Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2007., 07:35   #751
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Otkad to?
Od početka TBCa?
Bolje i lakše je uzet 4 paladina nego recimo 4 priesta... Em paladin teže ide oom a healovi su mu on par sa priestovim, em svaki daje po jedan dodatan blessing...
4 holy priesta nitko neće uzeti osim ak' fakat nema ni jednog drugog healera...
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 09:58   #752
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
da, i ja se isto pitam od kada to?

jest da su paladini i druidi bolji za spam heal i hotove od priestova ali priest je i dalje jako dobra hiling klasa za raid...npr. kod nas je na hiling listi na prvom mjestu resto shaman i odmah nakon njega preist...tako da se ne bih slozila da su holz priestovi nepotrebni u raidu
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 11:09   #753
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor Blitz Pregled postova
Od početka TBCa?
Bolje i lakše je uzet 4 paladina nego recimo 4 priesta... Em paladin teže ide oom a healovi su mu on par sa priestovim, em svaki daje po jedan dodatan blessing...
4 holy priesta nitko neće uzeti osim ak' fakat nema ni jednog drugog healera...
Paladin je jedino dobar za single-target healove. FoL i HL su sve što ima.
Druid ima imba HoT-ove, no nije za spam heal.
Prist je tu "most versatile" - ima solidne HoT-ove, poželjne buffove, mana mu dugo traje, te je dobar za spam heal. Također je tu i Prayer of Mending i Party Heal.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 15:07   #754
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Holy priestovi nisu najbolji u single target healingu, nisu najbolji ni u aoe healingu, ali kad se zbroji sve skupa, priest je najbolji hiler...

Ima aoe heal, ima PoM koji je zakon, ima 2 single target heala, ima binding heal i sve to jako pomaze i ako se koristi maximalno, nema boljeg hilera...

Cak niti spec ne ovisi o dobrom healingu.. Shadow priest moze hilati vecinu heroica, pa cak i u raidovima kao pomoc u healanju (healao sam u Zul'Aman u shadow spec, shadow gear kao pomoc ostalim 3 hilerima jer je jako laggalo) uopce nije problem... cak smo imali shadow priest healera u karazhanu kao main healer ali je imao healing gear tak da nije problem..

A ostale klase nemaju sanse u offspecu healati nijedan heroic, a cak se i dvoumim dal bi mogli neku jacu normal instancu healati...

A ne zalim se ja da su shadow priestovi slab dps, jaki smo, ali samo ako znamo igrati... ja npr ne mogu protiv locka koji zna igrati nikako.. ako ja nukam, a on lagano dps-a, svejedno je puno jaci od mene... kroz jedan raid ima prosjecno 1200dps (damage per second), jedan hunter 1000dps, a ja s jakim nukanjem 950, na bossu se spustam do 800 jer previse mane kosta nukanje, a i SWDeath meni oduzima hp.... Ne koristim VE jer radi previse aggro, a nemam nista da mi smanji aggro (osim fade koji je privremeno) za razliku od mageova(invisible) i lockova s neznam kak se zove :P
Mogu ja jace dps samo ako pullamo 5 mobova koji se nedaju sheepati i svi su tankani i onda tab-dot pa odem do 1100...

blizz, gief more nerf to shadow priest!!!! we can do more damage than tanks!!!
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 15:32   #755
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Shadow priest je tenkao i onyxiu na 60.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 18:49   #756
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Eh sad... Nemojmo pretjrivati... tenkao je onyxiu, ali nije bilo 10-ak hilera.. bilo ih je oko 25-30... Kad gledas filmic, sve puno benedictiona, a samo par shadow priestova s anathemom...
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 19:33   #757
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Citiraj:
Autor destroyer Pregled postova
A ostale klase nemaju sanse u offspecu healati nijedan heroic, a cak se i dvoumim dal bi mogli neku jacu normal instancu healati...
Protadin, hilao main tanka na Karathressu (kao glavni, i jedini hiler sve do zadnje faze). Jest da je main tank bio imba geared a Karathress udara ko slabić, posebno prije zadnje faze, ali svejedno, protadin ga je hilao, dakle nije bio healing speced.
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 20:54   #758
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Frend je sa Shamanom glavni healer na KorGallu, ima vise mane i jaci +heal od svi ostalih
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 08:17   #759
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Citiraj:
Autor Blitz Pregled postova
Protadin, hilao main tanka na Karathressu (kao glavni, i jedini hiler sve do zadnje faze). Jest da je main tank bio imba geared a Karathress udara ko slabić, posebno prije zadnje faze, ali svejedno, protadin ga je hilao, dakle nije bio healing speced.
a tog hilera je hilao jos netko, zar ne? ...tako da nije on jedini hiler i ne mozes pricati da je single hilao tenka...plus to paladini imaju uzasno jak single target heal
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2007., 10:06   #760
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Bas me zanimalo... jel netko igra na PTR-u?

Ja sam svog lika kopiral na PvP server i igram tamo sad buduci da mi se prepaid istekel.. neznam zasto ali radi na PTR iako nemam prepaid.. al svejedno mi je fora jer jedini iz guilda tamo igram Zul'Aman pa budem znao sta nas ceka kad se releasa...

Dakle, moj lik se zove Isuselysium, a ponekad sam na altovima - Naturepower i Irtehpwnzor

ako je netko zainteresiran za Zul'Aman, WHISPER!!
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2007., 14:39   #761
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Igrah na PTRu do prije par tjedana, stigao sam isprobati ZA. Fora je instanca, relativno lagana, neki vec pizde i govore kak' su requirementsi previsoki... sto nije istina, komotno se moze clearat cijeli ZA sa karazhan gearom, dok je loot na razini ssc/tk... Atmosfera je kul, a kratki reset timer olaksava farmanje geara u ZA...
Ima malo ***avanja na PTRu ak' nemas svoju gildu... Cim udjes u ZA dobijes ID tak' da nemozes sa nekom drugom grupom ulazit unutra, a da bi pasivni buffovi/aure radili, svi unutra grupe moraju imat isto postelan PvP mode (ili svi PvP-Enabled ili svi disabled)...
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2007., 19:23   #762
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Ako si na PvE serveru onda je malo bed posloziti sve ljude da budu pvp on ili off (znam jer sam inace na PvE serveru), ali ako si na PvP serveru, onda su svi PvP on, ne mozes tamo biti off...

A inace, pitam dal ljudi igraju na PTR-u jer mi je malo glupo stalno puggati.. samo jednom sam ubio prvog bossa, par puta probao drugog, ali je pretesko ako neki ljudi neznaju igrati... iako je drugi dosta tezak ako imas lag
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2007., 15:18   #763
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Evo ako mi netko može pomoći
Naime odjednom se stvorilo tu -5 i nemam pojma od čega je to već mi je tak par dana e sad kak to rješit da sve bude zeleno?
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2007., 16:02   #764
OveRkiLL
Registered Abuser
Moj komp
 
OveRkiLL's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: zg
Postovi: 590
ak ti je par dana tak onda nije debuff jer bi već odavno isteko, vjerojatno imaš neki item koji smanjuje staminu.
__________________

AMD Ryzen 7700X + Noctua NH-D15
Asus X670 Prime
2x8GB Kingston Fury Beast 6000MHz CL40
XFX RX6800 16GB Qick 319
Kingston NV2 250GB + Crucial P5+ 1TB + Seagate 2TB HDD
EVGA 650W SuperNOVA GQ, 80+ Gold
Fractal Design 7 Compact
23.8" AOC 24G2SPU 165Hz
Windows 10 x64
Logitech G402
Razer Cynosa V2
OveRkiLL je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2007., 16:20   #765
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor OveRkiLL Pregled postova
ak ti je par dana tak onda nije debuff jer bi već odavno isteko, vjerojatno imaš neki item koji smanjuje staminu.
gledao sam nije ni jedan item što još može bit?
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2007., 17:17   #766
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Daj ime lika i server na kojem igras da vidimo na armory, mozda onda mozemo pomoci...
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2007., 20:00   #767
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Joj ja pogriješio,nisam vidio da je minus na jednom itemu tak da,nisam znao da ima i toga
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2007., 22:06   #768
miZZone
Registered User
 
miZZone's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: varazdin
Postovi: 9
Arrow

ello...ak bi mi neko mogel malo pomoci...zanima me ukratko kak se lik moze prebaciti na drugi server,ali besplatno...cul sam da se to inace placa,ne znam dal je istina?!...stalno gledam one free migration poruke na username/password screenu wow-a,ali nikad tam ne navode server na kojem igram(stormrage)...i koji su ok serveri?..ima neki "popularni" server ljudima iz hrvacke?...tnx na odgovorima(if any..hehe)...
miZZone je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2007., 22:11   #769
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Za besplatne migracije trebaš čekat da blizzard to omogući.

One su samo da se rastereti određeni server ili da se neki server gdje je niska populacija malo popuni ljudima.

Rađe počni igrat lutriju nego očekivat da oni pogode 2 servera s kojeg na koji ti hoces preći

Na Dragonmawu ima dosta naših.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2007., 22:16   #770
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Citiraj:
Autor miZZone Pregled postova
ima neki "popularni" server ljudima iz hrvacke?
Kor'Gall za hordu i Ragnaros za alliance, ali nijedan od njih nema high-end PvE hrvatsku gildu, vecina good geared hrvata su u international gildama a HR gilde ne idu puno dalje od karazhana na njima...
Ima cini mi se jedna gilda sa dosta hrvata na Magtheridonu, Intruders, alliance, i nes malo na Twilight's Hammer...
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2007., 07:48   #771
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Ma mi Hrvati nismo dosta slozni da napravimo neki nas guild koji raida.. bratic mi je bio u nekom hrvatskom guildu na ragnarosu, ali takodjer nejdu daleko...

nasla se neka banda balkanaca na alonsusu takodjer, ali nitko nije bio za to da napravimo nes hrvatskog nego smo svaki otisli na svoju stranu...

nemoj se nadati nekom hrvatskom guildu, nadji nekog na svom serveru i druzi se s njim, a za free migration na server koji hoces je nemoguce :P i ja sam mislio migrate na drugi server jer mi je na alonsusu vec pomalo dosadno, ali mislim da ipak necu migrate cak i da mi omoguce..
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2007., 11:17   #772
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
zasto vam je vazno da budete u hrvatskoj gildi? ne kuzim

meni je bitno da je gilda dobra, da je atmosfera ok, odosi medju ljudima korektni...a sad da li je gilda hrvatska, britanska, njemacka, kineska ili cija vec meni je svejedno

ajde prizajte, ne znate engleski

inace, znam da "ciste gilde" imaju vise problema nego mijesane jer ljudi misle da ih se mora drzati u gildi samo zato sto su hrvati npr, to sto lose igraju i sto su u biti papci nema veze...a to je lose
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2007., 11:54   #773
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Istina, nacionalni guildovi su u globalu losiji od internacionalnih... no ovdje na Ragnarosu imamo neku vrstu fenomena, mozda svi ostali sakaju, ali madjari imaju 4 nacionalne gilde u BTu (od ukupno 7 gildi u BT), s time da je jedna uspjela clearati cijeli Hyjal i BT u 6 tjedana... Nije na razini Nihiluma, Fortea ili neke slicne gilde, ali je hvale vrijedno...
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2007., 17:47   #774
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Kod nacionalnih guildi je jedini problem sto je vrlo malo ljudi na koje mozes racunat, mi smo u pocetcima bwl-a sa hr guildom morali uzet i zeleno opremljene ljude, samo da popune mjesto.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2007., 18:53   #775
miZZone
Registered User
 
miZZone's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: varazdin
Postovi: 9
...ma opce mi nije bitno da je hrvatska gilda,a nisam ni to mislil u pitanju,samo sam se pital dal ima neki server di ima dosta hrvata..ne tolko da probam migrirati na taj server,nego tek tolko da znam dal se mozda negde dogadja nekaj,a ja opce nisam toga svjestan...slazem se s vasim odgovorima da nacionalna gilda nije mozda najbolja opcija jer je izbor onda dosta ogranicen,a i ono da da se drzi nekog slackera u gildi samo zato jer je hrvat isto tak stoji...zna neko kad ide 2.3 patch?
miZZone je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2007., 19:33   #776
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Sljedeći tjedan, potvrđeno je na wow forumima
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2007., 15:54   #777
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Super, hvala na informaciji! Sutra kupujem prepaid nakon 3 tjedna odmora od WoW-a

E, Blitz, di ti igras i jel bi mogel poslati link za armory da te vidimo malo?
(ak si vec negde poslal, a ja sam zaboravil, netrebas opet )

EDIT:
nasao na prijasnjoj stranici di ima nekih 3-4 linkova na armory... malo nas je...

Zadnje izmijenjeno od: destroyer. 09.11.2007. u 16:12.
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2007., 11:03   #778
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Ne igram vise, al' se dvoumim dal' da uzmem novi prepaid i da samo PvPam (hunteri napokon dobivaju hebene buffove u 2.3, i arena će bit moguća za njih ), ili da pričekam WoTLK...
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 01:40   #779
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Ceka se patch, i to ne samo mi igraci.
Pricao sam sa GMom jucer, kazem da je dosta brzo odgovorio na ticket i zahvalim i pitam sta nemaju puno posla pa odma rijesavaju tickete a on mi odgovori "tisina pred buru".
Ufatio sam i SS s njime, prvi puta da sam vidio GM-a u zivo (u igri "u zivo").

tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 09:42   #780
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
..instalirao se patch,po pokretanju igre jutros..koliko vidim u release-u...sve rase su gotovo duplo brutalnije,dosta novih questova za lv1-60,kao i 20tak bug fixesa..ovo bi trebalo dobro izgledati sada..nakon,po meni,smeća od zadnjih 4,5 patcheva...

za primjer,sharpening i weightstone sad traju 1h..umjesto 30min..ima fora improvementa stvarno..kod Retri paladina,kao myself,Pursuit of justice..sad ima 3 Ranka..i ubrzava 5/10/15% char.movement...šta je zakon..isto tako, napokon su skinuli malo cost spellovima..pogotovo Holy Wrath..itd..isto tako CD na mnogima je smanjen...

uglavnom..see for yourself...SERVER-i su još u blokadi izgleda...ali kad se uspostavi veza..bit će veselo..Release je stvarno eye candy..
thedream je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na