Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.08.2003., 00:27   #1
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
22 aktualne rupe u IE 6.0SP1

http://www.pivx.com/larholm/unpatched/#patch_MS03_032
Eto ljudi uz sve najnovije zakrpe (link: http://www.microsoft.com/technet/tre...n/MS03-032.asp) Vama dragi IE 6.0 SP1 je još šupalj kao swiss sir pa mislim bio bi red da i to skinete. 2.1Mb pa mirno surfate i spavate.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2003., 01:49   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ajd nek meni netko nešto pojasni...kaj se tiče virusa-da li ih ima koji se aktiviraju samim time kad ih skineš sa servera, ili je to još uvijek dobra stara fora..bedaka zanima kaj je dobio pa klikne na atach???
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2003., 08:06   #3
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ajd nek meni netko nešto pojasni...kaj se tiče virusa-da li ih ima koji se aktiviraju samim time kad ih skineš sa servera, ili je to još uvijek dobra stara fora..bedaka zanima kaj je dobio pa klikne na atach???
koliko sam ja skonto, ovaj blaster se tako širio, preko neta, ne striktno attachmenta. kad si ti na netu i imas blastera, on je pingo gro ip-eva i njima samog sebe slao. tako nešto, nisam ja stručnjak za to, pa ziher nisam dobro objasnio, ali poanta je bitna.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2003., 13:14   #4
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Elven
koliko sam ja skonto, ovaj blaster se tako širio, preko neta, ne striktno attachmenta. kad si ti na netu i imas blastera, on je pingo gro ip-eva i njima samog sebe slao. tako nešto, nisam ja stručnjak za to, pa ziher nisam dobro objasnio, ali poanta je bitna.
Koliko sam ja skontal-moraš otvoriti atach.
I tek kad ga popušiš onda on dela sranja, kvragu pa da se širi prek "običnog" maila-bili bi svi zaraženi za pol dana

Meni je uglavnom u Outlook Express-u narihtano "pod normalno" da se atachi nemogu otvarati
Ak dobijem nešto za kaj znam kaj je, lijepo uključim opciju i otvorim,to bar nije teško...
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na