Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.12.2015., 15:52   #601
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Zar nije R9 280X ista stvar kao i HD7970, a GTX 780 bi kao trebala biti jača kartica od obje navedene...

Meni HD7970 vrti igu na max detaljima u 1920x1080 sa dosta narokanih modova i neprimjećujem neko žešće štekanje (eventualno kad sam na krovu neke visoke zgrade padne fps na 30-40, ali u gradovima itd. ne primjećujem razliku)
BTW kartica je klokana na 1125 MHz core / 1575 MHz ram iliti koliko official OC dozvoljava.
Znam,zato sam ga pitao koliko mu perfomance boost sa R9 280x na GTX 780 Ti.

Ja sam odustao od igre dok ne nabavim malo bolji procesor,tj.ogromnih fps dropova imam da je neigrivo iako sumnjam da ce malo jaci procesor ista poboljsati.

Ali eto Skyrim isti engine,tona modova + ENB i igra vrti 35-45 fps.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2015., 16:25   #602
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
kak je meni autodetect na mojoj grafi sve ultra, a tebi nije sa 780?
Nomen est omen.
Hawker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2015., 19:30   #603
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
yo bećari
Dakle prešao sam igru... al ne znam ostavila mi je nakakav gorak osjećaj. Kao da fali nešto negdje. Valjda će drugi prolazak to popravit
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2015., 09:59   #604
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Ima tko problema s compass flickerom?

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/2707/?
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2015., 13:33   #605
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Citiraj:
Autor Ninja_Zg Pregled postova
Ima tko problema s compass flickerom?

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/2707/?
Mislim da ti je bilo par strana prije rješenje, valjda nešto vezano za amd drivere.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2015., 14:22   #606
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Ma linkal sam rjesenje, a bas sam gledao proslih 3, 4 strane dal ima kaj da ne radim repost.

Upalio sinoc igru nakon 2 tjedna pa sam vidio da imam taj problem.
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 21:36   #607
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
ima ko problema na ati-u

Instalirao danas.. 1440p..katastrofa frame rate.. ultra settings 30fps i dropovi... najnoviji crimson driveri ?
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 00:58   #608
scarzz
Premium
Moj komp
 
scarzz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Stuttgart/Rijeka
Postovi: 412
Igra jednostavno bolje radi na nvidiji.
scarzz je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 09:01   #609
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
sve to stoji..nasao sam problem pa ako netko moze objasnit. Dogadjalo mi se to i prije

Problem je u freesyncu izgleda,cim ode ispod 35hz onda mi baca dropove i u 20fps i sve izgleda traljavo. Iskljucio danas freesync normalno 45-50fspu konstantno.

Isto mi prije bilo u mortal kombat x. Upaljen freesync bez vsnyca trza... Iskljucen freesync normalno...upaljen freesync i vsync normalno dela..

Kod ostalih mi normalno radi freesync bez vsynca(far cry,gta itd)... ima ko objasnjenje?
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 09:54   #610
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Gdje ja mogu vidjeti koji Tureti davaju više damagea?
Stalno stavljam onaj drugi po redu MašinGun Turet, možda je laserski jači. Pretpostavljam da je shootgun najjači na blizu.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2015., 11:23   #611
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671



- Mass Fusion; nemogu informirati BoS jer mi stoji Tactical Thinking i Ingram mi stalno govori da idem pričati sa Kellsom
- Ako pričam s Kellsom i pokrenem Tactical Thinking Underground Undercover od Railroada mi faila i traži me da ih pobijem sve
- Underground Undercover nemogu nastaviti jer mi stoji "Continue Working with Father" koji mi ne daje ništa novo jer moram prvo odraditi Mass Fusion
- Ako se teleportam na vrh Mass Fusion zgrade BoS postaju neprijatelji



Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Gdje ja mogu vidjeti koji Tureti davaju više damagea?
Stalno stavljam onaj drugi po redu MašinGun Turet, možda je laserski jači. Pretpostavljam da je shootgun najjači na blizu.
I ja stavljam te heavy machine gun iz razloga jer mi nekada lijeno razvući struju za lasere
Trik je u tome da ih staviš što višlje da imaju što veći domet (sagradi koji shack bridge pa stavi još jedan shack bridge na isti pa sve to zajedno na krov kuće)
Kombinacija Heavy Machine gun + Laser Turret postavljeni visoko gore skinu Mirelurk Queen ili Levelanog Sentry Bot-a relativno brzo.



Ako hoćeš isprobati domet i defense na ovaj način Mirelurk Queen i Sentry Bot se redovno Spawnaju u Murkwater construction site (Sentry Bot je malo dalje, ima nekih 5 betonskih stupova koji vire iz močvare), dok samo Sentry Bot-a imaš u County Crossingu ako si rješio National Guard Training Yard i otključao Power armor.

-->
Meni igra zaštekala, ali na misijama



- Mass Fusion; nemogu informirati BoS jer mi stoji Tactical Thinking i Ingram mi stalno govori da idem pričati sa Kellsom
- Ako pričam s Kellsom i pokrenem Tactical Thinking Underground Undercover od Railroada mi faila i traži me da ih pobijem sve
- Underground Undercover nemogu nastaviti jer mi stoji "Continue Working with Father" koji mi ne daje ništa novo jer moram prvo odraditi Mass Fusion
- Ako se teleportam na vrh Mass Fusion zgrade BoS postaju neprijatelji



Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Gdje ja mogu vidjeti koji Tureti davaju više damagea?
Stalno stavljam onaj drugi po redu MašinGun Turet, možda je laserski jači. Pretpostavljam da je shootgun najjači na blizu.
I ja stavljam te heavy machine gun iz razloga jer mi nekada lijeno razvući struju za lasere
Trik je u tome da ih staviš što višlje da imaju što veći domet (sagradi koji shack bridge pa stavi još jedan shack bridge na isti pa sve to zajedno na krov kuće)
Kombinacija Heavy Machine gun + Laser Turret postavljeni visoko gore skinu Mirelurk Queen ili Levelanog Sentry Bot-a relativno brzo.



Ako hoćeš isprobati domet i defense na ovaj način Mirelurk Queen i Sentry Bot se redovno Spawnaju u Murkwater construction site (Sentry Bot je malo dalje, ima nekih 5 betonskih stupova koji vire iz močvare), dok samo Sentry Bot-a imaš u County Crossingu ako si rješio National Guard Training Yard i otključao Power armor.

__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 19:14   #612
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Gdje ja mogu vidjeti koji Tureti davaju više damagea?
Stalno stavljam onaj drugi po redu MašinGun Turet, možda je laserski jači. Pretpostavljam da je shootgun najjači na blizu.
Nekako mi se čini da je ovaj princip najefikasniji ... Heavy Machine za domet, te Missile za čisti Fire power. Naravno, postavljeni na visinu 3./4. katnog shacka, tornja ili zgrade.

Ovaj "S-500" toranj zna biti iznimno destruktivan, uz vrlo impresivan domet. Sa npr. dva ili tri takva tornja, unutar baze površine npr. Santuary-a, više nema nikakvih briga oko vanjskih raider/deathclaw/whatever čimbenika

Čak sam imao i jedan napad od strane Sentry Bot-a ... izdržao je manje od 5s

Btw isprobana i kombinacija Heavy Laser/Heavy Machine turret, ali nije to niti blizu po pitanju zaustavne moći.

Nestrpljivo isčekujem Defend The Castle misiju
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2015., 12:44   #613
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671



Rockets Red Glare, Railroad...
Prije ove misije nesmijete pokrenuti razgovor sa Fatherom kada Vas traži da pobijete Railroad jer nećete moći pričati sa Desdemonom kad obavite misiju. Umjesto toga dobit ćete razgovor da ju ubijete i sav trud oko Rockets Red Glare će vam failati nakon što ju koknete (što je barem sat vremena igre).


-->
Završio igru (Institute).
Neke sam stvari morao igrati dva puta jer se dijalozi preklapaju i nemoguće je završiti misije.



Rockets Red Glare, Railroad...
Prije ove misije nesmijete pokrenuti razgovor sa Fatherom kada Vas traži da pobijete Railroad jer nećete moći pričati sa Desdemonom kad obavite misiju. Umjesto toga dobit ćete razgovor da ju ubijete i sav trud oko Rockets Red Glare će vam failati nakon što ju koknete (što je barem sat vremena igre).


__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2015., 13:01   #614
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640



Rockets Red Glare, Railroad...
Prije ove misije nesmijete pokrenuti razgovor sa Fatherom kada Vas traži da pobijete Railroad jer nećete moći pričati sa Desdemonom kad obavite misiju. Umjesto toga dobit ćete razgovor da ju ubijete i sav trud oko Rockets Red Glare će vam failati nakon što ju koknete (što je barem sat vremena igre).


Koji lvl si bio kad si završio? I može se dalje igrat nakon kraja, ono, preostale questove?
-->
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Završio igru (Institute).
Neke sam stvari morao igrati dva puta jer se dijalozi preklapaju i nemoguće je završiti misije.



Rockets Red Glare, Railroad...
Prije ove misije nesmijete pokrenuti razgovor sa Fatherom kada Vas traži da pobijete Railroad jer nećete moći pričati sa Desdemonom kad obavite misiju. Umjesto toga dobit ćete razgovor da ju ubijete i sav trud oko Rockets Red Glare će vam failati nakon što ju koknete (što je barem sat vremena igre).


Koji lvl si bio kad si završio? I može se dalje igrat nakon kraja, ono, preostale questove?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2015., 13:48   #615
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671



Ostaju mi Minutemen i Institute ponavljajuće misije i settlementi.
Brotherhood sam pobio sve do zadnjega, Prydwena više nema na nebu niti je itko ostao živ u policijskoj postaji.
Mogu napraviti Settlement na Boston Airportu.
Railroad također, svi su mrtvi osim PAM koja ne reagira.
Mogu jedino loadati stari save pa probati odigrati Brotherhood ili Railroad finalne misije čisto da vidim priču ili potražiti po gradovima ako je ostao kakav "Job" za odraditi, ali mislim da sam pokrio većinu toga.


-->
Level 78, ali imao sam Intelligence napucan, igrao sam na Very Hard i koristio sam Well Rested i Lover's Embrace ponekad.
Stavim ti u spoiler



Ostaju mi Minutemen i Institute ponavljajuće misije i settlementi.
Brotherhood sam pobio sve do zadnjega, Prydwena više nema na nebu niti je itko ostao živ u policijskoj postaji.
Mogu napraviti Settlement na Boston Airportu.
Railroad također, svi su mrtvi osim PAM koja ne reagira.
Mogu jedino loadati stari save pa probati odigrati Brotherhood ili Railroad finalne misije čisto da vidim priču ili potražiti po gradovima ako je ostao kakav "Job" za odraditi, ali mislim da sam pokrio većinu toga.


__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2015., 14:11   #616
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Zgadio mi se F4 i njegove grind misije. Završio sam ga sa Minutemanima, pokrenuo Witcher 3 da malo promjenim setting prije nego odigram endgame sa drugim frakcijama i od tada nisam uopće pomislio na F4. Sad mi je žao što sam uopće trošio vrijeme na F4 grindanje kada vidim kako su napravljeni side questovi u W3.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2015., 18:37   #617
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Moraš skupit sve
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2015., 19:49   #618
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ufff kako bi ti rado provalio u tu gajbu i opljačka sve, da ne moram sve to tražit po mapi
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2015., 23:52   #619
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Fallout 4

Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Moraš skupit sve

Lijepo si to poslagao, super. Kaže mi frend da je on tako poslagao časopise na onaj metalni nosač namijenjen baš za njih, no nakon nekog vremena kada udje u kuću časopisi budu po podu. Kao struši se stalak.
Dal imaš takvih problema?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 00:28   #620
kurc
Premium
Moj komp
 
kurc's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236



Došao sam do Institutua, a prije toga sam bio sa svim frakcijama dobar. Skužio sam da institut nije tak loš i htio bi njima pomoći. Teški nesporazumi su nastupili. Odlučio sam pobiti sve u railroadu i probati pomiriti brotherhood i institut. Ali to nije moguće. Sad moram izdati Brotherhood s kojima sam radio dugo ili izdati svoga sina. U nedoumici sam i izgubio sam volju za igrom.

-->
Nikako mi se ne sviđa kraj priče. Spoiler alert!




Došao sam do Institutua, a prije toga sam bio sa svim frakcijama dobar. Skužio sam da institut nije tak loš i htio bi njima pomoći. Teški nesporazumi su nastupili. Odlučio sam pobiti sve u railroadu i probati pomiriti brotherhood i institut. Ali to nije moguće. Sad moram izdati Brotherhood s kojima sam radio dugo ili izdati svoga sina. U nedoumici sam i izgubio sam volju za igrom.

kurc je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 01:15   #621
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671



Nemoguće je zadržati BoS i Institut.
Postoje 4 moguća završetka: Minutemen Finale, Railroad Finale, BoS Finale i Institute finale. U slučaju Minutemana ostaje ti Railroad, a u svim ostalim slučajima osteju ti Minutemani i ono što si odabrao.
Ja sam nekako uspio razvući sve priče skoro pa do samog kraja, iako sam neke stvari morao igrati ponovo.


-->
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
...onaj metalni nosač namijenjen baš za njih, no nakon nekog vremena kada udje u kuću časopisi budu po podu. Kao struši se stalak.
Nonstop mi se to događalo, već sam mislio da ću pogubiti neke od časopisa.
Reci frendu neka proba F5/F9 par puta i časopisi će se kao čarolijom poslagati nazad na nosače
Ove police su bolje rješenje.
Nisam još našao časopise po podu otkako sam ih ovako poslagao, a osim toga puno bolje izgleda.

EDIT: Prerano sam rekao, ali Transfer pa Cancel ili F5/F9 rješavaju problem
Citiraj:
Autor kurc Pregled postova
Nikako mi se ne sviđa kraj priče. Spoiler alert!
Spoiler alert!



Nemoguće je zadržati BoS i Institut.
Postoje 4 moguća završetka: Minutemen Finale, Railroad Finale, BoS Finale i Institute finale. U slučaju Minutemana ostaje ti Railroad, a u svim ostalim slučajima osteju ti Minutemani i ono što si odabrao.
Ja sam nekako uspio razvući sve priče skoro pa do samog kraja, iako sam neke stvari morao igrati ponovo.


__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies

Zadnje izmijenjeno od: osspaljeni. 30.12.2015. u 14:10.
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 06:58   #622
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354



U slučaju Minuteman finala ostaju Railroad i BoS, InStitut leti u zrak

-->
Ispravak spoilera:



U slučaju Minuteman finala ostaju Railroad i BoS, InStitut leti u zrak

Garro je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 14:57   #623
kurc
Premium
Moj komp
 
kurc's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236



Završio sam za institut. Nezadovoljno izdao i unistio brotherhood. Najgore je kaj uopće nema efekta to što sam napravio. Par slajdova u cutsceneu i to je to. Bzvz

-->
Još malo spoilanja.




Završio sam za institut. Nezadovoljno izdao i unistio brotherhood. Najgore je kaj uopće nema efekta to što sam napravio. Par slajdova u cutsceneu i to je to. Bzvz

kurc je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 15:25   #624
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033



U slučaju Minuteman finala ostaju Railroad i BoS, InStitut leti u zrak

Jesi siguran, ako si odigra do kraja ok, ali i ja sam načuo ove gori kombinacije od "opaljenog"
-->
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ispravak spoilera:



U slučaju Minuteman finala ostaju Railroad i BoS, InStitut leti u zrak

Jesi siguran, ako si odigra do kraja ok, ali i ja sam načuo ove gori kombinacije od "opaljenog"
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 16:48   #625
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671



Radi se o 5. ili "Secret Endingu" kako ga nazivaju.
Moguće je zadržati Railroad i BoS ali ima specifičan redoslijed igre i kasnije ne smiješ dirati P.A.M. jer će tražiti od tebe da pobiješ BoS i opet ti ostaju Minutemani i Railroad ako nastaviš raditi misije od Railroada...


-->
Nakon malo googlanja...



Radi se o 5. ili "Secret Endingu" kako ga nazivaju.
Moguće je zadržati Railroad i BoS ali ima specifičan redoslijed igre i kasnije ne smiješ dirati P.A.M. jer će tražiti od tebe da pobiješ BoS i opet ti ostaju Minutemani i Railroad ako nastaviš raditi misije od Railroada...


__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 17:29   #626
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347



Ne znam, ja sam malo prestao igrati jer se bojim da ne krenem u krivom smjeru i nešto ne onemogućim. Imam side misiju da nađem nekog doktora na površini koji bi oslobodio robove u institutu a Father mi je dao da nešto sredim na zemlji a ja sam svejedno obavijestio i BOS i Railroad. Railroad bi najlakše izgubio no kod svih mi je ostalo dosta side misija

-->



Ne znam, ja sam malo prestao igrati jer se bojim da ne krenem u krivom smjeru i nešto ne onemogućim. Imam side misiju da nađem nekog doktora na površini koji bi oslobodio robove u institutu a Father mi je dao da nešto sredim na zemlji a ja sam svejedno obavijestio i BOS i Railroad. Railroad bi najlakše izgubio no kod svih mi je ostalo dosta side misija

__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 17:52   #627
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671



Kao što sam već rekao:
- Mass Fusion; nemogu informirati BoS jer mi stoji Tactical Thinking i Ingram mi stalno govori da idem pričati sa Kellsom
- Ako pričam s Kellsom i pokrenem Tactical Thinking Underground Undercover od Railroada mi faila i traži me da ih pobijem sve
- Underground Undercover nemogu nastaviti jer mi stoji "Continue Working with Father" koji mi ne daje ništa novo jer moram prvo odraditi Mass Fusion
- Ako se teleportam na vrh Mass Fusion zgrade BoS postaju neprijatelji
Ovdje sam ipak završio Mass Fusion i postao neprijatelj sa BoS
Propustio sam Airship Down zbog ovoga...
Nadalje...
- Nakon Mass Fusion / Powering Up tj. sastanka u Institutu nesmijete pokrenuti razgovor sa Fatherom jer ćete pokrenuti End of the Line
- ako nakon što ste dobili End of the Line idete na Rockets Red Glare nemožete razgovarati sa Desdemonom kad obavite misiju. Umjesto toga dobit ćete razgovor da ju ubijete i sav trud oko Rockets Red Glare će vam failati nakon što ju koknete (što je barem sat vremena igre).
- Prvo odraditi Rockets Red Glare pa onda nazad u Institut po End of the Line pa birate između Railroada i Instituta

BTW: Nakon Tactical thinking ostaju Vam još 3 misije za BoS koje nisam odradio, nakon Rockets Red Glare slijedi finale Railroada, a nakon End of the line slijedi (Airship Down) i Nuclear Family što je finale instituta.
Ipak sam odradio većinu toga, osim Minutemena s kojima sam zadnje odradio Inside Job.
Također isplati se ostaviti Railroad barem dok ne dobijete opciju za Ballistic Weave. Dalje nisu bitni.


-->
Napravi Hard Save i nastavi igrati. Ako nešto i krene po zlu uvijek se možeš vratiti nazad



Kao što sam već rekao:
- Mass Fusion; nemogu informirati BoS jer mi stoji Tactical Thinking i Ingram mi stalno govori da idem pričati sa Kellsom
- Ako pričam s Kellsom i pokrenem Tactical Thinking Underground Undercover od Railroada mi faila i traži me da ih pobijem sve
- Underground Undercover nemogu nastaviti jer mi stoji "Continue Working with Father" koji mi ne daje ništa novo jer moram prvo odraditi Mass Fusion
- Ako se teleportam na vrh Mass Fusion zgrade BoS postaju neprijatelji
Ovdje sam ipak završio Mass Fusion i postao neprijatelj sa BoS
Propustio sam Airship Down zbog ovoga...
Nadalje...
- Nakon Mass Fusion / Powering Up tj. sastanka u Institutu nesmijete pokrenuti razgovor sa Fatherom jer ćete pokrenuti End of the Line
- ako nakon što ste dobili End of the Line idete na Rockets Red Glare nemožete razgovarati sa Desdemonom kad obavite misiju. Umjesto toga dobit ćete razgovor da ju ubijete i sav trud oko Rockets Red Glare će vam failati nakon što ju koknete (što je barem sat vremena igre).
- Prvo odraditi Rockets Red Glare pa onda nazad u Institut po End of the Line pa birate između Railroada i Instituta

BTW: Nakon Tactical thinking ostaju Vam još 3 misije za BoS koje nisam odradio, nakon Rockets Red Glare slijedi finale Railroada, a nakon End of the line slijedi (Airship Down) i Nuclear Family što je finale instituta.
Ipak sam odradio većinu toga, osim Minutemena s kojima sam zadnje odradio Inside Job.
Također isplati se ostaviti Railroad barem dok ne dobijete opciju za Ballistic Weave. Dalje nisu bitni.


__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies

Zadnje izmijenjeno od: osspaljeni. 30.12.2015. u 18:06.
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 18:26   #628
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Potpis za ovaj dio o Railroadu iz spoilera, kad se samo sitim onog Vault jumpsuit odrona kojeg sam nosija dobar dio igre -.-

Također Hazmat suit je uvik must have u inventaru

__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 07:36   #629
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280




Za prvu ruku sam se odlučio za B+M, pa ćemo vidjeti kako će se završiti. U biti nema ispravnog završetka, sve ovisi o osobnim preferencama. Jedina stvar koju sam primjetio je BoS-ovu želju za koljačinom svih ostalih frakcija ... totalno Not cool

Btw sinoć konačno pala i Defend The Castle misija:




Nekako sam dojma da mi je obrana na ovom settlementu čak i malo preučinkovita


-->
Koliko sam shvatio iz raznih komentara, nije lako spoilati ovu igru pošto ima toliko mogućih završetaka i podvarijacija pa je teško sve pokriti.

Vjerujem da je to razlog zašto je nekima dobra igra, a nekima baš i ne ... jednostavno, nisu odigrali isti scenarij




Za prvu ruku sam se odlučio za B+M, pa ćemo vidjeti kako će se završiti. U biti nema ispravnog završetka, sve ovisi o osobnim preferencama. Jedina stvar koju sam primjetio je BoS-ovu želju za koljačinom svih ostalih frakcija ... totalno Not cool

Btw sinoć konačno pala i Defend The Castle misija:




Nekako sam dojma da mi je obrana na ovom settlementu čak i malo preučinkovita


dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2016., 22:26   #630
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Koliko sam shvatio iz raznih komentara, nije lako spoilati ovu igru pošto ima toliko mogućih završetaka i podvarijacija pa je teško sve pokriti.

Vjerujem da je to razlog zašto je nekima dobra igra, a nekima baš i ne ... jednostavno, nisu odigrali isti scenarij
Dosao do tocke kad trebam odabrat fakciju, tamo prestao i nimalo me ne vuce vratiti se.
Witcher 3 me unistio za druge RPGe

Zadnje izmijenjeno od: Ninja_Zg. 03.01.2016. u 23:00. Razlog: Tipfeler
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na