Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.08.2010., 23:25   #211
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Pa prvo sam vidio da je na jednoj od slušalica lagano odvaja kučište od zvučnika (ne razumijem se baš u dijelove)... ali nije do kraja otpalo, tj. moglo se vratiti u kučište da funkcionira relativno ok. Onda je otpalo potpuno, nakon nekog vremena.. Kasnije je i druga slušalica isto tako, doduše ne do kraja, već se vidjelo golim okom da je na dobrom putu da se odvoji. Nisam ih više koristio, pa se nije uspjelo do kraja rastaviti (pretpostavljam). Nisam htio reklamirati, jer sam imao neugodna iskustva sa reklamacijama i takva "razvikana" nije vrijedna reklamacije kada radi stvari kao za 10 kuna... A zašto bih lagao, pa svejedno mi je! Da sam zadovoljan, rekao bih da jesam... isto kao i Roccat-om, Shure-om i Speedlinkom... I usput, nisam ni ja mogao vjerovati da tako neka firma može takve stvari raditi... bio sam vrlo razočaran.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 10:35   #212
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor Zvone2772 Pregled postova
Garantiram da nitko neće oglušiti samo zato što je slušao (glazbu) na slušalicama, dok s druge strane za faktor glasnoće slušanja ništa ne garantiram
Ma kakvi, nisam to niti mislio...
Za oštećenje sluha su najgore one što se uguraju direktno u uho, dok su ove cirkumaurealne, o kojima se ovdje vodi rasprava najbolje, što se toga tiče...al meni je vruće pod takvim sluškama pa tražim kompromis.
Ima tonu stvari koje loše utječu pa ih nemožemo izbjeći, niti pokušavamo..
Onaj tko je osuđen na slušalice (nervozni susjedi,buka okoliša,pospani starci,posao u studiju) nema izbora nego kupit iste, pa barem može birat najkvalitetnije.
Samo sam izneo par smjernica za one kojma je to bitno.
Mislim,tko te može spriječit da kupiš bilo šta, al ovdje smo da iznesemo iskustva radi lakše kupovine,a ne pljuvat tuđe komentare samo zato jer se ne slažemo u razmišljanju.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.09.2010., 12:33   #213
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Sorry Bojan ako ti je moj komentar bio uvredljiv (?), samo sam htio naglasiti da slušalice same po sebi ne moraju značiti gubitak sluha ili loše utjecati na sluh kako si ti napisao.

Što se zagrijavanja uha tiče, tu dosta igra ulogu jesu li slušalice otvorene ili zatvorene; bez obzira što bi npr. oboje bile c.a. To direktno utječe na znojenje uha koje uvijek pokušavamo izbjeći.

Što se udobnosti tiče, većini ljudi su udobnije circum-a. od supra-a. slušalica baš zato što ne rade kompresiju na ušnu školjku, ali recimo meni je svejedno jer ne nosim duže od sat-dva.


Usput, svi oni koji ciljaju dobre slušalice, imate na tržnici Grado SR80 za 400kn što je manje i od novih SR60i (one su nešto manje od 600).
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 12:39   #214
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
ja svoje closed ear sluške znam nositi po 4-5h i nimalo mi se uši ne oznoje kvaliteta vrhunska
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 13:49   #215
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Nisam ih više koristio, pa se nije uspjelo do kraja rastaviti (pretpostavljam). Nisam htio reklamirati, jer sam imao neugodna iskustva sa reklamacijama i takva "razvikana" nije vrijedna reklamacije kada radi stvari kao za 10 kuna...
Trebao si ih reklamirati svejedno. Firma takvog glasa bi se trebala posipavati pepelom zbog takvih sluški, a ne da ti ne priznaju garanciju. No, uvijek je i moguće da si dobio fake slušalice kakve se dilaju po eBay-u. Koliko si dao za njih?

Imam relativno jeftine Sennheiser HD202. Za te pare takav zvuk i udobnost ne možeš dobiti. Nakon 2 godine intezivnog slušanja muzike po par sati dnevno stvarno ne vidim tragove korištenja. Kažu da je i HD201 bolji po pitanju udobnosti ali ih ja nigdje nisam mogao naći. Kupio sam i jedne MX160 curi za iPhone - te su bile miljama daleko od onih što se dobijaju uz telefon i na njima nisam primjetio da su loše izrade makar su samo 60-tak kuna - koristila ih je 3 mjeseca i onda izgubila
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 13:57   #216
534
Registered User
 
534's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: zg
Postovi: 1
u zadnjih 5 godina skupio sam oko 10 ak pari sluški i ovo je moja top lista

do 150 kn Pioneer SE-M290
prilično su ugodne u usporedbi sa sluškama u toj cijenovnoj klasi
malo su mutne u sredini i visokima ali je bas prilično precizan

do 350 kn Stagg SHP 4500
Dj slušalice sa nevjerojatnim zvukom za cijenu, stereo slika je slična Gradu sr80
nisu bash najugodnije za nošenje zbog specifične namjene ali za tu cijenu sigurno nema boljih

Grado SR 60/80 nema se što više reči osim da se isplati dodati još 140 kuna za SR 80

Sve Senhiser imaju jednu veliku manu a to je da svaki model ima prenaglašeno neko frekvencijsko područje, (osim naravno modela preko 200 E)

In ear sluške su katastrofa pa čak i one od 2000 kn
i ne preporučam ih nikome
jedine koje koristim su najjače Sony MDR 700 i one me mogu donekle zadovoljiti kad sam mobilan

i jedna napomena

pazite se kad kupujete na njuškalu jer vidim da jedan lik dila Sony MDR 700 ali kinesku kopiju od 4 baksa
534 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 15:41   #217
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Dobar dan svima!
Htio bih si nabaviti jedne dobre in-ear slušalice, do 400 kuna. Uopće ne znam odakle početi jer sam potpuni neznalica na tom području. Znam samo da imam ove glupe iPhone slušalice koje su fenomenalno sranje.

Hvala vam unaprijed!
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 18:58   #218
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Ukoliko do sada nisi nikada čuo za probleme koje slušalice mogu uzrokovati, obrati se u nabližu bolnicu, odjel ORL, pa pitaj nekog od liječnika da te prosvjetli?
I da odmah kažem, ja nisam povukao nikakvu usporedbu između platronicsa i nekih drugih slušalica,pa tako niti tvojih HD555, nego sam ih samo naveo kao primjer kakve ću JA tražiti, a ne kakve trebaju drugi forumaši tražiti.
Kad već pametariš, prouči malo fiziologiju ljudskog tijela pa ćeš vidjet zašto se tijelu opće znoji i šta se događa kad sa sluškama onemogućiš isparavanje znoja, a samim time i hlađenje uha.
Ja sam samo izneo određenu činjenicu koja može,a i ne mora biti smjernica ka kupovanju slušalica.
SVE slušalice loše utječu na sluh,bez obzira na cijenu!
Ne poričem da su upravo te, cirkumaurealne sluške najkvalitetnije, al meni baš ne trebaju neke tipa HD555 za gaming, pa zato ganjam neke koje leže na uhu i ne zatvaraju potpuno.
U ostalom,svatko ima svoje veselje...
Da tako je svatko ima svoje veselje, a tvoje je očito pogrešno upućeno, jer ako si mislio da sam ja TEBE napao svojim komentarom, varaš se, ja sam napao tvoju dezinformaciju gdje tvrdiš da sve slušalice koje prekrivaju cijelo uho nevaljaju zbog lošeg utjecaja na zdravlje, konkretno na infekciju uha uzrokovano pretjeranim znojenjem istog!
Dakle ja sam prokomentirao tvoju izjavu a za TEBE me boli nokat!
Nadalje, dobro je rekao odnosno prokomentirao Zvone2772 da je vrlo bitno dali su slušalice otvorenog ili zatvorenog tipa, jer onda kroz njih(ukoliko su otvorenog tipa) ne prolazi samo zvuk već i toplina koja se eventualno stvara unutar njih.
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Pa prvo sam vidio da je na jednoj od slušalica lagano odvaja kučište od zvučnika (ne razumijem se baš u dijelove)... ali nije do kraja otpalo, tj. moglo se vratiti u kučište da funkcionira relativno ok. Onda je otpalo potpuno, nakon nekog vremena.. Kasnije je i druga slušalica isto tako, doduše ne do kraja, već se vidjelo golim okom da je na dobrom putu da se odvoji. Nisam ih više koristio, pa se nije uspjelo do kraja rastaviti (pretpostavljam). Nisam htio reklamirati, jer sam imao neugodna iskustva sa reklamacijama i takva "razvikana" nije vrijedna reklamacije kada radi stvari kao za 10 kuna... A zašto bih lagao, pa svejedno mi je! Da sam zadovoljan, rekao bih da jesam... isto kao i Roccat-om, Shure-om i Speedlinkom... I usput, nisam ni ja mogao vjerovati da tako neka firma može takve stvari raditi... bio sam vrlo razočaran.
Već ti je netko rekao, da si svejedno trebao reklamirati.
I nisam ti rekao da lažeš, pače rekao sam da mi je žao što si imao loše iskustvo, ali ako se doista radilo o slušalicama kupljnim u dućanu nevidim razloga da ih još uvijek ne odeš reklamirati?

Ja sam iz ZG i meni je servis blizu, i nažalot i ja sam imao potrebu otići u njega u vezi OVIH slušalica i sve je riješeno u nekoliko minuta i dobio sam NOVE zapakirane!
Stvarno nikakvog natezanja nije bilo, čak iako oni nisu uvidjeli na moju tvrdnju odmah svejedno su mi dali nove, tako da moja preporuka je da odeš reklamirati, objasniš kako i šta je bilo i dobro, ako nema tragova lupanja po njima nevidim razloga zašto ti nebi uvažili reklamaciju, naravno pod uvjetom da se radi o originalnim Sennheiser slušalicama!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 19:25   #219
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Dobar dan svima!
Htio bih si nabaviti jedne dobre in-ear slušalice, do 400 kuna. Uopće ne znam odakle početi jer sam potpuni neznalica na tom području. Znam samo da imam ove glupe iPhone slušalice koje su fenomenalno sranje.

Hvala vam unaprijed!
U jednom britanskom časopisu (whathifi) su za 2009. godinu nagradu dobile Sennheiser CX-300 II (revizija modela CX300) kao najbolje slušalice do 50 funti. S obzirom da sam čuo CX300 i s obzirom da su kod ovog modela malo popravili situaciju s bassom (bio je ipak malo PREnaglašen) - moje preporuke!
Uostalom, evo link.

Cijena im je nešto manje od 400 kn i dobavljive su u "bojama zvuka", ali vjerojatno i u drugim dućanima.

Od onoga što posjedujem i sam, bih izdvojio Philips SHE 9700 jer su cca 250kn u technomaxu (drugdje i dosta skuplje). Dosta detaljan i balansiran zvuk za tako jeftine slušalice.

Toliko od mene, za više dojmova vidi link.
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 19:39   #220
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
e hvala! uzet cu cx 300!
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.09.2010., 20:17   #221
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
e hvala! uzet cu cx 300!
Obrati pozornost na ekstenziju naziva sluški
Dakle preporuka je za CX 300 II
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 20:49   #222
evil992
Silent member
Moj komp
 
evil992's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Varaždin || Pitomača
Postovi: 182
Bio u bojama zvuka poslušao sam 201, 200 i 515. I najviše su mi se dopale 201 zbog udobnost, a kvalitetom zvuka su 515 ipak puuno bolje. Nemojte mislit da su 515 neudobne, udobne su samo ja nisam navikao da su slušalice tako velike, vjerujte jesu. Niti jedne od slušalica koje su ušle u uži izbor nije bilo. Nadam se da ću imat prilike otić ponovo po slušalice.
__________________
Theorem: A cat has nine tails.
Proof: No cat has eight tails. Since one cat has one more tail then no cat, it must have nine tails.

evil992 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2010., 22:03   #223
pyzdek
Premium
Moj komp
 
pyzdek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 96
Opčenito gledajući ove rasprave o preporukama slušalica su uvijek žive,a ne donose gotovo nikakav benifit nekome ko ih kupuje.ali je super pisati o tome .ni ja,kao ni "534" nevolim in ear sluške,a isto tako bih izdvojio SR 60-80 u kvaliteti zvuka-ako vam je to bitno za gaming-mp3 i opčenito,jer čete i s njima "uglavnom" preskočit sve modele slušalica u rasponu od 100-1000 kn.ako vam Grado nije dovoljno dobar,šparajte za skuplje od 1000kn.e tu tek možda razni reveiewi mogu pomoć.Meni SR60 nije lego radi konstrukcije koja je II WW pilotska i radi "sajli" koje vire iz njih s obje strane,umjesto tanje žice s jedne strane slušalica,ali najviše radi toga jer su me prije toga svojim komforom i kvalitetom izrade Philips 895 prije toga "razmazile".Moja opća filozofija kvalitetnog zvuka se svodi na to da što je zvuk bolji,tim češ više loše kodiranih mp3ca "brisat i pisat ponovo"sa 120kpbs u barem 320kpbs , ako ne i flac isl, jer se čuje razlika.zato recimo ja neznam za Iphone isl. dobre slušalice jer ne slušam muziku tako-in ear (obično mi takvi na biciklu podletavaju pod auto ).Ali sve to ako vam je uopče i bitno.Meni je, bio pa sam si priskrbio i dobre slušalice i (loše)pojačalo.U pravilu,za svaki review bi bilo dobro navest s kakvim slušalicama si pije baratao,da se stvori neka predođba jel je to bio korak naprijed ili nazad i po kvaliteti ,a i financijski naravno.
pyzdek je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 10:43   #224
tigo95
Premium
Moj komp
 
tigo95's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 142
Nakon duuuugo vremena su mi prdnule philipsove sbc hp550 slušalice. Jedna slušalica mi ne radi... Lagane su i jako udobne i bile su dosta jeftine kad sam ih kupovao. Kupio sam opet philipsove, ovaj put shp2500 ( jedine "poštene" slušalice u mojoj blizini sa cijenom do 300kn ) i debelo se razočarao. Slušalice koristim samo na compu, uglavnom mjuza i igranje. Zvuk mi je nekako jadan, slab, daleko iza onih starih philipsovih. Možda su za TV i liniju dobre ali za comp su mi jadne. "Naletio" sam za pioneera SE-M390 za 235kn. Izgledaju mi solidne za tu cijenu. Ima li tko kakva iskustva sa ovim sluškama, ono, iz prve ruke?
TNX
tigo95 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 11:23   #225
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Evo, kupija sam u "Nove boje zvuka" CX 300 - II. Slušalice su vridne svake kune koju sam dao za njih (370 kn).

Čovjek se zapita kako sam mogao prije slušati muziku na iPod-ovim slušalicama i skoro uživati u tome. Odma se naježim....

Hvala vam na preporuci!
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 15:46   #226
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Evo, kupija sam u "Nove boje zvuka" CX 300 - II. Slušalice su vridne svake kune koju sam dao za njih (370 kn).

Čovjek se zapita kako sam mogao prije slušati muziku na iPod-ovim slušalicama i skoro uživati u tome. Odma se naježim....

Hvala vam na preporuci!
Baš mi je drago da si zadovoljan sluškama, uživaj
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 17:38   #227
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Trebam preporuku koje slušalice da uzmem, biti će namjenjene uglavnom slušanju muzike i gledanju filmova, gaminga će biti pomalo, ali mi to nije najbitnija stvar.

Gledao sam Plantronics .GameCom 367 i čine mi se oke. Ili možda nešto drugo?
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 00:46   #228
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Da li netko posjeduje Sennheiser bežične slušalice? Ili bilo koje bežične?
Prije par tjedana sam trebao nabaviti Sennheiser RS 110, no to je propalo. Sad ipak planiram uzeti bežične slušalice, ali tek od modela RS 120 nadalje (jer RS 110 ne mogu puniti na stalku).
Pročitao sam 2 reviewa i nisam baš siguran da je to pametno. Manjak basa u filmovima, problemi oko gašenja baze i smetnje u stand by-u samo su neki od problema o kojima sam čitao.
Nekakvo "first hand experience" bi mi jako puno pomoglo u odluci

Nadam se da ću ipak naći nešto, već mi je dosta ovih Philipsovih za 99kn sa 6m kabela
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 23:45   #229
ajuki95
Premium
Moj komp
 
ajuki95's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: ST
Postovi: 45
Pozdrav,

da pitam nesto. Kakve bi bile Sennheiser HD201 za CS 1.6.

Uz njih bi uzeo Genius 01c . Jel znate jos neki ducan u splitu di bi mogao nac ovakav mic na zakacku. Nisam siguran u kvalitetu ovoga

Zadnje izmijenjeno od: ajuki95. 27.09.2010. u 00:13.
ajuki95 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 00:36   #230
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Manjak basa u filmovima.
Bezicne su sta ces, ali kako kome. Meni osobno ne.

Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Problemi oko gašenja baze
Baza se ne gasi osim ako je istekas iz uticnice. Stand by je nesto drugo.

Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Smetnje u stand by-u
Slusalice pocnu sustat da, ali zato sta ih genijalci drze upaljene a baza ode u stand by zbog nepostajanja "signala" (ugase komp ili sta ja znam) kojeg bi slala u slusalice, za to i postoji ON/OFF prekidac na njima pa ih ljepo ugasis, stavis na bazu da se pune i ides dalje.

Ljudi pisu svakakve gluposti. Ali zanimljivo je da sam ti ja to sve vec objasnija 2 puta preko PM-a...

Zadnje izmijenjeno od: Vendetta. 27.09.2010. u 00:42.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 05:13   #231
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
Ali zanimljivo je da sam ti ja to sve vec objasnija 2 puta preko PM-a...
Hvala još jednom
Ti imaš one RS 115? Kažeš, ne fali im basa toliko?
Kako se ponašaju (zvuče) kod slušanja glazbe i igranja igrica (ako si probao)?

Ne znam, morat ću lijepo zamoliti ekipu iz "Nove boje zvuka" da ih isprobam.
Možda ni ne uzmem Sennheiser, vidio sam AKG i još neke.

Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
Ljudi pisu svakakve gluposti.
A meni nisu gluposti. Istina, lako se ugase, ali ne možeš reć da je to uobičajeno kod žičanih. Baš zbog takvih stvari se raspitujem prije kupnje jer ih inače ne bih znao. Hell, skoro sam uzeo 110 i skužio da se ne pune na stalku.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 14:37   #232
ajuki95
Premium
Moj komp
 
ajuki95's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: ST
Postovi: 45
Citiraj:
Autor ajuki95 Pregled postova
Pozdrav,

da pitam nesto. Kakve bi bile Sennheiser HD201 za CS 1.6.

Uz njih bi uzeo Genius 01c . Jel znate jos neki ducan u splitu di bi mogao nac ovakav mic na zakacku. Nisam siguran u kvalitetu ovoga
?? Nitko
ajuki95 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 14:09   #233
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Koje sluške za HTC Hero

Krećem sutra na put bogu iza nogu s busom te da skratim vrijeme slušanjem muzike zanima me koje bi vi sluške preporučili pod uvjetom da imaju onu tubu za uho i jack 3.5mm koji paše na Hero. Gledo sam u ADMu ali imaju neke iFrogz koje dolaze u bojama a ja sam ipak čoek u ne baš tak mladim godinama

Paše mi sve na potezu Kvatrić-Rudeš....

Cijena,ajmo reć nebitna(ono,do 2 glave )....

Našo sam neke kandidate

Denon jeftini

Yamaha

Sennheiser

Pioneer

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 28.09.2010. u 14:51.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 11:39   #234
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Ovako...za igranje multiplayer igara koliko je bitna kvaliteta slusalica (s mikrofonom naravno).pretpostavljam da je najvaznije da su udobne

Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 30.09.2010. u 08:24. Razlog: psmtr falilo mi slovo t između "bi" i "na"
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 13:50   #235
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
gle : to je mobitel. Uzmi si one koje ti najbolje izgledaju/pašu jer očekivati da će ti mobitel reproducirati glazbu da mu trebaju kvalitetne sluške je jednaka očekivanju da će hrvatska na sljedećim izborima dobiti ministre koji neće zabušavati i ljude koji neće krasti
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 18:25   #236
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Mikrofon je jako važan, tj. važno je da što manje hvata pozadinsku buku.
Idealno bi bilo da ostalima prenosi samo tvoj glas.
  Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 08:23   #237
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
pa zbog prokletog mikrofona ih i kupujem a je treba što paziti kod mikrofona ili je to sve na isti kalup ?
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 11:01   #238
tomios
Premium
Moj komp
 
tomios's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 210
Ja za svoju Xperiu X1 koristim Sony MDR-EX71 i prezadovoljan sam.

Tako da odaberi pogledaj i Sony MDR-Ex seriju...

http://www.optimum-online.hr/Proizvo...CE_DESC&page=1
tomios je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 11:16   #239
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma to je sve u par deka razlike, pogotovo preko fona... ja bi volio da mi piše denon recimo na sluškama i prema tome bi ih kupio

generalno pioneer gotovo uvijek daje više za isti novac u sluškama, to je neko moje generalno zapažanje.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 11:23   #240
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ja bi volio da mi piše denon recimo na sluškama i prema tome bi ih kupio
.
tak sam i ja razmisljao, i nazalost dosta se razocarao sa ovdje navedenim modelom denona da su malo glasnije bile bi taman.
Router je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na