Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2018., 22:15   #2011
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
upravo to. Disciplina i smirenost, nesto sto talijani nemaju u svom rjecniku. Onda jos imaju takvog vozaca i zato su tu di jesu.

Sad zamislite da nije amaterski izletio u njemackoj, i jos tri trke di je popusio bodove.

Bio bi u debelom vodstvu do sada. Kako voacki tako i konstruktorski.



Kimi ima 9 podija, seb 8. Ham 11.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 22:22   #2012
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
naravno da je imao prednost, ali ne u brzini covjece, o tome tupimo. Nisu bili BRZI vec SPOSOBNIJI
Ajd da se i mi složimo

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.09.2018., 22:25   #2013
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ajd da se i mi složimo

Sent from Usreo Mobara

u puno toga se slazemo, osim kad ja ocu istjeravat pravdu
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 22:27   #2014
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
http://www.dailymail.co.uk/sport/for...two-years.html


Tu su prošli kroz sve Vettelove greške. Vodio bi za 50 bodova u odnosu na Hamiltona ove god i prošle god da nije bilo Singapura i Bakua bi osvojio prvenstvo.


Isto tako Kimija je Ferrari dosta sjebao ove godine. Sa onim u boksu,motor koji je eksplodirao pa je Kimi morao vozit 5-6 utrka sa starom specifikacijom dok je Vettel imao novu, Q3 Spa što je rezultiralo da starta 6. i Ricciardo ga pokupi. Mislim da bi bio tu negdje sa bodovima ko Vettel i Hamilton da nije toga bilo. Sad kad Kimi ima isti motor ko Vettel je brži kad ga ne sjebu u timu ko u Q3 Spa.


Sad plače ko Dean da ga se trebalo pustit u prvom zavoju


https://www.gpblog.com/en/news/20539...g-3-cars-.html
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 23:18   #2015
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Gabre
za to sam ja plaćen

@draksa
Jebote, znao sam da je Vettel panj, ali nisam znao da je toliki panj.


Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 09:32   #2016
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ima pravo. To je jedini problem što se Kimi bori sa svojim prvim vozačem a Bottas ne. Ali to nije Kimijev problem već Ferrarijev.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 09:43   #2017
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
U čemu ima pravo? Kamo i kako se Kimi mogao maknuti princu u prvom zavoju? Na četvrto mjesto jel i riskirati da ga još netko nabere odotraga? Ili je trebao izaći sa staze i vratiti se u Hamiltona?

Vettel je taj koji se trebao strpiti do kraja prvog kruga. Kasnije bi se Kimi maknuo jer bi sigurno Vettel prešao Hama.

Kao što rekoh, ti i njegovi tata i mama ste na cijelom svijetu jedini na njegovoj strani

Evo ti pa gledaj. Ako ne skužiš ovo gore napisano, gledaj 100x.

https://youtu.be/9d1ppvK9npY

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 09:47   #2018
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ne. Ne govorim o prvom zavoju već o drugom. Tu je na ravnici čak išao i zatvarati Vettela pa je Vettel glupo izgubio mjesto od Hama. Nije se više uspio vratiti desno jer je Ham već tu bio i to je to. Glupo i bezveze.

Jasno je sve Drug. Vettel je konj i jako je nestrpljiv. Odmah i sve ili ništa. Par puta ove godine je bilo ništa.

Neće se on tu nikada promijeniti. Takav je. Imao je ove godine 2,3 velike greške ali nisu to samo njegove greške. Ima tu i peha i nesreće. Šta je tu je. Idemo vidjeti jel se može šta popraviti do kraja sezone.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 05.09.2018. u 09:54.
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 10:04   #2019
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Pa Vettel nije bio ni blizu Kimiju pred šikanu. Šta je ovaj trebao stati na stazi da gospon može proći. Vettel je forsirao prvi zavoj, imao loš izlaz iz njega i onda izašao iz slip streama od Kimija i otvorio Hamiltonu da ga prođe s vanjske strane. Da je samo pokrio Hamiltona umjesto išao preticati na valjda najlošijem mjestu na stazi ne bi ništa od tog bilo.
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 10:11   #2020
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ne. Ne govorim o prvom zavoju već o drugom. Tu je na ravnici čak išao i zatvarati Vettela pa je Vettel glupo izgubio mjesto od Hama. Nije se više uspio vratiti desno jer je Ham već tu bio i to je to. Glupo i bezveze.

Jasno je sve Drug. Vettel je konj i jako je nestrpljiv. Odmah i sve ili ništa. Par puta ove godine je bilo ništa.

Neće se on tu nikada promijeniti. Takav je. Imao je ove godine 2,3 velike greške ali nisu to samo njegove greške. Ima tu i peha i nesreće. Šta je tu je. Idemo vidjeti jel se može šta popraviti do kraja sezone.
Ufffff... kakav peh i kakva nesreća? Kako nisu SAMO njegove greške? Za sve si je sam kriv osim za Kinu gdje ga je nabrao Max. U Mađarskoj su mu u boksu ukrali 2 sekunde. Za sve ostalo se sam sjebo (Azerbejdžan, Francuska, Njemačka, Austrija qualy i sad Italija. Niti pitwall niti boks mu nisu prosuli 80 bodova ove sezone. A bome ni Kimi. Kimi mu je osvojio Silverstone čak štoviše jer je okrenuo Hama.

Lani je mogao fajt dovesti do zadnje utrke. Nebi možda osvojio, ali nebi ni u Mexicu bilo gotovo. Ali zato ove godine ako ga pušne, bojim se da će njegova glava na pladnju biti tražena.

Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Pa Vettel nije bio ni blizu Kimiju pred šikanu. Šta je ovaj trebao stati na stazi da gospon može proći. Vettel je forsirao prvi zavoj, imao loš izlaz iz njega i onda izašao iz slip streama od Kimija i otvorio Hamiltonu da ga prođe s vanjske strane. Da je samo pokrio Hamiltona umjesto išao preticati na valjda najlošijem mjestu na stazi ne bi ništa od tog bilo.
Čabe Vidiš da Vettel nije kriv. Krivi su mu svi drugi.

BTW, Kimiju su navodno prije utrke rekli da mu je ovo zadnja sezona u Ferrariju totalno krivi tajming jer do kraja sezone će biti "Kimi, we need to help Seb" - "I don't care"

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 05.09.2018. u 12:41.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2018., 10:44   #2021
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
kako netko moze napisati da Kimi nije pomagao Vettelu

pa cijelu sezonu mu se mice i pomaze maksimalno, sam vettel kaze da je iznimno zadovoljan s Kimijem kao teammateom-pogledat intevjue video i pisane - svako malo to govori....drugi par carapa je taj sto vettel to ne zna iskoristiti.

skoro svaki put kad je vettel isao preticati kimia zadnje dvije sezone(a da je bodovno gorilo) to je izgledalo agresivno, preuranjeno i nepotrebno rizicno s vettelove strane, npr singapur prosle sezone.
kada nije gorilo(pocetak sezone) sve lijepo i elegentno, kimi bi pustio gas na ravnici pred zavoj ili otisao "u boks".

vettel pod pritiskom nema smirenost i racionalnost, jednostavno nema, ali kad je obrnuta situacija, kad su uvijeti idealni...onda je najbolji, kirurski precizan, brz i najstedljiviji na gumama, ne postoji vozac sa tolikim osjecajem za takav managment guma kao vet.

i na kraju ako Vet i digne prvenstvo ove sezone, prvom kome mora zahvaliti je Kimi jer da nema team ordersa i da su ravnopravni Kimi bi sad imao više bodova od njega.
a kimiu svaka cast sto ima zivaca to durati, od momcadskih sjebavanja do nošenja vode i do toga da je xy utrka vozio na starijem(slabijem)motoru od Vettla
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 11:26   #2022
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Kolko god mi je Vettel drag, na žalost se pokazalo da se dosta muči ako nije u bolidu koji je 3 koplja iznad prvog idućeg. To se već vidjelo kad je doživio meltdown u zadnjoj sezoni u RB.

Ovu i prošlu sezonu ferkan više ili manje parira mečki, ali jednostavno ne može protiv Luje. Pitam se kak bi bilo da je Kimi bio zadnje dvije godine vozač br 1, al to nećemo nikad znat.

Za udes u ovoj trci si je sam kriv, Lujo je bio ispred njega u trenutku dodira, mjesta je bilo dovoljno i tu priča staje.

Svejedno se nadam da će do kraja sezone bit napeto.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 11:59   #2023
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Imam osjećaj da bi Ham prošel Vettela bilo da je ovaj bil s unutarnje ili vanjske strane. Toliko je Ham bolji rejser. Amen.

A po meni Leclerca stavit sljedeće sezone uz Vettela pa da vidimo dalje. Ne vjerujem da će Ferrari Vettela izbacit bez obzira na trenutno stanje...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 12:19   #2024
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Lakše je uletit u takav zavoj kada imaš 15 tak bodova prednosti. Da kasni za Vettelom toliko ne bi tako ulijetao.

I naravno da je bilo mjesta za oba bolida u zavoju, ali je Vettelov kliznuo preko nosa.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 12:36   #2025
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Lakše je uletit u takav zavoj kada imaš 15 tak bodova prednosti. Da kasni za Vettelom toliko ne bi tako ulijetao.

I naravno da je bilo mjesta za oba bolida u zavoju, ali je Vettelov kliznuo preko nosa.
Stari, ajd nemoj. Zakopavaš se sve dublje, a čemu? Zbog panja Vettela
Ajd nemoj mu bit apologeta. Sad više nije kriv ni Hamilton ni Kimi. Sad je već kriv bolid koji je proklizao preko nosa... ajme.

Ovo je stvarno lejmerski "lako je uletit u zavoj sa 15 bodova prednosti". Jedino ako tješiš sam sebe i ako ti je lakše tako da se uvjeravaš da je Ham kamikaza jer ima više bodova, onda u redu

Podsjećaš me na lika "stručnjaka" koji je onomad 2010 u Australiji komentirao da je Hamilton kriv za sudar Hamilton-Webber (Hamilton je napao Alonsa, Alonso lockao bremze, Webber nabrao Hamiltona straga).
Obrazloženje zašto je Hamilton kriv za taj sudar je bilo slijedeće:
"Kriv je jer je lakom. Hoće bodove."

Tako da, nemoj davati takve izjave. Nisu prikladne za osobu koja se kakti razumije u sport i prati ga

Kome krivo kome pravo, Hamilton je broj 1 na stazi trenutno. Alonso broj 2 i Ricciardo broj 3. Vettel predvodi best of the rest.

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 05.09.2018. u 12:43.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 14:45   #2026
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Verstapen definitivno broj jedan vozač, volio bi ga vidjeti u Ferrariju.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 14:46   #2027
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 15:48   #2028
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Prvo cvilež, a sad "netreba mi pomoČ"

https://www.autosport.com/f1/news/13...s-on-raikkonen

Kakav LOL od čovjeka malo su ga fanovi popljuvali i odma za 180° mjenjamo ploču

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 22:10   #2029
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
de lik je panjina do bola.

Kladim se da bi ga kimi namazao ko paštetu u istim autima. Seb se ponaša ko da ima 12 godina.

A Ham je za njega doktor nauke, samo trtlja kako je auto spor a uvijek je brži, plus što je strpljiv , kad ga je kimi namazao vidio je da je vrag odneo šalu i samo je pokušavao pratiti i čekao rasplet situacije ( da ferrari zajebe nešto ) , što se naravno i dogodilo, plus što mu je i Botas pomogao, i živjeli. Kimi pada bez ispaljenog metka.

Nema šanse da Seb prismrdi kmici čak i da ima puno brži bolid, a nema. Zato što je slabić i šonjo.

A kad kimi ode, u F1 ostaju samo plačipičke, i djeca na mlijeku. Nije više muški sport, nego bejbi izdrkavanje i tko će prije staviti sliku na instagram. užas, jebo taj f1 . neću više ni gledati
vex je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 08:13   #2030
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Da bas je baby boom u f1 postao. Nevolim kmicu, al bolje da on dobi naslov nego ova placipicka. Vettel ga ove godine nimalo ne zasluzuje.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 08:26   #2031
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Šta je onda na kraju,Fetlo kriv za propast na Monzi ili 2 loša ubiše Kimija?
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 11:04   #2032
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Em kriv, em još i sere
vex je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 06:39   #2033
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
jebemu mora taj ledenjak jos sezonu odvest



https://youtu.be/-8U-G_CObFw
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 10:54   #2034
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ode Nando, a po svemu sudeci i Kimi. I to Kimi koji sad vozi najbolju sezonu od povratka.

Mogao bi se uvaljati u neku manju ekipu, ali je ipak bolje voziti Ferrari i osvajati podije.

I onda bas kako ste i rekli, ostaju klinci i ove dvije placipicke u najjacim bolidima.

Kvaliteta je OK, ali fali mudonja. OK, imamo Maxa, ali i on cvili kad mu nije po volji. Treba nam novi Montoya ili Villeneuve 😀

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 19:45   #2035
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
montoya, barrichelo, irvine --- mogli su uz malo sreće i da nisu bili vodonoše imati zavidni broj pobjeda, a vrlo vrlo vjerojatno i naslova.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 20:38   #2036
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nema šanse. Barrichello i Irvine su bili klasa današnjeg Grožana. Kakav je Barrichello vozač da ga je razguzio neki tamo Button u Brawnu (ex Hondi). A Irvinac je bio di je bio 1999 jer je jedan panj slomio nogu, a drugi panj rasipavao bodove šakom i kapom i opet nije uspio. Ni prije ni kasnije nikad ništa. Kao i Massa i njegova 2008. Puno puno sretnih okolnosti da su uopće došli do zadnje utrke u šansi za naslov. Doduše, Massimo je čak i bio prvak na 45 sekundi

Montoya je druga priča. On je kao krava koja je dala puno puno mlijeka, a na kraju šutnula tu kantu punu mlijeka i prolila sve. Zbog njega je McLaren izgubio momčadski naslov 2005. A Williams godine su mu bile onako, relativno ok. 2003 je imao šanse dignuti da se sir Frank ranije odlučio za prvog vozača, pa su umjesto toga Ralf i Deblo jedan drugom izbijali bodove dok su Ferrari i McLaren imali prvog vozača u Šumaheru i Raikkonenu.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 10:34   #2037
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Ode Kimi iz ferkana.

Dogodine u Sauberu. hwaaaaaaat
nub je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 10:42   #2038
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kao što rekoh, završava tamo gdje je i počeo Sauber - McLaren - Ferrari - Lotus - Ferrari - Sauber
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 10:44   #2039
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Ovako na prvu se zapitam, šta mu to treba. Ali, ako Sauber nastavi ovim putem (koji je trenutno dobar) jako će im dobro doć Kimijevo iskustvo. Bit će zanimljivo.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 10:46   #2040
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
I ja se pitam kaj mu ovo treba. Umjesto da se s decom doma igra i da vozi svašta radi razonode, on bu vozil Sauber. Ne kužim logiku. Osim ak mu trebaju pare, onda ok
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na