Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.07.2023., 12:34   #2761
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Jesan, na tnt.posta.hr i track&trace
Izbacuje samo statuse po danu,bez poslajitelja/promatelja
https://posiljka.posta.hr/

Meni ovdje izbaci ako je pošiljatelj porezna ili grad općina ...

Ne sjećam se da sam ikada provjeravao za fizičke osobe ili firme
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2023., 13:46   #2762
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Okk, ne izbacuje ništa, onda valjd nije porezna, ostalo me ne tangira previše
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2023., 11:11   #2763
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Meni prije 2-3 tjedna došlo nešto iz porezne. Kako nismo bili doma, našao prekasno, na papiriću navedeno da će nakon 5 radnih dana ići nova dostava. Taj dan bili doma, nitko zvonio nije. Otišao u poštu to popodne, paket se već vratio u glavnu poštu.
Ako je nešto bitno, valjda budu opet poslali...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2023., 11:28   #2764
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Meni ovaj petak došlo porezno rješenje za povrat poreza koje je prema trackingu krenulo 05.05.
Skoro 2 i pol mjeseca išlo do mene, zračne udaljenosti cca 15 km
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2023., 12:10   #2765
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Malo je OT, ali mislim da sve od porezne ide i preko eGrađani, tako da uvijek i tamo možete provjeriti
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2023., 12:29   #2766
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Ma lako za provjeru, ovo je bio samo primjer kako dokument od porezne koji treba i potpisati putuje 2.5 mjeseca. Za usporedbu sam provjerio s frendom koji je skoro u isto vrijeme radio prijavu i živi u susjednom mjestu - 2 tjedna mu je išla pošta.
Očito kako je gužva u kojoj područnoj pošti.
Frendica je po neki račun za HEP morala ići u poštu jer je valuta istekla i tamo su po ogromnim kutijama prekapali dok nisu našli njezinu poštu
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2023., 13:06   #2767
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
Malo je OT, ali mislim da sve od porezne ide i preko eGrađani, tako da uvijek i tamo možete provjeriti
Ide ali još uvijek šalju i pisana rješenja. Ja svoje (porezno) isto dobio neki dan.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2023., 13:36   #2768
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Ima li ikakvog objasnjenja sto se ovdje dogada? u petak popodne nitko nije pokusao dostaviti paket....UPDATE: mail i paket stigli danas (srijeda)

Zadnje izmijenjeno od: Lud76. 19.07.2023. u 16:18.
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2023., 16:12   #2769
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,794
Meni je to vec postalo normalno. Fantomske dostave

Ako NISI dobio mail s detaljima o dostavi i u kojem PISE broj telefona vozaca, slobodno se zavali i pricekaj pravu dostavu. Tvoj paket se tumba po skladistima i bogznakudasvene.

Nekada zna doci mail s vremenom dostave, ali bez broja vozaca. Ignoriraj taj mail, meni tad nikad nije bila dostava.

Za Amazon dostave koliko sam primjetio uvijek zovu tako da...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2023., 16:18   #2770
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
A tako je da, cekam, nek ide okolo, nit je lomljivo nit je hitno. Samo izgleda ko totalni cirkus
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2023., 16:33   #2771
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Jel za dostave s amazona preko naše pošte uvijek ima barem nekakav tracking?
Po prvi puta mi se dogodilo da piše da je poslano, ali nema dalje nikakvih statusa, niti amazon niti naša pošta.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2023., 18:48   #2772
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Ima tracking, samo si trebao ici preko mailboxde jer ces se nacekati da ti nasi dostave paket
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2023., 20:00   #2773
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,794
U mom slucaju je svaka posiljka preko hp-a imala tracking
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2023., 20:12   #2774
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Meni ovaj petak došlo porezno rješenje za povrat poreza koje je prema trackingu krenulo 05.05.
Skoro 2 i pol mjeseca išlo do mene, zračne udaljenosti cca 15 km
Problem je u biti u tome što je država mudro krenula koristiti ePoštu (ne email, nego ePoštu) za dostavu takvih rješenja. Dakle državni službenik klikne, dokument ode u ePoštu i tamo negdje u Pošti neki ćuk to printa, slaže, kovertira i pušta na slanje. To traje i traje.

Nekad je državni službenik printao, slagao i kovertirao sam i to je išlo brže, ovo sad je kaos.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2023., 21:46   #2775
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
Ima tracking, samo si trebao ici preko mailboxde jer ces se nacekati da ti nasi dostave paket

Nije DE u pitanju nego ES pa mi se nije dvaput plaćala poštarina, jednom do mailboxa, a onda do HR
Vjerojatno treba malo pričekati da se pokrene, fjaka je u Španjolskoj
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 08:19   #2776
spep
Premium
Moj komp
 
spep's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Pula,Croatia
Postovi: 144
Prije tjedan dana dobio paketić sa Alija koji je išao preko Mađarske i u pošti u Puli se kiselio mjesec dana.
Čekam još jednog koji se u kiseli u pulskoj pošti još 2 dana pa će proći mjesec.


  • 2023-06-29 18:58
    GMT+8
    Out for delivery
    [HR]Arrived at local delivery center
  • 2023-06-22 16:05
    GMT+8
    Received by local delivery compan
Sve naručeno sa dostavom preko HP je izgleda osuđeno na dostavu na Sveti nikad a i tada ako dođe.
__________________
Moje trgovine: 1,2
spep je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 08:31   #2777
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
i ja čekam par paketa sa aliexpressa

svašta bi sada rekao o našoj pošti ali bolje da šutim

i u principu po 30 dana stoje, i onda tek dostave

toliko o njihovoj profesionalnosti....
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 08:32   #2778
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Žena je naručila pouzećem mali paketić od prodavača u Lijepoj našoj. Paket poslan sljedeći dan je čekao dva tjedna u Branimirovoj 4 u Zagrebu.

Nakon što je nazvala da pita što je s time dobila je poruku da će joj biti dostavljeno i ako želi preusmjeriti.... pa je preusmjerila na paketomat u kvartu. Par dana poslije dobije poruku da paket ne može biti isporučen na paketomat.

Onda je opet zvala i pitala što je s time: "pa znate gužve su, fali ljudi, godišnji odmori...". Sutradan dobije poruku da će joj biti dostavljeno na posao između 14-17h (ona radi do 16h). Naravno da su došli praktički u 17h.

Ona je još sretna da je dobila da nije morala ići u poštu po to....


Zove online shop i pita ženu zašto šalju preko pošte, zašto ne GLS-om!? Kaže prodavačica da je slala GLS-om i da nisu puno bolji, a skuplji su
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 08:44   #2779
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Bio jučer u pošti se žaliti na paketić (nije iz kine, iz EU, preporučeno s trackingom) koji mi je po trackingu dostavljen prošli tjedan, a ja ga niti vidio niti dobio kakvu obavijest. Da bi bilo zanimljivije, navodno je isporučen točno na dan i u vrijeme kad je kod nas bila ona velika oluja koja je lomila stabla okolo, poprilično sam siguran da poštar s mopedom nije okolo raznosio paketiće. Pokazali mi u pošti njihove podatke i na ekranu potpis kod preuzimanja, piše moje ime, ali potpis nije moj :-)
Čekam danas da mi se jave po tom pitanju, nisam još siguran kako uopće dalje postupiti :-)
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 10:32   #2780
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Bio jučer u pošti se žaliti na paketić (nije iz kine, iz EU, preporučeno s trackingom) koji mi je po trackingu dostavljen prošli tjedan, a ja ga niti vidio niti dobio kakvu obavijest. Da bi bilo zanimljivije, navodno je isporučen točno na dan i u vrijeme kad je kod nas bila ona velika oluja koja je lomila stabla okolo, poprilično sam siguran da poštar s mopedom nije okolo raznosio paketiće. Pokazali mi u pošti njihove podatke i na ekranu potpis kod preuzimanja, piše moje ime, ali potpis nije moj :-)
Čekam danas da mi se jave po tom pitanju, nisam još siguran kako uopće dalje postupiti :-)

Ahahahaha, morao sam se nasmijati, mislim da je to onda bio poštar na letećem motorinu :-)


Ono nešto ko Aladin i leteći tepih ....
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 11:25   #2781
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Ja sam jutros imao baš pozitivno iskustvo sa HP-om

Čekao sam paket za ured (mali paket od amazona, A4 - 200g) - radimo od 9.00. Zove me poštar u 8.00 da provjeri da li sam u uredu da donese paket, rekao sam mu da nismo i da ostavi kod brice u prizemlju koji radi od 8:00 (to mi je inače standardna procedura)

Zove me poštar u 8:45 da već treći put prolazi, ali da i dalje nema brice. Kako sam taman bio u autu, rekao sam mu da sam za 5min tamo. Poštar me pričekao i ja sam preuzeo paket.

Komotno je mogao ostaviti papirić i vratiti paket u centralu. Uglavnom... vrlo me ugodno iznenadio.
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 19:49   #2782
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor spep Pregled postova
Prije tjedan dana dobio paketić sa Alija koji je išao preko Mađarske i u pošti u Puli se kiselio mjesec dana.
Čekam još jednog koji se u kiseli u pulskoj pošti još 2 dana pa će proći mjesec.


  • 2023-06-29 18:58
    GMT+8
    Out for delivery
    [HR]Arrived at local delivery center
  • 2023-06-22 16:05
    GMT+8
    Received by local delivery compan
Sve naručeno sa dostavom preko HP je izgleda osuđeno na dostavu na Sveti nikad a i tada ako dođe.
Napiso u alitemi meni došli za 3 mjeseca ali poslo mail pošti,i dobio negativan odgovor 20.4 naručeni kasnije došli 20.7 svi u isti dan,tj 2 dostavljena susjedi,za 1 puštena obavjest.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 20:13   #2783
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Pokazali mi u pošti njihove podatke i na ekranu potpis kod preuzimanja, piše moje ime, ali potpis nije moj :-)
Čekam danas da mi se jave po tom pitanju, nisam još siguran kako uopće dalje postupiti :-)
Raspitaj se ako imas frenda pravnika ili ti se da guglati. Poprilicno sam siguran da je ovo kazneno djelo. Znaci ne prekrsaj neko kazneno.

Ako sam u pravu, posta ce ti ti to zataskavati, ignorirati i najbolje sto mozes napraviti je preuzeti paket nekako ako je jos uvijek kod njih i ne ici pravno na njih. U suprotnom bi mogao ispusiti tj vozat se po sudu godinama.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 21:25   #2784
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
da ostavi kod brice u prizemlju koji radi od 8:00 (to mi je inače standardna procedura)
Sjetih se nekih drugih vremena kada je svako drugo prizemlje imalo bricu

Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Zove online shop i pita ženu zašto šalju preko pošte, zašto ne GLS-om!? Kaže prodavačica da je slala GLS-om i da nisu puno bolji, a skuplji su
GLS je u banani u ZG, ali od pošte mora biti puno bolji. Van ZG je to dvoje neusporedivo, kao da nije niti slična djelatnost.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2023., 08:05   #2785
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Bio jučer u pošti se žaliti na paketić (nije iz kine, iz EU, preporučeno s trackingom) koji mi je po trackingu dostavljen prošli tjedan, a ja ga niti vidio niti dobio kakvu obavijest. Da bi bilo zanimljivije, navodno je isporučen točno na dan i u vrijeme kad je kod nas bila ona velika oluja koja je lomila stabla okolo, poprilično sam siguran da poštar s mopedom nije okolo raznosio paketiće. Pokazali mi u pošti njihove podatke i na ekranu potpis kod preuzimanja, piše moje ime, ali potpis nije moj :-)
Čekam danas da mi se jave po tom pitanju, nisam još siguran kako uopće dalje postupiti :-)
Ista stvar i kod mene. Paket iz DE DHL-om dođe u HR u cca 2 dana. Onda iz nekog razloga DHL preda paket Pošti da oni meni dostave. I ode sve u k....
Pogledam tracking, kaže da je isporučeno a ja paket vidio nisam.

I šta sad ?
Zovem Poštu na onaj broj i kifla, kaže ostavite poruku i nazvati ćemo vas (evo prošlo je tri dana, jbg... nisu rekli kad). Pišem reklamaciju, bolje da nisam kad sam vidio zakonski rok za odgovor.
Pišem DHL-u, boli ih džon; oni su svoje predali. Pišem pošiljatelju, kaže provesti ćemo istragu.... majko moja mila...

Gdje u Zg otći i jeb... ma..u nekome dok se to ne riješi ?
Iskreno, baš sam raspoložen. Branimirova ?
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2023., 08:39   #2786
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Ista stvar i kod mene. Paket iz DE DHL-om dođe u HR u cca 2 dana. Onda iz nekog razloga DHL preda paket Pošti da oni meni dostave. I ode sve u k....
Pogledam tracking, kaže da je isporučeno a ja paket vidio nisam.

I šta sad ?
Zovem Poštu na onaj broj i kifla, kaže ostavite poruku i nazvati ćemo vas (evo prošlo je tri dana, jbg... nisu rekli kad). Pišem reklamaciju, bolje da nisam kad sam vidio zakonski rok za odgovor.
Pišem DHL-u, boli ih džon; oni su svoje predali. Pišem pošiljatelju, kaže provesti ćemo istragu.... majko moja mila...

Gdje u Zg otći i jeb... ma..u nekome dok se to ne riješi ?
Iskreno, baš sam raspoložen. Branimirova ?
Za ubuduće izbjegavat DHL jer za običnu dostavu (ne express) uvijek ide preko pošte.

Moj paket je stajao oko 20 dana u Zagrebu u sortirnici prije nego su otišli na teren i dostavili na adresu, isto u Zagrebu. Paket je prije došao iz Kine do njemačke i iz Njemačke do Zagreba nego što je trebalo za dostavu unutar grada. Zvao sam korisničku službu i nakon sat vremena se netko javio. Dobio sam istu info - pa joooj to još nije ni obrađeno, čeka se po 20 dana, mi nemamo garantirani rok za međunarodne pošiljke. Napisao prigovor, nitko niš nije dogovorio. Poslao prijavu i DHL-u.

Najprije će ti možda odgovoriti na facebook chatu pa probaj tamo.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2023., 08:45   #2787
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
na facebooku će odgovoriti sljedeće:

Pozdrav,
pošiljka XXXXXXXXXXXX je u postupku obrade i pripreme za dostavu primatelju. Ujedno želimo napomenuti kako, sukladno aktima Svjetske poštanske unije, nisu garantirani rokovi uručenja pošiljaka iz međunarodnog prometa te ne možemo sa sigurnošću potvrditi kada će Vam predmetna pošiljka biti uručena.
Lijep pozdrav,

samo mene interesira dali je istina da: sukladno aktima Svjetske poštanske unije, nisu garantirani rokovi uručenja pošiljaka iz međunarodnog prometa ?

i dali se pošiljka kada stigne u našu sortinicu smatra i dalje kao pošiljaka iz međunarodnog prometa ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2023., 09:13   #2788
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,984
A što i da jesu? Kako bi to pomoglo točno
Pošta je u stanju općeg raspada, kod mene je neki dan stiglo 10-ak pošiljki jer nisu dostavljali tjednima ništa, a živim kod Vinogradske bolnice u zg.
Garantirani rokovi
Jednostavno nema ljudi koji to više žele raditi, zato su nedavno podigli plaće za 20%, potez očajnika.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2023., 11:33   #2789
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Ista stvar i kod mene. Paket iz DE DHL-om dođe u HR u cca 2 dana. Onda iz nekog razloga DHL preda paket Pošti da oni meni dostave. I ode sve u k....
Pogledam tracking, kaže da je isporučeno a ja paket vidio nisam.

I šta sad ?
Zovem Poštu na onaj broj i kifla, kaže ostavite poruku i nazvati ćemo vas (evo prošlo je tri dana, jbg... nisu rekli kad). Pišem reklamaciju, bolje da nisam kad sam vidio zakonski rok za odgovor.
Pišem DHL-u, boli ih džon; oni su svoje predali. Pišem pošiljatelju, kaže provesti ćemo istragu.... majko moja mila...

Gdje u Zg otći i jeb... ma..u nekome dok se to ne riješi ?
Iskreno, baš sam raspoložen. Branimirova ?
Mislim da su ti stavili paketu paketomat al nisu ti poslali sifru, cuo sam za takvih slucajeva. Pogledaj ako imas neku njihovu aplikaciju pa tamo imas preusmjeri u poštanski ured. Ako ima ofc
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2023., 08:33   #2790
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Mislim da su ti stavili paketu paketomat al nisu ti poslali sifru, cuo sam za takvih slucajeva. Pogledaj ako imas neku njihovu aplikaciju pa tamo imas preusmjeri u poštanski ured. Ako ima ofc

Tak i meni, sva sreća poštar koji je na velikm paketima slučajno otišao na paketomat i u kaslić di je moja koverta stavljao paket, i zove me, pa kaj nisi podignuo na paketomatu ... Ja ono zbunj, pa reko odkud da znam da je tamo, ni poruke ni mejla, ništa ... a da ne velim da je kuća preko puta paketomata, doslovno (ima sigurno 15 metara), veli on, evo ti u kaslić za 5-10 minuta ... (to je dobar poštar :-) i frend naravno)


Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
GLS je u banani u ZG, ali od pošte mora biti puno bolji. Van ZG je to dvoje neusporedivo, kao da nije niti slična djelatnost.

Zato kaj van ZG-a rade kooperanti, pa im je stalo da čim više isporuče, jer su pretpostavljam tako plaćeni ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na