Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2020., 16:04   #5821
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Imam opet dilemu, al ovaj put za sebe

Iphone 11 ili samsung s10? Obicni iphone, ne pro.

Specke su tu negdje, samsung ima ekstra kameru, oled display.
I znam da će me izludit ios.

Nisam nikad imao iphone i htio bih isprobati iOs. Imao do sada par androida, 2 windows phonea, simbiana pa reko ajde da probamo.

Ono sto je meni bitno, kamera i batka. Od apki koristim mesenđere i mail

Na kraju nije bilo 7, pa je stigao Note 8 Pro za zamjenu. Uredan uređaj, malo prevelik.

Kud baš ajfon, kud baš samsung, pored silnih smartfona na tržištu

Nego, kad već mora od ta dva.
Ajfon radi baterije i kamere i manjeg gubitka kod prodaje rabljenog..
Samsung radi ekrana.
Pazi se baterije na samsungu, budi spreman na sve

Al ak gledamo ergonomiju uređaja, onda definitivno samsung i tu nema dileme..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 16:14   #5822
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Imam prilično limitiran izbor mobitela koje mogu uzeti.

Al slobodno predloži nešto

Citiraj:
Autor zalosnasova Pregled postova
E sad da ima bolji ekran dalo bi se raspravljati,ekran na iPhone 11 je vrhunski.
Meni se općenito ne sviđaju edge ekrani na Samsungu,ali to je stvar ukusa.2 kamere,3 kamere,5 kamera,nebitno,vrhunske i na Samsungu i iPhone-u.
Koristio sam oba i mogu reći da je Face unlock u odnosu na FP dosta brži i pouzdaniji i nikad se nije dogodilo da me ne prepozna. Sa fingerprintom ispod ekrana na Samsungu nisam bio zadovoljan.
Oba uređaja su odlična,ali sam si naveo da ti je baterija bitna a tu je iPhone bar 50% bolji.Meni je prednost Samsunga što je lakši,iPhone je preko 190g i osjeti se to u ruci.

NE pro 11 ima dosta lošiji ekran od pro modela i mizernu rezoluciju za današnje standarde, a samsung je tu tata s oledom, tu se nema što reći.
Za ovaj problem fingerprint readera ispod ekrana sam čuo, al sam smetnuo s uma. Sada imam P10 i to je instant, al tu je klasično izvedeno, na home butonu.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2020., 16:30   #5823
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Pa recimo pored potonjeg dvojca, njih bih izabrao ako baš niš pametnog ne postoji na tržištu, srećom, tržište vrvi različitih marki smartfona, definitivno u moru istih se nađe nekaj pametno za izabrat, da se razumijemo, nemam niš protv ajfona ili samsunga, al daj bar po tom pitanju budi drukčiji od drugih

Osobno, da sad idem kupovat, ne bih kupovao dok se situacija ne iskristalizira sa kamerama (veći senzori itd.)

Ali, sumnjam da ćeš čekat s kuponjom, Sony xperia 5 nije loš mob, meni je zapao za oko, odlična kamera, relativno očišćen OS, što bi rekli, light, za bateriju vele da je iznenađujuće odlična, naravno oled ekran, po meni podcjenjen mob, i dajem radije njemu prednost neg Samsungu S10..

Ak si u miru s kinezima, a tražiš da su kamere praktički bez kompromisa, onda P30P, a ukoliko te smetaju poveći gabariti istog, onda P30 a dotični dvojac ima odlične baterije, jedino kaj P30 nema stereo zvučnike.

Šaomi Mi Note 10, ogromna baterija, odličan fotić s ogromnim senzorom (veći nego na P30P).

Pa ni OP7 serija nije loša, jedino na polju kamera kiksaju, al tu onda uletava gcam, radije isprobaj Oxy OS neg ios, kad već možeš birat, ne

Ukoliko te i dalje mori Ajfon, kupi i probaj, ak se ne nađete na istoj (po pitanju iosa) valnoj duljini, prodaj ga uz minimalan gubitak novaca i uzmeš nekaj drugo..

Koji ti je limitiran izbor mobitela?

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 08.02.2020. u 16:36.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 17:42   #5824
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
U pravilu, izbor je između ta 2 To mi je u ponudi, i hrpa slabijih modela, nema zapravo smisla razbijat glavu s drugim mobitelima.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 17:57   #5825
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
nema zapravo smisla razbijat glavu s drugim mobitelima.
Baš kao što nema smisla uspoređivat iphone i samsung, uzmi koji ti je ljepši.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 18:21   #5826
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
U pravilu, izbor je između ta 2 To mi je u ponudi, i hrpa slabijih modela, nema zapravo smisla razbijat glavu s drugim mobitelima.
A onda nek bude ajfon.. Ak ti ios ne bu odgovarao frknes ga i uzmes S10..

Doduse, oba su dobra, svaki ima prednosti i mane, tak da ce detalji presudit kod odabira ukoliko nemas neki presudan kriterij koji ti je bitan..

Ajfon
+
baterija
OS
video snimanje
min.gubitak vrijednosti kao rabljenog

Samsung
+
ekran
fotic
ergonomija tj gabariti uredjaja
visoka reza ekrana spram ajfona 11, sad opet ovisi dal to nekom smeta ili ne.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 19:12   #5827
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Prije dan-dva sam na WiFiju na S10e ima jedno 6h SoT i ostalo cca 35-40% baterije. Inače redovito može izdurati oko 4.5-5h i to je 90% vremena preko preko 4g, a ne wifi.
Pri ovom se radi o najgorem obliku korištenja osim igara, a to je browsanje, mail, navigacija, fotografiranje i sl. (svijetli ekran + aktivno korištenje), tako da nisam siguran da iPhone ima bolju bateriju.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 19:13   #5828
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,289
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Pa recimo pored potonjeg dvojca, njih bih izabrao ako baš niš pametnog ne postoji na tržištu, srećom, tržište vrvi različitih marki smartfona, definitivno u moru istih se nađe nekaj pametno za izabrat, da se razumijemo, nemam niš protv ajfona ili samsunga, al daj bar po tom pitanju budi drukčiji od drugih

Osobno, da sad idem kupovat, ne bih kupovao dok se situacija ne iskristalizira sa kamerama (veći senzori itd.)

Ali, sumnjam da ćeš čekat s kuponjom, Sony xperia 5 nije loš mob, meni je zapao za oko, odlična kamera, relativno očišćen OS, što bi rekli, light, za bateriju vele da je iznenađujuće odlična, naravno oled ekran, po meni podcjenjen mob, i dajem radije njemu prednost neg Samsungu S10..

Ak si u miru s kinezima, a tražiš da su kamere praktički bez kompromisa, onda P30P, a ukoliko te smetaju poveći gabariti istog, onda P30 a dotični dvojac ima odlične baterije, jedino kaj P30 nema stereo zvučnike.

Šaomi Mi Note 10, ogromna baterija, odličan fotić s ogromnim senzorom (veći nego na P30P).

Pa ni OP7 serija nije loša, jedino na polju kamera kiksaju, al tu onda uletava gcam, radije isprobaj Oxy OS neg ios, kad već možeš birat, ne

Ukoliko te i dalje mori Ajfon, kupi i probaj, ak se ne nađete na istoj (po pitanju iosa) valnoj duljini, prodaj ga uz minimalan gubitak novaca i uzmeš nekaj drugo..

Koji ti je limitiran izbor mobitela?
Otkud ti da na OP7T Pro ne valja kamera 🤭
locks je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2020., 19:29   #5829
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Otkud ti da na OP7T Pro ne valja kamera ��
Nije da ne valja, al citanjem iskustva korisnika na netu, stjece se dojam da je kamera inferirorna spram ostalih flagsipa, ne znam, gledao neke slike, nije me se dojmila, govorim o foticu, video bi trebao bit jako dobar.
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Prije dan-dva sam na WiFiju na S10e ima jedno 6h SoT i ostalo cca 35-40% baterije. Inače redovito može izdurati oko 4.5-5h i to je 90% vremena preko preko 4g, a ne wifi.
Pri ovom se radi o najgorem obliku korištenja osim igara, a to je browsanje, mail, navigacija, fotografiranje i sl. (svijetli ekran + aktivno korištenje), tako da nisam siguran da iPhone ima bolju bateriju.
Ti mora da si pobrao neki opaki update koji popravlja znacajno bateriju
Nego, to mu je slaba tocka, ta baterija..

A ovi tvoji rezultati su iznenadjujuce dobri..

Ajfon ima ispoliraniji OS, a i sama baterija je prijateljski nastrojena ka iosu, tak da ne sumnjam u same performanse baterije na iosu, mora se priznat da je to odlicno poslozeno na ajfonu, iz malog kapaciteta oni puno izvuku..

A samsung iz velikog kapaciteta izvuce osrednje u najgoru ruku malo..

Ali, kaj je da je, ovaj S10e mi je najjaci mob, njega sam cak mislio uzet, al me baterija odvratila od kupnje.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 00:44   #5830
nansale
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 153
Nego ajmo malo o meni, dosad sam koristio LG Q6 ali bi uzeo nešto novijeg pa da upitam*što da uzmem a da ne potrošim puno para:

Huawei Y6s 2019, 98 kn*
Huawei P SMART Z, 798 kn
Xiaomi Note 8T 4+128, 698 kn

Samsung Galaxy A40, 698 kn

Klasičan ne pretjeran korisnik (TT, društvene mreže, igre ne igram mada bih volio da se nešto može odigrati), volim kad je lijep i oku ugodan ekran s što dužim trajanjem baterije.

Nekako najviše naginjem prema Note 8T pa trebam poguranac..
nansale je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.02.2020., 09:13   #5831
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor nansale Pregled postova
Nego ajmo malo o meni, dosad sam koristio LG Q6 ali bi uzeo nešto novijeg pa da upitam*što da uzmem a da ne potrošim puno para:

Huawei Y6s 2019, 98 kn*
Huawei P SMART Z, 798 kn
Xiaomi Note 8T 4+128, 698 kn

Samsung Galaxy A40, 698 kn

Klasičan ne pretjeran korisnik (TT, društvene mreže, igre ne igram mada bih volio da se nešto može odigrati), volim kad je lijep i oku ugodan ekran s što dužim trajanjem baterije.

Nekako najviše naginjem prema Note 8T pa trebam poguranac..
Kupi Note 8T
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 09:30   #5832
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
U pravilu, izbor je između ta 2 To mi je u ponudi, i hrpa slabijih modela, nema zapravo smisla razbijat glavu s drugim mobitelima.
Obični iPhone 11 je stvarno sa tim ekranom i rezolucijom nedostojan tih para koje košta.
S10 ako između ta dva biraš.
Jezivo da znam da se moram zakopat na bar 2-3 god na tom škart ekranu a pored mene telefoni od 1500-2000kn imaju fhd olede.
iPhone 11 pro je druga priča i telefon je vrh.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 10:34   #5833
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
Prijedlog za nesto do 400E? Primarno je da ima dobru kameru, idealno bi bilo pixel 3a, ali treba biti dual sim :/
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 11:11   #5834
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Obični iPhone 11 je stvarno sa tim ekranom i rezolucijom nedostojan tih para koje košta.
S10 ako između ta dva biraš.
Jezivo da znam da se moram zakopat na bar 2-3 god na tom škart ekranu a pored mene telefoni od 1500-2000kn imaju fhd olede.
iPhone 11 pro je druga priča i telefon je vrh.

Sve jasno, steta zbig ekrana da. S druge strane, otkad imam p10, imam ukljucen power saving i "smanjenu" rezu ekrana.


Na s10 me muci batka, nadam se da moze izdrzati dan :/
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 11:40   #5835
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Koji mobitel kupiti? - 2. dio

Ne kuzim kako je baterija prednost iOS.
Pokazao mi se gorim od Androida i WM-a.

Imam sluzbenu osmicu i baterija je ocajna. S minimalnim koristenjem baterija traje 2 dana. Privatni Mi 9T kojeg koristim 50% više izdrzi 3 dana.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 11:48   #5836
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Ne kuzim kako je baterija prednost iOS.
Pokazao mi se gorim od Androida i WM-a.

Imam sluzbenu osmicu i baterija je ocajna. S minimalnim koristenjem baterija traje 2 dana. Privatni Mi 9T kojeg koristim 50% više izdrzi 3 dana.
Manji proizvodni proces, nešto veća baterija, optimiziraniji OS i eto odlične baterije na aktualnim modelima ajfona.

Naravno da na androidu što veća baterija duže trajanje, ali, samo kod nekih modela, neki smartfoni imaju veći kapacitet pa jedva izdrže dan korištenja, mislim da je kod androida problem softverske (jedan od poznatih primjera, samsung flagšip modeli) prirode i tu većina pada na testu.

Recimo jedan Sony koji stavlja manje baterije a izvlači maksimalno a sve zahvaljujući softverskim rješenjima i njihovom poslovično odličnom sređenom OSu..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 11:57   #5837
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Sve jasno, steta zbig ekrana da. S druge strane, otkad imam p10, imam ukljucen power saving i "smanjenu" rezu ekrana.


Na s10 me muci batka, nadam se da moze izdrzati dan :/
Prije kupnje pogledaj uživo oba u nekom centru ili trgovini ako ti je ekran sporan.Nije sve u rezoluciji.
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 12:07   #5838
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Manji proizvodni proces, nešto veća baterija, optimiziraniji OS i eto odlične baterije na aktualnim modelima ajfona.

Naravno da na androidu što veća baterija duže trajanje, ali, samo kod nekih modela, neki smartfoni imaju veći kapacitet pa jedva izdrže dan korištenja, mislim da je kod androida problem softverske (jedan od poznatih primjera, samsung flagšip modeli) prirode i tu većina pada na testu.

Recimo jedan Sony koji stavlja manje baterije a izvlači maksimalno a sve zahvaljujući softverskim rješenjima i njihovom poslovično odličnom sređenom OSu..
Ok, ja govorim iz svog, ne bas velikog, iskustva. Ovo mi je prvi Android, drugi iPhone - sve prije su bili WM/WP. Osmica je bila jos ok do iOS-a 13, ali od rujna je stanje katastrofa.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2020., 13:32   #5839
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
Probao sam dva, tri mjeseca sa iPhone 11 i nije išlo. Nije tako loš niti zaslon ali ne može se uspoređivati sa Samsung S ili Note serijom. Bilo kakvo konzumiranje video sadržaja me stalno podsjećalo na tu činjenicu. Od toga se jednostavno ne može pobjeći. Druga stvar... Mnogima nebitna. Kad godinama koristiš S ili Note i dođeš na iPhone 11, bezeli su itekako primjetni i imaš osjećaj da si se vratio par godina unazad što se dizajna tiče. Notch nije bio problematičan za priviknuti se. Na bezele nisam do kraja. IOS 13 mi je pravio probleme na svakodnevnoj bazi. Od Bluetooth konekcije u autu pa do problema s memory managementom. Uglavnom, bez obzira na fantastičnu autonomiju, besprijekoran video, odlične fotografije... jedva sam dočekao vratiti se 'kući', Samsung One UI.. Retrospektivno gledano, vjerojatno bih bio sretniji s manjim uređajem od Note10+ koji je odličan u svemu osim što je ipak prevelik. Tako da... Ako želiš eksperimentirati, samo naprijed. iPhone drži cijenu i brzo se možeš vratiti na S10 ili S20...

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
Silvestrus je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 22:02   #5840
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Došlo vrijeme da zamijenim Redmi Note 5, pa me zanima što je najbolje u rangu do 2000 kn? Kao prirodni iskorak čini mi se Note 8 Pro (varijanta 128gb na par mjesta za 1900 kn). Ili možda Realme 5 Pro 8/128 za istu cijenu.

Zadnje izmijenjeno od: Rocky Rocastle. 16.02.2020. u 22:28.
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2020., 12:10   #5841
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,289
Malo se protegneš i uzmeš Realme X2 8/128....

https://www.abrakadabra.com/Katalog-...m_medium=click
locks je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2020., 17:31   #5842
nemisis
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: koprivnica
Postovi: 3
da podijelim moje iskustvo, imao sam raznih mobitela, svi flagship (samsung, iphone). Zimos mi je zena za rockas kupila oneplus, kako to dobro radi, ostao sam iznenaden, nade se tu i tamo koji bug, ali generalno odusevljen sam.
nemisis je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2020., 21:48   #5843
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Malo se protegneš i uzmeš Realme X2 8/128....

https://www.abrakadabra.com/Katalog-...m_medium=click


Dobro da si mi to linkao, jer na svim drugim mjestima je cca 2500 kn, nikako mi abrakadabra nije iskakala kod guglanja i nabave.

Za razliku u cijeni svakako mi se isplati zbog boljeg ekrana, nešto bolje kamere te dual sima i standalone sdcard slota (česta putovanja izvan EU).

Zadnje izmijenjeno od: Rocky Rocastle. 17.02.2020. u 21:53.
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 20:02   #5844
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Realme X2 iz Kine 64Gb za 1700kn ili iz HR?
Ili uzeti Redmi Note 8 Pro 1700kn? Ili uzeti Note8T 1300kn? nemaju amoled ali imaju ok kameru
Ili uzeti iz Kine tek izašli Redmi K30 (Poco X2) za 1900kn?

Najviše mi je kamera, nisam primjetio razliku na Mi 9T sa amoledom i IPS ekran neku razliku
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 20:41   #5845
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Uzmi bilo koji model iz Kine, čisto da kasnije ne gnjaviš naše trgovce s povratom i reklamacijama ispravnih uređaja.
Moj glas za Realme X2 iz Kine.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 21:23   #5846
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Pitam ozbiljno. Imao sam brdo mobitela te mi je jako malo njih doista išlo na servis.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2020., 06:05   #5847
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,320
Realme X2 možeš naručiti i preko Amazon.es - 282€+poštarina. Nije neka vau razlika u odnosu na Kinu, a opet imaš nekakvu garanciju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2020., 07:17   #5848
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Realme X2 možeš naručiti i preko Amazon.es - 282€+poštarina. Nije neka vau razlika u odnosu na Kinu, a opet imaš nekakvu garanciju.
Mislim da se više isplati u Hr po 2229 kn

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...xoC4TcQAvD_BwE

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2020., 07:27   #5849
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,320
S ovakvim popustom se isplati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2020., 09:39   #5850
zwizard1
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: R Hrvatska
Postovi: 145
zwizard1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na