Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.01.2021., 23:49   #1
TimeLord
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: TARDIS
Postovi: 7
TP-Link TL-mr6400

Pozdrav, kupio sam ruter TP-Link TL-mr6400 s ebaya s namjerom da u njega stavim karticu koju imam od simpe da bi koristio dnevni flat internet ili mozda nekada tjedni. Nazalost, nakon sto sam sve spojio ruter se ne moze povezati na internet. Takoder kontaktirao sam tmobile i simpu, oni naravno nisu znali zasto ne radi. Ako netko mozda zna moze li to raditi na ovaj nacin i kako, jako bi bio zahvalan na pomoci.
Postavke rutera:
TimeLord je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2021., 00:03   #2
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Ovo što si slikao baš i nije od puno pomoći. U većini slučajeva je dovoljno unijeti APN operatera da se konekcija ostvari. U slučaju HT-a to je "internet.ht.hr". Ako ne nalaziš tu postavku ili i dalje ne radi, odi u "working mode" i "network" page pa nam poslikaj kak izgleda.
The AC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2021., 09:42   #3
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,052
Na čijem ebayu si ga kupio, i za koje tržište? Da li u nazivu modela, na naljepnici ispod, STOJI EU na kraju ili nešto drugo?
Lte bandovi za Europu nisu isti kao za usa.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2021., 10:57   #4
TimeLord
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: TARDIS
Postovi: 7
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
Ovo što si slikao baš i nije od puno pomoći. U većini slučajeva je dovoljno unijeti APN operatera da se konekcija ostvari. U slučaju HT-a to je "internet.ht.hr". Ako ne nalaziš tu postavku ili i dalje ne radi, odi u "working mode" i "network" page pa nam poslikaj kak izgleda.
Internet.ht.hr su mi rekli i u tmobileu da unesem. Pod working mode nema bas opcija osim sto sam odabrao 4g router working mode. Network Page poslikam kasnije nisam blizu rutera sada. Kupljen je iz Njemacke.
TimeLord je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 12:37   #5
TimeLord
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: TARDIS
Postovi: 7
Evo ekipa sada radi, ne znam što je bio problem, možda zbog tarife koju sam uzeo, ali je proradilo nakon što sam dobio poruku. Radi dobro, signal je na 25% i hvata 4g. Hvala svima na pomoći!!
TimeLord je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 13:55   #6
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,542
Da nije u pitanju bilo ono da se SIM kartica (priključak) aktivira tek sutra dan (ko fol dok im prođe kroz sustav) ??
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 14:44   #7
TimeLord
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: TARDIS
Postovi: 7
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Da nije u pitanju bilo ono da se SIM kartica (priključak) aktivira tek sutra dan (ko fol dok im prođe kroz sustav) ??
Da, moguće da je to bio problem
TimeLord je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na