Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2009., 22:20   #1
DSofa
Warez king™
Moj komp
 
DSofa's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Question Problemi sa Samsung SM P2250 monitorom

Dobar dan.

Neki dan sam kupio gore navedeni monitor u Vemilu, medjutim nije sve tako savrseno kako sam mislio. Monitor mi radi probleme.

Prvi problem je rezolucija. Monitor forsa 1280x1024. Kad god palim racunalo bude ta rezolucija. Sa catalyst control centrom(od grafe tool) namjestim 1920x1080 i bude sve ok dok ne pokrenem neku igru koja promjeni rezoluciju. Kasnije kad izadjem iz igre monitor se vrati na 1280x1024, umjesto 1920x1080. Opet ju vratim nazad na 1920x1080 i kasnije kad ugasim komp, sljedeci put kad ga palim opet bude 1280x1024...

EDIT: Koliko vidim problem je u samim windowsima. Naime kada iskljucim catalyst control center, ne mogu uopce promjenit rezoluciju. Desni klik na desktop... bla bla... i izaberem 1920x1080 i stisnem apply ali nista se ne dogodi. Samo se refresha desktop, a onaj pokazivac se vrati ulijevo na 1280x1024.... Ako stavim na windowsima tu rezoluciju vjerovatno bi takva trebala bit i pri samom bootanju windowsa tj kada ga upalim automatski bi trebala bit 1920x1080. Virus nije, najnovije drivere imam, preostaje jedino format diska. Al to je krajnji slucaj

Drugi problem je pri njegovom gasenju. Kada ga ugasim i ponovno upalim slika izgubi svjetlinu i bude sve jako tamno. Moram restartat komp da bi se vratilo na staro.

Ako je netko imo slicnih iskustava i rjesenja molio bih da pomogne. Hvala unaprijed.

Zadnje izmijenjeno od: DSofa. 24.05.2009. u 00:07.
DSofa je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2009., 20:21   #2
thing
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: CRO
Postovi: 28
Meni prije smrdi da graficka ima problem a ne monitor. Koja je grafička?
thing je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.06.2009., 09:40   #3
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
a da probas maknut ccc i onda vidi kak ti radi bez njega? + jos mozes probat sa nekim drugim driverima
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na