Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2010., 12:13   #1
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Pomoć oko odabira LCD-tv

Došlo je vrijeme da stari TV ode u drugu sobu, i sad mi treba LCD TV al onaj koji ima najbolji omjer CIJENA/KVALITETA.

Znači neželim niš skupo ni čudo tehnologije, samo da nije manji od 72cm dijagonala i da je slika uredu.

Čak ni nemora biti Philips/Sony/LG i slično samo da ima ikakvu gar i da je jeftiniji.

Ako je netko kupovao slično u zadnje vrijeme pa ima koji savjet za dati bio bih mu zahvalan!


P.S- i da ima ugrađeni DVB-T, te HDMI
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 20:02   #2
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Došlo je vrijeme da stari TV ode u drugu sobu, i sad mi treba LCD TV al onaj koji ima najbolji omjer CIJENA/KVALITETA.

Znači neželim niš skupo ni čudo tehnologije, samo da nije manji od 72cm dijagonala i da je slika uredu.

Čak ni nemora biti Philips/Sony/LG i slično samo da ima ikakvu gar i da je jeftiniji.

Ako je netko kupovao slično u zadnje vrijeme pa ima koji savjet za dati bio bih mu zahvalan!


P.S- i da ima ugrađeni DVB-T, te HDMI
ja bi reko samsung 32b530. imas review na hd televiziji pa pogledaj....
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.01.2010., 20:06   #3
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
nemam HDteleviziju, nisam uspio nać taj program. Nego ovaj mi je malo preskup nebih iznad 3k kuna.

Zato i pitam, da imam para uzeo bih prvo kaj mi dođe pod ruku
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 20:36   #4
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,565
Nije to program nego E-zine, kolega te upućuje na review: Recenzija Samsung LE-32B530
Zakasnio si, bila je na akciji 3.000 Kn.

Nezahvalno je sugerirat potroši manje ili više nofčića, ali nemoj škrtarit u 500 Kn pa da za 6 mjeseci požališ. Danas kada su LCD telke u igri možeš puno više pogrješit nego prije sa CRT telkama. Najgore je ako ne gledaš detalje, specifikacije i sl. možeš lošiju telku kupit za više para od one bolje, opremljenije za manje.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 21:00   #5
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Gdje na akciji?

Eto vidiš zato pitam, ajde za ovog bih možda i dao 3000kn, makar iznad nemogu, nemam ja stalne prihode student sam pa mi je i 500kn puno ak nemam.

Znači ima velikih razlika u LCD televizorima od ovih jeftinjaka... mislim na kvalitetu slike!?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 21:34   #6
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Gdje na akciji?

Eto vidiš zato pitam, ajde za ovog bih možda i dao 3000kn, makar iznad nemogu, nemam ja stalne prihode student sam pa mi je i 500kn puno ak nemam.

Znači ima velikih razlika u LCD televizorima od ovih jeftinjaka... mislim na kvalitetu slike!?
i onda jos kupis samsunga i nije u njemu samsungov panel , već neki kineski.... probaj onda 32b450 isto samsung, ispod toga nemoj. najbolje idi na podforum audio video i tamo imas temu o lcd-ima i plasmama... i prolistaj malo....
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na