Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2008., 22:45   #1
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Silent Hill 5: Homecoming

da ne opisujem previše, review za x360:
http://xbox360.ign.com/articles/915/915002p1.html
malo me iznenadila ocjena, samo 6.7:confused:

http://pc.ign.com/objects/142/14268443.html
http://www.gamestats.com/objects/142...443/index.html

malo prije se pojavila na netu i verzija za PC, ali još se ne zna da li je fake ili ne...

System Requirements:

o OS: Windows XP / Vista
o Processor: Dual core CPU such as Intel Core 2 Duo E6400 or AMD Athlon 64 X2 4200+
o Memory: 1 GB (XP) or 2 GB (Vista)
o Graphics: DirectX 9.0c compliant video card such as ATI Radeon HD-series graphics card (minimum 256 MB) or NVIDIA GeForce 7800-series graphics card (minimum 256 MB)
o Sound irectX®: 9.0c compatible sound card
o Hard Drive: 10 GB Free Space
o Controller Support:Mouse, Keyboard, Xbox 360 controller

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 15.11.2008. u 09:08. Razlog: Sliku u thumb!
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2008., 15:53   #2
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2008., 18:09   #3
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
On veli da bas i nije nekaj makar je fan SHa :P
http://www.escapistmagazine.com/vide...ill-Homecoming
a meni je trenutno u fazi nabavka buduci da trenutno nemam kaj drugo za igrati...
veve je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2008., 19:29   #4
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Igra radi, sve 5. 4GB, kad se instalira 2x vise, tj. 8GB na disku. Meni radi na 9600GT, cimeru na x1950 nece. Stavio nove drivere i sve, nista ne pomaze. Ne znam koji je razlog. Jedina razlika je sto je on na XP-u, ja na Visti.

Ocekivao sam vise. Budem odigrao jos par sati pa cu onda komentirat. Za sad nista neocekivano...
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2008., 19:55   #5
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Meni radi na 9600GT, cimeru na x1950 nece. Stavio nove drivere i sve, nista ne pomaze. Ne znam koji je razlog. Jedina razlika je sto je on na XP-u, ja na Visti.
"Doesn't work with Radeon X**** series"
veve je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2008., 20:08   #6
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
igra ne podržava dosta ati-jevih grafička, razlog zašto mu ne radi je x1950...
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2008., 20:24   #7
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
nemojte me ebat, pa koji retardi ne podržavaju sasvim solidnu za sve današnje igre x series, a hd je podržano, unbilivble, šta je to sabotaža na ati, to su ameri razvijali igru pa ono ati je u kanadi fak them
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2008., 20:41   #8
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
a priča se da bu došel neki fix za igru je ovak dosta ljudi ne mže igrat igru, hvala bogu imam nvidiu
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2008., 20:59   #9
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Zbilja nevjerojatno da igra ne radi sa jednom sasvim solidnom grafom. Sad kad napokon ne mogu zahebavat sa directX-om, PixelShaderima i nezna ti ja sve cim, grafa jednostavno iz nekog sasvim nepoznatog razloga ne radi na X seriji? OSim toga ne trazim ja ne znam ti koje detalje. Svasta. Jedan veliki minus za igru, ATI... cak i ako izadje zakrpa...
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2008., 01:28   #10
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Instalirao i radi super

Inace...grafika je odlicna,al nisam bas igrao - (5min probe) kontrole su ok
Ukratko i kontrole i camera i grafika bolje od Alone in the Dark V
Dovoljno...
Iako sam Resident Fan (waiting for RE5)

Za ove sto imaju Ati X.....
Sve je to marketing
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 27.03.2009. u 00:54.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.11.2008., 13:48   #11
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Death_Bringer Pregled postova
nemojte me ebat, pa koji retardi ne podržavaju sasvim solidnu za sve današnje igre x series, a hd je podržano, unbilivble, šta je to sabotaža na ati, to su ameri razvijali igru pa ono ati je u kanadi fak them
Sjetite se samo Colin McRae DiRT-a koji službeno nije podržavao ništa novije od X1950. A kad je igra izašla, već je HD2xxx serija bila debelo vani kolko se sjećam. Uglavnom, igru se dalo "prevarit" da pokrene na novim grafama, i vjerujem da će isto bit sa Silent Hill-om ovim, ako ne službeni neki patch, netko će već doć na neku ideju

Tak da se nemojte brinut, sve se to riješi prije il poslje.

No da se vratim na igru....Igro sam sve nastavke do trojke, četvorku sam preskočio, jer sam čito po recenzijama da nije baš nešto na PC-u (al mislim da ću ju ipak odigrat, jer sam huge fan). Trojka je bila najbolja meni, a za ovaj Homecomming svašta čitam, različiti su dojmovi, tak da se nemogu odlučit.
Ako nema onaj stari poznati Silent Hill feeling, i ak nije dovoljno "scarry", vjerojatno neću odigrat.

Jel netko igro malo više, kakvi su dojmovi?

EDIT: Evo išo sam provjerit ovo z DiRT, i dobro sam reko, igra je podržavala samo do X1950. Službeno sa codemasters.com :
Supported Graphics Cards
----------------------------
Shader Model 3 is a MINIMUM REQUIREMENT for this game.
- ATi Radeon x1300, x1600, x1800, x1900, x1950
- nVidia Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8800
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2008., 13:58   #12
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Jedan veliki minus za igru, ATI...
WTF?!
Pa nije ati kriv što nvidija radi ovakve sabotaže, jadno od proizvđača igre da to radi, veliki minus za igru.
A možda je i plus za ati, sad će vlasnici X serije napokon kupit nove grafe i ati će zaradit
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 14.11.2008., 15:43   #13
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
WTF?!
Pa nije ati kriv što nvidija radi ovakve sabotaže, jadno od proizvđača igre da to radi, veliki minus za igru.
A možda je i plus za ati, sad će vlasnici X serije napokon kupit nove grafe i ati će zaradit
Kada igru razvija programerski studio, trazi podrsku od proizvodjaca hardware-a, koji mu to drage volje pruza (barem bi trebao, posto na trzistu GPU-a (konkretno je GPU problem) nema monopola; a osim toga u interesu im je da na njihovoj seriji igra izgleda "bolje" nego kod konkurencije). Osim toga, dokaz je to i kranje specifikacije koja je uredno deklarirana. Posto podrzava ATI HD seriju, znaci da je kontakt izmedju te dvije strane ostvaren. Pogotovo zbog Xbox360 cije srce kuca ATI ritmom i na ciju platformu takodjer izlazi doticna igra.

Sabotaze od strane nVidije i teorijama zavjere necu ni komentirati. Jedno je marketing i "the way it's ment to be played", "runs great on C2D"... a drugo je nepodrzavanje hardware-a koji je itekako sposoban vrtiti igru na pristojnim detaljima. Ili mozda nije? A i mislim da nema para zbog kojih bi se Konami na takav nacin blamirao i sebi kupio jedan ogroman minus na sad vec ogromnom trzistu recenzija.

Po meni su dva razloga: ili je ATI nesto gadno shebao prilikom pruzanja podrske, a s obzirom na deadline ovi su igru izdali (ipak imaju vremena od kojih cca. 30 dana unutar kojih je igra na umnazanju da izdaju patch; a i steam je tu, pa ga lako pokrpaju). Drugi je da su mozda naisli na nekakvu barijeru gdje doticni hardver nije u mogucnosti ispuniti postavljene zahtjeve programera/developera, a i na kraju sami izgled igre (sto i ne bi cudilo kod igre koja je multiplatformska s istovremenim datumom izlaska).
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2008., 15:51   #14
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Lijepo sročen post, slažem se.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 14.11.2008., 16:13   #15
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Kada igru razvija programerski studio, trazi podrsku od proizvodjaca hardware-a, koji mu to drage volje pruza (barem bi trebao, posto na trzistu GPU-a (konkretno je GPU problem) nema monopola; a osim toga u interesu im je da na njihovoj seriji igra izgleda "bolje" nego kod konkurencije). Osim toga, dokaz je to i kranje specifikacije koja je uredno deklarirana. Posto podrzava ATI HD seriju, znaci da je kontakt izmedju te dvije strane ostvaren. Pogotovo zbog Xbox360 cije srce kuca ATI ritmom i na ciju platformu takodjer izlazi doticna igra.

Sabotaze od strane nVidije i teorijama zavjere necu ni komentirati. Jedno je marketing i "the way it's ment to be played", "runs great on C2D"... a drugo je nepodrzavanje hardware-a koji je itekako sposoban vrtiti igru na pristojnim detaljima. Ili mozda nije? A i mislim da nema para zbog kojih bi se Konami na takav nacin blamirao i sebi kupio jedan ogroman minus na sad vec ogromnom trzistu recenzija.

Po meni su dva razloga: ili je ATI nesto gadno shebao prilikom pruzanja podrske, a s obzirom na deadline ovi su igru izdali (ipak imaju vremena od kojih cca. 30 dana unutar kojih je igra na umnazanju da izdaju patch; a i steam je tu, pa ga lako pokrpaju). Drugi je da su mozda naisli na nekakvu barijeru gdje doticni hardver nije u mogucnosti ispuniti postavljene zahtjeve programera/developera, a i na kraju sami izgled igre (sto i ne bi cudilo kod igre koja je multiplatformska s istovremenim datumom izlaska).
Sumnjam da x1950 serija ne može vrtiti tu igru na high, kvragu odigrao sam crysis warhead na medium, dead space sve na max 1280x1024 bez problema.cod5 itd itd. Ovo je cista glupost, pa neka low rang hd kartica tu igru sigurno nece glatko vrtiti kao x1900 serija, a na kraju krajeva sumnjam da silent hill traži shader 4.0 podršku zar ne.
Uglavnom netko tu mrlja opako, a ako je ati krivac toga, onda su teški retardi, jer x1950pro kartica je u rangu 7800-7900gs serije.
Naravno ni u ludilu zbog silent hilla ne bih mijenjao grafu, fix ce izaci ako ima pameti više u glupostima od portova i igara danas.
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 03:31   #16
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor Exe Pregled postova
Bravo majstore, meni je isto najvažnija kvaliteta igre i igrivost, a ne problemi pojedinih likova. Gdje su sad moderatori?
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 10:37   #17
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
...joj pa šta tu okupirate temu svojim problemom što ne možete pokrenuti igru, najiskrenije baš me briga što ne možete pokrenuti na svojim x...grafama, kupite neku iz hd serije i prestanite se tu žaliti, mene prvenstveno zanima gameplay i kavaliteta igre a ne tu vaše eseje o ati marketingu i nepodržanosti...a šta da vam kažem nije igranje luksuz koji si svatko može priuštiti.....ma zaj****** se...he he...ma ionak će kroz par dana izaći hack za taj problem, tak da se nemojte bespotrebno živcirati.....
lako tebi reči kad ti radi, daj zamisli da imaš neki preheben komp (ili ga imaš, nisam pogledal) i da ti ne radi neka igra koja nije zahtijevna, a k tome si je jedva čekao, i veliki fan igre si, što bi napravil, potrčal na forum i isto to radil kaj i oni...najlakše je reći da si nek kupe neku noviju/jaču grafičku i da bu radila, pa to je normalno da bu radila
ali stvarno je glupo kad nekome tko radi crysis s medium postavkama da ovo ne bi radilo
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 14:28   #18
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Igrivost je odlicna,bolja je od SH ROOM,nesto tipa SH3 samo duplo jaca grafika a oruzija su slicna ako ne i ista...Neznam koliko zavrsetaka ima,ionako cu zavrsit 1,max 2.
Jos bih napomenuo da je ovaj put soundtrack tj zvukovi i sve,jos mracnije i stravicnije docarano ,nisam to vidio jos od SH2...Ako igrate ovo,najbolje igrat oko 1-2 navecer sa slusalicama na usima i pojacat....Adrenalin,strah i bijes ponekad zagarantirani.
Nije zahtjevna
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 15:09   #19
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Citiraj:
Autor Exe Pregled postova
Bravo majstore, meni je isto najvažnija kvaliteta igre i igrivost, a ne problemi pojedinih likova. Gdje su sad moderatori?
Pa kupi je pa probaj, pogledaj milijun video rivjua na netu, na kraju krajeva trebalo bi pola stalker clear sky postova izbrisati radi maminih maza kao ti jer se tamo pola likova žali na bugove u igri. Kao i cod5 gdje ih takodjer pola kuka kak ga ne mogu pokrenuti zbog nekog errora.
Nisam znao da se ne smije komentirati npr neki propust oko podrške hardvera u igrama, nego striktno za mamine maze još napisati ovdje recenziju od pola stranice jer mamina maza ne razumije engleski.
fap fap fap exe fap fap fap.
I ovo nije mizerni propust oko hardvera, ono joj ne radi mi na 9000pro kartici, ovo je ogroman propust i zato se na svim forumima o tome raspravlja i nada fixu. A to što je tebi mamica kupila finu 8800gts za tvoju finu guzu pa sad si sretan što jao silent hill podržava al jos uvijek ti kriza ide cvaljavo, ma fap fap fap.
Tako da, trebali su izbaciti 8 seriju id podrške i samo 9 seriju staviti, pa da exe otrci mamici fap fap, i zatraži novu grafu od 2 soma da pokrne silen hill koji bi pokretala i 6600gt, fap fap fap.

Zadnje izmijenjeno od: Death_Bringer. 15.11.2008. u 15:21.
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 15:47   #20
hExOlyte
Banned
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 70
steta sto se ova igra nemoze igrat na singlecore processorima(moj cak radi na 3.2,al valjda ni to nije dovoljno,jednostavno usage stoji na 100% i igra zablokira) ostale igre rade odlicno......al ovo im je preveeeelik minus
0 bodova......
hExOlyte je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 18:06   #21
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
...joj pa šta tu okupirate temu svojim problemom što ne možete pokrenuti igru, najiskrenije baš me briga što ne možete pokrenuti na svojim x...grafama, kupite neku iz hd serije i prestanite se tu žaliti, mene prvenstveno zanima gameplay i kavaliteta igre a ne tu vaše eseje o ati marketingu i nepodržanosti...a šta da vam kažem nije igranje luksuz koji si svatko može priuštiti.....ma zaj****** se...he he...ma ionak će kroz par dana izaći hack za taj problem, tak da se nemojte bespotrebno živcirati.....
Pokusao sam zanemariti tvoj prvi post ali sad ga zbilja se*res. U cemu je problem ako napisem da mi igra ne radi na tom i tom hardware-u/OS-u...? U cemu je problem da na taj nacin upozorim ljude koji bi kupnjom te igre sa doticnim HW/OS zapravo bacili lovu u vjetar? U cemu je problem ako mojim postom i postovima ostalih dodjemo do rjesenja problema(kako u vecini slucajeva i je; a sto je medju ostalim zapravo i srz foruma)?
Apsolutno mi je jasno da tebe ne zanima sto netko drugi nije u mogucnosti zabaviti se i da ti je primarno dobro zabaviti sebe, jer kako ti kazes tebe "prvenstveno zanima gameplay i kavaliteta igre". Stoga ljudi kao ti nisu potrebni ovom forumu a ponajmanje takvi komentari. Umjesto sto si potrosio par minuta na pisanje posta, mogao si fino uzivati u svom "gameplay-u i kvaliteti igre".
BTW - ja igru mogu pokrenuti i u tome uopce ne lezi problem. Samo mi zao ljudi poput mog cimera koji unatoc solidnom hardware-u to ne mogu. Stoga sam i napravio post u nadi da ima nekakvo rjesenje ili cemo barem doci do njega. Jer za razliku od tebe ima ljudi na ovom forumu koji kada nadju rjesenje ce to i ovdje napisati s obzirom na cjelokupnu raspravu koja je po tebi nepotrebna.

Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
...pa teško da ću biti fan neke igre koja ne pruža ni pristojnu podršku...a u ostalom ima hrpa drugih igrica koje su punoo bolje od ove...i to naravno govorim o ovom žanru...a i da imam takav problem s podrškom sigurno ga ne bi uspio riješiti žaleći se ovdje na forumu...toliko od mene...pozdrav....
Ovo je apsolutni slag na kraju jedne gluposti koju netko moze izjaviti: "pa teško da ću biti fan neke igre koja ne pruža ni pristojnu podršku". Rijec fan izrazava vrstu emocije i vrlo visoku razinu interesa za odredjenu temu/hobi... A ne bi vjerovao sto su sve ljudi u afektu fan(atizma) u stanju napraviti. Osim toga, zar fan jednog nogometnog kluba prestaje bodriti svoj klub zbog krivih postupaka jednog trenera/direktora/igraca...? Oh pa da, kako bi ti rekao ima hrpa drugih klubova koji su punoo bolji od ovog. Necu dalje komentirati. Danas vec i "Hocu internet" generacija zna koristiti google!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Nebbo. 16.11.2008. u 00:59. Razlog: ...
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 13:29   #22
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Exclamation

Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Pokusao sam zanemariti tvoj prvi post ali sad ga zbilja se*res. U cemu je problem ako napisem da mi igra ne radi na tom i tom hardware-u/OS-u...? U cemu je problem da na taj nacin upozorim ljude koji bi kupnjom te igre sa doticnim HW/OS zapravo bacili lovu u vjetar? U cemu je problem ako mojim postom i postovima ostalih dodjemo do rjesenja problema(kako u vecini slucajeva i je; a sto je medju ostalim zapravo i srz foruma)?
Apsolutno mi je jasno da tebe ne zanima sto netko drugi nije u mogucnosti zabaviti se i da ti je primarno dobro zabaviti sebe, jer kako ti kazes tebe "prvenstveno zanima gameplay i kavaliteta igre". Stoga ljudi kao ti nisu potrebni ovom forumu a ponajmanje takvi komentari. Umjesto sto si potrosio par minuta na pisanje posta, mogao si fino uzivati u svom "gameplay-u i kvaliteti igre".
BTW - ja igru mogu pokrenuti i u tome uopce ne lezi problem. Samo mi zao ljudi poput mog cimera koji unatoc solidnom hardware-u to ne mogu. Stoga sam i napravio post u nadi da ima nekakvo rjesenje ili cemo barem doci do njega. Jer za razliku od tebe ima ljudi na ovom forumu koji kada nadju rjesenje ce to i ovdje napisati s obzirom na cjelokupnu raspravu koja je po tebi nepotrebna.



Ovo je apsolutni slag na kraju jedne gluposti koju netko moze izjaviti: "pa teško da ću biti fan neke igre koja ne pruža ni pristojnu podršku". Rijec fan izrazava vrstu emocije i vrlo visoku razinu interesa za odredjenu temu/hobi... A ne bi vjerovao sto su sve ljudi u afektu fan(atizma) u stanju napraviti. Osim toga, zar fan jednog nogometnog kluba prestaje bodriti svoj klub zbog krivih postupaka jednog trenera/direktora/igraca...? Oh pa da, kako bi ti rekao ima hrpa drugih klubova koji su punoo bolji od ovog. Necu dalje komentirati. Danas vec i "Hocu internet" generacija zna koristiti google!
Za početak, .
Druga stvar-prijavljujem ove dole spamere.
A treća stvar tebi Nebbo, kaj se živciraš, znaš da sa flejmerima i spamerima nema smisla raspravljat.

A svim ostalim spamerima, i onima kojima sve radi kak treba i kojima je bitnije čitat o igrivosti i gejmpleju (), kad-tad i vama nekaj nebu radilo, pa ćete doć tu i kukat sa postovima tipa: "Molim vas hitno, brzo mi treba pomoć, pa vas molim da mi hitno brzo odgovorite...", i tome slično. Malo "prolistajte" forum, pa ćete vidjet kakva je "priroda" i tematika foruma. Raspravlja se o igrivosti/gameplay-u, ali se i riješavaju problemi vezani uz igru, i to je po mom mišljenju bitniji detalj ovog foruma. Ako me zanima iscrpni review neke igre, ima hvala bogu hrpa stranica sa recenzijama, al da....treba znat koristit gugl

Dečki se raspituju vezano uz igru, dakle igra im ne radi, sve što pišu je vezano uz igru koja jest tema ovog threada, a vi samo prijavljujte moderatorima, al prije toga prijavite svoje postove moderatorima a onda njihove.

i tolko od mene.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 14:24   #23
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
I kakva vam je igra?
Meni je solidna, ali me neke stvari nerviraju...
Melee borba i mutava kamera...bas trebas imati gamepad jer ovak si rasturis mis i tastaturu, a kamera zna biti bas retardirana u nekim trenucima za vrijeme borbe...
Sa vatrenim oruzjem nema problema, 2-3 metka i monster pada samo kaj je municija prava rijetkost :P
Save me ubija u pojma zbog konzolaskog tipa pa mi se znalo dogadati da sam krepal ili mi se srusila igra ako sam alt tabal i onda sam moral prelaziti taj dio ponovno
btw dal se vama stalno igra rusi ako radite alt tab? Jer meni da, osim kad sam u save meniju i alt tabam se na desktop i onda natrag u igru i sve je ok.

Inace prica mi se svida, atmosfera je morbidna i spooky, dobro su napravili onaj prelazak iz jednog svijeta u drugi, ali igri definitivno treba patch/fix da ispravi neke stvari.
Ocjena: 6.5/10
veve je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 14:46   #24
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
U cemu je problem ako mojim postom i postovima ostalih dodjemo do rjesenja problema(kako u vecini slucajeva i je; a sto je medju ostalim zapravo i srz foruma)?
Čovjek je sve rekao, nek ova tema i na tome ostane. Bez spama i nepotrebnih komentara.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 13:30   #25
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Podržava li silent hill možda 7600GT? Pošto tu imam u rezervi, ili samo od 7800 serije?
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 13:44   #26
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Evo jedan rus je razvio patch za x seriju radeona, nisam još probao pa ako netko hoće neka javi da li radi.

http://boris-vorontsov.narod.ru/index_en.html
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 11:53   #27
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Patch radi.

Zadnje izmijenjeno od: Death_Bringer. 20.11.2008. u 12:40.
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 12:03   #28
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Thx puno.... evo i cimeru radi sve 5 za sada
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2009., 00:39   #29
Ipsens
Premium
 
Ipsens's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: /dev/null
Postovi: 339
Tihi Brežuljak 5: Dolaženje Kući

Isplati li se to nabavljati?
Iskreno, nemogu vjerovati da je igra izašla, a da to nigdje nije bilo objavljeno kao sa prijašnjim nastavcima, itd.

Pa to je super horror serijal!

Itko probao?
Dojmovi?
__________________
Glup ili Zao... Gotovo da i nema razlike....
Ipsens je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2009., 00:48   #30
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na