Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2011., 17:53   #391
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Nema SP-botovi su najbliže sp što može biti i imaju ili će biti
Nema tutorial-moram stavi ss gdje na tutorial piše "coming soon" i još će biti instruktori tj dobrovoljic koji će uvodit nubove u igru, ako hoćete naravno.
Sama mehanika i heroji su kopirani naravno nije se ni htjelo pravit nešto novo, samo se igra modernizira, reconnect voice grafika statovi itd.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2011., 18:42   #392
tigerija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 253
Nema SP-botovi su najbliže sp što može biti i imaju ili će biti

Prije sam mislio na Campaign. Da ima neka priča bilo bi fora. Odma naučiš i igrati tako.
tigerija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2011., 19:19   #393
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor tigerija Pregled postova
Prije sam mislio na Campaign. Da ima neka priča bilo bi fora. Odma naučiš i igrati tako.

Decko, ti si lood. Jesi li ti ikada igrao Dotu? Kako mislis nauciti igrati kroz kampanju? Tu mozes samo nauciti princip selektovanja i upravljanja jedinicama, ako ga vec ne znas. Kada to naucis ti i dalje ne znas igrati tu igru. Naucio si samo kako pokrenuti jedinicu. Za igru treba vjestine i iskustva. Ne moze se to nauciti kroz jednu kampanju.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2011., 19:29   #394
tigerija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 253
DotA je užasno loše dizajnirana igra.

Igrao sam od prvih verzija u Wc3. Kad je krenula beta HoN-a sam krenuo s time jer više nisam bio klinac te su mi bezubrazluki Wc3 DotA igrača bili odvratni.

Probao sam LoL.

Problem kod ovih igara za početne igrače jest to št nemaju pojma što kupovati. I treba jako puno vremena da sve proučite. Takav sam ja imao problem kod LoL.
Kroz Campaign bi imao vremena da naučiš što koje stvari rade i koje su na kojem heroju najbolje.

To je moje analitičko mišljenje.
tigerija je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2011., 19:29   #395
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Kakvih postova haha. Pa ljudima treba godina dana i 500 partija da usvoje sve kako spada u Doti i da i dalje budu relativno noobovi a ovi bi campaign poslije kojeg znaš igrat. Right.
@tigerija
Užasno loše dizajnirana? Grafički ili misliš na gameplay?
Najmanji problem je šta kupit. Malo zdravog razuma i iskustva iz partija i znas sta treba uzet ovisno o situaciji. Uostalom kome se ne da razmisljat moze igrat slijepo po tutorialu pa bit failer u svakoj drugoj partiji.
I još pitanje, jesi ikad igrao u ikakvoj ligi/privatne partije/išta takvo?
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 03:30   #396
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor tigerija Pregled postova
DotA je užasno loše dizajnirana igra.


To je moje analitičko mišljenje.
Dobra ti je ta ideja da naprave kampanju za preko 100 heroja.

Super ti je ovako je bashati po jednoj od par igara na svijetu koje zapravo imaju nekog smisla i balansa u sebi uz gomilu multiplayer smeca koje se koti iz mjeseca u mjesec samo zato što si očito katastrofalno loš.
Icefrog je s dotom oduvijek radio odlican posao u W3, a odlican posao ce nastavit i u Valveu.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 06:10   #397
tigerija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 253
Ne basham. Nisam nikad bio loš... Igrao sam po turnirima itd.

Čemu negativne pretpostavke? (retoričko pitanje)
tigerija je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 09:04   #398
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Pa trebalo bi nekih 3 sata video tutoriala napraviti za noobove.

Kako korisiti halt i stop, koja drva rušiti sa tango-om, napomenuti da se power threads prebace na intelligence tako da si povisiš manu da imaš za skill, šta sve može bottle i sl.

Kužiš, ja nisam igrao dotu, i evo jučer igram dota2, naš lik crkne i počne šizit "get gem", i ja ga ne kužim šta on melje. Naravno, da mi je odgovorio na pitanje umjesto "lol noob blaaa", to bi bilo lakše za skužiti.

Ali pošto su većina Dota igrača nesposobni odgovoriti na jednostavna pitanja čak i dok su mrtvi ili u bazi, zbilja bi trebalo tutoriale napraviti.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 10:25   #399
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Realno iz tog razloga ni ne igram Dotu2 ako nismo barem trojica da mozemo zajedno u timu.
Ne da ne bi znao kupit gem, već bi isto tak pizdio na nekog jer ne zna.
Za noobove ne bi bilo dosta ni 50 sati video tutoriala. Uostalom, jel nema na youtubeu opisan svaki heroj, koja mu je funkcija i to? I raspored svega na mapi je identican kao u staroj doti, a bome po forumima a i na youtubeu ima hrpa tutoriala za wardanje, pullanje-stackanje, tango, neke buildove, dobre -cm teamove i slično.


Public partije su uvijek loše i ima hrpa bezobraznih ljudi i to je činjenica. Ako složiš team od 5 i igra te stacka protiv drugog složenog teama to je to. No flame, no spam, just fun.
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 10:57   #400
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Meni tutorial nema nekog prevelikog smisla. Zar gledanje live gejmova tj replayeva nije dovoljno?
domina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.12.2011., 17:29   #401
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Na Gamersbooku(zasada samo na fecebook profilu) ima neka najava da će organizirati Dota2 turnir s nagradama (pare i hardware) pa ako netko ima igrača za tim, ako bude free upad, nema razloga zašto se neprijaviti.




Ontopic, nadam se da neće biti free2play niti preskupa(~50€), mislim da je 30-35€ čisto ok cijena. Jer ako bude besplatna, previše idiota će igrat igru, pa bolje da se mora makar nešto platit pa će odmah dio njih otpasti. No opet nebi valjalo da bude preskupa jer će onda ostati bez dosta igrača. Jerbo, tko igra staru dotu, već je ima, hon je besplatan i tako.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 19:59   #402
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
otkad je hon besplatan?
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 20:25   #403
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
HoN je besplatan par mjeseci, manje od 6 mj ziher.

Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Meni tutorial nema nekog prevelikog smisla. Zar gledanje live gejmova tj replayeva nije dovoljno?
Pa nije meni problem sama borba, to mi ide dosta intuitivno. Problem je kad mi dođe bloodseeker i baci ult, a ja ne znam da mi to radi dmg kad se mičem i riknem

Stvar je da puno brže naučiš gledanjem nego čitanjem šta koji skill radi. Da ne spominjem da neznaš kako skill izgleda, što je glavna stvar.

I kakvih 50 sati, treba neko stavit na youtube filmiće di se posveti svakom heroju minuta-dve.


Danas sam baš igrao sa groznim pudgeom, ili uopće nije koristio kuku, ili je povuko miniona, strašno nešto. I kaže on "this hook is so usless" XD
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 20:48   #404
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Pa ja ak hocu npr. ispobati neki bild ili malo vjezbati nekog heroja odigram game protiv botova. Niti te ne zovu nabom, niti rage-aju ak si afk niti ce se ljutiti ak livaš . A solidno i igraju, nekad malo i predobro (umjetnost je pogodit jednog s arrowom od mirrane).

Uglavnom za vjezbanje super.

Za one koji ne znaju kak se igra protiv botova...odete na privat game -> create lobby -> game options, staviti kvacicu pod fill empty slots with bots, zauzmete si mjesto, start i halas.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 20:49   #405
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova

Pa nije meni problem sama borba, to mi ide dosta intuitivno. Problem je kad mi dođe bloodseeker i baci ult, a ja ne znam da mi to radi dmg kad se mičem i riknem

Stvar je da puno brže naučiš gledanjem nego čitanjem šta koji skill radi. Da ne spominjem da neznaš kako skill izgleda, što je glavna stvar.

I kakvih 50 sati, treba neko stavit na youtube filmiće di se posveti svakom heroju minuta-dve.


Danas sam baš igrao sa groznim pudgeom, ili uopće nije koristio kuku, ili je povuko miniona, strašno nešto. I kaže on "this hook is so usless" XD

Pa zato trebaš odigrat 100-200 partija, s tim da svaki put odigraš s drugim herojem pa ćeš znat koje skilove ima kad budeš igrao s njim, odnosno kad bude igrao protiv tebe. To je najbolji način.
U biti možeš odigrat tih 100-200 partija sa 30ak heroja koji se najčešće pikaju i eto, već skoro znaš većinu.

Što se tiče itema, nemorate znati ispočetka za sve iteme šta koji znači u detalje i što radi, možete igrat s univerzalnijim itemima i onima koji se češće koriste a kasnije počnete ubacivat neke naprednije stvari. Jer možete odigrat ok i na taj način, nemorate se brinut da će vas neko silovat ako imate i malo soli u glavi. Itd, itd, itd


EDIT:

Hvala svima koji me zovu da odigram partiju s njima, al trenutno nemam uvjeta za igrat. Na laptopu sam dok sam na praznicima pa zato ni ne joinam
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 27.12.2011. u 21:04.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 20:54   #406
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Hon je besplatan nekoliko mjeseci, ali nema problema sa leaverima. Postoji "Verified only" opcija koju označiš i igraš samo sa igračima koji su platili. Odmah ti izbaci dosta seljaka i ostaju oni koju su bili voljni dati novce za igru, a samim time i malo normalniji.

Iako nije cijepljen od idiota, al barem nema leavera.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2011., 09:05   #407
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
jučer je bilo livera u jednom game-u
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 29.12.2011., 23:40   #408
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Moj tim owna, neprijatelji pošalju hrpu couriera, i još kaže neš tipa "feel my powwwah" a ja ko sand king blinkam, ubijem prvog couriera i onda zbog mog pasiva lančana reakcija ubije sve ostale XD
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2011., 00:12   #409
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
a glejte, postoji playdota.com i tamo ima brdo materijala za svakoga koga zanima
recimo, ovaj guide sam procital barem 10 puta, ne jer nisam mogel zapamtiti nego jer je lik prejebeno napisal cijeli guide
domis je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2011., 12:36   #410
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Juče me išlo i tri puta za redom odbio mirjanu i bio ownaž nad ekipom i onda zadnja runda tamo negdje u 5 ujutro dobim es, dobro odigrano, al imali smo malo bedastog am-a i bs-a, izgubili dvije strane.. da bi na kraju roknuli njih cetvoricu, nas 3 mrtva jedino bs i am im rokaju bazu, dok ih storm zabavljao i ovi budale su ka minutu naganjali umjesto da rokaju throne.. ja sam im piso da rokaju po tronu jer storm nemoze nista am-u koji ima full gear (6brutalnih itema). Da bi se na kraju ovi ozivili i porokali ih, a tron osto na 200 hp-a..., ovi nam stisnuli kontru i gg . Presmjesan gejm.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2011., 15:16   #411
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Tu sam situaciju i previše puta doživio u običnoj doti. Baš zbog debila koji idu kao na kill umjesto da rušimo barake il tron.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2011., 15:30   #412
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Juče me išlo i tri puta za redom odbio mirjanu i bio ownaž nad ekipom i onda zadnja runda tamo negdje u 5 ujutro dobim es, dobro odigrano, al imali smo malo bedastog am-a i bs-a, izgubili dvije strane.. da bi na kraju roknuli njih cetvoricu, nas 3 mrtva jedino bs i am im rokaju bazu, dok ih storm zabavljao i ovi budale su ka minutu naganjali umjesto da rokaju throne.. ja sam im piso da rokaju po tronu jer storm nemoze nista am-u koji ima full gear (6brutalnih itema). Da bi se na kraju ovi ozivili i porokali ih, a tron osto na 200 hp-a..., ovi nam stisnuli kontru i gg . Presmjesan gejm.
Ja neki dan ko am 1 vs 4, uletim u forest, neprijatelji se razdvoje na 2 i 2. Iskoristim ja mantu, blinkam, a obe grupe love moje iluzije, uopće ne kuže da obje grupe love istog heroja. Najbolje od svega Pudge ubije sam sebe jer misli da će ga moja iluzija ubiti
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2011., 15:39   #413
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
napiso sam odbio mirjanu, pardon, dobio ..
A eto, štaš, ljudi više vole imat dobar scor u match-u neg općenito u doti .
domina je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 15:46   #414
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Domis kako je igrati dotu preko sticka? Kakav ti je ping? Od 10og se opet vraćam u igru, samo ću izgleda bit osuđen na net preko sticka :/


Inače, sve najbolje ekipi i jedna prigodna

__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 08:18   #415
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Epic Dota 2 Beta Giveaway - pa tko još nema Dotu 2 za više informacija ovdje pogledajte :
http://www.dota2club.com/

hvala !
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 11:15   #416
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Domis kako je igrati dotu preko sticka? Kakav ti je ping? Od 10og se opet vraćam u igru, samo ću izgleda bit osuđen na net preko sticka :/


Inače, sve najbolje ekipi i jedna prigodna

*snip
dotu2 nisam puno igral al ovak mi je na doti1

garena: 90-120ms (ako je dobar host)
Ranked Gaming Client: 50-60ms (serveri u francuskoj)
Dotalicious: 40-50ms (europski serveri u njemackoj, mislim da hamburg)

uglavnom, ja zadovoljan
domis je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 12:39   #417
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Jel ima ovdje tko da igro ovo i jel postoji kakva steam grupa od PC Eksperta za dotu???
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 12:49   #418
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Skoro svi sudionici u ovoj temi igraju, neki više neki manje aktivno

http://steamcommunity.com/groups/pcedota2
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 21:32   #419
stsonic
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Skoro svi sudionici u ovoj temi igraju, neki više neki manje aktivno

http://steamcommunity.com/groups/pcedota2
ovo "skoro" je ključna riječ. ja još nisan doša do nekakvog invajta ili keya
stsonic je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 22:00   #420
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Pa de skupi još dvojicu pa kreirajte tim na gamersbooku, tamo su dosad podijelili tko zna koliko kijeva i još uvijek dijele
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na