Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2008., 22:23   #211
///Marac
Emergency Scratcher
Moj komp
 
///Marac's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 142
Ljudi jel ima neko sa zapadnog dijela grada ko ima bnet?
__________________
Have you ever noticed that chicks against abortion are the ones you would never fuck anyway?
///Marac je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2008., 22:47   #212
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
178 kn je pretplata za ADSL (ili kako to oni zovu ADSL brzina i FLAT paket - ovih 251 je s pretplatom za telefon (nemozesh dobiti DSL bez telefona))

cuj, ostani gdje hocesh, ja znam da cu na bnet kad se vratim u osijek.

mjesecno sam dobivao racun od 251 kn, a sad ce biti 123 kn. meni dovoljna razlika (s fiksnim nikad nisam obavio niti jedan poziv tako da mi netreba)
danij3l je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.08.2008., 23:09   #213
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
178 kn je pretplata za ADSL (ili kako to oni zovu ADSL brzina i FLAT paket - ovih 251 je s pretplatom za telefon (nemozesh dobiti DSL bez telefona))
Kakve to sad veze ima? Telefon je jedno, a internet drugo. Nećemo sada miješati kruške i jabuke. Koliko je meni poznato, niti kabelski net nije moguće dobiti bez televizije, tako da ne vidim neku poantu u tvojoj priči.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2008., 23:12   #214
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,333
Opet ti po svom starom običaju tupiš jedno a ne informiraš se prije toga. Zbog čega si uletio u ovu temu ako "sve znaš"? Lijepo ti ljudi govore kakve su cijene/brzine/usluga a ako ne vjeruješ www.bnet.hr.
Btw, kabelski net je moguće dobiti bez televizije, znam iz osobnog iskustva a ti?
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2008., 23:26   #215
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
dobro LAcy veli
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2008., 23:55   #216
///Marac
Emergency Scratcher
Moj komp
 
///Marac's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 142
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
dobro LAcy veli
Slazem se
__________________
Have you ever noticed that chicks against abortion are the ones you would never fuck anyway?
///Marac je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2008., 10:22   #217
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Opet ti po svom starom običaju tupiš jedno a ne informiraš se prije toga. Zbog čega si uletio u ovu temu ako "sve znaš"? Lijepo ti ljudi govore kakve su cijene/brzine/usluga a ako ne vjeruješ www.bnet.hr.
Ne znam sve, zato pitam. Još nitko nije ni slovo napisao u vezi stabilnosti njihove usluge, a to ne piše na www.bnet.hr Lako je moguće da se teorija i praksa ne poklapaju. Zapravo, nikad se niti nisu poklapale za doba DCM-a.

Citiraj:
Btw, kabelski net je moguće dobiti bez televizije, znam iz osobnog iskustva a ti?
Već sam rekao da se moje mišljenje temelji na zastarjelim informacijama. Od početka su forsirali najmanji TV paket kao obavezni uvjet za Internet... Nego, imam na kraju još jedno pitanje - moram li platiti 199 kn za priključak iako on već postoji u stanu? U slučaju da prijeđem na B net, oni mi moraju samo dati modem i aktivirati internet.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2008., 12:47   #218
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Meni je internet stabilan, sasvim sam zadovoljan, netrebaš platiti 199kn to je za telku. Potpišeš ugovor na godinu dana i dobiješ besplatno ugradnju
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2008., 19:07   #219
Garak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 172
Ja sam na Xnetu malo preko 3 godine i uvijek sve bilo OK. Moram priznati da se ne sjecam kad sam zadnji put imao problema, bilo kakvih.
Garak je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2008., 09:37   #220
Friday
Proktolog
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 286
Ponekad se dese nestabilnosti u vezi a to je u zadnjih 2 godine uglavnom isključivo vezano uz međugradske linkove (dakle nije njihova greška nego vlasnika tih linkova). Svi su načelno dosta zadovoljni njihovim uslugama. Znam, jer znam o njima više nego oni sami...
__________________
Freak Show Inc.
Friday je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.08.2008., 16:13   #221
Zetor
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 3
trenutno uredjujem stan, i izmedju ostalog provlacim struju. bnet mi je upravo usao u zgradu (jos nisu rijeseni papiri, ali je iza zgrade njihov ormaric, treba proci suglasnost stanara i stajaznam). razvukao bi odmah kablove po cijelom stanu na mjesta gdje bi stajao tv, pa je pitanje kako to najpametnije izvesti, sta, ko, koga, di.... htio bi pripremiti sve za neku dalju buducnost, dakle da svaka soba ima telku
- koliko sam shvatio, oni stavljaju spliter (data <-> tv) koji se nalazi u uticnici. da li se da taj spliter izvuci van, ili postoji neka druga verzija tog splitera, jer bi htio izbjeci da iz uticnice izvlacim i uvlacim u drugu uticnicu koja ide do iduceg tv-a... ustvari najbolje bi mi bilo da taj spliter ostane pod zidom, i od njega povucem jedan kabel do modema, drugi do prve telke.
- moze li se uopce na taj tv koax (75 omski?) staviti onaj razdjelnik, jedan kraj spustiti u jednu telku, drugi kraj ide dalje do iduce telke, i tako 2-3 komada?
- sta u tom slucaju sa digitalijom?
moram priznat da sam neuk u tom podrucju, pa su mozda i pitanja malo nesuvisla. par puta sam zvao njihovu szk, ali nis pametno nisam cuo.

thx
Zetor je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2008., 19:04   #222
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Jedino ti mogu odgovorit da oni prelaze na digitalno, pa će ti u skoroj budućnosti kad ugase analognu kabelsku morati reciever za svaki telkač posebno
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote