Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.12.2010., 21:14   #391
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Tek je izašla igra, kak će ju stavit na sniženje...
Eventualno da 10€ skinu, ali neće tek izašli hit snižavati, to nerade tak.
BFBC2 Vietnam je izisao 21.12., na 25.12. je bio 50% snizen za Europu

ali BO nece snizit isto kao sto ni prosle godine nisu MW2, to ionako sva djeca kupuju ko luda
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2010., 21:21   #392
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Vietnam je obična ekspanzija, ne cijela igra.

I BC2 je izašao u 3 mjesecu pa se ne sječam da je bio na weekend dealu do prije mjesec-dva.
What's your point?

Snižavat sigurno neće sa 50-60 € na 10 € hit koji je tek izašao, a ako već kupuješ igru od 50€, vjerovatno je tak svejedno dali će biti na tom popustu od par €
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2010., 23:35   #393
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Vietnam je obična ekspanzija, ne cijela igra.

I BC2 je izašao u 3 mjesecu pa se ne sječam da je bio na weekend dealu do prije mjesec-dva.
What's your point?

Snižavat sigurno neće sa 50-60 € na 10 € hit koji je tek izašao, a ako već kupuješ igru od 50€, vjerovatno je tak svejedno dali će biti na tom popustu od par €
point je da nema veze kad je sto izislo, nego politika izdavacke kuce

ne treba ocekivati da ce Activison snizavati cijenu ovog recikliranog poluproizvoda kad se prodje ko' lud

btw. ako vec koristis dijakritike onda se pise "sjećam"
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2010., 23:57   #394
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Activision je jedna odvratna moneygrabbing kuća, to svi znaju, ali neznam koliko izdavač ima utjecaja na Steam i cijenu po kojoj ju on prodaje.

Popuste koliko se meni čini daje Steam, a ne izdavačka kuća. (nisam siguran u ovo, možda sam i u krivu, ali mi više ima logike da Steam diktira svoju cijenu pod kojom će ju prodavati)
E sad, ali to Steam čini jednako lošim kao i AcVi? Nikako.

Ali AcVi zna kako napraviti reklamu i izdati proizvod, bio on recikliran ili ne (a hvala Bogu da je recikliran jer zbog toga i je dobar). Let's be honest, tko bi kupio COD da promjene engine i cijeli gameplay igre? Ja bi se dobro razmislio.
Igrači ne žele puno promjene naspram originalnog koncepta, a nema boljeg koncepta od CODa 4.

Usput, dijakritike pokušavam pisati ali ć i č nikad nisam niti neću naučiti
U nekim riječima da, u večini ne
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 29.12.2010. u 00:04.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 00:13   #395
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Activision je jedna odvratna moneygrabbing kuća, to svi znaju, ali neznam koliko izdavač ima utjecaja na Steam i cijenu po kojoj ju on prodaje.

Popuste koliko se meni čini daje Steam, a ne izdavačka kuća.
E sad, ali to Steam čini jednako lošim kao i AcVi? Nikako.

Ali AcVi zna kako napraviti reklamu i izdati proizvod, bio on recikliran ili ne (a hvala Bogu da je recikliran jer zbog toga i je dobar). Let's be honest, tko bi kupio COD da promjene engine i cijeli gameplay igre? Ja bi se dobro razmislio.
Igrači ne žele puno promjene naspram originalnog koncepta, a nema boljeg koncepta od CODa 4.

Usput, dijakritike pokušavam pisati ali ć i č nikad nisam niti neću naučiti
U nekim riječima da, u večini ne
1. Mislim da ne, pošto Steam zapravo preprodaje proizvode te izdavačke kuće, pa ako sam izdavač nije smanjio cijenu, a na steamu se prodaje po smanjenoj cijeni onda izavač nema računicu

2. Lots of bull, npr. Black Ops se i prodaje jedino zato jer je dio CoD serijala, da se igra zove samo Black Ops - i da je izdana od trećeg izdavača - not Activision, kladim se da ne bi prodali ni 1/4 koliko su do sad prodali...

3. Ja definitivno...

Eto ti perfektnog primjera:

Ako se nešto događa svaki dan, dosadi ti nakon nekog vremena (pa tako i CoD), ako se Activision misli provlačit na staru slavu - CoD2 / CoD4, neće ni ljudi više kupovat njihova sranja :S

Još bolji primjer, idi jedi svaki dan pizzu za ručak, nakon tjedan dana jest češ grah

da napomenem, ne trollam, nisam niti fan Black Opsa, niti BFBC2 (da se ne bi mislilo), samo dajem općenit komentar na tvoj post...


ONTOPIC : Kartica mi dodje bas kad su popusti gotovi xD

Moram nazicat nekog da mi kupit nes na steamu (ako ima koja dobra duša neka javi xD)
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 00:25   #396
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
1. Mislim da ne, pošto Steam zapravo preprodaje proizvode te izdavačke kuće, pa ako sam izdavač nije smanjio cijenu, a na steamu se prodaje po smanjenoj cijeni onda izavač nema računicu

2. Lots of bull, npr. Black Ops se i prodaje jedino zato jer je dio CoD serijala, da se igra zove samo Black Ops - i da je izdana od trećeg izdavača - not Activision, kladim se da ne bi prodali ni 1/4 koliko su do sad prodali...

3. Ja definitivno...
Moguće, ali ako Steam ima svoju "zalihu" igara može im diktirati cijenu.

Naravno da se COD prodaje zato jer je dio serijala, naravno da nebi ni prismrdili bilijunu $ koju si zaradili, ali to ne znači da je ta igra manji ili veći COD od ostalih nastavaka ili da bi ga igrači trebali manje/više igrati

Za treče - ja definitivno bi dobro razmislio o kupnji kad bi promjenili engine i gameplay.

Upravo zbog glupih enginea i jadnih gameplayova i imamo 6-7 poštenih multiplayer FPSova svih vremena, a svake godine izađe bar 15 FPS igara
(from the top of my head - Q, UT, CS, COD, BF)
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 29.12.2010. u 00:33.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 00:37   #397
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Moguće, ali ako Steam ima svoju "zalihu" igara može im diktirati cijenu.

Naravno da se COD prodaje zato jer je dio serijala, naravno da nebi ni prismrdili bilijunu $ koju si zaradili, ali to ne znači da je ta igra manji ili veći COD od ostalih nastavaka ili da bi ga igrači trebali manje/više igrati

Za treče - ja definitivno bi dobro razmislio o kupnji kad bi promjenili engine i gameplay.

Upravo zbog glupih enginea i jadnih gameplayova i imamo 6-7 poštenih multiplayer FPSova svih vremena, a svake godine izađe bar 15 FPS igara
(from the top of my head - Q, UT, CS, COD, BF)
Primjer:

Otkupili su od Dice/EA BFBC2 za 39.99€ (i onda da prodaju po 29.99€)

Ne vidim niti tu da baš imaju neku računicu

Minimalno 10% igrača Black Opsa je isti kupilo samo zato jer u imenu ima "Call of Duty"

za treći dio opet, a kak su onda svi ti naslovi došli do slave ?

Nadjačali su engine od starih igara i izdavača koji iste nisu htijeli promjeniti

ONTPC: BC2 nije na ogromnom popustu ali je 25% down - 29.99€

I zbog čega Rockstarov pack nije dostupan kod nas
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 00:43   #398
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Hehe
A ne vidim ni ja neku računicu da THQ prodaje STALKER-e po 4 € ni Warhammere po 10, a još manje da Valve daje svoje za 1.99 €

Tko zna, možda si u pravu, a baš bi volio vidjeti nekakav info o tome tko tu cijenu diktira i zašto Steam daje neki hit za 6 € (nije da se bunim, dapače, bring it on ) ali me zanima.

I ja se pitam zašto Rockstar pack nije dostupan kod nas. Glupost.
Kupio bi GTA 4 za par €
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 01:58   #399
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Imajte na umu da STEAM ne kupuje igrao kao ducani po istim cijenama, iz pouzdanih izvora mogu reci da kupuju igre 30% ispod cijene sto kupuju ducani (tipa algoritam kod nas) i da je prodaja igara samo digitalna.

Naravno zbog police koristenja i prodaje oni nesmiju prodavati black ops recimo za 30$ ako je izasao isti tan na steam kad i u ducane, onda bi prodaja u ducanima pala. No nakon nekog vremena, cijena dvd-a black ops u ducanima ce sa 449kn (59$ u usa) pasti na recimo 349kn (44$ u usa) ali ce zato steam napraviti neki DISCOUNT DEAL i staviti za 29,99$ , to je zato jer ce
1.dobit odobrenje za discount
2.jer i na 29$ imaju zaradu postu igru placaju bagatele u digitalnom obliku


Izrada dvd medija, omota, kutije, slanje ducanima, placanje radnika itd, kosta 10x vise nego digitalno distribuiranje igre, stoga svaka igra nakraju na steamu bude jeftina do bola.


Evo sto sam ja kupio za manje od 500kuna u zadnja 3dana.

1.Mount and Blade 1 i 2
2.Crysis warhead
3.BBC BF2 i vietnam
4.NFS Shift
5.MW2
6.Blur
7.Assasins Creed 2
8.Half Life orange box
9.Lara Croft i Guardian of Light

Sve je to kostalo manje od 100$, nesto cu igrat, nesto cu prodati sa zaradom na njuskalu a nesto sam poklonio kao gift za Bozic prijateljima.

Samo

MW2 i Battlefied te Vietnam kod nas dodu 500kn, digitalno i da imamo, kostalo bi bar 350kn. I onda ce se ljudi pitati zasto racuni steama nisu sukladni ostalim cijenama ? Eh, pa pogledajte razliku samo kako dobijete igru, putem downloada, to je kao da kupite samo cd key neke igre tipa COD4 za 40kn na netu i ukucate, dok igru skinete onako kak se nebi smjelo.


P.S

Ovo za regiju je glupost, otvorite si acc u USA, kupite od tamo i posaljite si na mnogo accounta koje posjedujete kao poklone, te iste poklone nemorate koristiti,mozete prosljediti ili koristiti kasnije kad vam pase.
Cijene su onda u $ a ne EU i nema region restrikcije.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 02:01   #400
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Primjer:

Otkupili su od Dice/EA BFBC2 za 39.99€ (i onda da prodaju po 29.99€)

Ne vidim niti tu da baš imaju neku računicu

Minimalno 10% igrača Black Opsa je isti kupilo samo zato jer u imenu ima "Call of Duty"

za treći dio opet, a kak su onda svi ti naslovi došli do slave ?

Nadjačali su engine od starih igara i izdavača koji iste nisu htijeli promjeniti

ONTPC: BC2 nije na ogromnom popustu ali je 25% down - 29.99€

I zbog čega Rockstarov pack nije dostupan kod nas


BBC2 je sinoc bio 6$ i kupio sam ga kao i viatnam za 14$, sad je opet skuplji vise nego duplo, ponude traju 24h i trebao bi svakih 6-8h provjeriti akcije, padaju kao lude, uskoro ce opet snizavati MOH pa probaj to ugrabit za 10eur.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2010., 02:29   #401
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
Imajte na umu da STEAM ne kupuje igrao kao ducani po istim cijenama, iz pouzdanih izvora mogu reci da kupuju igre 30% ispod cijene sto kupuju ducani (tipa algoritam kod nas) i da je prodaja igara samo digitalna.

Naravno zbog police koristenja i prodaje oni nesmiju prodavati black ops recimo za 30$ ako je izasao isti tan na steam kad i u ducane, onda bi prodaja u ducanima pala. No nakon nekog vremena, cijena dvd-a black ops u ducanima ce sa 449kn (59$ u usa) pasti na recimo 349kn (44$ u usa) ali ce zato steam napraviti neki DISCOUNT DEAL i staviti za 29,99$ , to je zato jer ce
1.dobit odobrenje za discount
2.jer i na 29$ imaju zaradu postu igru placaju bagatele u digitalnom obliku


Izrada dvd medija, omota, kutije, slanje ducanima, placanje radnika itd, kosta 10x vise nego digitalno distribuiranje igre, stoga svaka igra nakraju na steamu bude jeftina do bola.


Evo sto sam ja kupio za manje od 500kuna u zadnja 3dana.

1.Mount and Blade 1 i 2
2.Crysis warhead
3.BBC BF2 i vietnam
4.NFS Shift
5.MW2
6.Blur
7.Assasins Creed 2
8.Half Life orange box
9.Lara Croft i Guardian of Light

Sve je to kostalo manje od 100$, nesto cu igrat, nesto cu prodati sa zaradom na njuskalu a nesto sam poklonio kao gift za Bozic prijateljima.

Samo

MW2 i Battlefied te Vietnam kod nas dodu 500kn, digitalno i da imamo, kostalo bi bar 350kn. I onda ce se ljudi pitati zasto racuni steama nisu sukladni ostalim cijenama ? Eh, pa pogledajte razliku samo kako dobijete igru, putem downloada, to je kao da kupite samo cd key neke igre tipa COD4 za 40kn na netu i ukucate, dok igru skinete onako kak se nebi smjelo.


P.S

Ovo za regiju je glupost, otvorite si acc u USA, kupite od tamo i posaljite si na mnogo accounta koje posjedujete kao poklone, te iste poklone nemorate koristiti,mozete prosljediti ili koristiti kasnije kad vam pase.
Cijene su onda u $ a ne EU i nema region restrikcije
.
Citiraj:
Autor Wikipedia
Regional restrictions and pricing
Steam allows developers and publishers to change prices and restrict game availability depending on the user's location. This can cause some games to cost more than retail prices, despite digital distribution removing the costs of manufacturing, packaging, design, and logistics.[85][86][87]
Valve also restricts game registration to the buyer's country of residence. One example of this regional restriction can be seen where Valve uses Steam's authentication to prevent boxed versions of their games sold in Russia and Thailand, which are priced significantly lower than elsewhere, from being used outside those territories.[88]
Steam offers products in three currencies; US Dollar, Euro and Pound Sterling. The currency is selected automatically based on the user's location, and cannot be changed. Due to how Steam handles the US Dollar to Euro/Pound Sterling conversion, prices in Eurozone countries are often much higher than in the United States, which has led to much criticism from European Steam users since the Euro support was introduced on December 12, 2008.[89]
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 08:45   #402
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Hehe
A ne vidim ni ja neku računicu da THQ prodaje STALKER-e po 4 € ni Warhammere po 10, a još manje da Valve daje svoje za 1.99 €

Tko zna, možda si u pravu, a baš bi volio vidjeti nekakav info o tome tko tu cijenu diktira i zašto Steam daje neki hit za 6 € (nije da se bunim, dapače, bring it on ) ali me zanima.

I ja se pitam zašto Rockstar pack nije dostupan kod nas. Glupost.
Kupio bi GTA 4 za par €

ovo je debilizam , slažem se

edit dajte mi inivte za pc experet steam grupu

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 29.12.2010. u 08:51.
  Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 09:58   #403
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
edit dajte mi inivte za pc experet steam grupu
i ja bi invite za grupu.. steam id medulin85
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 10:33   #404
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Panda 505

Razumijem ja to ali kakve veze, evo ja osobno placam u USA $ i cijenama za USA regije, kako ? Kako sam rekao, oni zapravo ne lociraju tebe, odes na usa acc i sa usa podacima kreditne (moras ju otvorit kod njih, paypal usa ne hr na adresu usa stanovnika, valjda znate nekog u americi, rodak,prijatelj ili dobar online frend kojem mozete povjeriti podatke koje ionako kasnije promjenite putem emaila a i da vas pokradu izgubite samo onoliko koliko stavite na taj acc a to je u mom slucaju za 1$ vise od cijene igara, svaki dan uplatim za novi shoping koliko trebam) i onda tim paypalom tamo kupujete, tesko mi je objasnit ali vjerujem da ce netko vec bolje znat objasnit ili googlajte mogucnosti.

P.s

Sto se tice jako jeftinih igara, neznam koliko kupujete ali i na amazon.com mozete kupiti digitalnim putem igru, ja sam kupio stalkera za 2,99$, brzina skidanja je nesto sporija od steamovog, primjerice oko 320kbps, znaci 5-6h za 7gb igru.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 13:05   #405
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Za 6 sati dolazi sljedeća tura igara na rasprodaju.

Sad sam uzeo Crysis, Crysis Warhead i Crysis Wars za 5€, čisto da se nađe.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 13:13   #406
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
Panda 505

Razumijem ja to ali kakve veze, evo ja osobno placam u USA $ i cijenama za USA regije, kako ? Kako sam rekao, oni zapravo ne lociraju tebe, odes na usa acc i sa usa podacima kreditne (moras ju otvorit kod njih, paypal usa ne hr na adresu usa stanovnika, valjda znate nekog u americi, rodak,prijatelj ili dobar online frend kojem mozete povjeriti podatke koje ionako kasnije promjenite putem emaila a i da vas pokradu izgubite samo onoliko koliko stavite na taj acc a to je u mom slucaju za 1$ vise od cijene igara, svaki dan uplatim za novi shoping koliko trebam) i onda tim paypalom tamo kupujete, tesko mi je objasnit ali vjerujem da ce netko vec bolje znat objasnit ili googlajte mogucnosti.

P.s

Sto se tice jako jeftinih igara, neznam koliko kupujete ali i na amazon.com mozete kupiti digitalnim putem igru, ja sam kupio stalkera za 2,99$, brzina skidanja je nesto sporija od steamovog, primjerice oko 320kbps, znaci 5-6h za 7gb igru.

Nemožeš ti odabrat sam, oni tebe sami smjeste u zonu...


@ Hammer neke su igre cijelo vrijeme na popustu od 20.12.

No baš me zanima koje bi sad igre mogle biti na popustu
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 13:33   #407
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Nemožeš ti odabrat sam, oni tebe sami smjeste u zonu...
Hocemo se kladiti da mozes ?

Hint: proxy ili VPN.
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 13:52   #408
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
No baš me zanima koje bi sad igre mogle biti na popustu
volio bi da bude neki "Fallout: Complete Pack"

ne mora ni sadrzavat New Vegas, da ne dize cijenu bezvez... oc samo klasike
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 18:02   #409
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova

No baš me zanima koje bi sad igre mogle biti na popustu
moguće da će ponoviti neke naslove -
Super Meat Boy, recimo, je bio već dvaput.

ako bude opet, nemojte napraviti grešku pa ga uzeti
đubre je valjda jedna od najtežih igara koje sam igrao, no sve skupa je toliko fenomenalno da se ne mogu odlijepiti od joypada.
mazohist sam po prirodi, uz psihotični osmijeh na licu, krvave oči i sistem "ma, samo još jedan level.."
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 18:15   #410
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
moguće da će ponoviti neke naslove -
Super Meat Boy, recimo, je bio već dvaput.

ako bude opet, nemojte napraviti grešku pa ga uzeti
đubre je valjda jedna od najtežih igara koje sam igrao, no sve skupa je toliko fenomenalno da se ne mogu odlijepiti od joypada.
mazohist sam po prirodi, uz psihotični osmijeh na licu, krvave oči i sistem "ma, samo još jedan level.."
Zadnji dio mi je poprilično poznat
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 19:30   #411
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Od nove ture dealova vrijedi istaknuti Brothers in Arms pack za 8 €
Ima i Dead Space te Kane and Lynch
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 20:24   #412
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
I Amnesia
Pre dobra igra
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 11:29   #413
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
uf kaj bi dal za CoD pack, svi call of duty do četvorke
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 11:31   #414
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
uf kaj bi dal za CoD pack, svi call of duty do četvorke
to je bilo prosle godine, za nekih 30€
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 11:46   #415
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
I Amnesia
Pre dobra igra
žanr ? o čemu se radi ?

Inače Sniper Ghost Warrior na popustu, košta 7.5€ (normalno 30€) ali igra razocaranje

Ali zato 3 Brothers in Armsa za manje od 10€
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 12:10   #416
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Malo prosurfaj guglom nece skoditi
Rijec je o horror avanturi,odigraj ako ti se svidja zanr i strah.
Sada pičim Dragon Age : Origins i sada cemo Awakening,a u međuvremenu se igra malo i Divinity 2
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 12:23   #417
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
uf kaj bi dal za CoD pack, svi call of duty do četvorke
imam
al ne igram, nemam bas vremena za cod uz trackmaniu i dotu


edit:
prokleti steam, mrzim ih....stave na popust quake pack taman dok šparam za nest sa dealextreme-a -.-
domis je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 12:31   #418
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Malo prosurfaj guglom nece skoditi
Rijec je o horror avanturi,odigraj ako ti se svidja zanr i strah.
Sada pičim Dragon Age : Origins i sada cemo Awakening,a u međuvremenu se igra malo i Divinity 2
Zasto kad imam forum

Izgleda zanimljivo btw

Heroes of Iron 3 mi izgleda kao nešto dobro :P
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 14:08   #419
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Zasto kad imam forum
:facepalm:
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 19:35   #420
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Vidim da je stavljena nova tura ponuda i među njima je cijeli serijal GTA, i ako sam dobro shvatio košta samo 10$ (nemogu 100% potvrditi)
E sada me zanima dali postoji mogućnost da se to kupi, da se bez problema downloada i naravno da se bez komplikacija poslije igra.
tnx!
EDIT: da, potvrda preko proxy-ja da je 10 $ i nisam napomenuo da se nemoze kupiti u nasoj regiji
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de

Zadnje izmijenjeno od: PointDexter. 30.12.2010. u 20:30.
PointDexter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na