Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2014., 20:02   #391
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor sin93 Pregled postova
a mene još uvjek zanima šta ti otpori grijača (u ohmima) znače za korisnika? sad mi je grijač 1.6Ω i naručio sam sa fasttecha 2 nova evod mt3 sa otporom od 2.6Ω i koja je tu sad razlika?
Netko je gore spomenuo ohmov zakon
Uglavnom, za istu snagu, odnosno isti osjećaj parenja sa grijačem manjeg otpora trebat ćeš i manji napon. Ako imaš bateriju kojoj se napon može mijenjati, nemaš brige oko izbora grijača. Međutim, na baterijama sa fiksnim naponom (standardno 3,7V), otpor grijača ti je jedini način odabira snage.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2014., 20:40   #392
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Koja je prednost mehaničkog moda u odnosu na varijabilne VW modove? Ono, ja ne vidim neke prednosti...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2014., 22:43   #393
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
ma taj sat fizike sam bio na kavi ili sam spavo

ahaam, to je to.. znači moram se naviknit na manje pare kao stignu grijači.. ili ih motat sam sa tankom žicom, naručio sam cjele mt3 u raznim bojama umjesto grijača, cjena manje-više ista bila
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 11:10   #394
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Jel ko ima problema sa suhim ustima/grlom, od ceg bi to moglo bit?
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 11:37   #395
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Uvijek. Radi parenja lakse dehidriras. Pij dosta vise tekucine nego inace pijes, po mogucnosti vode.

Mene svako 2-3 tjedna ulovi do te mjere da vise ni jednu tekucinu ne mogu ni osjetiti. Odvratno mi samo parenje bude. Istrpim dan-dva-tri koliko god treba, i onda parim. Neki u tom periodu pare menthol, no meni nikako isti ne lezi pa izbjegavam apsolutno sve.

I mrzim taj period. Poprilicno.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 15:22   #396
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
a dal ima koji od vas neki tekučina za prodat jeftino, ono za probu.. više volim mjenjat svako malo nego stalno parit isto..može i otvorene itd

pitam ovdje jer samo vamo bi to neko mogo imat
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 19:42   #397
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Pa obično na štandovima po trgovačkim centrima gdje prodaju e pljuge i ostalu opremu, možeš na licu mjesta isprobat okuse.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 20:11   #398
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
samo što je to u Zg a ja iz Vinkovci haha
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 23:10   #399
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Uvijek. Radi parenja lakse dehidriras. Pij dosta vise tekucine nego inace pijes, po mogucnosti vode.

Mene svako 2-3 tjedna ulovi do te mjere da vise ni jednu tekucinu ne mogu ni osjetiti. Odvratno mi samo parenje bude. Istrpim dan-dva-tri koliko god treba, i onda parim. Neki u tom periodu pare menthol, no meni nikako isti ne lezi pa izbjegavam apsolutno sve.

I mrzim taj period. Poprilicno.
Dal bi tu 100% VG sta pomogo?
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 23:16   #400
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nemam pojma, ne volim tekucine sa previse VG-a pa nisam ni probao
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.11.2014., 23:21   #401
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
može bit ali i nemora da bude, svako drugačije reagira.. mene nekad zna bolit stomak kad se preparim tj uzmem 20-30 dimova zaredom nako ogromnih, a cigara mogu 10 zaredom popušit i ništa mi..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 19:58   #402
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
Dojadile i meni cigarete, ugl zbog financija, ali i smrada, a ovako volim pusit i ne zelim skroz izbacit to pa reko da probam s ovim.

Ovo sam na brzinu sklepao citajuci tu komentare pa da mi potvrdite jel to sve sta mi treba za pocetak.

http://www.fasttech.com/products/0/1...e-rechargeable

http://www.fasttech.com/products/0/1...il-clearomizer

http://www.fasttech.com/products/0/1...r-e-cigarettes
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 20:37   #403
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
ha gle, i jest i nije, ovisno o gledistu. iako imas sve sto ti treba, ja bi obavezno ubacio jos jednu bateriju, da je furas dok punis drugu, svakako jos par attya i strujni adapter koji brze puni bateriju. i gledao bi da je baterija original joyetechova ili kangertechova.

Imho, ne znam koliko ima rezona to izvana narucivat, kod nas je jednostavnije, brze, i imas garanciju na baterije (bar je bilo kad sam ja kupovao). a eventualna razlika od stotinjak kuna po meni ne opravdava to - jer kad pogledas pusackih ocima - to su samo 4 kutije cigara
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 20:50   #404
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
ha gle, i jest i nije, ovisno o gledistu. iako imas sve sto ti treba, ja bi obavezno ubacio jos jednu bateriju, da je furas dok punis drugu, svakako jos par attya i strujni adapter koji brze puni bateriju. i gledao bi da je baterija original joyetechova ili kangertechova.

Imho, ne znam koliko ima rezona to izvana narucivat, kod nas je jednostavnije, brze, i imas garanciju na baterije (bar je bilo kad sam ja kupovao). a eventualna razlika od stotinjak kuna po meni ne opravdava to - jer kad pogledas pusackih ocima - to su samo 4 kutije cigara

A sta onda preko njuskala ili da ipak potrazim u nekom ducanu?
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 20:55   #405
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
I ja se mislim otarasit cigareta jer mi uzimaju dah kad radim. Pusim ko turcin najjace cigarete sto imamo i one su mi pocele biti slabe. Dajte nesto dostupno u hr da uzmem a da ne crkne u dva dana. Hvala.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 22:15   #406
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
G-boy : početnički set odličan, još par grijača ubaci i to je to.. još jedna baterija bi ti dobro došla dad jednu pariš a druga da se puni..

smuchac : u Hr imaš dosta trgovina ali cjene su par puta veče nego na npr FastTech-u di je kolega gore sastavio set.. registriraj se na Vaper club pa probaj kupit nešt malo korišteno ili ne korišteno po razumnoj cjeni, na njuškalu je npr Evod MT3 atomizer (ono di ide tekučina) 40 kn!!! na FastTech-u je 2 dolara.. računaj..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 23:46   #407
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
Uzet cu prvo ovako pa onda kad se malo uhodam cu kombinirat dalje.
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 00:47   #408
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Okič. Hvala!
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 01:39   #409
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
ako ti se svidi parenje, onda ćeš još na tome uživat, dok ti ne ode grijač pa ti digne živce ako nemaš rezervu.. to dok ne naučiš motat ako ae uopće mogu na tom atty-u, nisam gledo..
kasnije ćeš vjerovatno preč na modove i sam si pravit grijače, vatu/špagu, različiti WW.. samo polako, modovi mogu čekati
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 17:46   #410
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Evo jedne preporuke:

Aspire Nautilus Mini

3 dana se vec igram sa ovim atijem, i za sad sam poprilicno zadovoljan. Nikakvih leakova, grgljanja, niti iceg slicnog. Najbolji uvjerljivo od svih koje sam probao po tom pitanju. Kvaliteta izrade je stvarno vrhunska, sumnjam da bilo tko moze nesto na ovom shebati prilikom mijenjanja/refilanja.

No kako to obicno biva, nista nije savrseno. Daje mi ipak malo losiji okus od Protank minia 3. Vise pare, sve bolje od spomenutoga, no losiji, tocnije, slabiji okus.

Ali taj dio me ne smeta, jer sa protankom sam imao dosta problema. A ako ovaj ostane ovako odlican, malo manje okusa me nece ubiti. Trenutacno je montiran na Nemesisa, 3,7V 18500 baterija, i sve radi fantasticno.

Sto se tice okusa, moze biti da me samo grijac zeza, jer po jubitou ovu mrcinu poprilicno hvale. Osim gore spomenutih pohvala hvale i taj okus. Na zalost ja taj okus ne mogu pohvaliti, ali sve ostalo cista desetka.

I iskreno se nadam da je do grijaca. Jer ako je, onda imam novog daily drivera uz kayfuna
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 18:00   #411
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Jel dobavljiv u HR? Nemam volje narucivat nista izvana pa makar platio i duplo.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 18:33   #412
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
sve je manje-više dobavljivo

http://parilica.hr/

http://mtmstore.hr/

http://www.mysteria-e-cigarete.com/
tu imaš i taj http://www.mysteria-e-cigarete.com/i...us-mini-detail

imaš i pufkalica itd, razni štandovi po večim trg centrima..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 21:03   #413
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Kolega je vec linkao, a ima ga na bas dosta mjesta.
I ja uzeo u hrv nakon sto sam pogledao par recenzija na jubitou. Ne da mi se cekati na dostavu
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 21:15   #414
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Opet,s druge strane cujem misljenja nekih prijatelja da to uopce nije zdravije niti da je bolje a nisam budala da znam da je samo katran pametnome dosta... Rekose mi ili pusi cigarete ili ne pusi nista. Sad ti budi pametan. Kakva su vasa gledista. Iskustva cujem ali razmisljanja a pogotovo realna vrijede vise. Bar meni...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 21:32   #415
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
zdravije mora bit, to skužiš po sebi, ako radiš fizički, primjetit ćeš da imaš više kondicije nego inače, ok ne baš prvi dan ali nakon 3-4 dana odma, barem meni, iako zapalim i pravu cigaru tu i tamo kad ne ponesem struju..
na čudne poglede od prijatelja ćeš naviknit, a i oni će.. i svaki od njih će te pitat da povuće koji dim..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 23:18   #416
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Misljenja sam da trpam nikotin bez katrana i dima pa i ja kuzim da je zdravije al da je zdravo,nije. Jedino ne bih htio da sad steti nesto drugo i nesto gore nego ovo sad....
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 23:54   #417
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
Naravno da je stetno, u kojoj mjeri studije ce pokazat s vremenom, ali cinjenica je da je obicna cigareta na par potencija stetnija pa sad ono, manje zlo.
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 13:29   #418
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Opet,s druge strane cujem misljenja nekih prijatelja da to uopce nije zdravije niti da je bolje a nisam budala da znam da je samo katran pametnome dosta... Rekose mi ili pusi cigarete ili ne pusi nista. Sad ti budi pametan. Kakva su vasa gledista. Iskustva cujem ali razmisljanja a pogotovo realna vrijede vise. Bar meni...
Zdravo nije, tocnije, ne moze biti. Ali da je nesto dosta ne zdravo - sumnjam. Znam najbolje po sebi, jer igram futsal 2x tjedno. Prije i poslije eciga su totalno druge dvije osobe na terenu.

Zdravlje mi je opcenito bolje od kad sam smrduse bacio. O osjetilu mirisa i okusa necu ni pisati, mogao bih bajke o tome.

Ako je recimo cigareta nezdrava 10/10, ovo je valjda 0.5/10. Iako sam misljenja da je razlika i veca. Inace, u cigarama ima preko 5400 poznatih (naglasavam ovo - poznatih) kemijskih sastojaka. Pa cak su u nekima pronasli i arsena u manjim kolicinama.

U e-tekucinama toga sigurno nema. Nikotin sam po sebi nije ni malo nezdrav, ali on je taj koji stvara i odrzava ovisnost. No sam po sebi ne skodi.

Sto se tice prijatelja, mene su svi moji gledali u cudu. I dobivao sam takodjer te debilne komentare tipa 'ili pusi, ili ne pusi, bacaj te dude za djecu'.

No zanimljivo, osim jednoga iz blizeg kruga, svi ostali su takodjer na ecigu. Istina, neki su i odustali od toga, ali su barem probali. Ukratko, sta te briga tko ce ti sta reci. Tvoje zdravlje je u pitanju, probaj barem. A u kratkom roku ces vidjeti sve vise i vise prijatelja kako i oni 'probaju'.


Mojima je danas to toliko normalno da se zacude kad netko zapali 'analognu'
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 13:31   #419
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Hvala na prosvjetljenju.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2014., 15:07   #420
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na