Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.11.2015., 11:57   #91
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Pa u svom postu iznad odnosilo se na developera/publishera. Koga god on njih, ujebali su.

A ovi koji preorderaju nisu ionak nista bolji i svojim postpupcima to i podrzavaju. I dokle god ce to ljudi radit, izdavaci ce i serveirat takva sranja od igri, tj. ne igri nego poluproizvoda i onda uz bugove mnostvo DLC-eva.

Svi koji su napravili preorder ili kupili igru nakon sto je bilo poznato kakva je, su to i zasluzili i s tim se u potpunosti slazem. Ne samo Batmana u ovom slucaju, nego opcenito. Netko tko slijepo baca novce nema nikakvo pravo se buniti kasnije.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 12:11   #92
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Slazem se s vama, dok ne probam igru ne dajem pare unaprijed, zato jos uvijek nisam kupio gta5, preorder nisam htio a sad cekam da cijena padne priblizno cijeni preordera (onog argentinskog il kojeg vec).
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 12:53   #93
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
To i kazem. Prije smo u doba cdova i disketa jebote imali demoe igara, 1-2 levela da vidis kako igra dise. Ako ti ide dobro, svidja ti se setting i gameplay, kupis full.

Danas igru i ne vide, ne igraju al preorderaju ko da je lijek za rak. A i sta mislis zasto danas nema demoa? Tesko je stavit vani 4-5gb demo kad gotovo svak ima flat? Nema demoa da ljudi ne vide koliko je igra sranje. Od 100 nezadovoljnih kupaca diljem svijeta, njih jedva 50% ce zatrazit refund, i to vecina u americi gdje mu moras vratit pare.

Jos kad vidis kako CR sa SC dize 100m a nije pokazao ama bas nista za te pare, pokazuje kako su gameri ovce za sisanje.
Sta je bilo sa solarnim placanjem? Ti meni proizvod, ja tebi pare? A ne ne, sad je ti meni pare, a ja ti dam sta ti dam i kad ti dam i ko jebe moja obecanja i tvoja ocekivanja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 13:06   #94
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Navodno je potrebno 12GB RAM-a za smooth gameplay

http://www.vg247.com/2015/10/29/even...-major-issues/
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 13:12   #95
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
igra zahtjevnija od 3-4 prosječne virtualke... a mislio sam da je sve već viđeno
syss je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 14:29   #96
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Da ovo za rame je poznato od prije i nisu ništa napravili po pitanju tog. Ima memory leak i tek nakon 10gb se ustabili 1440p mislim da do 11-12 ide tako da treba više manje 16gb za "ugodno igranje". Komedija 4K nećemo ni spominjat
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 14:30   #97
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Očito je WB-u cilj da ova igra postavi nove trendove za benchmark
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 14:34   #98
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Slična situacija je i sa Mortal Kombatom bila i trebalo im je više od pola godine da koliko toliko isprave probleme. MK je isto brutalan leak imao i tek ga je ovaj patch u 8.-9. mjesecu fixao. MP problemi su i dalje ostali naravno.

Katastrofa kakve portove rade. I onda kad naletim na pacijente koji pričaju kako je ovaj batman jedan od materijala za GOTY haha
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 15:01   #99
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Na konzolama je igra sasvim solidna, pa možda je nekome čak i kandidat za GOTY. S druge strane, na PC-u teško da će ikada pobrati neku bitnu nagradu, osim možda FOTY, što si već ranije najavio
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 15:20   #100
Teknokyo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Unknown
Postovi: 75
Planirao sam kupiti ovaj naslov, ali sam zbog problema s igrom (wajnanja na redditu) ipak odlučio pogledati cijeli gameplay na twitch-u (na dan izlaska igre). Konkretno, gledao sam Lirik-a koji sa svojom konfiguracijom može igrati na 4k sa +60 fps-a. Nisam primjetio ni jedan problem ili bug u gameplay-u te mi je igra po onome što sam vidio i njegovim komentarima bila odlična. Odlučio sam pričekati da igru "poprave", tj. optimiziraju s obzirom da imam 8gb rama, a to navodno nije bilo dovoljno za fluidan gameplay (1200p, 60+ fps). Sada nakon izlaska "optimizirane" verzije opet sam razočaran

Što se tiče preordera, slažem se da na taj način štetimo gaming zajednci, ali za neke igre sam jednostavno bio "na-hypan" i imale su dobru cijenu preordera
Osobno sam do sada napravio 3 preordera (early access igre neću spominjati), BF3, BF4 + premium, te nedavno Battlefront ultimate edition, ali isključivo preko Origina i uz uvjet da igru mogu dobiti jeftinije (hint: viva Mexico ). Najbitniji razlog zbog kojega sam radio preorder preko Origina (a ne drugih cd key online shopova) je, refund unutar 7 dana ili 24sata gameplaya čak i ako igra nema nikakvih problema pri releasu, a u koliko bude problema rok se produljuje na 30 dana od release tj. 72h gameplaya. Dok god mi Origin omogućuje jeftiniju nabavu igre preko Mexica i refund, ne vidim razloga zašto ne napraviti preorder ako ste u tom trenutku pri lovi
Teknokyo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 17:30   #101
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Ne znam ako sam dobro shvatio ali ako kupiš Batman Arkham Knight, ima Steam ključeva po 26$, dobiš sve prijašnje Batman nastavke gratis
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2017., 11:40   #102
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Da dignem temu malo iz mrtvih.

Ja sam krenuo igrati ovo, samo iz jednog razloga. Fully wireless na trosjedu ispred TV-a.

Trenutni setup je Logitech G930 + Speed-Link Torid + LG 108 FHD tv.

Igram igru iz videoteke, nikakav patch i meni radi super. 80-120 FPS-a, zadovoljan igrom, ali nisam još navikao na gamepad još uvijek. Ubilo me trzanje na početku, kad ono vidim lock na 30 FPS-a. Stavio unlimited i super sada radi.

Imam par FPS dropova, ali kakav je usrani port igra još dobro radi.

Nekih 15% igre imam, meni je igra za sada dobra. Možda bi trebao koji patch "pribaviti".
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 09:20   #103
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Nakon nekih 6-7 sati mogu samo reći da je igra odlična. Jako me podsjeća na jedinicu. Ne znam zašto nije dobro prošla kod kritičara (osim neoptimiziranosti), igra je fakat odlična. Na nekih 25% sam, nadam se proći do nove godine. Raznolikost misija, grafika, vožnja, riddlerove zagonetke itd.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 09:30   #104
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Zato jer su najavili nesto vezano za pricu sto je nabrijalo dosta fanovaf pa je ispalo da nije tako ali necu o tome da ne spoilam.

Pa pa pompozne najave batmobilea a ispao je cisti smor...

Pa cijeli fijasko sa dodjeljivanjem porta firmi koja to nikad nije radila i imala 6 tjedana da ga napravi.

Ima tu stvari ali igra nije uopce losa.
I sto je najbolje zbog nje smo konacno dobili steam refund.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 09:32   #105
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
A gledaj, moguće da je u početku bilo problema, ja ih trenutno nemam, nikakvih. Igra radi super, batmobile odličan, ovaj battle mode isto odličan.

Možda i igra nije tako dobra, ali uživam pred TV-om s gamepadom pa mi je sada to za promjenu nešto novo, pošto nemam nikakvu konzolu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 09:38   #106
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Ma ja se više ni ne mogu prisiliti igrati za stolom ispred monitora a PC je najbolja konzola

Ovakve igre su izmišljene za kontroler i krevet/fotelju.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 09:41   #107
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Ma ja se više ni ne mogu prisiliti igrati za stolom ispred monitora a PC je najbolja konzola

Ovakve igre su izmišljene za kontroler i krevet/fotelju.
Da, ja upravo radim listu stvari koje bi mogao igrati pred TV-om ovih dana praznika + dolazi godišnji u 1. mjesecu
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 10:38   #108
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
ovaj battle mode isto odličan.
Ti si prvi

Ali imaj na umu da u ono vrijeme je igra na PC-u bila neigriva, čak i ljudi sa 4-5k$ mašinama su imali problema. Danas je to posve druga priča iako je Rocksteady odustao od popravljanja porta jer su rekli da je igra sjebano napravljena i da nema smisla više čistit port, a i tehnologija je s vremenom uhvatila korak.

A za gamepad se slažem.

Pola Arkham Asyluma sam prošao bez gamepada, i kada sam prešao na gamepad sam skužio da pun k stvari nisam uopće koristio je mi je na tipkovinici bilo inconvenient.
Da ne govorim o udobnosti i ostalim pogodnostima.

Ako ti je Batman super, kupi si Shadow of mordor. Može se sad kupit na steamu za kikiriki. Meni najbolja free flow combat igra.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 11:05   #109
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Shadow of Mordor je po meni najveće smeće za PC koje se može naći zadnjih par godina. Zašto?
Igrao prvi dio, najdosadnija igra ikada. Vidi se da je mehanika uzeta od prvog batmana, fightovi gotovi identični. Ali sami gameplay i priča, čista nula. Monotonost na najjače. Idi tamo, ubij ovog, idi tamo, ubij ovog... Priča nikakva.
Drugi nisam ni probao.

Batman je bar 3 koplja bolja igra od Shadow of Mordora.

Prošao prvi batman i drugi bez da sam trepnuo. Tako ću i treći.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:04   #110
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Shadow of Mordor je po meni najveće smeće za PC koje se može naći zadnjih par godina. Zašto?
Igrao prvi dio, najdosadnija igra ikada. Vidi se da je mehanika uzeta od prvog batmana, fightovi gotovi identični. Ali sami gameplay i priča, čista nula. Monotonost na najjače. Idi tamo, ubij ovog, idi tamo, ubij ovog... Priča nikakva.
Drugi nisam ni probao.

Batman je bar 3 koplja bolja igra od Shadow of Mordora.

Prošao prvi batman i drugi bez da sam trepnuo. Tako ću i treći.
Mei je baš bilo obrnuto.
Betmeni su isto repetitivni, ako ne i repetitivniji.

U mordoru bar imaš nemesis sistem koji je bar daj malo daška svježine.

Priča je složio bih se nepostojeća.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:40   #111
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Rijedak si koji to kaže. Ovdje je bila slična rasprava, 90% ljudi su srali po Mordoru. Svi review-i, svi kritičari su posrali igru. Ja sam si dao truda, 2 puta sam probao po par sati, obrisao nakon nekog vremena.

Ali dobro, svaka igra ima svoju publiku
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:42   #112
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Rijedak si koji to kaže. Ovdje je bila slična rasprava, 90% ljudi su srali po Mordoru. Svi review-i, svi kritičari su posrali igru. Ja sam si dao truda, 2 puta sam probao po par sati, obrisao nakon nekog vremena.

Ali dobro, svaka igra ima svoju publiku
A isto kak su svi poslrali Knighta
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:44   #113
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ma jasno, nisam ja rekao ništa. Meni je igra super, zato sam i digao temu iz mrtvih. Ne kažem ja da sam ja u pravu, kažem svoje dojmove, s druge strane kažem isto tako dojmove za Mordor.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 16:18   #114
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Jbg meni su obadva bila ok, Bat više Mordor manje (kad nije bilo više ništa bolje za igrat u to vrijeme)
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 16:22   #115
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Mordor je jedino za to, kad nemaš baš ništa za igrati.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 18:34   #116
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Mordor je jedino za to, kad nemaš baš ništa za igrati.
Za to je hearthstone

Inace osobno najbolji storyline mi ima Arkham Origins

Da su bar igru bolje napraviki.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 20:31   #117
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Meni je Asylum nekako najdraži.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 23:50   #118
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 956
Prvi Batman je Asylum...kako ide dalje redoslijed i koliko je uopće dijelova? Malo sam se pogubio...znam da Origins nisam odigrao.
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 23:59   #119
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
1.1.1 Batman: Arkham Asylum (2009)
1.1.2 Batman: Arkham City (2011)
1.1.3 Batman: Arkham Origins (2013)
1.1.4 Batman: Arkham Knight (2015)
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 00:42   #120
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
To je redosljed izlaska, prema kronološkom redu kako teče priča Origin je prvi.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na