Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.12.2012., 19:18   #511
LuxZg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 512
Pitanjce - kako na PAP 4040 reći aplikaicji kamere da snima na SD karticu (od 16GB) a ne da mi puni ono malo što mi ostane od ugrađene memorije Mob je rootan, ako to pomaže pa se da negdje ručno promijeniti...
EDIT: Eh. i jel se da izbjeć snimanje u 3gp pa podesit nekako u neki mp4 format? il preporuka za free app koji neće tražiti brdo smiješnih permissiona a da mu se može podesiti to dvoje

@drazenzg - na Tele2 sam i ja imao problema s MMS na 3 mobitela.. čisto onako usput
__________________
Intel Core 2 Duo E4400 @ 320x10 (3200MHz) w/ Scythe Ninja rev.B + 120mm fan | Gigabyte GA-P35-DS3R (Intel P35 + ICH9R) | 4x 1GB Kingmax MARS DDR2 800 CL5 | Sapphire ATi Radeon HD4890 | Seagate 7200.11 250GB+2x WD Black 640GB+Samsung F3 1TB; svi SATA/7200rpm | LG GH20NS15 SuperMulti, SATA | LG W2361V-PF 23", 1920x1080, DVI+HDMI | Aplus CS-188AF case w/ 250mm side fan | onboard 7.1, with Logitech X-540 5.1 speakers | Chieftec 450W /w 120mm fan | Windows 7 64bit Enterprise
LuxZg je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2012., 22:15   #512
Leut
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
ako mi netko moze rec kolko duze traje baterija na 4040 u odnosu na 4300?? u specifikaciji je navedeno da izdrzi 8 sati pricanja a kod 4300 samo 3 ...kako je u praksi sa time??uzeo bi 4300 ali me muci ta baterija....
Leut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2012., 23:22   #513
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Meni baterija na 4300 traje cca 2,5 dana e sad to sam ja i vjerojatno ispodprosjećan korisnik ali eto ponovit ću koliko ga otprilike koristim na dnevnoj bazi(10 poziva cca 20-30min max., 10-ak SMS-ova, 1-2h wi-fija dnevno, dakle bez igranja i gledanja filmova) isprobao sam slušanje radija preko wi-fija i mogu reći da tu vrlo brzo ode baterija naravno uz sve one đinđe popaljene u pozadini kao i ekran baterija sa 100% padne na 20% za cca 6h intenzivnog slušanja bez sluški npr. Vukovarski radio
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 08:39   #514
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor drazenzg Pregled postova
Zdravo svima. Vlasnik sam modela 4300 DUO od prije tjedan i pol. Sa mobitelom sam veoma zadovoljan, imam samo jedan SIM u njemu, ali čim mi neki drugi operater napravi zanimljivu ponudu, vjerojatno će i drugi SIM u njega.
Imam samo jedan problem. Ne radi mi MMS. APN je uredno složen s TELE2 stranica, ali ne radi slanje i primanje. Internet radi savršeno, ali MMS 0 bodova... mob je resetiran, napravljen je upgrade na 1.0.09, ali ne ide... da li se netko susreo s tim problemom, da li ga je uspio riješiti i kako?
Zvao sam i servis, razgovarao s tipom, mailali se s postavkama, ali ga nismo sredili. Jest da rijetko koristim MMs, ali kad već postoji mogućnost toga u mobitelu, zašto ne bi radilo, zar ne?

to nema veze s verzijom softwarea na telefonu. meni naravno s tele2 nije radilo dok nisam ručno kreirao novi APN (znači nisam editirao postojeće!) i poslao prvi MMS... nakon toga je mreža skužila da imam MMS sposoban telefon i sve je proradilo. tako mi je isto bilo kad sam koristio u8650 s Cyanoged modom.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 12:19   #515
drazenzg
Registered User
Moj komp
 
drazenzg's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Citiraj:
Autor bad_ri Pregled postova
to nema veze s verzijom softwarea na telefonu. meni naravno s tele2 nije radilo dok nisam ručno kreirao novi APN (znači nisam editirao postojeće!) i poslao prvi MMS... nakon toga je mreža skužila da imam MMS sposoban telefon i sve je proradilo. tako mi je isto bilo kad sam koristio u8650 s Cyanoged modom.
APNovi su rađeni ručno nakon factory reseta i pokušano je slanje. Imaš li jedan APN (internet i MMS zajedno) ili odvojeno. Ja sam napravio odvojene.

Btw. stigao sticker za ekran. http://www.ebay.com/itm/350665896695...84.m1497.l2649 Paše savršeno.
drazenzg je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 14:15   #516
Dado1977
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: rijeka
Postovi: 116
dakle jučer sam nabavio 4300 i rekao bi da imam bizaran problem. samo se ne može telefonriati sa njega dakle stavio sam unutra sim od tele 2 i sve radi. onda sam malo otišao do grada i ne mogu više telefonirati. napravim reboot opet radi. maknem se 2 km dalje valjda na drugi odašiljač opet ne radi opet reboot opet radi. i tako stalno mislio sam da je neki catch sa data prometom ali to sam potpuno iskopčao i stalno isti problem. nije ni problem sa 2g 3g mrežom. čak sam se normalno spojio na 3g ali kad je iskopčam više mi pozivi ne rade pomaže samo reboot i opet sve ispočetka.
danas ga vraćam natrag
Dado1977 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 14:43   #517
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Dado1977 Pregled postova
dakle jučer sam nabavio 4300 i rekao bi da imam bizaran problem. samo se ne može telefonriati sa njega dakle stavio sam unutra sim od tele 2 i sve radi. onda sam malo otišao do grada i ne mogu više telefonirati. napravim reboot opet radi. maknem se 2 km dalje valjda na drugi odašiljač opet ne radi opet reboot opet radi. i tako stalno mislio sam da je neki catch sa data prometom ali to sam potpuno iskopčao i stalno isti problem. nije ni problem sa 2g 3g mrežom. čak sam se normalno spojio na 3g ali kad je iskopčam više mi pozivi ne rade pomaže samo reboot i opet sve ispočetka.
danas ga vraćam natrag
Vjerojatno imas 1.0.07 ili stariju verziju firmwarea. Upgrade na 1.0.09 i sve ce raditi dobro.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 15:01   #518
Dado1977
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: rijeka
Postovi: 116
ma ne bi prčkao po tome da nešto ne zaj, nemam pojma gdje je ta opcija.
nevjerojatno je da mob dolazi sa ovom očito serijskom greškom i bez problema dobiva sve dozvole a potpuno je neispravan...
Dado1977 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 15:40   #519
drazenzg
Registered User
Moj komp
 
drazenzg's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Nećeš ništa zeznuti, ne brini. Otvori meni, i idi ovako: Postavke -> O telefonu -> System updates i pokupi updateove. Pogledaj i u meniju, mislim da čak imaš i među aplikacijama Provjera nadogradnje, na 1.0.09 su maknuli to iz menija. Greška je u softwareu i update riješava taj problem. Mislim da je 1.0.08 donio potpuni ispravak te greške, dok je 1.0.09 donio par stability fixova i više ti se kod naših slova, apostrofa i ostalih znakova ne pokazuju kineska slova umjesto tih znakova.
drazenzg je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 16:02   #520
Dado1977
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: rijeka
Postovi: 116
hvala ti, evo nadogradio sam ali samo na 1.08, uopće ne mogu nadograditi na 1.09 ???
imas ideju zasto?
Dado1977 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.12.2012., 16:07   #521
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Dado1977 Pregled postova
hvala ti, evo nadogradio sam ali samo na 1.08, uopće ne mogu nadograditi na 1.09 ???
imas ideju zasto?
Zato sto updatei idu po redu. Prvo si sa 1.0.07 na 1.0.08. Sada opet trazi system update i naci ce ti 1.0.09. Da pogadjam, ovo ti je prvi smartphone? Ili bar prvi android?
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 22:39   #522
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Evo nabavio i ja PAP4300 za buraza, imam problem s signalom, ispocetka uopce nije htio uloviti signal (na T-mobileu), SIM sam stavio u prvi slot. Bila je instalirana verzija 1.0.08 i nije mi ponudio nikakav update, pa sam flashao 1.0.07 iz teme Development, upalio ga, ponudio mi update na 1.0.08. instalirao update, sad ima signala ali jako slab, crtica do dvije a trebao bi biti full, pod System update mi ne nudi 1.0.09., pa neznam na koji nacin ga update-ati...
__________________
TunaDesigns
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2012., 23:47   #523
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Jesi probao prebaciti SIM drugi utor možda pomogne premda bi trebalo biti svejedno u kojem je kartica.Ja sam dobio sa 1.006 i updejto redom kako mi je sam ponudio do 1.009 bez ikakvih problema.
Jesi ga probao resetirati na tvornićke postavke stvarno i nepada mi više išta moguće s obzirom da nemam nikakvih problema s uređajem.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2012., 00:15   #524
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Uspio sam update-at rucnim nacinom sa prestigio-ve stranice na 1.0.09, nakon sto sam flash-ao 1.0.07 spomenut u development temi, hard-reset, par normalnih reseta, promjena SIM utora, stavio sam i Bonbon karticu ista je stvar sa signalom, tako da cu vec sutra morat ic s njim u servis, jer ocito je neispravan
__________________
TunaDesigns
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2012., 21:15   #525
bokol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
punjac od 4300 ima output od 0.5A, i imam i od galaxy s3 koji ima 1A pa me zanima jel mogu slobodno puniti od galaxy punjaca bez da se nesto dogodi bateriji ili uredaju?
bokol je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 00:03   #526
licinka
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zadar
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Mejzlik Pregled postova
Uspio sam update-at rucnim nacinom sa prestigio-ve stranice na 1.0.09, nakon sto sam flash-ao 1.0.07 spomenut u development temi, hard-reset, par normalnih reseta, promjena SIM utora, stavio sam i Bonbon karticu ista je stvar sa signalom, tako da cu vec sutra morat ic s njim u servis, jer ocito je neispravan
ja sam svoj odnio natrag u dućan - ista stvar kao i tebi. upgradeao sve do 1.0.09 i signal se gubi u svakom zatvorenom prostoru, puca ko od šale. na nokiji x2 staroj dvije godine signal pršti na četri crtice. anyway - trebao bih dobiti novi mob za koji dan, ako na njemu bude ista stvar, pokušat ću ga zamijenit za neki slični ili skuplji uz moju nadoplatu jer mi se ovo ne da trpit jer inače - šteta da se ovo događa nekolicini korisnika s mobitelom koji je inače fer cijene i performansi. javim kad dobijem novi i dojmove... nadam se da će biti sve ok.
licinka je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 00:56   #527
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,307
Priustio si i ja 4300. Sve je ok samo me jedna stvar zivcira. Kvaliteta zvuka kad pricam s nekim...nekak je plitko...neznam kak bi opisal. To je normalno?
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 01:28   #528
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Kupio i ja PAP4300. Updejtalo mi do 1.008, dalje nece na 1.009. Ni automatski, ni ručno preko uputa s njihove stranice. Skinuo sam onaj zip fajl, krenem na update i ne radi.
Koristim 2 SIM kartice (primarna T-com postpaid, sekundarna Tomato prepaid)
Također, nekad u zatvorenom prostoru jedna mreža - primarna, potpuno nestane, piše "restricted application data" ili tako nešto, pa se pojavi ponovno.
Danas dok sam se vozio u autu, nestajalo signala.
Rado bih mu drmnuo factory reset, ali već sam si podesio podosta aplikacija i sad mi se ne da ponovo. Koji su način backupa? Čitam o Titanium Backupu, ali treba biti rootan.
Što da radim?
a) servis?
b) rootanje, backup, reset, pokušaj ponovo?
c) nešto drugo?

Kako ga uopće rootati?
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 09:52   #529
licinka
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zadar
Postovi: 10
Probaj u svakom slucaju prvo upgreadat na .09 jos par puta. Ja ga osobno ne bi jos rootao sve dok je mobitel "nestabilan" u ikojem smislu - kao sto gubi signal. Ne znam je li postoji negdje kakav forum gdje se krece s kakvim custom romovima za ovaj mob, vidio sam da i na ovom forumu postoji neka inicijativa za to. Prstpostavljam da kad bi netko preslozio radio postavke i napravio neki custom radio za flash da bi vecini ako ne i svim korisnicima koji imaju trzavica za signalom problemi nestali.
licinka je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 13:18   #530
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Evo ja sam danas ujutro podigao mobitel sa servisa, sa signalom je sada sve super 5! Uglavnom jucer ujutro ga predao na servis, pod biljesku su zapisali da su rekonektirali antenu. Uglavnom meni nikakvi updateovi nisu pomogli, ali sada radi sve 5
__________________
TunaDesigns
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 14:36   #531
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Priustio si i ja 4300. Sve je ok samo me jedna stvar zivcira. Kvaliteta zvuka kad pricam s nekim...nekak je plitko...neznam kak bi opisal. To je normalno?
to je i meni išlo na živce par dana, ali kad se navikneš, zapravo je kvaliteta sasvim solidna (čuo sam i lošije slušalice na telefonima)
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 16:14   #532
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor bad_ri Pregled postova
to je i meni išlo na živce par dana, ali kad se navikneš, zapravo je kvaliteta sasvim solidna (čuo sam i lošije slušalice na telefonima)
moj izgleda ima problem sa slusalicama. zvuk je isto tih i sugovornik me uopce ne cuje. dok ako malo izvucem slusalicu onda se dobro cuje na lijevi kanal, desni uopce ne i mikrofon uopce ne radi. probao vise slusalica tako da je do telefona. nosim na servis poslije blagdana
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 17:00   #533
bokol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
imam problem. svaki put kad udem u kameru i izadem napuni mi se unutarnja memorija do kraja. tocnije pod mapom DCIM stvori se nova pod nazivom .thumbnails i unutra je jedan fajl koji je velik koliko je ostalo memorije
bokol je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 22:01   #534
zelkec
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 20
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
moj izgleda ima problem sa slusalicama. zvuk je isto tih i sugovornik me uopce ne cuje. dok ako malo izvucem slusalicu onda se dobro cuje na lijevi kanal, desni uopce ne i mikrofon uopce ne radi. probao vise slusalica tako da je do telefona. nosim na servis poslije blagdana
Mislim da bi ti ovo moglo riješiti problem...

Solution to the problem with low sound with headphones is here
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1952154
zelkec je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2012., 22:43   #535
licinka
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zadar
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Mejzlik Pregled postova
Evo ja sam danas ujutro podigao mobitel sa servisa, sa signalom je sada sve super 5! Uglavnom jucer ujutro ga predao na servis, pod biljesku su zapisali da su rekonektirali antenu. Uglavnom meni nikakvi updateovi nisu pomogli, ali sada radi sve 5

ajd super, baš mi drago. ja danas dobio novi mobitel, nisam još ništa gledao ali se nadam da će s ovim biti sve 5.
licinka je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2012., 00:33   #536
licinka
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zadar
Postovi: 10
Evo samo da javim povratne informacije, dakle evidentno je bila neka hardverska caka, dobio sam novi mob i radi sve. signal je kako bi se reklo "rock solid" i sve radi super kako bi i trebalo biti!
licinka je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2012., 11:02   #537
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor zelkec Pregled postova
Mislim da bi ti ovo moglo riješiti problem...

Solution to the problem with low sound with headphones is here
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1952154
hvala
evo ispravan link ako jos netko zeli pogledati. Makar mislim da nece pomoci jer kod mene je jos problem i sa mikrofonom. sugovornik cuje svaku drugu trecu reci. nesto je do kontakta.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2012., 20:20   #538
bauk_
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Evo da i ja podijelim svoje iskustvo sa 4300. Kupio sam ga prije 3 tjedna iz druge serije i već je imao na sebi verziju 1.0.08. Odmah su se pojavili problemi sa gubljenjem signala i 3G mreže, automatski se prebacivao na airplane mode, i u pravilu sam bio nedostupan kad bi me se zvalo. Privremeno bi se riješio problem kad bih ga reboot-ao, ali za 10 min bi opet bila ista priča. Napravio sam hard reset, ali opet ništa. Zatim sam probao update-at ali nisam mogao ni automatski ni ručno, pa sam ga odnio na servis. Prvo su rekonektirali antenu i pošpricali spojeve, ali nije bilo pomaka na bolje. Probali su i oni napraviti system update na 1.0.09, ali su tek uspjeli kad su ga srušili na osnovni 1.0.06 i onda redom do 1.0.09.
Nakon toga radi ko' urica i prezadovoljan sam... Jedino me živcira što nema opciju da se namjesti različiti ringtone za pojedini SIM
bauk_ je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2012., 21:32   #539
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
Već neko vrijeme pratim kako se kinezi dižu u nebesa sa mobitelima.

Primjeri:
1. http://goo.gl/e9nq4
Note II klon, 5.4-inch HD screen with 1280*720 pixel display, and MTK6577 Dual Core 1.2GHz processor, 1GB RAM, and 4GB storage, $195 sa slanjem.

2. http://goo.gl/Mj1A0
Slično kao gore, samo 4.5'' IPS ekran i nije klon, $189 sa slanjem.

3. http://goo.gl/wZBwh
4.5'' sa QHD ekranom, 1GB rama, 1ghz dual-core MTK6577, $159 sa slanjem.

Tih mobitela su sad *mase*: http://goo.gl/4vE5M
Kinezi kloniraju ali rade sve više i vlastite dizajne koji su jako impresivni.

Sa obzirom da Prestigio vrlo vjerovatno rebrandira kineze, mislim da su cijene tu kod nas napuhane, ali mala ponuda, velika potražnja == profit

Očekujem da će sve više ekipe uvoziti rebrandirane kineze i da ćemo kroz godinu dana imati pregršt jako sposobnih dual-simova po puno boljim cijenama nego sad.
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2012., 22:04   #540
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor brandon Pregled postova
Već neko vrijeme pratim kako se kinezi dižu u nebesa sa mobitelima.

Primjeri:
1. http://goo.gl/e9nq4
Note II klon, 5.4-inch HD screen with 1280*720 pixel display, and MTK6577 Dual Core 1.2GHz processor, 1GB RAM, and 4GB storage, $195 sa slanjem.

2. http://goo.gl/Mj1A0
Slično kao gore, samo 4.5'' IPS ekran i nije klon, $189 sa slanjem.

3. http://goo.gl/wZBwh
4.5'' sa QHD ekranom, 1GB rama, 1ghz dual-core MTK6577, $159 sa slanjem.

Tih mobitela su sad *mase*: http://goo.gl/4vE5M
Kinezi kloniraju ali rade sve više i vlastite dizajne koji su jako impresivni.

Sa obzirom da Prestigio vrlo vjerovatno rebrandira kineze, mislim da su cijene tu kod nas napuhane, ali mala ponuda, velika potražnja == profit

Očekujem da će sve više ekipe uvoziti rebrandirane kineze i da ćemo kroz godinu dana imati pregršt jako sposobnih dual-simova po puno boljim cijenama nego sad.
Jep, prestigio = rebrandani kinez. Problem kod "cistih" kineza je servis i podrska. Tu je Prestigio pametno odigrao i nasao servis u svakoj drzavi, proglasio ga sluzbenim i to je to. I naucili govoriti neki ruski engleski.
Pravo cudo da se vec netko prije nije sjetio masovno uvoziti, rebrandati i ponuditi nekakav servis i podrsku, ali tvoja procjena da ce se pojaviti hrpa tako necega potpuno stoji. Neka konkurencije. A koliko vidim ima i quad coreova sa tegrom 4, 2-3 gige rama, 16-32 interne, sd utor i zamjenjiva baterija (to fali nexusu 4) za cca 350 dolara navise. Strava...
alcem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na