce simpatican, ali bez obzira na malo borbi, jako veliki prvak. Takvu bolest prezivjeti i vratiti se na ovakav nacin, covjek daje novu dimenziju rijecima Durable i Resilient.
Ne malo ga je sretno udario i tako krene Carwin je poznat po tome. Ali čim je iša u drugu rundu, napravio take down bilo je gotovo. Lesnar je životinja.

E da i Petruzzeli je dobro proša, slomljena ruka
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 11:01   #275
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Sreca nema veze sa onom serijom - to je Carwinov stil,o tehnici bi se dali pricati ali ucinkovitost mu je za 10, sumnjam da jos itko moze ono podnijeti, nesto slicno je Lesnar u svom debiju napravio Miru, dobio ga na pod i uneredio ga i onda pokazao neiskustvo dopustivsi leg lock. Ova borba mi je totalno zadovoljila apetit, sad se ceka Sonnen - Silva, a i Lesnar protiv Caina Velazqueza ce dovoljno brzo
Router je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 11:04   #276
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Sreca nema veze sa onom serijom - to je Carwinov stil,o tehnici bi se dali pricati ali ucinkovitost mu je za 10, sumnjam da jos itko moze ono podnijeti, nesto slicno je Lesnar u svom debiju napravio Miru, dobio ga na pod i uneredio ga i onda pokazao neiskustvo dopustivsi leg lock. Ova borba mi je totalno zadovoljila apetit, sad se ceka Sonnen - Silva, a i Lesnar protiv Caina Velazqueza ce dovoljno brzo
Meni je jak komentar bio, " this is longest fight in his life"

Da Cain je jako dobar borac, i malo mu triba za napad na naslov.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 11:05   #277
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Prvi put je imao cast uci u drugu rundu steta sto mu je tako neslavno zavrsila...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 11:14   #278
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Prvi put je imao cast uci u drugu rundu steta sto mu je tako neslavno zavrsila...
A jebiga prvi mu put

Nije očekiva da Lesnar neće past pred svim onim udarcima
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 14:59   #279
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Jedan od najboljih turnira u zadnje vrijeme. Sve borbe su bile jako dobre .
Šteta za Reljića nije bio loš .

btw. ne znam ko bu sredil Lesnara . Carwin ga nije uspio dokrajčit a sumnjam da su ova dva brazilca(Cane i Junior)udaraju jače od njega. Jednostavno je frejer prejak .

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 04.07.2010. u 15:09.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 15:06   #280
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Da se radilo o nekom drugom, a ne lesnaru fajt bi bio prekinut u drugoj minuti kad ga je ovaj počeo štambiljati.
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.07.2010., 15:21   #281
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Da se radilo o nekom drugom, a ne lesnaru fajt bi bio prekinut u drugoj minuti kad ga je ovaj počeo štambiljati.
To je sigurno ali nitko drugi nije šampion, niti tolika marcina kao što je Lesnar . Frajer je zastrasujuć i strašno je kaj se još razvija i stvarno ne znam tko bu ga zaustavil. Možda da Carwin dobije još jednu priliku jer je fizički nevjerojatno eksplozivan i jak .
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 15:46   #282
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
To ti je ono kad ista pravila ne vrijede za sve. U ostalom udarac je udarac i možeš ti biti dva puta veći od lesnara ali ako ti taj udarac zaljulja mozak i da isti počne lupati po stjenkama lubanje ode ti u vječna lovišta.

No opet svaka čast lesnaru jer se parktički do neki dan borio za život.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 15:54   #283
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Jedino kal mi trenutno pada na pamet je middle kick u jetru sa potpisom Crocopa od prije 5 godina.

Svakako onome tko nije pogledao ostale borbe toplo ih preporučam jer je show bio vrhunski . Sve glavne borbe su odlične i kapa dolje za Chris Lebena a i njegovog protivnika Akiyami .
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 15:57   #284
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,343
ne znam jeste li primjetili, ali Lesnar nije dobio niti jedan pošteni middle il low kick, čak se ne mogu sjetiti niti jednog da je dobio uopće, tako da...
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 16:08   #285
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Pricekajmo Velazqueza, mladi nabrijani laf koji ce sigurno ostaviti dušu i srce u pripremi, sa razlogom mu predvidjaju veliku buducnost u tom sportu.
Sumnjam da Lesnar je imao kakav popust kod sudaca, naprimao se batina posteno ali dok je dobivao nije ostavio dojam da ce posustat ili klonut. Misljenja sam da Carwinu daju rematch vrlo brzo da bi ga sredio, ona prva runda je dokaz toga, samo treba poradit na svojoj izdrzljivosti, mora moci duze izdrzat tempo borbe.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 16:10   #286
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
kako je izgledao prije par god? recimo kad se borio sa filipovicem, imao je cak dvije kile vise.. i nije neka razlika u liniji, ako se mene pita.. ja mislim da je htio zavrsit borbu jer je dobio krila nakon onog lijepog udarca gdje je Werdum zateturao.. ali se ovaj sretno i spretno izvukao (sretno jer je svaka borba sto je zavrsila za minutu malo na srecu, a spretno jer se vidi da je to htio i uspio napravit, a ne da se protivnik poskliznuo njemu na lakat i pao nokautiran). to ne znaci da je sad Werdum najbolji... ipak je iza Fedora respektabilna karijera sportasa, a ne glumca i zastupnika, tako da ne mislim da je ovo kraj za njega.
ovo je jako velika glupost sta si napisao.

Fedor je pao u tipicnu navlakusu, pogodio ga je dobro,krenuo u ground & pound koji je od pocetka kontrolirao werdum,prva da udarca su prosla ali tu werdum gleda di ide treci,mice glavu i hvata ga u polutrokut. tu je kraj price ostalo je rutinski odradeno.

tako da nema tu srece ni icega, to se zove brazilska jui jitsa i po meni je daleko najjaca borilacka tehnika jer za nju moras imat samo moc koncentracije i inteligenciju.

fedor je izgubio od kvalitetnijeg borca, mozda ne i kompletnijeg jer fedor je imo daleko najkompletniji borac, ali je prebrzo i prebezglavo usao u gnp


sto se pak jucerasnjeg meca tice,strasan mec i lesnar je pokazao kako nije samo stroj od misica i mesa vec jebeno kordiniran i eksplozivan borac za svoju visinu i tezinu. mec sa velaskezom ce biti jos bolji,jer ovaj je nesto laksi od carwina,ali su mu udaracke tehnike jako strasne, podsjeca me na mirka u mladim danima
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 16:37   #287
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Po meni nije Lesnar pokazal ništa posebno . Ono njegovo gušenje je bilo bez veze i vidlo se iz aviona da mu je Carwin to dal jel je izgubio od samoga sebe.
Pratio sam događaje prije ove borbe i gledal intervjue s oboicom na Inside MMA. Carwin je rekao da nije poduzimal ništa posebno za trening,isti sparing partneri , sve jako slično ko i prije što mu očito nije bilo dovoljno.
Brock je imal cijelu vojsku oko sebe ,uključujući Randya(kratko vrijeme) koji je rekao da u životu nije vidio toliko ogromnih mrcina u istoj dvorani koji su spremali Brocka za borbu.
Moje mišljenje je da se ne može radit i bit prvak u ovakvom sportu. Ono kaj je meni žalosno je da su honorari Carwina toliko mali da ne može živit i trenirat samo od toga. Za ovu borbu je dobio 40000$(nije službeni podatak) a Brock 10x+ više.
Tak da mislim ako hoće sredit Lesnara treba počet samo trenirat i trenirat

btw. najveće snage Caneta su cardio i tehnika u standupu + hrvanje. Po meni mu je jedina šansa da izmori Lesnara i sredi ga u 3. ,4. rundi.

Ovo bu bilo zanimljivo UFC 117 - Dos Sanots vs Roy Big Country Nelson , obožavam tog bucka

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 04.07.2010. u 17:07.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 16:41   #288
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Ako Carwin nije uspio nokautirati Lesnara ne znam tko moze onda, iako je sudac mogao prekinuti u prvoj rundi kad je Lenar samo pokrio lice i borio se za zivot skoro, al ipak borba za naslov pa sudac nije htio
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 17:19   #289
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Ako Carwin nije uspio nokautirati Lesnara ne znam tko moze onda, iako je sudac mogao prekinuti u prvoj rundi kad je Lenar samo pokrio lice i borio se za zivot skoro, al ipak borba za naslov pa sudac nije htio
Isto tako i za Mira, sudac ne triba prekidat dok ovaj stoji i amen.

Što se tiče Carwina i honorara, pa lik je pod ugovorom (sumnjan da je izašla lova za 116 event), i on je takav ugovor potpisa. Lesnar odlaskom iz WWF mora nabavit neku dobru lovu, prema tome Dana se mora iskesat
____________________________________
EDIT:

Cro Cop: Produljim li s UFC-om, želim Minotaura, Couturea i Gonzagu!

Citiraj:
Ne znam, još uvijek nisam odlučio hoću li se nastaviti boriti. Definitivno ću se uskoro sastati sa suvlasnikom UFC-a Lorenzom Fertittom. Posljednji sam ugovor potpisao s njim i definitivno ću s njim razgovarati opet.
Drage mu pare, samo srića da borci nisu najbolji.

Zadnje izmijenjeno od: Baja 001. 04.07.2010. u 17:41. Razlog: nadopuna
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2010., 00:20   #290
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Fala kurcu više

__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2010., 17:11   #291
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2010., 20:37   #292
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Hvala Jelc . Skroz sam zaboravil na to . Pogledal sam turnir ali ovo ne.
Nemojte zaboravit da je ovaj vikend ufc 117 koji ima potencijala da bude jedan od boljih u zadnje vrijeme.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 15:49   #293
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 15:53   #294
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Božansko koljeno Ovaj vikend bi mogao biti dobar UFC, Silva - Sonnen main event, Silva mora dokazat da nije klaun i zadrzat titulu, Sonnen koji je malo labilnija osoba ali itekako moze iznenadit. A i Fitch - Alves bi moglo biti zanimljivo, kao i Clay Guida, a i Nelson protiv Juniora, zapravo sve bi moglo biti dobro, jedva cekam.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 16:13   #295
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Navodno Filipović opet pregovara za novi ugovor, bumo vidli kaj bu od toga...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 16:19   #296
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Nadam se da ce potpisati, i nastaviti sa karijerom, bar da si podeblja fond za mirovinu jednog dana. Negdje sam citao da je za njega gore velik interes, zaista zele da potpise jer bi u slucaju borbe sa nekim poput Cotturea sigurno zaradili ogormne novce. I dalje ne kuzim kako kod nas je on tako na margini, polupismeni novinari koji nemaju pojma o MMA i UFC ga šalju u penziju i proglašavaju potrošenim, na aerodromu ga isprati skoro pa samo obitelj a u Sad-u ga doceka gomila novinara i zastitari jer covjek je zvijezda... Covjek je bez pogovora legenda, jedan od nasih najvecih sportaša, samo je to raji teško shvatiti jer ne lupa loptu.

Zadnje izmijenjeno od: Router. 05.08.2010. u 17:38.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 17:36   #297
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
UFC 117 će po meni biti najbolji UFC godine, zaista ima potencijala za to. Fight card je jednostavno prepun dobrih boraca.

@ mod

Mogao bi promjeniti naslov teme u nešto tipa, UFC rasprava ili što već.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 21:07   #298
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Pa složite nekakav prihvatljiv naslov koji obuhvaća sve pa se lako promjeni.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 21:09   #299
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ima li negdje prijenos na nasoj TV? Gledao raspored ali nisam vidio.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 22:14   #300
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Pa složite nekakav prihvatljiv naslov koji obuhvaća sve pa se lako promjeni.
Stavi "Borilački sportovi'' pa unutra moze UFC, boks itd
Lud76 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na