Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 19.08.2010., 04:39   #1
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
login facebook problem(puno kompliciranije)

molim pomoć stvarno sam sišo s uma neznam šta da radim.
plaćam novcima ako treba za riješavanje problema.

naime nedavno se rego na fejs tek došo i sve super dok mi nije izbacilo poruku tijekom surfanja po fejsu sajtu da ima nova vrsta zaštite identiteta na fejsu koju moram ispunit ako želim koristit fejs. a to je verifikacija mobom tj telefonom.
Confirm Your Identity




To continue, we need you to provide your mobile phone number. This quick security check helps keep Facebook a community of real people who connect and share using their real identities. If you ever lose your password, you'll also be able to use your mobile number to access your account.
Confirm your identity by adding a mobile number to your account

i nemožeš to zaobić da očeš i ja kreno to ispunit i kak nema naše zemlje na listi morao sam izabrat opciju My mobile service provider isn't listed i tamo ponudi hrvatsku i prozor di upišem svoj broj telefona i ja upiso i kaže da e mi doći na telefon poruka tj sms code a ja upiso telefon a ne mob i kako je nisam dobio izabro sam opciju da mi to promijeni ali neće onda ima opcija da prijavim Never got your confirmation code? Let us know! i ja to kliknem on me traži da se regam i ja se regam nakon toga opet isto samo se vrtim u petlji i nemogu restirat tu opciju i gotovo.

molim pomoć da to riješim ako znate neki program kojim mogu se regat direkt na fejt profil da ispunim profil opcije ili neki toćan help mejl od fejsa kojim ću mejlat problem da to riješim.

znam da sam puno napiso i da je zbrka ali nemou to riješit i molim vašu i stručnu pomoć.
heelp

ovako izgleda dio di te pita za code kojeg nemam

Potvrdi svoj mobilni telefon

Molimo Vas da unesete kod potvrde koji Vam je poslan tekstualnom porukom na telefon.
Kod:
Trebate novi kod za potvrdu?
Never got your confirmation code? Let us know!

opcija let us know opće ne radi


edit:gledo sam po googlu kažu da i oni koji su dobro ispunili nisu dobil code da to verificiraju pa kako riješit onda taj problem pobogu. pa jeste vi naletili na to ili je to neka varka.
bože pomozi koje gluposti.

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 19.08.2010. u 04:46.
kasper_sky je offline  
Staro 19.08.2010., 12:32   #2
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
poslo sam mejl fejs help teamu ali neznam hoće li mi odgovorit i dali sam na dobar service mejl poslo help.
uglavom problem je u tome šta sam krivo ukuco broj pri toj verfikaciji i sada nemogu upisat drugi neće mi se resetirat ta opcija a on mene stalno traži code koji je poslan na broj koji nemože primat sms textove.

jeli ima nekakva hrvatska help grupa kojoj se mogu obratit za pomoć ili neki sigurni mejl ili telefon ako treba zvat u ameriku da mi riješe problem.
kasper_sky je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.08.2010., 13:10   #3
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Ček, ček... 10 puta te pitao za "Mobile service provider", "Mobile phone number" i ti si dao broj fixnog telefona? Genijalno!

A da napraviš drugi profil pa da se ne mučiš?
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline  
Staro 19.08.2010., 13:33   #4
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
ma ja glupan u 3 ujutro sam na fejsu i odjedanput me pita za neku verifikaciju i ja ti idem ispuniti i kako nema tamo napočetku za odabrat croatia onda ideš na drugu opciju di ti ponudi prozor di upišeš svoj broj
ali meni je pisalo ono(+385) i ja reflexno napiso fixni broj nisam čito mala slova da baš mora biti mobilni i stisno ok on meni kaže da je na taj broj poslan cod a ja i sada reko glupane.... dobro budem ponovio to pa promijenim broj ali neće tamo kad bi me trebo pitat za broj on meni izbaci prozor da upišem taj code i stalno sam u petlji da me traži code i ima opcija
Never got your confirmation code? Let us know! i ako kliknem na to traži me da se loginam a nemogu a trebao bi preko tog linka njih kontakt i onda obajsnit stvar ali ništa samo se vrtim u krug.
našo sam pod help stranicom link di ih kontakt u vezi tog problema i sada i kanim zasipat mejlovima.
ja sam tvrdoglavo uporan da to riješim.

i btw nije mi pito 10 puta za broj nego jedanput i ko za vraga ja krivo unio ali glupo je što nemogu restartat setup pa ko tu koga.
izrada novog profila mi je zadnje.
pokušat ću raznim mejlovima možda njihov forum ako treba zvat ću ih mislim ono nudim lovu samo da to riješim što prije.

lud sam da nemaš pojma
kasper_sky je offline  
Staro 19.08.2010., 14:06   #5
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
poslo sam help mejlove na nekoliko njihovih help prozora i javio se valjda prvo automatic response a onda sam slao još pa mislim da se javio baš neki operater nadam se mi može pomoć. ovako izgleda

Hi,
Our records indicate that there is currently a confirmed account associated with this email address. Please try to log in at www.facebook.com with your login email address and password. If you successfully access your account and the matter is resolved, no further action is needed. Please reply to this email only if you continue to experience an issue.
Thanks,
The Facebook Team

naime problem je još tu pa sam mo replayo detaljno šta me mući i sada ćekam odgovor.nadam se da može frajer u nekoj data base promijenit moj phone number ili da to resetira.ako mi frajer to popravi dobiva novčanu naknadu u boravak u croatia.
kasper_sky je offline  
Staro 19.08.2010., 15:22   #6
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Nije se ovako nešto desilo nikome koga poznam, a ni meni, pa nemam iskustva s time niti saznanja kako to riješiti. Inače, po normalnom protokolu, ti bi na mob dobio sms sa kodom koji bi upisao na face, i stvar hoda.

Imaš tamo negdje upisano da se probaš logirati brojem telefona koji si dao umjesto password-a. Jesi to probao?
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline  
Staro 19.08.2010., 16:34   #7
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
nekako mi se cini da je bilo kakva rasprava o doticnom servisu zabranjena na ovom forumu...jel tako ili se varam?
__________________
viper je offline  
Staro 19.08.2010., 18:57   #8
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Ne znam jel je zabranjena, ali kolko se sjećam svaka tema o FB-u nije slavno završila.
Postoji FB support.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 19.08.2010., 19:01   #9
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
nekako mi se cini da je bilo kakva rasprava o doticnom servisu zabranjena na ovom forumu...jel tako ili se varam?
Sve teme su bile otvorene radi banalnih problema ili radi toga sto tema ode u krivom smjeru.
Isto kao i ova. Facebook ima svoj support i vjerojatno znaju kako rjesiti problem.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na