Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2014., 11:50   #181
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova
mislim da je bolje da nisu pisali ništa za performanse a dobili ih nego obrnuto kako to zna biti slučaj.
Ne nego bi prije rekao da je do grafičkih drivera a ne do patcha igre.
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2014., 11:53   #182
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Na kraju krajeva uopće nije bitno. Sad je tako kako je, odlično je a to je najbitnije.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.12.2014., 16:06   #183
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Jel' onda napokon igrivo sa ovim zadnjim patchom ?
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2014., 16:53   #184
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
da.
  Reply With Quote
Staro 14.12.2014., 19:38   #185
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Ne nego bi prije rekao da je do grafičkih drivera a ne do patcha igre.
e ja nebi reko. Isprobaj pa onda trkeljaj
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2014., 19:58   #186
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
da.
Hvala, onda ću sad isprobati ^^
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2014., 22:05   #187
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534



Ja sam cijelo vrijeme birao Amitu i onda u zadnjoj Sabala pa je zbog te jedne misije ispalo da moram Amitu ubit

Uglavnom zanimljiv kraj, kao i uvijek revolucija jede vlastitu djecu, i u Kyratu nije ništa bolje sa Sabalom nego što je bilo s Paganom

Obzirom da se Pagana moglo ne ubit, sad bi mogli napraviti add on u kojem Ajay opet njega instalira na vlast




Uglavnom, završio, ali brijem da se ovom neću više vraćat
-->
Evo prošao neki dan do kraja igru...
Dojam bolji nego na početku, zakrpe su znatno popravile dojam igrivodsti i fluidnosti.

što se same igre tiče, dobra je i niš više od toga, u principu ništa novog, FC3 u novom okruženju i na steroidima

Pretjerali totalno sa sporednim misijama, jednostavno ih ima previše i sve su gotovo identične (npr 4 Longinus misije iste, sve outpost i tower misije iste..., čak sve i na jednakim terenima). uglavnom, ja ih nisam ni izbliza sve odradio i otišo sam odradit glavne misije jer je postalo dosadno stalno odrađivat iste dodatne zadatke.

Što se Balance of power tiče...




Ja sam cijelo vrijeme birao Amitu i onda u zadnjoj Sabala pa je zbog te jedne misije ispalo da moram Amitu ubit

Uglavnom zanimljiv kraj, kao i uvijek revolucija jede vlastitu djecu, i u Kyratu nije ništa bolje sa Sabalom nego što je bilo s Paganom

Obzirom da se Pagana moglo ne ubit, sad bi mogli napraviti add on u kojem Ajay opet njega instalira na vlast




Uglavnom, završio, ali brijem da se ovom neću više vraćat
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2014., 22:24   #188
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258



Uglavnom zanimljiv kraj, kao i uvijek revolucija jede vlastitu djecu, i u Kyratu nije ništa bolje sa Sabalom nego što je bilo s Paganom




Sa Amitom je jos gore... djeca radnici/robovi, nasilno odvedeni u tvornice opijuma... uglavnom, izmedju 3 zla.. Pagan je najmanje

Pagan je htio sve najbolje za Ajaya, jer ga smatra dijelom obitelji... Ovi dvoje su ga samo iskoristili... pod laznim obecanjima...

A ni sam Ajay nije bas cist... doso je u Kyrat ispunit majcinu posljednju zelju i nakon 5min odjednom masovni ubojica, psihopat A to mu Pagan na posljednjoj veceri i kaze


-->
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova



Uglavnom zanimljiv kraj, kao i uvijek revolucija jede vlastitu djecu, i u Kyratu nije ništa bolje sa Sabalom nego što je bilo s Paganom




Sa Amitom je jos gore... djeca radnici/robovi, nasilno odvedeni u tvornice opijuma... uglavnom, izmedju 3 zla.. Pagan je najmanje

Pagan je htio sve najbolje za Ajaya, jer ga smatra dijelom obitelji... Ovi dvoje su ga samo iskoristili... pod laznim obecanjima...

A ni sam Ajay nije bas cist... doso je u Kyrat ispunit majcinu posljednju zelju i nakon 5min odjednom masovni ubojica, psihopat A to mu Pagan na posljednjoj veceri i kaze


nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2014., 00:19   #189
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848



Sa Amitom je jos gore... djeca radnici/robovi, nasilno odvedeni u tvornice opijuma... uglavnom, izmedju 3 zla.. Pagan je najmanje

Pagan je htio sve najbolje za Ajaya, jer ga smatra dijelom obitelji... Ovi dvoje su ga samo iskoristili... pod laznim obecanjima...

A ni sam Ajay nije bas cist... doso je u Kyrat ispunit majcinu posljednju zelju i nakon 5min odjednom masovni ubojica, psihopat A to mu Pagan na posljednjoj veceri i kaze





Upravo to, Pagan je najbolji, ima caka da ako se na onom samom pocetku ceka 15 minuta za stolom, pagan se vrati, odveze te helicem do groba i igra gotova, to je sve sto je pagan htio

-->
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova



Sa Amitom je jos gore... djeca radnici/robovi, nasilno odvedeni u tvornice opijuma... uglavnom, izmedju 3 zla.. Pagan je najmanje

Pagan je htio sve najbolje za Ajaya, jer ga smatra dijelom obitelji... Ovi dvoje su ga samo iskoristili... pod laznim obecanjima...

A ni sam Ajay nije bas cist... doso je u Kyrat ispunit majcinu posljednju zelju i nakon 5min odjednom masovni ubojica, psihopat A to mu Pagan na posljednjoj veceri i kaze





Upravo to, Pagan je najbolji, ima caka da ako se na onom samom pocetku ceka 15 minuta za stolom, pagan se vrati, odveze te helicem do groba i igra gotova, to je sve sto je pagan htio

Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2014., 07:48   #190
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Mislim da ovu igru neću igrati... Prvi FC koji ću preskočiti.
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.12.2014., 07:55   #191
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ja igram tu i tamo, kada stignem uz sve obaveze, i isto sam nekako više očekivao. Nije me prikovao kao FC3.

Ta repetetivnost ubije gušt, koje ima fakat dosta u igri, a na 12% sam trenutno...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2014., 08:43   #192
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534



taman na pola igre su mogli pojačati dojam da Sabal i Amita nisu ništa bolji i da recimo Yuma ukaže Ajayu na to (ili Pagan kad ga drugi put ulovi), i da jednostavno promijeni stranu i do kraja fajta za sebe i Pagana

E, to bi bio twist s kojim bi igra do kraja ostala zanimljiva




Opet, meni je ipak malo bolja od FC3 kojeg nisam odigrao do kraja, nije mi nikad sjeo. Opet, ja ne igram puno igri kroz godinu pa možda i nisam namjerodavniji za usporedbe
-->
Pa tak bi igrao i ja, sat dva navečer, i to ne svaki dan, vikendom možda malo više.

Sve skupa nekih 35-40 sati igranja. Nekako mi se čini da su u Ubisoftu išli na tu varijantu što dužeg trajanja igre, a da su pri tome malo mislili o sadržaju. Negdje na 50% igre već si zapravo odigrao sve i dalje samo ponavljaš misije s malo izmijenjenim okolnostima. I kolko god da možeš dalje isprobavati različite varijante osvajanja outpostova i sl., postane dosadno.


IMO, sad kad sam vidio kraj, mislim da su mogli dodati zgodan twist...




taman na pola igre su mogli pojačati dojam da Sabal i Amita nisu ništa bolji i da recimo Yuma ukaže Ajayu na to (ili Pagan kad ga drugi put ulovi), i da jednostavno promijeni stranu i do kraja fajta za sebe i Pagana

E, to bi bio twist s kojim bi igra do kraja ostala zanimljiva




Opet, meni je ipak malo bolja od FC3 kojeg nisam odigrao do kraja, nije mi nikad sjeo. Opet, ja ne igram puno igri kroz godinu pa možda i nisam namjerodavniji za usporedbe
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2014., 16:23   #193
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ovo je meni za kratiti.vrijeme izmedu ELITE igranja i nabrijavanje za GTA 5 krajem mjeseca
  Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 18:07   #194
Mikygs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Gospic
Postovi: 304
Jel imao netko problem sa save game-om,ali da su vam profile i profile backup mape odjednom nestale?

Bio sam na nekih 28% igre,danas save napravim,izlazio iz igre i igra je tad pri izlazenju zastekala i nisam mogao ni u task manager uci i restartao sam komp.

Trazio sam po netu rjesenje,ali sva rjesenja ukljucuju profile i profile backup mapu...
Mikygs je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 19:01   #195
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Mikygs Pregled postova
Jel imao netko problem sa save game-om,ali da su vam profile i profile backup mape odjednom nestale?

Bio sam na nekih 28% igre,danas save napravim,izlazio iz igre i igra je tad pri izlazenju zastekala i nisam mogao ni u task manager uci i restartao sam komp.

Trazio sam po netu rjesenje,ali sva rjesenja ukljucuju profile i profile backup mapu...
Jesi stavio najnoviji patch? Meni nakon toga nije više brisao save game.

No i nakon zadnjeg patcha sam imao problema sa saveovima - često me nakon izlaska iz igre pri slijedećem pokretanju vraćao na početak zadnje igrane misije, iako je preko nekoliko puta igra automatski snimila save i nakon početka te misije.

Zbog toga sam neko vrijeme držao igru pokrenutu u pozadini kad ne igram, jer mi je znalo sat igranja požderati
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 19:12   #196
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Jesi stavio najnoviji patch? Meni nakon toga nije više brisao save game.

No i nakon zadnjeg patcha sam imao problema sa saveovima - često me nakon izlaska iz igre pri slijedećem pokretanju vraćao na početak zadnje igrane misije, iako je preko nekoliko puta igra automatski snimila save i nakon početka te misije.

Zbog toga sam neko vrijeme držao igru pokrenutu u pozadini kad ne igram, jer mi je znalo sat igranja požderati
I meni se ovo znalo dogodit i baš sam ispizdio par puta, nakon težih misija.

Hint, prije izlazka iz igre, fast travelaj do neko safehousea i tamo napravi neki trade i onda odmah save-a

Just in case
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 19:25   #197
Mikygs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Gospic
Postovi: 304
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Jesi stavio najnoviji patch? Meni nakon toga nije više brisao save game.

No i nakon zadnjeg patcha sam imao problema sa saveovima - često me nakon izlaska iz igre pri slijedećem pokretanju vraćao na početak zadnje igrane misije, iako je preko nekoliko puta igra automatski snimila save i nakon početka te misije.

Zbog toga sam neko vrijeme držao igru pokrenutu u pozadini kad ne igram, jer mi je znalo sat igranja požderati
Nisam stavio patch.
Znaci ne mogu nikako vratiti save?
Mikygs je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 19:35   #198
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Mikygs Pregled postova
Nisam stavio patch.
Znaci ne mogu nikako vratiti save?
Mislim da nema pomoći.

Instaliraj najnoviji patch i kreni ispočetka, za svaki slučaj si povremeno backupiraj save game folder (ja doduše nisam, jer mi nije radio takve probleme nakon zadnjeg patcha).

Da te utješim, ja sam sa 50 i kusur % završio igru, da ne misliš da ćeš morat do 100% dogurati

Za 100% valjda treba cijeli Kyrat posmicati, a brzo dosadi ponavljati iste stvari po outpostovima, towerima i dr.

@Sam Fischer, probao sam i to, ali onda opet poslije moram putovati gdje sam bio, minimize je bio najlakši izbor
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 19:46   #199
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
@Sam Fischer, probao sam i to, ali onda opet poslije moram putovati gdje sam bio, minimize je bio najlakši izbor
Ali meni kad minimiziram igru, GPU load ode do 99% pa ni to nije neka opcija.
Ne znam kako je kod tebe.

Isprva nisam bio nešto nabrijan na igru, ali sad sam se ufurao i ono, privuče te

Btw, onog trenutka kada sam otključao onaj sidearm grenade launcher ih koljem ko zečeve
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 19:56   #200
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ja nisam primjetio probleme s GPU loadom. Doduše dv aputa je bio sav trzav nakon kaj sma vratio ekran, ali uglanvom sve je bilo ok.

No, najsigurnije je odradit misije do kraja prije prekida igranja


Na M79 misliš?
Zakon stvar

A nabavi čim možeš i sidearms crossbow
Iako od kad sam otključao četiri slota za oružje, ja sam oružja mijenjao samo kad su to misije tražile, ali isprobah još ponešto usput

Tak slično i ja prvo nisam baš bio zainteresiran, pa nakon patcha je sve išlo ok i zakačio sam se

Ali negdje na pola oslobođenih towera, outpostova i misija iz svakog od outpostova, sva ta side story događanja dosade. Sve te misijice liče jedna na drugu ko jaje jajetu.

Dobra i zabavna igra, ali definitvno bi bilo bolje da su te misije raznovrsnije ili da ih ima manje.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 21:15   #201
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ma točno to, one misije od ona dva napušena kretena, Yogi i Ranko (ubij me kako se drugi zove) su takva pušiona, od Longinusa isto. Uglavnom, zabavna je igra, fora je gameplay, ali su pretjerali sa tom repetetivnošću...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 01:09   #202
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Ma točno to, one misije od ona dva napušena kretena, Yogi i Ranko (ubij me kako se drugi zove) su takva pušiona, od Longinusa isto. Uglavnom, zabavna je igra, fora je gameplay, ali su pretjerali sa tom repetetivnošću...
Ahhh Yogi & Reggie



Čekaj da dođu Shangri-La misije = totalni odron
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 08:21   #203
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Ahhh Yogi & Reggie



Čekaj da dođu Shangri-La misije = totalni odron
Zato kod mene za Shangri La piše 0/4, odradio sam u Shangri La samo ono što se mora kroz glavne misije
A ovi Y&R sam jednu odradio, bzvzv
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 15:25   #204
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Zato kod mene za Shangri La piše 0/4, odradio sam u Shangri La samo ono što se mora kroz glavne misije
A ovi Y&R sam jednu odradio, bzvzv

Zato jer imas jos poslje Shangri La questove koje su stavili pod side, isto kao i Longinus npr.

EDIT: tek sad ukapiro da je konstatacija
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 11:00   #205
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Da, bila je to konstatacija

Nego, evo Ubisoft se već sprema naštancat nastavak

Ubisoft queries users on the upcoming Far Cry: dinosaurs and vampires among the possibilities

Ponuđene mogućnosti:
A Far Cry in Alaska, where we have to survive in extreme conditions
A Far Cry set on another planet, such sci-fi setting
A Far Cry is set in 1960, during the Viet Nam war
A Far Cry is set in the jungles of Peru, between cocaine traffickers
A Far Cry where we can fight or join the vampires
A Far Cry in Spaghetti Western style
A Far Cry set during an invasion of zombies
Blood Dragon 2: a sequel to Blood Dragon
A Far Cry is set in a post-apocalyptic world Mad Max style
A Far Cry takes place nowadays in an island full of dinosaurs, Jurassic Park style
A Far Cry set in the world of Shangri-La of Farcry 4

Izvor: http://www.mondoxbox.com/

Zapravo mi se čini da neće biti nova igra nego svojevrsna ekspanzija ala Blood Dragon.

Samo ne shangri la
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 12:37   #206
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Najbolje mi zvuči ovo u Peruu, a zombije i slične stvari (kao i shangri la) ne mogu smisliti u takvoj igri. Dođe mi da odustanem od igranja kada naletim na tako nešto.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 12:58   #207
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Meni se Spaghetti Western i Mad Max zasad najviše sviđaju.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 21:23   #208
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Potpis ko kuća, stavka 1. je uvik deficitarna na PC-u (yebemti Rockstar i RDR), a postapokalipsa (hm... Borderlands i expanzije, Fallout 3 i expanzije, Rage... - ne znam u kojoj sam se više zabavija - doduše Rage mi je bija "najgori" od 3 spomenute )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 21:38   #209
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Bolesno dobro ovaj Far Cry 4 izgleda na Ultra,bome su lijepo vizualno ispeglali igru,izgubim se u glazbi i okolisu

Samo misije su zamorne,iste i jednolicne,aj sad su dodali kao neke razgovore unutar svake misije da ne izgleda monotono,ali bas ne pomaze...
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2015., 21:52   #210
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Pffff ti bi još i RPG elemente

I ja trzam na tešku nelinearnost, customizaciju/upgrade svega (lika, predmeta, objekata..), ali neće moći ove noći
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na