Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2022., 17:41   #1
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 440
Crysis 4

Eto, najavilo novi Crysis.



To je sve. Nema još nikakvog infa.

Imo, prvi i Warhead daleko najbolji. Ostalo mi je bilo sranje.

Mali OT: Jel tko igrao onaj njihov Hunt: Showdown?
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2022., 17:45   #2
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Ha ha uz današnju cijenu kartica, i poznato dobru optimizaciju bit će veselo...osima ka ne izlazi za tri godine
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2022., 17:52   #3
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
igrat će se za 12 godina
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2023., 19:01   #4
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Dok se čeka igra, da se prisjetimo remek djela: https://www.youtube.com/watch?v=tF55...annel=cptsndmn
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2023., 10:59   #5
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Eto, najavilo novi Crysis.



To je sve. Nema još nikakvog infa.

Imo, prvi i Warhead daleko najbolji. Ostalo mi je bilo sranje.

Mali OT: Jel tko igrao onaj njihov Hunt: Showdown?
Slažem se... baš sam nedavno opet odigrao 1-cu i prvi far cry, jebote, kakve su to igretine... crysis se raspao kad su alieni ušli u igru dok mi je far cry to odradio puno bolje (ali je zato posrao sve sa boss fajtom i fajtom nakon toga). 2 i 3 su točno to što kažeš - šit. em bezveze zakomplicirali jednostavnu priču, ubacili neki glupi virus u đir, em promijenili glavnog, em preselili u gradove... Koga boli kuku za to. Daj mi da budem ko predator i lovim žute i crne po nekoj šumi, otoku i to je to.

za hunt govore da je vrhunska igretina za one koji vole taj đir... ja ne volim MP - co op pa je nisam ni probao
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 08:22   #6
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 327
Neznam, U Far Cry 1 sam guštao abnormalno, ni mutanti mi nisu pokvarili doživljaj.
Isto i Crysis, kad su došli alieni, jedini je bio problem što se trebala radnja malo razvući još s korejcima nekih sat vremena, tek onda su trebali uletiti alieni. Ovako se nismo zasitili dovoljno klasične akcije, već smo imali lignjune. Meni i dijelovi s lignjama su bili super.
Dvojka je bila veliki "downgrade" naspram jedinice, ali opet jedan od boljih naslova u svijetu FPS-a par godina prije i par godina nakon.
Trojku sam odgađao dugo, izašla mi je u krivo vrijeme pa je nisam previše doživio, i to je jedini naslov koji sam odigrao samo jednom, dok sve ostale po par puta.

Nemam vjere u četvrti dio, jer trojka je sve fino privela kraju (ceph storyline).
Možda jedino ako nastave sa "postapokaliptičnim" settingom gdje ljudi se bore za prevlast, stvaranje nove svjetske vlade i sl.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 10:31   #7
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Neznam, U Far Cry 1 sam guštao abnormalno, ni mutanti mi nisu pokvarili doživljaj.
Isto i Crysis, kad su došli alieni, jedini je bio problem što se trebala radnja malo razvući još s korejcima nekih sat vremena, tek onda su trebali uletiti alieni. Ovako se nismo zasitili dovoljno klasične akcije, već smo imali lignjune. Meni i dijelovi s lignjama su bili super.
Dvojka je bila veliki "downgrade" naspram jedinice, ali opet jedan od boljih naslova u svijetu FPS-a par godina prije i par godina nakon.
Trojku sam odgađao dugo, izašla mi je u krivo vrijeme pa je nisam previše doživio, i to je jedini naslov koji sam odigrao samo jednom, dok sve ostale po par puta.

Nemam vjere u četvrti dio, jer trojka je sve fino privela kraju (ceph storyline).
Možda jedino ako nastave sa "postapokaliptičnim" settingom gdje ljudi se bore za prevlast, stvaranje nove svjetske vlade i sl.

Ma totalni šitšou su napravili sa serijalom.... Ja se veselio, kraju jedinice kad sam je prvi put igrao, kako se nomad vraća na otok a oni njega ubili i to u nekom stripu valjda, i stavili you dawg meme fore (onaj prophet koji je umra ali je živ)... Ma daj. Šteta.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 10:36   #8
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 327
"Dead man walking" se provlači od prvog Crysisa. U drugom dijelu je sve objašnjeno vezano za odijelo, tko, kako i zašto ga je napravio. Puno ljudi nije shvatilo da marina s kojim kreces drugi nastavak je mrtav. Prophet koji se upucao, je ustvari postao dio odijela, a mrtvo tijelo na kraju ima samo funkciju običnog organskog računala, a prophet je glavni.
Fali nam dio gdje Prophet i Nomad čiste otok, to bi bila solidna igra.
Lore je odličan. Samo nek se drže originalno zamisljene priče I GG
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2023., 21:12   #9
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
"Dead man walking" se provlači od prvog Crysisa. U drugom dijelu je sve objašnjeno vezano za odijelo, tko, kako i zašto ga je napravio. Puno ljudi nije shvatilo da marina s kojim kreces drugi nastavak je mrtav. Prophet koji se upucao, je ustvari postao dio odijela, a mrtvo tijelo na kraju ima samo funkciju običnog organskog računala, a prophet je glavni.
Fali nam dio gdje Prophet i Nomad čiste otok, to bi bila solidna igra.
Lore je odličan. Samo nek se drže originalno zamisljene priče I GG
Eh u loru nomad umre u nekom stripu kaj je onak debilno ko Halo serijal od kad su ga preuzeli 343 industries (aka čitajte 3 knjige da znate ko su ovi likovi)
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na