Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.08.2009., 13:45   #61
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor k0vac3v1c Pregled postova
evo nfo iz prve ruke ne znam za prijasnje verzije iphona ali ovaj 3gs u odnosu na obicni mobitel grije i to cist ok tak kad ga drzis na dlanu osjetis da je topli (sad cu si grijati ruke po zimi) nakon surfanja i gluposti. Brzo se i ohladi tak da nije bed. Da li je brzi ne znam, ali je cisto fora preci sam mobitela na iphone. Kamera je cini mi se prilicno losa u odnosu na prethodni g800 ili ja to ne znam podesiti.
3G se isto grije, tak da...

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Palm Pre po procitanom reviewu meni izgleda definitivno kao prakticniji uredjaj nego iPhone!

jedna rijec, multitasking!
Jedna rijec, Backgrounder... Samo kaj sad nije toliko precizan, al izbacit ce update.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2009., 14:58   #62
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor k0vac3v1c Pregled postova
evo nfo iz prve ruke ne znam za prijasnje verzije iphona ali ovaj 3gs u odnosu na obicni mobitel grije i to cist ok tak kad ga drzis na dlanu osjetis da je topli (sad cu si grijati ruke po zimi) nakon surfanja i gluposti. Brzo se i ohladi tak da nije bed. Da li je brzi ne znam, ali je cisto fora preci sam mobitela na iphone. Kamera je cini mi se prilicno losa u odnosu na prethodni g800 ili ja to ne znam podesiti.
i stari se grijal dosta

Edit: icytex je bio brzi, ja sam nesto radio u međuvremenu pa nisam stisnuo post
Problem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2009., 19:37   #63
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
i stari se grijal dosta

Edit: icytex je bio brzi, ja sam nesto radio u međuvremenu pa nisam stisnuo post
Da... Najgore je kad ga moras u dzep stavit poslije toga... Auuuf.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2009., 17:52   #64
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
stari je 198 kn a 3gs 898 u tarifi i300,sad se dvoumim,kaj napravit,jel 3gs 700 kn bolji..?
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2009., 18:10   #65
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
stari je 198 kn a 3gs 898 u tarifi i300,sad se dvoumim,kaj napravit,jel 3gs 700 kn bolji..?
Pa cuj ima 16gb a ne 8,bolja baterija navodno,brzi u radu i sto je najvaznije, lakse ga prodas kasnije. Sad ,da li vrijedi 700 kn vise, ne znam ali trenutno se iphone 3g 8gb prodaju po 1800-1900 kuna novi, a 3GS 16gb po 3200. Mozda kasnije bude manja razlika,ko zna ali 898 kuna po mom misljenju vrijedi.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2009., 11:25   #66
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Vlasnici 3GS-a dal mi možete komentirati ove faq.
Imam N95 8GB, pa ako su ove činjenice istinite, prelazak na apple mi bude kao šaka u oko!

Nema file manager

Nema Bluetooth slanja fileova sa jednog phonea na drugi ili bilo koji GSM.

Vrlo slaba baterija? Mislim dal ga treba puniti svaki dan ili drži i dulje?

Uređaj se ne može koristiti kao usb memorija

Uređaj je ovisan o iTunes i bez njega se ne može ništa prebacivati sa PC-a, instalirati i sl.
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2009., 11:53   #67
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
Vlasnici 3GS-a dal mi možete komentirati ove faq.
Imam N95 8GB, pa ako su ove činjenice istinite, prelazak na apple mi bude kao šaka u oko!

Nema file manager

Nema Bluetooth slanja fileova sa jednog phonea na drugi ili bilo koji GSM.

Vrlo slaba baterija? Mislim dal ga treba puniti svaki dan ili drži i dulje?

Uređaj se ne može koristiti kao usb memorija

Uređaj je ovisan o iTunes i bez njega se ne može ništa prebacivati sa PC-a, instalirati i sl.
nijedna tvrdnja nije tocna (osim mozda baterije, al to je tako ako drkas po njemu nonstop)

Sve se da rijesit
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2009., 13:46   #68
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Onda ok!
Nisam korisnik koji svaku sekundu vadi mobitel sam da ga pokaže nego ga vadim kad mi treba.
Pa predpostavljam da mi baterija bude trajala dulje od jednog dana.

Znači, kad ga prištekam na bilo koji komp on ga može prepoznati kao mass memory device?

Nadam se da ove tvrdnje ne trebaju posebno rješavanje nego je to serijska normalna opcija softwarea bez nadogradnje softwarea i dodatnih programa!

Jer ak su to sve dodatne opcije za koje moram tražiti cracked software po netu i sl onda je uistinu šaka u bulju!
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2009., 15:56   #69
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
Jer ak su to sve dodatne opcije za koje moram tražiti cracked software po netu i sl onda je uistinu šaka u bulju!
tak nekak

iskusnom korisniku 5min posla
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2009., 18:57   #70
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Znači kolko god da je uređaj na glasu isto tolko je u banani za prosječnog korisnika.

Problem, tebe budem onda angažiral da mi pokažeš kaj treba
Za uzvrat prejdemo klijeti na roštiljadu!
Mephsto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.08.2009., 19:42   #71
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
Znači kolko god da je uređaj na glasu isto tolko je u banani za prosječnog korisnika.

Problem, tebe budem onda angažiral da mi pokažeš kaj treba
Za uzvrat prejdemo klijeti na roštiljadu!
Prosjecni korisnik nema sta traziti u svijetu smartfona

Kaj se tice JB-a i softwarea, mogu te usmjerit na kojim stranicama sta skidas, sad dal se puno toga promjenilo prelaskom na 3,0 fw neznam, jer sam ja svojeg prodao dok sam jos mogao dobit pristojnu cijenu za njega. Ja kupujem HTC Touch HD (malo za promjenu, da vidim kak WM dise )
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2009., 22:39   #72
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Od HTC-a sam koristil diamond i touch 1.
Touch im je bil tak tak, al diamond ogromni napredak, uređaj mi se jako dopal sa izgledom menija, brzinom, kvaliteta izrade, čvrstoća materijala i vrlo elegantno izgleda, al nedaj bože da ga krivo pogledaš ostane flek na njemu!
To mi je bilo koma!
Sad imam priliku za apple a i naglasili su da je presvučen xxxx? materijalom tak da mu površina više nije fingerprint magnet te se flekovi ne primjete tak jako!
Al da plačam punu cijenu definitivno bi uzel HD.

I zadnje pitanje kaj se sinkronizacije tiče između pc-a i iPhonea, dal se može napraviti kao na nokiji ili ne i dal ta mogućnost uopće postoji?
Pitam jer imam oko 450 brojeva u nokijinom imeniku i pun kufer podsjetnika i datuma, pa da to prebacim na iPhone.
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2009., 22:43   #73
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
Od HTC-a sam koristil diamond i touch 1.
Touch im je bil tak tak, al diamond ogromni napredak, uređaj mi se jako dopal sa izgledom menija, brzinom, kvaliteta izrade, čvrstoća materijala i vrlo elegantno izgleda, al nedaj bože da ga krivo pogledaš ostane flek na njemu!
To mi je bilo koma!
Sad imam priliku za apple a i naglasili su da je presvučen xxxx? materijalom tak da mu površina više nije fingerprint magnet te se flekovi ne primjete tak jako!
Al da plačam punu cijenu definitivno bi uzel HD.

I zadnje pitanje kaj se sinkronizacije tiče između pc-a i iPhonea, dal se može napraviti kao na nokiji ili ne i dal ta mogućnost uopće postoji?
Pitam jer imam oko 450 brojeva u nokijinom imeniku i pun kufer podsjetnika i datuma, pa da to prebacim na iPhone.
da se sinkat sa outlookom, pogle na google.

Diamond sam imal prilike drzat u rukama i ne djeluje mi bas extra brzo, na capke sam se nafcil na ajfonu . Imam informaciju od decka koji je imao i diamond i hd (i ajfon) i veli da je hd puno brzi. Dosta spama
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 21:54   #74
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 22:49   #75
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Isao sam u T-mobile provjeriti novi 3GS...
Nevjerojatan je. Video je nevjerojatan.
Iste aplikacije pokreće 2 puta brže, ne pretjerujem. Svugdje je puno, puno odazivniji koliko to može biti jer nije ni 3G kao Windows.

Jedva čekam da stigne i u moje ruke.

PS. Da ne spomenem koliko RAMa ima slobodnog, backgrounder će radit u punom formatu.
IcyTexx je offline   Reply With Quote