Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2024., 17:22   #1
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Alone in the dark

https://aloneinthedark.thqnordic.com/

Citiraj:
In this love letter to the ground-breaking original, THQ Nordic and Pieces Interactive present you a re-imagination of the classic survival horror game, Alone in the Dark. Set in the gothic American south, you control one of our two protagonists: Play as Edward Carnby or Emily Hartwood to explore your environments, fight monsters, solve puzzles and uncover the true secret of Derceto Manor….




Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2024., 17:42   #2
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Slobodno ostavite pokoji dojam.

Isprobao sam demo i bio mi je šokantno loš,
sumnjam da je cijela igra bitno drugačija..
no možda se i varam.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.03.2024., 09:05   #3
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
Po netu su većinom negativne recenzije.
Kao netko ko je igrao prva 3 originalna dijela još na 486ici i bili su mi super, mogu reći da od ovih novijih mi valja samo onaj nastavak iz PS2 ere (AITD: The New Nightmare).
Ovo ostalo je žali bože, dok ovaj zadnji nisam još probao, a i neću dok se to malo ne popegla...probam za kakvih 6mj.

Šteta da jedna ovako dobra igra (te prve 3, tj 4), nikako ne može dobiti dostojan nastavak...samo bi trebali iskopirati oldskul Rezi koji je zapravo bio tada puno bolji klon AITD-a.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 22.03.2024. u 09:51.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2024., 09:37   #4
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Čim u eppu vidim ovaj otrcani pojam "love letter" korišten za išta, bljuje mi se.

Disco, New Nightmare je izasao i na ps1, a u usporedbi s PS2 je ostao upamćen ko igra koja na jačoj konzoli ne izgleda bolje (čak su neki komentirali i obratno, na ps2 je i lošija grafika!).
Imala je prerenderirane pozadine s vrlo inovativnom shemom, kad su u mraku ih se može osvjetljavat svjetiljkom (za razliku od Resija), to su postigli da su renderirali dvije iste scene fiksne pozadine, al s različitim levelom svjetla. Nije mi poznato koja igra prije ili poslije je takvo nešto koristila.
Prije par godina sam završio cd s Edwardom (nažalost nekak je kraj, meh-ast), moram još s poprilično sexy Aline,
tu je i još jedna inovacija, za razliku od obožavanog svevremenskog klasika RE2, drugačiji je gameplay sa svakim likom.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na