Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.11.2016., 16:07   #3121
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Titanfall 2, Gone Home i Firewatch
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 00:48   #3122
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
trenutno se igra dying light i moran rec kako nisan odusevljen...sama igra i nije loša a stvar koja me uzasno iritira je šta igra konstantno spawna nove zombije i to bez ikakvog proximity check-a; pokokaš sve živo i neživo oko sebe znaci nigdi nikog a onda te odjednom neko udari s leđa....WTF.
Najgore od svega je šta jako često gledaš dok igra spawna nove zombije a to mi kida imerziju i ubiva volju za daljnjim igranjem...da nema grapling hook-a odavno bi je zbrisa sa diska
oke, ovo sam mora provjerit, al ne...novi dying light nije na vidiku


i btw. igra do grappling hooka je odlicna, iza njega je samo dobra. presuperioran si pred kraj igre, koristenjem kuke sve postane free ride, cemu pridonose jos i OP oruzja koja u valovima raznose i volatilese, a kamoli ne chargere ili vulgaris zombije....
flyer1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.11.2016., 20:03   #3123
Razerr
404 Error
 
Razerr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
Call of duty united offensive i call od duty 4:Modern warfare
Razerr je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 21:53   #3124
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Krenuo bi igrati Crysis, sve. Zanima me, tj. buni me ''Crysis 2 maximum edition'' - ako sam dobro skužio, u tom paketu su Crysis 1 & ekspanzija jedinice 'Warhead' te logično - Crysis 2, el to tak ili?
Jel bilo što nakon trice? Mislim da tricu nisam ni igrao (ne mogu se sjetiti) jer mi je komp tad bio već slab, sad mogu pa me zato zanima, htio bi sve kronološki odigrati.

Tnx
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 23:12   #3125
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Redom su izlazili Crysis, Crisys: Warhead, Crysis 2 te Crysis 3. Warhead sadrži i Crysis Wars, što je zapravo samo naziv za MP dio igre.

Koliko vidim na Originu i Steamu, Crysis 2 Maximum Edition sadrži samo Crysis 2 i pripadajuće DLC-ove, no ne sadrži Crysis i Crysis: Warhead.
Crysis Collection uključuje Crysis, Crysis 2 Maximum Edition i Crysis: Warhead.
Crysis Trilogy uključuje Crysis, Crysis: Warhead, Crysis 2 Maximum Edition, Crysis 3 Digital Deluxe Edition i Crysis 3: The Lost Island.
Postoji još i Crysis Maximum Edition, koji uključuje samo Crysis i Crysis: Warhead.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 23:28   #3126
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Redom su izlazili Crysis, Crisys: Warhead, Crysis 2 te Crysis 3. Warhead sadrži i Crysis Wars, što je zapravo samo naziv za MP dio igre.

Koliko vidim na Originu i Steamu, Crysis 2 Maximum Edition sadrži samo Crysis 2 i pripadajuće DLC-ove, no ne sadrži Crysis i Crysis: Warhead.
Crysis Collection uključuje Crysis, Crysis 2 Maximum Edition i Crysis: Warhead.
Crysis Trilogy uključuje Crysis, Crysis: Warhead, Crysis 2 Maximum Edition, Crysis 3 Digital Deluxe Edition i Crysis 3: The Lost Island.
Postoji još i Crysis Maximum Edition, koji uključuje samo Crysis i Crysis: Warhead.
Hvala!

Zanima me samo SP (inače, ne samo za Crysis). Kako saznati što je u pripadajućim DLC-ovima u Crysis 2 Maximum Edition? -uglavnom, mislim da to nisam igrao.

Čekaj, i trica ima dodatak? (Crysis Trilogy) The Lost Island? ooooo jedva čekam da krenem igrati

EDIT: ah, lost island je za MP



P.S.: nadam se da će kad tad stić' i četvorka
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif

Zadnje izmijenjeno od: Remixer. 07.11.2016. u 23:54.
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 04:12   #3127
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Prema onom sto pise na Originu, cini mi se da se DLC-ovi u Crysis 2 Maximum Edition odnose samo na MP. Ako netko ima to izdanje igre, bilo bi dobro da potvrdi.

Citiraj:
KEY FEATURES

Includes 4 Limited Edition unlocks. Get bonus XP, a digital camouflage skin and a hologram decoy attachment for the Scar assault rifle, unique platinum dog tags to display your multiplayer rank and status and more.

Includes the Retaliation and Decimation packs. Get 9 additional multiplayer maps, supporting all game modes. Plus two new weapons - the FY71 assault rifle and M18 smoke grenade.
Samo se nemoj previse nadati sto se tice novog nastavka
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 10:04   #3128
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Prema onom sto pise na Originu, cini mi se da se DLC-ovi u Crysis 2 Maximum Edition odnose samo na MP. Ako netko ima to izdanje igre, bilo bi dobro da potvrdi.



Samo se nemoj previse nadati sto se tice novog nastavka
Blast, onda 'maximum edition' nije za mene
A ok...

Ma znam, u zadnje vrijeme više ništa ne valja, ne samo igre
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 14:35   #3129
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
Ja sam jedno 10 puta probao igrat Crysis 3 i ne mogu, ne privlači me uopče, a i dvojka mi je jedva prolazna.

Prešao Resident Evil Revelations. Super igra, nešto prekratka. Kontrole i grafika super, priča klasičan Resident Evil .
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 14:52   #3130
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Da Revelations je odličan naspram zadnji nekoliko RE nastavaka koji više nemaju veze sa vezom. I dalje je po meni RE2 najjači

Počeo sada Rise of the Tomb Raider i mogu reći da je stvarno ok igra.

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 08.11.2016. u 15:07.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2016., 15:00   #