Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.01.2014., 00:07   #9601
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
Jako ljepo razmišljanje.

Parking se naplaćuje na tom mjestu gdje je Audi parkiran. Koliko vidim radi se o Avenue Mallu i ako si ikad bio tamo onda znaš da je skoro uvijek natrpan parking i nije lako nać mjesto, pogotovo navečer/vikendom.

Ne razumijem zašto misliš da te nitko ne poštuje u vožnji? Ovime što si rekao vrijeđaš mnoge vozače koji u prometu sudjeluju na obziran i odgovoran način, a tih je ljudi sigurno više.
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 00:25   #9602
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Dode to s godinama i s iskustvom. Taj dio o nekoj vozackoj kulturi i postaovanju drugih vozaca, propustanju i sl..

Meni je jutros na SXu ostal metar kvadratni snijega na krovu kojeg nisam pocistil zbog zurbe, nisam ni trebal ic s tim autom. Desilo se to se to pretvorilo u santu leda zbog koje je cijeli auto opasno vibriral iznad 100. Vec sam se prepal da je nekaj otislo u k tak da mi je pao kamen sa srca kad sam to gore doslovno podigao i bacio u jednom komadu. Ne sjecam se kad mi se tak to zaledilo i mislim da mi nije nikad nest slicno smetalo.

Dobro su i Megane vozi na snijegu. UT8 su odlicne za takve ceste, manje za suho posto su grube i dosta bucne sa velkim otporom. Hoce se tu i tam zavrtit unutarnji kotac u zavojima zbog navale momenta i nepaznje z gasom ali ESP to sredi da se ni ne skuzi. Ugl. sam zadovoljan sa zimskim ponasanjem. Fali mi grijac prednje sajbe i dosta sporije se zagrijava od Suzukija koji otopi sve u par min.

Btw na 7.5 tisuca sam utanakal oko 2.5dl ulja akj bi trebalo bit normalno za nov motor.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 30.01.2014. u 00:32.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 10:52   #9603
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Btw na 7.5 tisuca sam utanakal oko 2.5dl ulja akj bi trebalo bit normalno za nov motor.
To na Meganeu? Koji motor?
Ja na Meganeima nisam natankao kap ulja u sve motore i kilometraže koje sam imao.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 11:15   #9604
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
ma najjači su mi takvi dežurni zaštitnici parkirnih mjesta
ako se parking ne plaća, ko mi brani da se naserem preko 2 mjesta? Da imam imalo obzira za druge vozače koji nemaju obzira prema drugima na cesti? How yes no!

E baš takav bahat ko ti će se pitat zašto mu je auto ogreban na parkiralištu.
Inaće to nebih napravio niti pod razno ni najgorem neprijatelju iako mi kroz glavu prolazi da bih takvim moronima tipa tog autija najradije stavio pod 200 tonsku prešu!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 11:17   #9605
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
E baš takav bahat ko ti će se pitat zašto mu je auto ogreban na parkiralištu.
Inaće to nebih napravio niti pod razno ni najgorem neprijatelju iako mi kroz glavu prolazi da bih takvim moronima tipa tog autija najradije stavio pod 200 tonsku prešu!
Dovoljne su lisice koje se skidaju kad se plati dodatna parkirna karta. Ali za to moraš imati neko pravno "pokriće".
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 12:01   #9606
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
To na Meganeu? Koji motor?
Ja na Meganeima nisam natankao kap ulja u sve motore i kilometraže koje sam imao.
Meni je receno kad sam preuzimal auto da je za ocekivat da ce potrosit nesto ulja dok se ne razradi, nov auto DCi 110 Energy i da ce se to popravit s kilometrima.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 12:33   #9607
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Meni je receno kad sam preuzimal auto da je za ocekivat da ce potrosit nesto ulja dok se ne razradi, nov auto DCi 110 Energy i da ce se to popravit s kilometrima.
Ja još nisam čuo da auto koji se vozi NE troši ulje
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 12:35   #9608
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Meni je receno kad sam preuzimal auto da je za ocekivat da ce potrosit nesto ulja dok se ne razradi, nov auto DCi 110 Energy i da ce se to popravit s kilometrima.
Malo mi je puno za tako malu kilometražu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 12:41   #9609
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
E baš takav bahat ko ti će se pitat zašto mu je auto ogreban na parkiralištu.
Inaće to nebih napravio niti pod razno ni najgorem neprijatelju iako mi kroz glavu prolazi da bih takvim moronima tipa tog autija najradije stavio pod 200 tonsku prešu!

Takvo parkiranje ne ohrabrujem, a niti ne osuđujem ako je u pitanju poluprazno parkiralište shopping centra gdje dok sparkiraš jedva otvoriš lijeva i desna vrata (poput recimo OBI u Varaždinu).
Radije vidim nekoga sparkiranog preko 2 mjesta nego da je samo koji centimetar preko crte.
Ako je preko dva mjesta, onda vidim da ga boli ona stvar, a ako je koji cent preko crte onda je retardiran.
Takvih "parkiram cent preko crte" ima puno previše i na već jebeno uskim parkirnim mjestima ne možeš nutra uguziti niti smarta.

evo zato je bio onaj moj komentar. Ako to smatrate bahatim, nije moj problem.

I za kraj
Jedno je besplatni poluprazni parking shopping centra, a drugo je parking koji se naplaćuje (javni ili privatni). EOD
domis je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 12:44   #9610
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Malo mi je puno za tako malu kilometražu.
To je potpuno normalno. Još fale samo vlasnici kojima auto "ne troši ni kap ulja", ili još gore "proizvodi" ulje.
Svaki auto troši, možda ne trebas nadolijevat, ali je potrošnja normalna.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 12:46   #9611
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
@magarac
I meni je honda popapala na 7.5k km nesto ulja, nadolijo sam jedno 3dl i odtad je kak treba bit, nist vise ne trosi.
kasko je offline   Reply With Quote