Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2004., 10:58   #1
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Komp se usporio...

Neki dan sam kupio przilicu i ubacio je u komp,prilikom zamjene przilice za neispravan CD ROM primjetio sam da kada sam ubacio przilicu da se dizanje WIN XPa ful oduzilo.Posto je przilica neispravna izvadio sam je i ubacio ponovo CD ROM koji je malo raskopan ili ispravno spojen.Spojio sam ga zato jer kada nije bilo nicega javljao mi je neki error prilikom dizanja i nije mi se dalo zezati pa sam ga vartio.PRije bi ona crta sa logom od XP prosla 5-6 puta a sada to traje bar 4-5 puta duze i kada to prode trebao bi doci onaj ekran sa userima odmah ali sada izemedu logoa i user name stoji crni ekran bar 4-5 sec i tek tada dode user name.A strelica o mouse se usporava jos par sec i onda udem u WIN.Ponekad u Winu mi se strelica krece na prekide,znaci ide glatko i onda zastane na desetinku sekunde...
Virusa nemam,bar tako kaze nod... sta sam zeznuo?
I load menadera mi traje bar duplo vise...
evo sto je izbacio NOD nakon skeniranja:
http://forum.pcekspert.com/attachmen...&postid=157452
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2004., 12:32   #2
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Sve mi smrdi na Win probleme, da su se zlesirali.

Ali - zašto zbog pržilice mi je misterija :confused:
Paske je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2004., 16:06   #3
D u C k
Premium
 
D u C k's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Ja bi na tvom mjestu instalirao REGCLENAR (registry cleaner) ili syste mehanic i ocistio registri. Prije toga samo napravi backup pa ces vidjeti imali promjena. Ako napravis backup i pobrise nesto sto nije trebao samo vratis staru verziju *NOTHING TO LOOSE )

Bit ce ti dovoljan TUNE UP 2004 trial je i 6.73 MB velik a imas ga i na pretproslom BUG CD-u. Meni OK alat
D u C k je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2004., 18:07   #4
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Ma moja greska nema to veze sa przilicom,evo danas sam dobio drugu i przilica normalno radi,ali valjda se slucajno poklopilo da kada sam mjenjao przilicu dogodio se i doticni problem...
I ja pretpostavljam da je problem sa winom kada nemam virusa a drugo nisam dirao...mislim da cu posto sam kupio przilicu napraviti format pa sve lijepo nanaovo i napraviti backup(ne znam tocno kako se radi backup pa cu otovoriti novi post negdje drugdje mozda nekom jos treba)....
E da mi moze netko reci kako se radi sa regcleanerom...imam ga instaliranog ali ne znam sta tocno moram raditi...moze mala pomoc?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na