Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2010., 23:07   #91
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Zagorhac Pregled postova
na demou mi kod highlights-a i prikaza izmjene igraca dolazi do pada fps-a. dal je to do igre ili je samo meni tak? igram na 1680x1050.
Kod mene također no samo na highlights-u, nisam primjetio igdje drugdje no moguće je. Nije tako veliki taj pad fps-a no ipak se primjeti.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 23:08   #92
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,401
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova
Nemas sta cekat, jer je izasla... jos par min pa idem probat to djecje govance
hehe skonto sam,upravo je u procesu nabavke

Citiraj:
Autor Johnny1177 Pregled postova
Pes ili Fifa, uvijek će biti pobornika jedne ili druge, ali moram priznati da je pes po meni puno bolja igra u smislu da definitivno je bliža simulaciji i igrivosti za razliku od fife, ovo je subjektivno s moje strane, uvijek će bit zajedljivca, koji glupan njemu je pes bolji od fife. U konačnici o ukusima se ne raspravlja. Ja mislim kome je dosadno nek igra fifu i ne zamara se gameplayom a tko želi igrat nogomet neka igra pes!

lega pes je daleko od realnog nogometa,naravno da ni fifa nije realna,ali ova fifa je realnija od pesa sigurno....od kretnji,šuteva i svega ostalog.
uglavnom veliki napredak za fifu,dok je pes unazad 4 godine ostao isti
i ja nisam nikad volio fifu i uvijek sam s ekipom pržio PES ali sad se mora priznati da je fifa napokon napravljena kako je red,ima još tu sitnih stvarčica koje bi se dale popravit ali ja i više nego zadovljan novom fifom
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 03:17   #93
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
dok je pes unazad 4 godine ostao isti
sve do ove nove verzije... Rekao bi da je cak i predrukciji.... Probao sam i jednu i drugu.... fifa mi izgleda ko djecja igracka naspram pes-a, ne vidim previse mogucnosti za kombinatoriku (predvidljiva i jednostavna dodavanja), atraktivnosti, vise mi je ko kakva arkadica.... sto nemora bit nuzno loše, pokreti igraca bi rekao da jesu realniji.... i ono izvodjenje finta sa desnom gljivom je super rjesenje, samo ne funkcionira ako se igra na d-padu, pa meni neupotrebljivo... kad bi se te dve igre spojile u jednu mozda bi se i dobila skoro pa savršena igra, a ovako, jako teško
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 13:16   #94
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Citiraj:
Autor Johnny1177 Pregled postova
Pes ili Fifa, uvijek će biti pobornika jedne ili druge, ali moram priznati da je pes po meni puno bolja igra u smislu da definitivno je bliža simulaciji i igrivosti za razliku od fife, ovo je subjektivno s moje strane, uvijek će bit zajedljivca, koji glupan njemu je pes bolji od fife. U konačnici o ukusima se ne raspravlja. Ja mislim kome je dosadno nek igra fifu i ne zamara se gameplayom a tko želi igrat nogomet neka igra pes!


Zajedljivost na stranu ali budi realan pes nikako ne može bit simulacija, pes je više šablona, a uz to je i prelagan, barem meni, komp je predvidiv lako je pretrčat obranu, postoji shema za dat gol i to je to (utrčiš u šesnaesterac dođeš na nekih 7 metara vratiš na 11-12 pucaš i uvijek je gol) ove godine će bit drugačije ja se nadam, jer je demo dosta impresivan, a i još ono mapiranje finti to su se pametno sjetili ali mogu se mapirat samo 4 što je usporedbi sa fifom gdje ima preko 100 njih minus, jest da ove u fifi moraš znat napamet, ali ne možeš bit dobar igrač ako komp misli umijesto tebe

Ja sam prije uvijek prezira fifu, zato jer je stvarno bila loša u odnosu na pes, i što se toga tiče pes mi je uvijek bio favorit ali ove godine stvarno fifa zaslužuje pohvale... ako ove godine na pes-u ne isprave ono vođenje lopte samo jačom nogom ne moraju ga ni izdavat
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 13:53   #95
lagrange
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Kaštela
Postovi: 44
Citiraj:
Autor trancer Pregled postova
Igram s Logitech Chillstream-om (kopija X360 gamepada) i mogu preko tipke LT i desne gljive izvoditi maltene milion finti. Inače što se tiče driblinga tu je FIFA ove godine Bog i batina.
aha.. znači treba mi pad sa pečurkom. dobro sad znam na što iduće bacam pare


dojmovi...
meni stvarno nije cilj se prepucavat oko toga koja je bolja. inače sam svih ovih godina igro pes i od one famozne 6-ice mi ništa nije bilo dobro do 2010. ovaj demo pes mi se čini bolji od 2010.

fifu nisam igro od valjda wc 1998 jer je sve to bilo preveliko sranje i šabloniranje. ali ova nova fifa mi je stvarno preedobra i mislim da je AI puno bolji nego na pesu. npr. ovde mi se baš ne događa da popizdim jer mi igrač nije tamo di ja mislim da bi trebo bit, pogotovo šta se obrane tiče. a isto tako i oni protivnički su uvik nekako na pravom mistu da se ne mogu prošetat obranom. isto tako mi se čini da kad npr. messi ima 3 metra prednosti da ga obrambeni ne može stić u pol metra ko na pesu. al isto tako ni taj messi nije toliko prisran da možeš prošetat kroz obranu s njime. dakle sve realno. doduše nisam još igro protiv nekog frenda a to je tek ono pravo na čemu se mogu donit neki pametniji zaključci.
lagrange je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 21:13   #96
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
ja danas prvi put ozbiljno zaigro nakon sto godina pesa i brijem da je bolja...

jedino kaj nemrem nač je da napravim svoju ekipu,
igrače mogu radit al ih ne želim ubacivat u več postojeće klubove
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 21:46   #97
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Jedno brzinsko pitanje: jel se može zamijeniti igrač (Kaka) u Areni?
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 21:48   #98
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor ivand123 Pregled postova
Jedno brzinsko pitanje: jel se može zamijeniti igrač (Kaka) u Areni?
My FIFA 11 > EDIT > EDIT ARENA = mijenjaš igrače i stadione!
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:37   #99
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Kolko sam shvatio nemožete igrati sa gamepadom bez gljivica. Ja sam si sve naštelao i jednostavno mi ne rade kontrole gore-dole, lijevo-desno. Al u meniju rade LOL
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:40   #100
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Dr.Cooler Pregled postova
Kolko sam shvatio nemožete igrati sa gamepadom bez gljivica. Ja sam si sve naštelao i jednostavno mi ne rade kontrole gore-dole, lijevo-desno. Al u meniju rade LOL
Može se...meni radi sve normalno sa logitech precision gamepadom.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:41   #101
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Jesti kod porihtavanja gumbova za gljivice ostavio prazno ili??
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:50   #102
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Dobra je igra nema što , ali ubacivanja i duge lopte su katastrofalno napravili.
Nema uopće oštrih lopti nego neke balonjare sa nakaradnim putanjama koje lete pola dana do igrača.Gotovo da nemaju nikakvu ulogu u igri.
tommyman1507 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 02:40   #103
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Nemrem nac di se mijenja rezolucija, i kako promijeniti kontrole sa gamepada na tipkovnicu?
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 03:39   #104
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Nemrem nac di se mijenja rezolucija, i kako promijeniti kontrole sa gamepada na tipkovnicu?
Nađi file fifaconfig.exe u game folderu i pokreni ga tamo imaš konfiguraciju kao i kod pesa a što se tiče gamepada na početku piše press enter or start i ispod piše nešto tipa this is going to be your default controler ili nešto tako nisam siguran, a ne da mi se sada gasit igru da pogledam baš sam usred drugog poluvremena


Zna li netko kako igrati kao vratar? U recenziji igre su rekli da će se moći igrati kao vratar?

Zadnje izmijenjeno od: R@zzoR. 30.09.2010. u 03:58.
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 08:39   #105
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Dr.Cooler Pregled postova
Jesti kod porihtavanja gumbova za gljivice ostavio prazno ili??
Na početku sam namjestio sve gumbove koje i mogu, odnosno ova 4 naprijed i 4 za L i R i to je to.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 08:55   #106
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Jel se moze na PC-u editirati tezina tipa micanje pomoci sa dodavanja, ubacivanja, pucanja sa assisted u manual ili semi?
Ukoliko nema, onda nema niti smisla niti kupovati igru jer je losa kao i pes
To je osobno meni i razlog zasto mi je fifa vec duze vrijeme iznad pesa, kad se sve stavi na manual i semi igra poprima novu dimenziju, nema vise izvlacenja kao u pesu tipa primjer kada moj obrambeni uzme loptu i protivnickom igracu koji mu stoji uredno iza leda doda kroz noge tocno na milimetar svome veznom i to se ponovi jos barem 5-6 puta u tekmi... katastrofa
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 13:45   #107
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Jel se moze na PC-u editirati tezina tipa micanje pomoci sa dodavanja, ubacivanja, pucanja sa assisted u manual ili semi?
Može!
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 13:47   #108
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Mozes mjenjati to kolko ce ti assistirati u cemu..instaliraj demo pa vidi , to je skoro isto ako ne i isto u full versionu.

sad razlike demo - full...prvo , slow motion kod gola ili kad fulas nes izgledno ne steka vise .

s druge strane , sad (meni ) steka kad je puno igraca u 16ercu. Palo mi je napamet da je to fičr , kao uspori se sve da mozes proracunat kaj ces napravit , al mislim da nije . Mozda je to do moje graficke (ati 3470 @ 1280x720 , hdmijem prebaceno na plazmu) .

zvuk je malo glasniji - jej! i dalje nema passtrua zvuka nego sam ostereo ili 5.1 .
ja igram trnament , nema neke razlike od fife 2010 u tom bar kolko vidim za sad.nisam igro nikad onaj neki becamo a pro il kak se zove , ima jos i menager mode nisam ni to , neka napise ko je igro kak je .

Proffesional razina je u full verziji nekako -- bolja , lakse mi je igrat protiv proffesional protivnika , nekako su realniji , nije da im se lopta ljepi za kopacke i da su svi olici u momcad.

malo je anojing sto svaki put kad udjem u igru me trazi da se spojio on line.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 13:51   #109
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
ja nevidim nikakve razlike izmedu fife 2010 na PS3 i fife 2011 na PC-u osim sta su updatirani svi transferi i koja liga nadodana, gameplay je indetican

sve u svemu, izvrstan nogomet za PC
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 16:10   #110
suba
Vozi katru :))
Moj komp
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 161
Šta je s ovim Be a goalkeeper modom.. Izgleda mi zanimljivo, ali ili sam lud ili toga nema na pcu
suba je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 16:37   #111
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
to je samo za konzole
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 20:06   #112
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Citiraj:
Autor suba Pregled postova
Šta je s ovim Be a goalkeeper modom.. Izgleda mi zanimljivo, ali ili sam lud ili toga nema na pcu
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
to je samo za konzole

HAHA a već sam se ponadao, nego ova opcija add ur virtual pro u manager mode ima li kakvog utjecaja na poboljšanje skillova igrača?
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 22:06   #113
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Jel igra ko sa joy-em od ps1? Nemogu ga nikak nariktat, u menu-u radi, a kad idem igrat neće. Ako ga pod settings nariktam onda pak prebacuje sam od sebe ko da se tipka zaglavila.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 10:51   #114
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Become a pro + Legendary = realna igra, probao nekidan, igram za werder i dosadilo mi više davat po 7 golova na utakmici na professionall i world class pa stavio na legendary, sada se malo mučim ali igra baš naliči na bundesligu dosta brzih akcija, sitnih dodavanja i razrađivanja igre. I primjetio sam da je EA hendikepirao hrvatshu reprezentaciju, trče ko stare babe na štakama
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 14:07   #115
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
zasto u Become a pro modu ne priznaje golove? odigrao sam par utakmica, dao preko 10 golova, a pod top scorers sam 70. sa nula golova! neki bug, ili?
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 14:34   #116
suba
Vozi katru :))
Moj komp
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 161
Možda još uvijek igraš za rezervnu ekipu, a ne vjerujem da tamo zabijene golove računaju.. Iako moram priznat da nisam obraćao pažnju na to
suba je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 16:36   #117
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
je, u pravu si. ja nisam obracao paznju na to za koga igram. mislio sam da sam odmah u prvoj :S

dobro je, 2 tekme za prvu - 5 golova...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 17:00   #118
Iv@n_36
Premium
Moj komp
 
Iv@n_36's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 74
Odlična je ova Fifa, najbolja do sad, ogromna razlika u odnosu na prijašnje, od grafike, gameplaya, ali mi je nekako dota lagana....
Probao sam i novi Pes i Fifa mi se stvarno čini bolja (grafika, atmosfera u igrici, komentatori....)
Samo što mi ova Fifa zna nekad iz čista mira početi štekati, padne mi Fps sa 60 na 50-55, ali se baš osjeti štekanje, neznam zašto, vidim po drugim forumima da i drugi imaju identičan problem.
Iv@n_36 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 17:22   #119
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
izgleda da je onda do optimiziranosti. jer meni identicno radi sa 2xAA ili 4xAA
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 18:19   #120
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,401
svima je to tako,makar meni ni ne smeta toliko jer nije klasično štekanje nego samo koda se igra malo uspori,ali nadam se da će izbaciti neki patch uskoro
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na