Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.06.2002., 08:34   #31
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by miato

LOL
svacam da ti naravno treba i promocija kad si velik, al čime bi tebe, da imaš recimo jedan computer shop, privukao neki lik koji ti kaže da oće da mu daš 5 procesora i 5 matičnih da ih "testiraš", pa mu ih onda vratiš, možda i skurene????
I još k tome da to objaviš na nekoj lijevoj stranici (no offense) koju posjećuje cca (bubam bezveze) 500 ljudi mjesečno?
Ne kužim kaj bi shopovi imali od toga da daju na testiranje...
Jel opet, ako ljudi žele čitat review-e takvog hardware-a, uvijek ima američkih stranica...
A ne znam, ali s obzirom da nas cita oko 450 ljudi dnevno, mislim da bi trebao postojati interes... Pogotovo sto nas cita 450 ljudi koje zanimaju racunala, a ne 450 ljudi koji su kupili oglasnik da si nadju kurve, auto ili vikendicu. I sad jos jedno pitanje - kako to da su za PCE zainteresirane sve velike hrv. firme (MSAN, HGspot, Ve-Mil, Megatrend - koji je npr. posebno za nas narucio memoriju iz SADa da ju isprobamo), a ove manje, kojima je publicitet bitniji nisu. Ne kuzim tvoju logiku miato...
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 10:14   #32
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by ozren


A ne znam, ali s obzirom da nas cita oko 450 ljudi dnevno, mislim da bi trebao postojati interes... Pogotovo sto nas cita 450 ljudi koje zanimaju racunala, a ne 450 ljudi koji su kupili oglasnik da si nadju kurve, auto ili vikendicu. I sad jos jedno pitanje - kako to da su za PCE zainteresirane sve velike hrv. firme (MSAN, HGspot, Ve-Mil, Megatrend - koji je npr. posebno za nas narucio memoriju iz SADa da ju isprobamo), a ove manje, kojima je publicitet bitniji nisu. Ne kuzim tvoju logiku miato...
on neshvaca ono sto bi se zvalo ciljani marketing.......to je isto ko da trgovina koja se bavi religijskim "pomagalima" se reklamira na xxx stranicama........ima i tamo onih koji ce biti zainteresirani ali ne kao na specijaliziranoj stranici.........
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2002., 11:04   #33
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by greg SE

on neshvaca ono sto bi se zvalo ciljani marketing.......to je isto ko da trgovina koja se bavi religijskim "pomagalima" se reklamira na xxx stranicama........ima i tamo onih koji ce biti zainteresirani ali ne kao na specijaliziranoj stranici.........
Cuj, nikad ne znas, mozda tam ide bas veliki broj religijskih fanatika... znas ono - svaki dan u crkvu na ispovijedanje, a u slobodno vrijeme masovni ubojica.
Meni jos nije jedna stvar jasna kod miatine izjave - ak sve imas na americkim sajtovima, zakaj ON uopce dolazi na PCE...
A o ciljanim skupinama ocito nije cuo...
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 15:19   #34
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by ozren


Cuj, nikad ne znas, mozda tam ide bas veliki broj religijskih fanatika... znas ono - svaki dan u crkvu na ispovijedanje, a u slobodno vrijeme masovni ubojica.
Meni jos nije jedna stvar jasna kod miatine izjave - ak sve imas na americkim sajtovima, zakaj ON uopce dolazi na PCE...
A o ciljanim skupinama ocito nije cuo...
Ciljane skupine a?
Kao ti sad, kad jednom pročitaš review recimo na pce-u o nekoj matičnoj, odmah ćeš skočit u prvu trgovinu i kupit tu matičnu. Pa neznam otkud ljudima kod nas tolko para... A što ćeš s starom matičnom? Bacit u smeće? Ne, prodat ćeš je prek oglasnika. A dakle znači da ipak od onih 50000 ljudi barem 10% čita oglasnik!
Zakaj coca-cola nam nebi dala na testiranje nova pakiranja od 2.5 litre, još da su i puna! PA moramo vidjet kako leže u ruci...
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 15:22   #35
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by matijas


Gledaj to i sa druge strane, koliko ima takvih malih firmi koje se reklamiraju u oglasniku... Ne znam za druge, ali ja dok citam oglasnik automatski preskacem takve stvari jer mi jednostavno oduzimaju vrijeme i nisu razlog zbog kojeg sam kupio oglasnik. Prije cu razmisliti o nekoj firmi koja je imala dobru volju, bila korektna i dala komponente (npr. Links), nego o no-name firmi iz oglasnika koja je u svom oglasu napisala da je mega-turbo-najbolja na svijetu.
A čime je ona to bila korektna prema tebi? Čime si uopće zaslužio da ti da komponente? zato da bi je jedanput spomenuo u forumu, ili bi na kraju review-a od 10 strana u 1 rečenici spomenuo links??? Iskreno da kažem, ko još u review-u čita od kuda su došle komponente, je li links ili msan ili neko treći....
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 17:21   #36
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by miato

Ciljane skupine a?
Kao ti sad, kad jednom pročitaš review recimo na pce-u o nekoj matičnoj, odmah ćeš skočit u prvu trgovinu i kupit tu matičnu. Pa neznam otkud ljudima kod nas tolko para... A što ćeš s starom matičnom? Bacit u smeće? Ne, prodat ćeš je prek oglasnika. A dakle znači da ipak od onih 50000 ljudi barem 10% čita oglasnik!
Zakaj coca-cola nam nebi dala na testiranje nova pakiranja od 2.5 litre, još da su i puna! PA moramo vidjet kako leže u ruci...
Ti shumom a ja drumom... nemam pojma od kud sad teorija da svaki put treba kupit novu plocu...?? kakve to pak veze ima sa dosadasnjom raspravom, uopce mi nije jasno. A nije mi jasno ni kakve veze ima to da ces ti, kao pojedinac, dati oglas za prodaju necega, sa reklamiranjem neke firme... nisam znao da si ti ustvari manja firma.

O.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 17:39   #37
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by ozren


Ti shumom a ja drumom... nemam pojma od kud sad teorija da svaki put treba kupit novu plocu...?? kakve to pak veze ima sa dosadasnjom raspravom, uopce mi nije jasno. A nije mi jasno ni kakve veze ima to da ces ti, kao pojedinac, dati oglas za prodaju necega, sa reklamiranjem neke firme... nisam znao da si ti ustvari manja firma.

O.
A koja je uopće bila rasprava ?
Btw, o kakvoj ti to pričaš firmi? Misliš da ja imam firmu??? LOL
Never mind, zaboravi sve!

Al još uvijek nisi objasnio kakvu korist imaju firme od davanja na test najnoviju robu??? Naravno mislim u hr, a ne u svijetu....
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 18:43   #38
Frane
PC Ekspert
 
Frane's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split, Zadar, Zagreb
Postovi: 207
Citiraj:
Al još uvijek nisi objasnio kakvu korist imaju firme od davanja na test najnoviju robu??? Naravno mislim u hr, a ne u svijetu....
Ako tako budes razmisljao, tesko da ces vidjeti kako PCEkspert postaje blizu svjetskim sajtovima za hardware.

Najbolje da niko nikome ne daje nista na test, nista neka se ne reklamira & stuff.

BTW ja bi prije uzeja, recimo npr. sada Epox 8K3A+ (uzeja sam jer je zadnja testisana) nego neku no nejm plocu koju niko ziv nije preporucio. Kakva korist od toga? Pa Vemil je uvoznik Epoxa za Hr (bar mislim) i normalno da ce onda se njemu dici prodaja jer ce njihovi dileri traziti vise robe od Epoxa, jer su procitali negdje da je Epox dobar ili je neko treci procitao da je on bolji od NekogShita (TM). I jos uz to ako su procitali da je dobivena iz Vemila zasto bi se trazilo drugdje, kad navedemo i mail i broj telefona i ulicu, bar mislim.

Ako neki firma prodaje X procesor, Y graficku i Z memoriju i ti nista ne znas o tim nekim X, Y i Z proizvodjacima, ali ti nebi bilo draze da npr procitas na PCexu da je X i Y dobar,a Z suxa, zar se nebi osjecao sigurnije i znao bi u sta se upustas.

Mislim, takvo razmisljanje kao ti, ima svaki prosjecni vlasnik informaticke firme u Hr i zato ce oni ostat prosjek, a oni koji daju idu dalje....
__________________
|Neko jako racunalo|
Frane je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 19:07   #39
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by Frane

Ako tako budes razmisljao, tesko da ces vidjeti kako PCEkspert postaje blizu svjetskim sajtovima za hardware.

Najbolje da niko nikome ne daje nista na test, nista neka se ne reklamira & stuff.

BTW ja bi prije uzeja, recimo npr. sada Epox 8K3A+ (uzeja sam jer je zadnja testisana) nego neku no nejm plocu koju niko ziv nije preporucio. Kakva korist od toga? Pa Vemil je uvoznik Epoxa za Hr (bar mislim) i normalno da ce onda se njemu dici prodaja jer ce njihovi dileri traziti vise robe od Epoxa, jer su procitali negdje da je Epox dobar ili je neko treci procitao da je on bolji od NekogShita (TM). I jos uz to ako su procitali da je dobivena iz Vemila zasto bi se trazilo drugdje, kad navedemo i mail i broj telefona i ulicu, bar mislim.

Ako neki firma prodaje X procesor, Y graficku i Z memoriju i ti nista ne znas o tim nekim X, Y i Z proizvodjacima, ali ti nebi bilo draze da npr procitas na PCexu da je X i Y dobar,a Z suxa, zar se nebi osjecao sigurnije i znao bi u sta se upustas.

Mislim, takvo razmisljanje kao ti, ima svaki prosjecni vlasnik informaticke firme u Hr i zato ce oni ostat prosjek, a oni koji daju idu dalje....
Ok! Uvjerio si me da sam fulo sve kaj sam govorio...
Sad svacam da se recimo bi vemilu isplatilo, ili msanu, koji zajedno drže (bubam) 80% sveukupnog zastupništva informatičke robe za hrvatsku. Al pitanje je, zakaj bi neka lijeva firma, koja nema nikakvo zastupništvo, a možda i ne-ovlaštenu distribuciju (recimo primjer iz Splita) išla davat tu robu? Znači da su bili u pravu kad su rekli da msan daje robu na testiranje, i da oni ne žele...
BTW, kak može PCEx postajati sve bliže vodećim svjetskim siteovima za hardware (bez uvrede, svi vi radite odličan posao) kad imaju recimo jedno testiranje na mjesec, dok recimo jedan Tom's hg ima i po 2+ na tjedan??? Kolko još ima takvih sličnih siteova u svijetu? par tisuća...
P.S. Pa otkud vama ideja da ja imam neku informatičku firmu??? Još nisam, a kozna i dal budem u roku, završio 2. razred srednje ...
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 20:58   #40
Frane
PC Ekspert
 
Frane's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split, Zadar, Zagreb
Postovi: 207
Pa imaju i oni marzu neku ili kako vec dileri govore za svoj neki postotak, uglavnom nebi ni oni prosli bez zarade.

Zamisli onu shemu U PCChipu, BUGu, VIDIju & ostalim, BUG best buy, BUG preporuka proizvod.
Zamisli sada shemu da je na proizvodu nas logo i pise PCEkspert izbor tjedna ili PCEkspert recommended ili PCEkspert šit of di vik

Ili imaju plakat, proizvodi se testiraju od strane PCExa (0va je dobra) i sl.

Ili se ostvari neki eksluzivni ugovor u kojima oni preporucuju svojim musterijama nas da im mi odgovaramo na pitanja o tome sta valja & stuff a oni nama daju neki postotak ili daju hardware.

Uglavnom to bi se dalo sredit jer oni nista ne gube, oni najvise bi imali korist, daju nama da istestisamo i to je to, svak svojoj kuci pjevajuci.

Ima milijardu opcija, samo nema dovoljno zaineresiranih strana, tuzno ali istinito, bilo bi dobro da jedna ovakva zemlja u razvoju ima hardware sajt, ali pravi koji testira jedan zadnji proizvod tjedno. Umjesto da nas podupiru oni nas ismijavaju, ka ko ste vi neka dica, vamo, tamo, gore, dole(znam iz prve ruke), a vlasnik firme je jucer dosao od "iza brda" (TM) i misli da zna sve o hardweru kad zna sastavit racunalo koje moze sastavit moj mladji brat.

Sad but true.

Sta ti kazes za TOMa, TOM je d***n ad to odma rijesimo
TOM je hardware komercijalni sajt i oni zive od toga doj je PCEx hobisticki sajt ljudi koji imaju zena, dicu, cure & stuff i rade za PCEx u slobodno vrime.
Polako bude i PCEx ostavio barba toma i barba lai shimpa & ekipu u prasini, samo treba vremena.
__________________
|Neko jako racunalo|
Frane je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2002., 21:02   #41
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by miato

A koja je uopće bila rasprava ?
Btw, o kakvoj ti to pričaš firmi? Misliš da ja imam firmu??? LOL
Never mind, zaboravi sve!

Al još uvijek nisi objasnio kakvu korist imaju firme od davanja na test najnoviju robu??? Naravno mislim u hr, a ne u svijetu....
Ne mislim da ti imas tvrtku nego sam sarkastican. Tvoj nacin razmisljana je taj da bi ponasanje tvrtke trebalo biti jednako tvome osobnom... jer ak ti prodajes oglasnikom onda se ziher njima tam isplati imati reklamu...

A ak ne vidis korist od toga da firma daje stvari na testiranje i time popularizira svoj asortiman i samu sebe, ja tu nemam kaj objasnjavat... samo mi te je jako zao.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 21:36   #42
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by Frane
Polako bude i PCEx ostavio barba toma i barba lai shimpa & ekipu u prasini, samo treba vremena.
Toplo se nadam, samo naprijed
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2002., 23:19   #43
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by miato

Al pitanje je, zakaj bi neka lijeva firma, koja nema nikakvo zastupništvo, a možda i ne-ovlaštenu distribuciju (recimo primjer iz Splita) išla davat tu robu? Znači da su bili u pravu kad su rekli da msan daje robu na testiranje, i da oni ne žele...
mpzda zato da bi i ona odgrizla komad kolaca koji drze velike firm -to se nepostize tako da otvoris trgovinu i cekas navalu

ti i neces nikad imati neku firmu - jednostavno zato sto je ono za sto ti mislis da je dobra politika vodjenja potpuno pogresno, zastarjelo i "neprilagodjeno trzisnom gospodarstvu" da citiram nase politicare
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2002., 17:54   #44
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
A ko je reko da bi uopće i htio imat firmu informatičke robe??? Ako si tak pametan, otvori je ti, pa će svi navaljivat
A lako ćeš skupit kapital...
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2002., 18:11   #45
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by miato
A ko je reko da bi uopće i htio imat firmu informatičke robe??? Ako si tak pametan, otvori je ti, pa će svi navaljivat
A lako ćeš skupit kapital...
pricao sam o bilo kakvoj firmi opcenito.ali naravno to nije za tebe, ti ces vjerovatno kopati kanale za HT

a meni da je do informaticke trgovine mozda bi je i otvorio.sada mi je u planu prvo internet cafe pa cemo vidjeti dalje
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2002., 23:44   #46
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by greg SE

pricao sam o bilo kakvoj firmi opcenito.ali naravno to nije za tebe, ti ces vjerovatno kopati kanale za HT
A kao ti radiš neki važniji posao???
A za internet cafe... hm... uvijek je dobro sanjariti
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2002., 19:44   #47
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by miato


A kao ti radiš neki važniji posao???
A za internet cafe... hm... uvijek je dobro sanjariti
pa za sada sljakam kao admin u jednome - dobra placa a nema posla........vec mirisem novi hardware.........

a o svome nesanjarim......da samo sanjarim nebi spominjao jer se drzim onoga prvo skoci pa onda reci hop
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2002., 22:35   #48
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by greg SE
pa za sada sljakam kao admin u jednome - dobra placa a nema posla........vec mirisem novi hardware.........

a o svome nesanjarim......da samo sanjarim nebi spominjao jer se drzim onoga prvo skoci pa onda reci hop
Kad ostvaris javi pa da organiziramo jedan PC Ekspert night kod tebe
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2002., 17:05   #49
schofter
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Postovi: 235
Pa dobro ljudi kamo ste to zabrijali? Zar nismo odlucili popljuvati prodavace informaticke opreme a ne hvaliti ih. Ja bih prvo pobio sve one napuhane prodavace a onda ih natjerao u drugom zivotu da rade u nekom rudniku.
schofter je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2002., 23:34   #50
igx
Premium
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 258
Pentagram Ecom izbjegavajte u sto sirem krugu! konkretno svi djlelovi koji su tamo kupljeni su mi riknuli. to je LG 52x cd, maxtor 30gb 7200 HDD, jedan modem (Motorola, rekli su da ga je grom skurio), ujaku HDD IBM 40gb, AMD 900 je radio svaki drugi dan.... najbolja stvar je kada je htio zamjeniti ovaj IBM nisu imali drugi 40gb pa je htio doplatiti 500kn za dva od 30gb a oni su mu rekli da to nemoze raditi u kompijuteru jer mora jos kupiti nekakav kontroler za 800kn, a 4mj prije toga je od njih kupio cijelu konfiguraciju (za cca 10000kn)sa Asus plocom (cini mi se A7v133) koja ima RAID, ali i da nema kakve veze ima!!?? meni su HDD drzali 3 dana u servisu da ustanove da ne radi, pa su rekli da ga moraju slati dobavljacu da im on da novi i kad sam napokon dobio novi disk zenska koja tamo radi je meni pred nosom mahala s mojim starim diskom (sto znaci da nije nigdje isao od njih) i trazila nadoplatu za novi!
Ve-mil i Hg spot su OK! no najvise povjerenja imam u Austriju, birg i actron! tamo nema pregovora i testiranja, vecina djelova se odmah dobije novo sto i pise na garanciji. a i minimalna garancija je na sve djelove 2g (prema zakonu od 01.01.2002).
igx je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2002., 01:18   #51
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Svako ko cita ovaj thread, fakat se moze nasmijat...
Nemogu vjerovat kakvih bisera ima u nasim trgovinama
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2002., 02:06   #52
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by miato
Svako ko cita ovaj thread, fakat se moze nasmijat...
Nemogu vjerovat kakvih bisera ima u nasim trgovinama
Osobno sam cuo i dozivio svakakvih stvari o nasim trgovinama informatickom opremom, i dobrih i losih. Ipak, odlucio sam gotovo sve zadrzati za sebe (kad se nadjemo na kavi/soku, mozda i ispricam nesto, ali nebih o tome na forumu).
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2002., 10:32   #53
Aeron
Premium
 
Aeron's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 295
A zasto ne bi na forumu pricao o tome?
Aeron je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2002., 16:52   #54
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by Aeron
A zasto ne bi na forumu pricao o tome?
jer mozda nezeli pljuvati po trgovinama koje bi jednom mozda mogle PC ekspertu dati nesti na razjebavanje.....ovaj testiranje

to meni zvuci kao jedini logicni razlog.........
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2002., 23:28   #55
Aeron
Premium
 
Aeron's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 295
Citiraj:
Originally posted by greg SE

jer mozda nezeli pljuvati po trgovinama koje bi jednom mozda mogle PC ekspertu dati nesti na razjebavanje.....ovaj testiranje

to meni zvuci kao jedini logicni razlog.........
Znam. I tako se hobi site polako ali sigurno pretvara u...
Aeron je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2002., 09:09   #56
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by Aeron
Znam. I tako se hobi site polako ali sigurno pretvara u...
Ma nema to veze sa ovim sajtom (uostalom, ja niti ne nabavljam stvari za testiranje). Cesto suradjujem s vise nasih trgovina zbog potrebe pribavljanja dijelova/racunala za firme i osobne potrebe. Znam sto gdje treba nabavljati i gdje sto izbjegavati. Kada bih rekao gdje sto treba izbjegavati, bojim se da u nekim firmama vise ne bih mogao nista kupiti. S druge strane, ne zelim niti nikoga hvaliti javno onako opcenito, da se ne umisle i ne pokvare. Takodjer, niti za jednu firmu u Zagrebu se ne moze reci da je losa ili da su ljudi grozni. Svi imaju svoje mane i prednosti, ovisi sto vam treba i koliko ste spremni dati novaca za to.
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2002., 09:15   #57
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by Aeron
Znam. I tako se hobi site polako ali sigurno pretvara u...
BTW, ako mislis da mi imamo kakve financijeske i/ili materijalne koristi od ovoga sto radimo, grdno se varas. Da imamo, ne bi clanci kasnili po nekoliko tjedana ili mjeseci.
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2002., 09:21   #58
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by igx
(...nesto...) izbjegavajte u sto sirem krugu! konkretno svi djlelovi koji su tamo kupljeni su mi riknuli.
Ma to ti je pitanje slucajnosti. Osobno imam iskustvo da sam kupio podosta stvari u jednoj nasoj firmi (kroz duze vrijeme), ali sve diskove koje sam kupio za svoje potrebe su riknuli. Diskove koje sam kupovao za druge i ostale djelove koje sam pribavio za sebe rade savrseno.
Kazem ti, pitanje slucajnosti, jer da zaista rikne sve sto neka firma proda, vec bi odavno propala.
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2002., 23:22   #59
igx
Premium
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 258
ma znam ja da je to sve pitanje slucajniosti, ali nije pitanje slucajnosti da te poslije gnjave radi garancije i hoce prodati nesto sto ti netreba (onaj kontroler za dva harda) nakon sto si kod njih naoravio promet od 14000kn (moj i od ujaka komp) i prije si sve djelove kupovao kod njih (oko 5 konfiguracija za firmu). i jos da bude stvar bolja za jedan komp sam ima dao svoju plocu (Asus), proc (Amd)i graficku (Riva TNT) a oni su trebali dati ostale djelove i to sloziti, za sta im je trebalo 7 dana i nakon toga su vratili komp i rekli da nemogu instalirati graficku jer nemaju drivere i uredno naplatili 2 servisna sata za slaganje tih djelova!
igx je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2002., 08:18   #60
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by igx
ma znam ja da je to sve pitanje slucajniosti, ali ... ... uredno naplatili 2 servisna sata za slaganje tih djelova!
To st su ti htjeli nesto prodati sto ti ne treba, cuj, ipak su oni prvenstveno trgovci.

To sto nisu znali instalirati drivere za graficku, to znaci da nisu imali dobrog servisera u tom trenutku. Mislim stvarno, da se ne mogu naci driveri za tako novi komad hardwarea cija firma jos postoji, to je smijesno i neozbiljno, PA CEMU ONDA SLUZI INTERNET, POBOGU DJECO. (Tako je znao reci moj profesor, mislim na ono pobogu djeco)
Mislim, da si imao OPTI zvucnu i htio je staviti na Win2000, OK, driveri zaista ne postoje, ali ovo?
gpremec je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na