Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2014., 12:18   #331
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Darkscape je ogroman, s koje god strane ideš u onaj rudnik di su Sinovci, treba 2 dana jahanja. I baš onaj mrtvi helić stalno se tamo onuda mota... srećom na tome što su mi Monolitovci predali par GP37 pa se nekoliko Hindova skenjalo u onoj gustoj šumi

Inače mape su velike koliko i one 3 u Call of Pripyat, tako mi se čini.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 13:32   #332
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Damn, he's shooting at us

Velke su mape, ali rekao bih da su u CoP veće, no samo 3 su

Većinom su dobro posložene, jedino me tay countryside živcira, velka a nema niš tam. U dead city te barem malo BS smanta pa se ljuljaš
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 12.05.2014. u 13:37.
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2014., 15:55   #333
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Pitanje.

Kad ste spasili Fox-a?Jeste riješili gamad banditsku nakon toga?

(Ja sam ih riješio da vidim kakvu opremu imaju, bilo je par zanimljivih stvarčica, pa si sad mislim... )
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 16:10   #334
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Drug Brko
Darkscape i frakcija nisu novitet. Postoje ti u modu za COP - 'Vrijeme Saveza', koji sam ti odavno poslao, ali nešto u izmjenjenom obliku.

Roberto
Postoji i COP sa više mapa.

Uz par odustajanja ipak igram i ovaj mod. Napravio sam si neke preinake (9 GB) i uz samo dva kreširanja (koja su sastavni dio skoro svakog moda) došao do Army Warehouses. Šetkaranje po mapama mi uopće ne smetaju, jer iako sam omatorio ostala mi je dječja znatiželjnost. Još kao mali rastavio sam radio da pronađem ljude koji unutra sviraju. Nažalost onda su bile drugačije odgojne mjere pa sam dobio upozorenje u vidu drvene kuhače (Jaooo...). Ali ni takve ''drastične'' mjere nisu mi ubile istraživački duh. Uglavnom, mod je dobar materijal za obrađivanje, ali i za igranje.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 17:29   #335
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Pitanje.

Kad ste spasili Fox-a?Jeste riješili gamad banditsku nakon toga?

(Ja sam ih riješio da vidim kakvu opremu imaju, bilo je par zanimljivih stvarčica, pa si sad mislim... )
Dok ne odigraš mod do kraja neznaš što sve ima. Tako sam, kad sam prvi put igrao, ubio u Darkscape Sinove na čelu sa Velesom (pošizio što su me nokautirali). Drugi put kad sam igrao vidio sam da imam još par zadataka za njih. Zato budi strpljiv i zbog nekih sitnica ne ubijaj sve što se crveni.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 18:03   #336
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
da u ovom modu kad mi se neko crveni polako mu prilazim pa prema njegovoj reakciji il pucam il ga dođem neš pitat
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 18:13   #337
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Koliko je za sada izašlo official patch-eva za LA? Znači normalan patch, normalne instalacije..
Ne zanimaju me one stvari tipa mijenjanje skripte, .txt i slične pizdarije.

Bolje još pričekat pokoji patch pa onda počet igrat?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 18:28   #338
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Drug Brko
Darkscape i frakcija nisu novitet. Postoje ti u modu za COP - 'Vrijeme Saveza', koji sam ti odavno poslao, ali nešto u izmjenjenom obliku.
Druže, taman kad si mi ti poslao "vrijeme saveza", ja sam igrao "vrijeme potomaka" i to još uvijek igram. Ovo malo LA uhvatim kad ne igram "vrijeme potomaka" i to mi je jedini doticaj sa STALKER serijalom od prošlog ljeta...

Edit: Ispilio na živce u Yantaru. Ne zbog misije nego zbog krešanja igre. Doslovno svakih 5 minuta tras na destop. Tlak mi se popeo na 200/120
Al ajd, nekako sam riješio taj Yantar i sad bi se trebao naći sa Ghostom u Army Warehouses.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 12.05.2014. u 22:46.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 23:02   #339
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Meni je ovaj lab X18 toliko iznervirao,ne zbog krešanja nego zato sto sam morao ici u *ebenom bandit suitu protiv pseudogianta,burera,bloodsuckera,snorksa pa *ebem im sve,za koji k. skupljam za odijela ako idem u te laboratije da bi mi dali submachine gun i 30 metaka i da idem na te zivine.

Shvacam da malo zapapre igru,ali ovo je cisto ubijanje u pojam.
I jos sam srecom prije toga rijesio one Mercse na benzi u Darkscapeu i nakupio se municije i usput kojeg vojnika pa srecom jedva bilo dovoljno municije.

Da ne pricam sad sam izasao iz X18 i docekali me Monolithsi u ExoSkeletonima,a aj racunam municiju i idem pistoljima na njih.

Kapa dolje develeporima,stvarno su ocarali igru ovim izazovima
blava je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 23:06   #340
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Kako doći do lab X7 sad sam u tvornici gdje su Freedomovci jbg. obišo cijelu tvornicu nema prolaza ulazak od strane onog kipa s desne strane se nemože proći jedino nisam išao lijevom stranom pa ću probati ali.....


Našao sam put cestom, zavuko se u tvornicu pa jedva izašo

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 12.05.2014. u 23:25.
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2014., 23:53   #341
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Kako doći do lab X7 sad sam u tvornici gdje su Freedomovci jbg. obišo cijelu tvornicu nema prolaza ulazak od strane onog kipa s desne strane se nemože proći jedino nisam išao lijevom stranom pa ću probati ali.....


Našao sam put cestom, zavuko se u tvornicu pa jedva izašo
Napravio si istu glupost koju i ja, odem k Freedomovcima i ćuku vremena tražim jebeni prolaz, a samo se trebal održati ceste i zaobići ih

Svi su spominjali kolica u x7, i znao sam isti onaj tren kad sam ih vidio, i svejedno se scimao ko budala

Ja prošao x7, našao se s Guideom, Fangom, sad iz kanalizacije tražim ulaz u Pripyat, nać se s Ghostom (ili Fangom?) u hotelu usobi 26

BTW, po izlasku iz x7 i kod sastanka s Guideom, neko iz daljine sporadično i povremeno roka po meni, mapa mi ga ne očitava i ne vidim ga nigdje, jel netko skužio otkud je to?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 00:02   #342
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Napiši u spojler kaj je to sa kolicima u X7 već sam skoro 2 puta doživio infarkt, ne želim treću sreću
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 00:39   #343
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
A nadao sam se kad sam vidio da ima živih duša možda popravim odijelo i oružje jbg. nema gdje od Yantara
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 06:49   #344
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535



U jednom od hodnika u labu x7 gdje prolaziš kroz mrak odjednom ti baterija osvjetli invalidska kolica koja stoje u hodniku i koja iste sekunde polete na tebe. Znao sam to jer sam pročitao prije i svejedno sam se scimao ko budala



Bome ima trenutaka za infarkt u igri

Najgori od svega mi za sad nisu bili ti razno razni bloodsuckeri, snorkovi, controlleri, chimere, bureri, već glupi pseudodog
Trčim po mraku po cesti i bježim psima, ne da mi se metke trošit, i čujem kako onaj odurni lavež postaje sve tiši, pomislim da sam se udaljio, okrenem se i ono točno u tom trenutku pseudodog u letu prema meni uz gadno režanje
Skoro sam stolac potrgo kak sam odskočio
-->
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Napiši u spojler kaj je to sa kolicima u X7 već sam skoro 2 puta doživio infarkt, ne želim treću sreću



U jednom od hodnika u labu x7 gdje prolaziš kroz mrak odjednom ti baterija osvjetli invalidska kolica koja stoje u hodniku i koja iste sekunde polete na tebe. Znao sam to jer sam pročitao prije i svejedno sam se scimao ko budala



Bome ima trenutaka za infarkt u igri

Najgori od svega mi za sad nisu bili ti razno razni bloodsuckeri, snorkovi, controlleri, chimere, bureri, već glupi pseudodog
Trčim po mraku po cesti i bježim psima, ne da mi se metke trošit, i čujem kako onaj odurni lavež postaje sve tiši, pomislim da sam se udaljio, okrenem se i ono točno u tom trenutku pseudodog u letu prema meni uz gadno režanje
Skoro sam stolac potrgo kak sam odskočio
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 13.05.2014. u 10:15.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 12:34   #345
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Dok ne odigraš mod do kraja neznaš što sve ima. Tako sam, kad sam prvi put igrao, ubio u Darkscape Sinove na čelu sa Velesom (pošizio što su me nokautirali). Drugi put kad sam igrao vidio sam da imam još par zadataka za njih. Zato budi strpljiv i zbog nekih sitnica ne ubijaj sve što se crveni.

Dooobro, jasno.

Alo, vojska koja je na prolazi ispod željeznice mi je samo zaprijetila da neidem blizu. Ja sam ih sve poskidao za TOSom i to je to, mislim, to je ispravan način?

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 13.05.2014. u 13:20.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 13:07   #346
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Je, isto sam skenjao armiju ispod mosta. Ali inače dok ne zapucaju, probam riješiti mirnim putem. Municija je ipak malo vrednija nego inače do sada
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 13:23   #347
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Snajp, nešto municije i taman.
Sad sam si bacio par upgradea na TOS34 i idem pokenjat i onu vojsku na drugoj strani .
Nemogu naći niti jedan place da si spremim višak opreme, znači, oko Sidorovicha bih trebao nekakav stash da si spremim jedno 20kila opreme? :/
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 13:28   #348
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Jbg, slučajno sam zaratio s onim SINovcima i sad ne mogu Velesu predati one PC dokumente iz X18, jel' to bitno i jel' ima kakvog lijeka tomu?
thx
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 15:43   #349
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor RobertCrni Pregled postova
Jbg, slučajno sam zaratio s onim SINovcima i sad ne mogu Velesu predati one PC dokumente iz X18, jel' to bitno i jel' ima kakvog lijeka tomu?
thx
Obzirom da je to main storyline i da ti Veles daje dalje zadatak, bojim se da si usro motku. Ako imas koji save vrati se natrag i ne ratuj ovaj put sa svima
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 18:36   #350
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova


Obzirom da je to main storyline i da ti Veles daje dalje zadatak, bojim se da si usro motku. Ako imas koji save vrati se natrag i ne ratuj ovaj put sa svima
eh, snašao sam se, prišao mu s leđa i uvalio mu dokumente dok me nije prepoznao
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 20:03   #351
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333


Znam da ste svi vec dogurali daleko, ja sam spor ali temeljit .
Nasao sam prvi stash, pa sad idem robu preselit u dvije ture u stash jer ekipa nema para vise, a Sidorovich mi daje premalo.
Edit: Pa blenton, imam ormarić kod Side odmah dolje u buksi...cc

kak volim ovu igriu e

Bilo bi ljepo da piše kad napraviš pojedini mod na oružju što se dešava, jer TOS34 nakon moda guta samo slug municiju...hebemu.

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 13.05.2014. u 20:21.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 21:42   #352
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja isto krenuo ispoćetka i sad trebam iz Garbage preć u Dark Valy pa se igra ruši kako i s koje strane god da krenem jel netko već imao taj problem
Instalirao sam naravno patch 0013 i neke ispravke sa stranica koje su linkane na temi ali jbg. nešto neštima....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 21:43   #353
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
menl je tak bilo do patcha

ma ustvari ja nisam mogo u bar
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 22:11   #354
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Di kupiti bengu da natankam u svog Trabanta ( barem izgleda kao on )

I di naci Bulat ili Berill armored suit ? Imam Monolith suit i za sada je dostatan,ali Berill/Bulat mi je favorit
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 23:33   #355
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Ja vec promijenio 6-7 i dva jos nosim u ruksaku i ne koristim - cuvam za zavrsnicu
Dva ecologist odijela sam dobio od znanstvenika u misijama za njih, danas sam u pripyat sewers nasao psz 9Md, a nedavno sam napisao i gdje je u labu x7 jedan ssp 99m, odijelo ima karakteristike bolje od sevae..

Nadje se odijela, nije bed.

Tko ostavlja stvari u cordonu, samo da velim da odavno nisam bio tamo, daleko je i nemam potrebe

Probajte to ostavit u yantaru kod znanstvenika, vjerujem da nitko nece dirat. Makar mislim da za stashanjem nema potrebe, moze se i dic weight i nosit sve sa sobom umjesto setanja.

Inace sewers je slozen ko pravi labirint, namucio sam se dok nisam nasao izlaz, a radijacija, snorkovi i stakori na svakom cosku
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 14.05.2014. u 11:23.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 23:42   #356
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
a jesam se natrč'o...odoh leć' i odmoriti do sutra
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 18:47   #357
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ajd ekipa ludim vise,kako refuelati auto ?
Imam onu crvenu kantu od ( pise Fuel Barrel 25 L ) ,probao sam na sve mile nacine i nece

nije moj auto,nasao u darkscapeu,dobro me sluzi

koja je fora sa tim tocenjem benzina i di kupiti benzin ako nije to benzin sta imam u tim kantama ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 19:14   #358
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
a mozda je dizelaš pa zato neče
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 19:33   #359
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Ne bih znao za gorivo, ja držim liniju

I tako se ja nađoh s Ghostom rekoh, idem prije NPP sarkofaga otići do novog bara unovčiti što sam lešinaro i opskrbiti se, obavim sve i ne mogu natrag iz Pripyat Outskirts u Pripyat, dobim ''cant reach area warning'', jer se u taj dio uđe kroz sewers

U tri pm, ne idem opet kroz kanalizaciju, sreća pa sam spremil igru, idem dalje makar i bez municije
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 20:17   #360
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Što nitko ne zna ništa vezano za bengu? Čovjeka zanima a i mene..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na